Snaženíčko o mimi od února 2013

m.r.
9. říj 2012

Ahojky,taky jste na tom jako já? Od února by jsme se chtěli začít snažit o druhé mimi.Máme doma už 4 chlapečka.Snad se brzo zadaří 🙂

jenyska4
11. črc 2013

HOLKY TAK DNES OVULUJU.... večer s manžou budeme tulit jsem zvědavá jak to dopadne🙂)))

kristl85
11. črc 2013

Teeda nás tady je těch ovulek🙂)) tak na sebe budem myslet a za 14dní už tady budou pozitivní jen TT 🙂

misu2555
11. črc 2013

ja bych potrebovala nakou radu ja s mim přitelem nato vlitame každou noc a nedaři se nam ☹

kristl85
12. črc 2013

@misu2555 Ahoj, jak dlouho se snažíte? Každou noc? Jestli to tak opravdu je (a já vás tedy obdivuju), tak je to možná tím, že i v těch nejplodnějších dnech je jen málo procent (cca15-20) šance, že otěhotníš. Musí být plno věcí v souladu, moje kamarádka, která se snažila 3 roky říká, že těhotenství je vlastně zázrak, tak držím pěsti.

cherralie
12. črc 2013

Jee holky, tak dneska kontrola v CARu dopadla super. Ovuluju prave na ten dobry vajecnik. Dr. mi jeste predepsala Pregnyl, ktery si v sobotu musim pichnout a v nedeli nam drzte palce🙂.

cital
12. črc 2013

@kristl85 Nebudeš, jelikož budeš těhotná 😀.

cital
12. črc 2013

@misu2555 A co takhle zkusit sex co druhý den. Podle gynekologů stačí 2-3 dny, spermie jsou prý víc uzrálé a kvalitnější. Tak to zkuste 😉 .

cital
12. črc 2013

@cherralie Parádo kočko 🙂!

kristl85
12. črc 2013

Tak dneska je proužek na ovu testu malinko slabší než včera, ale pořád je hodně silnej, tak budeme pokračovat v tulení. Teď to děláme každý den, tak přemýšlím, jestli to není moc, ale zase si myslím, že příroda si poradí.

lonelystar
12. črc 2013

Ahojky všem, tak dnešní návštěva doktorky potvrdia pátý týden 🙂 ale stejně se furt koukám, jestli náhodou nekrvácím...

jenyska4
12. črc 2013

@lonelystar SNAŽ SE NEKONTROLOVAT A NEMYSLET NA TO!!! Pak si to přivoláš...je tu někdo kdo si přeje holčičku? 🙂

klaudina22
12. črc 2013

ahoj holky, já mám dneska zase další atb- letos už čtvrtý!!! ☹ Mám zánět močáku, čůrám už i krev. Fakt mě to s prominutím už sere! Nechci přivést miminko/a do nemocnýho těla, ale nejsem schopná být pár měsíců v pohodě. Nechala sem si pro jisotu dát penicilinový atb, kdyby náhodou tento měsíc klaplo těhotenství. Ne, že bych byla klidná, ale prášky mám naštěstí jen na týden (po ovulaci asi už je, testy byly tentokrát divný) a případný miminko/a to kdyžtak zvládnout, pokud budou fit, budou muset. 😒 Soustředila sem se na cvičení, místo těhotenství, ale asi to není úplně dobrej nápad.. tělo pak není schopný dát se do kupy a já chci zdravej domeček. 😉 všem ostatním přeju vy víte co 😉, na diskusi vás pravidelně mapuju, co nového 🙂

petroska
12. črc 2013

Ahoj holky.Jdu si pro radu.Snažíme se o miminko .Hlídám si plodné dny-plodný hlen.Máte s tím někdo zkušenost?Tabulkám na netu nevěřím,tak se hlídám sama.Dnes jsem objevila hlen světle hnědý,takže se ovulka blíží.Je možné ,že se dá tedy otěhotnět ode dneska ,když budeme ob den zkoušet ?Všude čtu ,že v plodný den je hled bílí,tažný ale od prvního náznaku hlenu,kdy sexovat psané není ☹

rradka
13. črc 2013

Ahoj devcata, koukam, ze dost z vas tento tyden ma plodny dny. Tak vam vsem drzim pesti a tesim se, ze asi za 14 dni pribydou dalsi budouci maminky. Ja byla ve ctvrtek u dr.,jsem v 8tt. Mam hroznou radost. Za 3 tydny dalsi kontrola, tak snad to nejak ve zdravi preziju, protoze bych nejradsi porad jen spala, ale to s malou nejde.

rradka
13. črc 2013

@jenyska4 ja bych ted chtela kluka. Holku uz mam😉 ale uz je to dany, tak uvidim, co nam cap prinese.

lonelystar
13. črc 2013

@jenyska4 ja uz mám kluka tak bysme chtěli holčičku 🙂

jenyska4
13. črc 2013

@lonelystar my dva kluky 😀

kristl85
14. črc 2013

@rradka Rady tak to je supeer🙂 jak dlouho jste se snažili? A čemu to přisuzuješ?🙂 Držím pěsti ať je vše v pořádku. Já sem teď úplně na mrtvici, mám cca týden po ovu a přijde mi, že sem těhotná, takže už sem asi fakt magor. Bolí mě prsa, bolí mě podbříšek jak před MS a mám prostě pocit, že tentokrát to fakt vyšlo, jen nevím jak zvládnu cca ten týden než si budu moct udělat tt. Je to peklo to čekání:(

lonelystar
14. črc 2013

@jenyska4 aha :D takže holcicka uz by mohla byt, ze? :D a v kolikatem jdi TT?

