Snaženíčko o mimi od února 2013

m.r.
9. říj 2012

Ahojky,taky jste na tom jako já? Od února by jsme se chtěli začít snažit o druhé mimi.Máme doma už 4 chlapečka.Snad se brzo zadaří 🙂

carolineg1
23. čer 2013

@marmazel ale nervy to byly

marmazel
23. čer 2013

@carolineg1 🙂 já budu snažilka asi dlouho, beru prášky na srovnání cyklu, po kterých je šance otěhotnění 50:50 ☹ tenhle měsíc sem je vynechala a začala včera špinit (19. DC) ☹ . Takže bez nich taky ne ☹ Dr. mi řekla, že kdyžtak po novým roce to začneme řešit ☹

carolineg1
23. čer 2013

@marmazel aha ja na srovnani nic nebrala posledni dva mesice sem ms nemela, doktor rikal ze je mala pravdepodobnost otehotneni a vyšlo to termin 1.2.2014

carolineg1
23. čer 2013

sem 8+1 tt a tu to píše 9tt 🙂

nininka23
23. čer 2013

@carolineg1 no to bude tím, že 8 týdnů máš za sebou a a jseš v 1. dni 9.týdne, tudíž v 9 tt🙂

carolineg1
23. čer 2013

@nininka23 no jo vsude mi to počítá jinak

klaudina22
23. čer 2013

@cital ahoj, dostala sem to ve čtvrtek, přesně 2 týdny po ovulaci a byla sem fakt ráda , že nemusím lítat po vyvolávačce. Od té doby co se byla u kartářky a řekla mi, že miminko bude, ať se nebojím, jsem nějaká klidná a počítám s Vanocema! Uživám si toto období čekání, těšení, snažení, uvědomuju si, že teď není kam spěchat a proč panikařit a jsem šťastná a v klidu. Snad mi to vydrží 😉 . Tobě přeju štěstí, aby to brzy vyšlo, jak si přeješ a nebo klídek a uvolnění. Bude to brzy 🙂

klaudina22
23. čer 2013

@marmazel já čaj piju normálně od ms, a nějak sem to nepřerušovala.. myslím, že uškodit to nemůže. ale tak když si nejsi jistá kdy je ovu, pik třeba do 20. dne.. později pravděpodobně nebude..

klaudina22
23. čer 2013

@marmazel mě ovu testy nijak pravidelně nesílily, prostě jeden den slinější, druhej den slabší, pak se si říkala, že sem asi moc pila, propásla to nebo ovu nebyla a buch- 20. den a na testu krásná druhá silná! hodně piju, takže myslím, že ty výkyvy jsou závislé na pitném režimu. 🙂

cital
24. čer 2013

@klaudina22 Ahoj. Tak to jsem ráda, že ti nakonec přišla bez vyvolávačky a že tě kartářka uklidnila. U mě jsou taky novinky. Po velké naději, přišlo velké zklamání. ☹

jednaholka
24. čer 2013

@klaudina22 Přesně tak! Já mám taky ovulaci až 19. den, většinou (délka cyklu 32-33 dní). Dřív jsem si taky myslela, že jí mám v polovině cyklu a není tomu tak ;) Teď mě čeká za pár dní testování a začínám mít obavy, že z toho zas nic nebude ☹

cital
24. čer 2013

Holky, tak tento cyklus jdu do ovulačních testů ☹. Snad to k něčemu bude.

rradka
24. čer 2013

@cital bude to k něčemu, aspoň zjistíš, kdy je ovulace a jestli je! Držím pěsti!

rradka
24. čer 2013

holky, tak já v sobotu na digi testu objevila +, a 2-3 týdny po oplodnění. Takže se každý den modlím, ať nedorazí ms a jestli bude stav beze změny, tak za 14 dní se objednávám k dr.

jednaholka
24. čer 2013

@rradka Tak já myslím, že už je to jasný 😉

rradka
24. čer 2013

@jednaholka ještě dlouhá cesta vede k zdravému miminku 🙂 Ale teď je to jasný 😉

rradka
24. čer 2013

@marmazel Ahoj Marci, řešit až v novým roce? Nevím teda, kolik ti je let, ale já jsem si říkala, že kdyby nám to nevyšlo, tak jdu po prázdninách k doktorce, aby mě vyšetřila. Klidně bych řekla, že už se snažím rok 😉 Ale teď doufám že nám to vyjde a na podzim už budu běhat s pořádným bříškem 🙂

cital
24. čer 2013

@rradka Tak pozdě? Mě chtěla vidět v 7 týdnu na srdíčko 🙂.

kristl85
24. čer 2013

@cital To mě moc mrzí. Já sem to včera tady dostala:( a taky du tento cyklus do ovu testů, jenže já se bojím, že mám problém většího kalibru, protože sme to v ovu jednou dělali a nepovedlo se, tak teď se bojím o to víc:(

kristl85
24. čer 2013

@rradka Takže jsi v tom?🙂 já teď nevím🙂 nerozumím těm digi testům, jestli jo tak potichounku gratuluji a moooc ti to přeju🙂 jak dlouho to trvalo?

kristl85
24. čer 2013

@cital Jak dlouho se snažíte? Od toho února? Já si říkám, že už asi půjdu poprosti pana doktora, jestli by mi nějak nepomohl. A včera jsem se bavila s manželem a říkal, že by šel na spermiogram, že to pro něho není problém.

