Snaženíčko o mimi od února 2013

m.r.
9. říj 2012

Ahojky,taky jste na tom jako já? Od února by jsme se chtěli začít snažit o druhé mimi.Máme doma už 4 chlapečka.Snad se brzo zadaří 🙂

rradka
9. únor 2013

@lucinda85 Moje mamka taky nepracuje a říkala, že jednou za 14 dní k nám bude jezdit, aby si užila malou. A byla u nás všeho všudy asi tak 5x za rok 🙂 Pokud nedojedeme my a nenechám jí malou, tak taky hlídání nemám. Ale mamce nemám problém říct. S tchýní je to horší - taky je doma i s tchánem a když jsme u nich, tak pořád někde lítají a malou mám celej den na krku já, protože manžela ještě zaměstnají,aby něco udělal kolem baráku. Ale myslím si, že až malá bude starší a "samostatnější", tak se to zlepší a na prázdniny si jí vezmou. Ale ta tvoje tchýně je teda zvláštní - a co na to tvůj manžel? Nevadí mu, že se moc o svýho vnoučka nezajímá? Rodinu si člověk fakt nevybere, že? Někdy jsem ráda, že moji tchánovci bydlí hodně daleko...občas mi lezou krkem (kvůli jiným věcem než hlídání).

lucinda85
9. únor 2013

@rradka Prosimtě moje tchýně to je dílo. Je to smutné, ale můj manžel svoji vlastní matku moc nemusí. Vychovávala je s bráchou sama, jejich otec spáchal sebevraždu. Bohužel výchovu asi úplně nezvládla a Marek do dneška vzpomíná jak byl denně třískanej ☹ Ve finále to skončilo tak že v 16ti odeešl z domu a bydlel u kamaráda, protože se zastal mámi před jejím přítelem který ji bil a ona se ho před ním nezastala a držela s ním. No prostě hrůza měl docela šílený dětství co občas vypráví.

rradka
9. únor 2013

@lucinda85 Tak to je dost smutný. Já bych pro malou dýchala a nechápu, že mohla jeho matka stát na straně přítele a ne vlastního dítěte! Lidský osudy jsou fakt někdy šílený a dost často smutný.

lucinda85
9. únor 2013

@rradka jj tak ona to taky musela mít těžký starat se sama o dva kluky, ale lidský přístup je občas lepší než facky. No každopádně ke vnoučatům se chová úplně jinak ty ji zbožnujou, ale já z ní cítím faleš a prostě nám ani nevadí když se dlouho neukáže

naomi6
10. únor 2013

Ahoj holky, díky za přijetí do party 😉. Tak asi si tu listovku taky pomalu koupím.

lucinda85
10. únor 2013

@naomi6 kup stojí pár korun. Já ji brala i v prvním těhu

marmazel
11. únor 2013

Ahojky, tak já doberu listovku a koupím si asi pregnium od walmarku, zatím u mě vede, je tam DHA, listovka, hořčík a jod, myslím, že víc nepotřebuji 🙂

rradka
11. únor 2013

ahoj holky,
přeju krásné pondělí. Dneska jsem byla v lékárně pro bepanthen a listovku klasicky zapomenu 🙂 Až se malá vychrupne, tak si dám druhé kolo 🙂 Já bych měla doplnit i železo - vždycky jsem ho měla málo, i mimo těhotenství ☹
Jinak podle jednoho testu, co mi dělala jedna holka tady na koníkovi, můj manžel plodí jen holčičky 🙂 respektive ve spojení se mnou, protože jsme stejný ročník.Tak jsem sama zvědavá, co se zadaří, jestli se zadaří 🙂
@lucinda85 hlavně buď ráda, že se manžel "nepomamil". I když to by jsi s ním asi nebyla😉

Holky, ani nevíte, jak vám teď závidím domečky. vedle se sousedi zase hádají...jsme nebyla skoro 14 dní doma, tak jsem úplně zapomněla na ten obdenní rachot od vedle 😒

lucinda85
11. únor 2013

@rradka ahoj, řekla bych že nepomamil spíš je tím poznamenanej a když jsem jednou malému dala přes prsty a začal brečet tak mě hned zhoukal, že ho bitím vychovávat nebudeme.

lucinda85
11. únor 2013

Jinak dneska jsem 31 DC dělala test a bílej ☹ To by mě zajímalo kde MS vázne. Mám ještě čekat nebo jít k doktorovi?

rradka
11. únor 2013

@lucinda85 a máš to jinak pravidelný? Já bych ještě počkala.

lucinda85
11. únor 2013

@rradka Do ted jsem brala antikoncepci takže ani nevím jak mám dlouhý cyklus a nevím do jakého dne je normální že se sama MS dostaví....