lonelystar
14. črc 2013

@kristl85 a jak dlouho se snažíte? Držím palečky at to vyjde 🙂

kristl85
14. črc 2013

@lonelystar ahojky, od ledna. Manžel si myslel ze to bude hned, ale trva to no;( ted je fakt nejhorší to čekání, potřebovala bych nejakej recept jak na to nemyslet;)

dora13
15. črc 2013

@kristl85 podle me nejde na to nemyslet, proste kdyz neco chces, tak na to myslis, prijde mi to logicky. co ale myslim, ze jde, je neudelat si z toho stredobod vesmiru a zamerovat se i na jine veci. bavila jsem se o tom nedavno s jednou psycholozkou a ta rikala moc peknou vec, ptala se me, jak chci za deset dvacet let vzpominat na dobu, kdy jsme ty deti s manzelem delali -- jestli jako na fajn obdobi, kdy jsme se meli radi, uzivali si jeden druheho a meli casto sex, nebo jako na dobu, kdy jsem vysilovala s ovulacnima testama, bazalni teplotou, nutila manzela do sexu presne v nejakou dobu, atd., coz me osobne dost pomohlo. dite samozrejme chci, hodne, ale snazim se uzivat si veci, ktere, az bude miminko uz si nebudu moct dovolit -- jen tak jet na vikend do londyna, spat o vikendu do desiti, proparit celou noc, kupovat si drahou kosmetiku, vejit se do velikosti 36, atd. A hlavu vzhuru, kdyz tu koukam na konika, tak vidim, ze se ditete driv nebo pozdeji docka prakticky kazdy, jen nekomu to proste trva trochu dyl.

kristl85
15. črc 2013

@dora13 JJ máš úplnou pravdu, jako mé okolí včetně manžela na mě nic moc nepozná, já si to, že sem nervozní nechávám spíš jen pro sebe. Nechci s tím nikoho zatěžovat, tak možná proto, se svěřuji sem. Ta psycholožka měla pravdu, já ale na toto období naštěstí asi špatné vzpomínky mít nebudu, ovu testy jsem sice dělala, ale to mě bavilo, manželovi frekvence takto vyhovuje je nad míru spokojený🙂 a já jediný, kdy sem fakt na mrtvicu je před tím než mám dostat MS, to čekání je pro mě nejhorší:( jestli MS zase přijde, tak se z toho hroutit nebudu, protože mám vymyšlený plán B a to je práce, měla bych dostat smlouvu na dobu neurčitou a to je pro mě taky motivace. Jen teď ten týden vydržet s nervama na uzdě, ale to je taaaak těžký:(

jenyska4
15. črc 2013

@kristl85 uplně nejlepší antikoncepce je psychika, měření bazální teploty, ovulace a psychika...když se na to vyprdneš nebudeš na to myslet uvidíš jak brzy budeš mít dvě čárenky 😉

jenyska4
15. črc 2013

@lonelystar nerozumím otázce 🙂 v kolikátém jsem týdnu jsi myslela?V žádném začali jsme na miminku pracovat minulý měsíc cca vím kdy je ovulka tak vždy tři dny před ní, ale jen jednou tak to bude asi trvat chvíli, ale nespěchám na to, byla bych ráda kdybych otěhotněla v říjnu a rodila v červenci tak to nehrotím víš 😉 doma už totiž jednoho beránka máme, ale znamení berana neodpovídá je to zlaté dítě...

kristl85
15. črc 2013

@jenyska4 Díky za radu, ale kdyby to šlo, tak to tak udělám🙂

cital
15. črc 2013

@kristl85 Buď tebou, tak se raději na všechny "příznaky" vykašlu. Já se takhle sledovala 1.měsíc snažení a pak jsem byla zklamaná. Minulý měsíc jsem byla přesvědčená, že to určitě vyšlo (vždyť přece píšou, že po potratu se to povede hned) a nic...jen jsem byla strašně zklamaná ☹. Na ty příznaky je fakt strašně brzo, mě třeba bolely prsa až po termínu MS když jsem byla těhotná. Momentálně mě píchá furt v břichu, ale to je asi u mě normální 🙂. Jsem ve stádiu, kdy to už nechci řešit. Nechci se totiž už jen pořád trápit. Jojo člověk je smutný (hl. před MS a 1DC), ale asi to tak má být. Věřím, že na mě čekají lepší zítřky a miminka se dočkáme 🙂.

cital
15. črc 2013

@klaudina22 Ahoj, no pěkně...4 atb...to je mazec. Já neměla v životě ani jedny 🙂. Držím ti moc palce, ať se co nejdříve uzdravíš! Hl. se dát do kupy, ať jsi zdravá a jak píšeš...ať máš zdravý domeček 🙂. Proč myslíš, že ti cvičení nepomohlo? Že jsi víc náchylná k nemocem?

kristl85
15. črc 2013

@cital JJ však jo, nikdy sem příznaky neřešila, ani jednou od toho ledna. To je jedno, nebudu to už řešit.

cital
15. črc 2013

@kristl85 To je dobře 🙂. Ono to asi musí pořešit každá z nás 🙂.