Nejsu histerická holky? Přijde mi to fakt dlouho, prvni milovani bez davani pozor bylo 30.12.2013. Co myslíte vy? Přístí týden je červenec...

cital
24. čer 2013

@kristl85 Nemaluj hned čerty na zeď! Třeba se to povede příští cyklus 🙂. Ono to snažení o mimčo je vážně občas na hlavu. Škoda že to nejde hned, bylo by to vážně snažší 🙂.
Ano snažíme se od konce února. 1 pokus nevyšel, 2 pokus vyšel, ale bohužel miminko nevydrželo, 3 cyklus byl 6-nedělí (bez ovulace) a teď dojel 4 pokus. Co ti mám povídat...jsem velmi zklamaná, jelikož i doktorka mi tvrdila, že určitě ten cyklus po 6-nedělí (tento) otěhotním...No a nic. Zbytečně jsme si s manželem dělali plané naděje ☹. Ještě jsem to úplně nedostala, zatím špiním, ale bude to tu coby dub.
Na spermiograf klidně zajděte, proč ne. Máš ovulaci, to je přece fajn. Jednou to výjde....

elastiq
24. čer 2013

@kristl85 já jsem na tom stejně..od vánoc se snažíme, kupovala jsem i ovu testy, takže jsem věděla kdy mám přesně ovulací..u doktora jsem byla, prý je vše ok, že když to nejde řeší se to až po dvou letech zkoušení..ale já určitě nechci tak dlouho čekat, že. Tak nevím kde je problém, ale už z toho začínám blbnout, tak jsem si řekla, že to nesmím tak řešit, takže už žádné testy a stresy..nechci se na to tak upnout..

kristl85
24. čer 2013

@cital Díky za podporu. Chudino, to máš teda fakt blbý ty zmatky:( ale už jsi otěhotněla, jen miminko nemuselo být zdravé a tak to příroda takto zařídíla, já bych skoro řekla, že příští cyklus už to bude🙂 moc držím pěsti, ty plané naděje znám, taky je mám i když já jsem spíš skeptik, spíš tomu neveřím. Ale třeba to jednou přijde a budeme všechny šťastné, to by bylo supeer🙂

kristl85
24. čer 2013

@elastiq Taky jsi měla ovulaci, milovali ste se a nic? Já sem se na to ptala kamošky, ta se snažila 3 roky:( říkala, že otěhotnět je vlastně zázrak, že tam musí být tolik věcí, které do sebe musí zaklapnout, že se díví, že lidi se vůbec rodí🙂 Taky z toho už trochu blbnu. 2 roky já teda určitě nevydržím, počkám do svých narozenin (zaří) a začnu to řešit, v dnešní době když je tolik věcí, které se dají dělat se nechci zbytečně trápit, to bych se pak taky mohla zbláznit🙂 Budu na tebe myslet a držet pěsti🙂 Jo já se tentokrát taky nějakým záhadným způsobem hodila do klidu i když včera ms přišla, tak třeba už to bude jen a jen lepší🙂

spikella
24. čer 2013

@kristl85 no pokud by tam bylo potřeba něco lehce poupravit,,tak na co čekat,,samo se to nesrovná...
já už mám za sebou první IUI,,a čekám,,,,,a do Caru jsem měla jít dřív...

sarriku
24. čer 2013

Ahojky děvčata🙂
omlouvám se, že jsem tu dlouho nebyla, ale přihlásila jsem se na zkrácené studium, snažím se obrátit myšlenky i jiným věcem a taky jsem přestala měřit a nějak vůbec nevím ani kolikátý den jsem cyklu😀. Je to super, vůbec se nenervuji.
Nechodila jsem ani na koně a to mi pomohlo zapomenout a přestát ten čas mezi ms a ovulací a ms.
Doporučuji.
Doufám, že se nám všem brzy zadaří🙂.
Jak se máte? Jak jste na tom?

kristl85
24. čer 2013

@spikella Já se v těch zkratkách nevyznám:( IUI je umělé oplodnění? A Car je co? Promiň nevyznám se, ale zajímalo by mě to...

kristl85
24. čer 2013

@sarriku Jsi šikukla, já jsem taky uvažovala o další vysoké, ale jednu už mám za sebou a když si vzpomenu, jaké to byly muka ty poslední roky, tak se mi do toho moc neche, taky přemýšlím, jak zaměstnat myšlenky. Už abychom s manželem začli tu rekonstrukci, to pak asi nebude čas ani chodit na wc myslím🙂)) takže se na to těším.

spikella
24. čer 2013

@kristl85 IUI je inseminace, CAR - centrum asistovane reprodukce..klidne pisni soukromou zpravu, kdybys chtela neco podrobnejsiho...