lupmice88
11. únor 2013

ahojky holcicky minuly rok v rijnu sem prisla o miminko v 8 tt a jiz se zase zaciname snazit ale nejak tomu uz nedavam nadeje :( minuly tyden ve stredu byla ovulace tak sm ese pokouseli v utery a ve ctvrtek a pak v sobotu,ted me poboliva podbrisek ale rano sem si merila teplota a mela sem jen 36.2 takze opet se to nepovedlo,nevim co delame spatne :( a pritom vsichni kolem me jsou tehotne :((

lucinda85
11. únor 2013

@lupmice88 proč tomu nedáváš naděje? já tedy neměřím teplotu, takže tomu moc nerozumím ale třeba může jít i o zahnízdování to jsem četla že teplota v tom období klesne a pak zase stoupne 😉 nezoufej ono se to povede 🙂 třeba ne ted ale za čas určitě. Moje kamarádka taky už nedoufala a ted doma chová měsíčního klučinu. Nejdřív šla na potrat pak po dítěti zatoužila a neměla srdíčko tak musela na revizi a do třetice se povedlo

marmazel
11. únor 2013

no já jak sem byla v úterý u doktorky, tak sem jí říkala, že další antikoncepci už nechci, tak říkala, že pak ta menstruace může zlobit, pokud teda nebudu těhotná 🙂 a vím, že kamarádka po vysazení HA (7 měsíců) měla fakt každej cyklus jinak dlouhej.
@lupmice88 ahoj, neboj, ono se zadaří, nesmíš se na to tak upínat, já vím, snadno se to řekne a hůř dělá. co nějaká dovolená? vysadit, vypnout.

rradka
11. únor 2013

@lupmice88 ahoj, přesně tak. hlavu vzhůru! jsi mladá! Třeba jsi už v jiném stavu, tak netruchli, ať nemáš smutné mimčo 😉 A s tou teplotou je to, prosím tě, jak? Když otěhotníš, tak má stoupnout? Já neměřím, tak nevím, co to znamená.

rradka
11. únor 2013

@lucinda85 já myslím, že na MS není žádný termín do kdy má dojít. Co vím, tak někomu to třeba i měsíc vynechá. A jak píše @marmazel po vysazení to může lítat. A zkusila bych si za pár dní udělat ještě test.

lucinda85
11. únor 2013

@rradka asi jo...já vim plašim 😒 už mě bolí břicho jako na ms tak asi brzo dorazí

lupmice88
11. únor 2013

@rradka co sem se docetla po ovulaci by mela stoupnout a byt vysoka bud do prichodu menstruace nebo stale a to jsi tehotna 🙂 koukam ze ty uzjedno miminko mas 🙂)

rradka
11. únor 2013

já si myslím, že tady budeme kolem termínu MS plašit všechny 😉 takže don't worry. Ale uvidíš, třeba to tam je. Držím pěsti!

lupmice88
11. únor 2013

@lucinda85 jj nadeje umira poslední 🙂) a co jak vam to jde 🙂

rradka
11. únor 2013

@lupmice88 Aha, tak to jsem nevěděla. To si schválně zkusím příští měsíc. Ale vyjímka potvrzuje pravidlo, takže počkej do MS. Jojo, jednoho andílka už mám. Vyšlo nám to po 4 měsících. Všechno šlo tak v pohodě, kéž by to bylo u druhého stejně.

lupmice88
11. únor 2013

nám se prvni podarilo po 7 mesicich a v 8tt sem o male prisla :( tak se ted snazime znova 🙂

rradka
11. únor 2013

@lupmice88 neštěstí sis už tedy vybrala, tak teď bude líp 😉 a se snažením teprve začínáte?

lupmice88
11. únor 2013

no zaciname,nejdriv sm eto zkouseli bez testu ale ted od tohoto mesice zaciname pomoci ovulacnich testu 🙂 tak uvime 🙂 moc bych si prala aby to vyslo 🙂

lucinda85
11. únor 2013

@rradka @lupmice88 Já nemyslím to by už ten citlivější test hodil alespon douška a tady bylo bílo jak na horách. Já bych to upřímně nehrotila kdyby to nevyšlo, přeci jen začínáme se teprve snažit. Akorát mě štve kde vězí ta MS.

lupmice88
11. únor 2013

@lucinda85 tak treba vubec nedorazi 🙂)

lucinda85
11. únor 2013

@lupmice88 no to by bylo úplně nejlepší 😀

lucinda85
11. únor 2013

@lupmice88 samozřejmě s tím že na konci týdne už budou na testu // 😀

lupmice88
11. únor 2013

@lucinda85 to vis ze jo a tim padem si maximalne uzijete vikend :** neboj se dopadne to dobre 🙂) a já mam vzdycky pravdu 🙂)