Snaženíčko o mimi od února 2013

m.r.
9. říj 2012

Ahojky,taky jste na tom jako já? Od února by jsme se chtěli začít snažit o druhé mimi.Máme doma už 4 chlapečka.Snad se brzo zadaří 🙂

cherralie
22. črc 2013

@kristl85 Jeee, nadherna zprava takhle pri pondelku, posli hned foto. Kolik jsi dc, dpo?

cital
22. črc 2013

@maikkynna Ahoj. Vítám tě, snad nedorazí 🙂.Nosifol pár holkám, co já vím pomohl, ale neberu ho (zatím). Prý je to malý zázrak.

cherralie
22. črc 2013

@cital
@kristl85 Holky jestli budete obe v tom a ja tady zustanu trcet, tak me fakt namichnete 🙂.

kristl85
22. črc 2013

@cital Děkuji moc, no zatím s tím fakt vůbec nepočítám, ale je pravda, že už sem počítala, kdy by se to asi narodilo🙂)) ale to je asi normalni. Jako nemyslím si, že to bude fakt pravda, ale bylo by to taaaaak super. A pokud to nevýjde, tak budu asi smutná no. No a u tebe sem fakt pořád přesvědčená, že to vyšlo🙂 chudino, snad nebudes nemocna, v takoých vedrech teda nic moc. A co jinak? Kdy se chystas na testík? ovulku sme mely stejně, ale ty to máš jinak že? kdy ti má dojít ms? Mě měla včera nebo dneska. Ale taky sem měla jeden cyklus mimo všechny a ten byl 35dní. Tak doufám, že to tak nebude a že ten mini stín čárky bude fakt sílit, pak se asi zblázním štěstím🙂

kristl85
22. črc 2013

@cherralie Na fotce by to určitě nebylo vidět, musím prostě počkat. Snad fakt nejsem blázen a tu druhou slabou čárkou sem si nevymyslela;(

kristl85
22. črc 2013

@cherralie Jo a sem 30dc. Neboj nezustanes, taky to vyjde;) určitě jo, ja tomu věřím;)

cital
22. črc 2013

@kristl85 Budu moc držet palce, určitě to bude dobré 🙂. Já normálně nemocná nebývám. Včera mě natáhlo u mytí zubů, dneska taky a zle se mi dělá jen ze zeleného čaje. Příjde mě to zvláštní. Tak buď mám nějaký úžeh, nebo jsem fakt těhotná. S mým štěstím asi úžeh 😀. Moc s tím těhotenstvím nepočítám, už mám nakoupené tampóny a kontryhel 🙂. MS mám dostat ve čt, jsem 11DPO.

cherralie
22. črc 2013

@kristl85 Aha, tak to je jeste docela brzy. Teda aspon u me, ja mam cykly delsi. Hlavne at sili a je vse v poradku. Hned.s dalsim testem informuj🙂. Mam velkou radost za tebe.

cital
22. črc 2013

@cherralie Neboj kočko, já těhotná určitě nebudu 😎 . Budu tady strašit ještě dlouho.

klaudina22
22. črc 2013

holky, tak já hlásím další měsíc, dneska dorazila MS. Opět po 15ti dnech od pozitivního ovulačního testu, takže u mě platí patnácka. Adspoň příště vím, kdy to čekat, mívám to totiž dost nepravidelně. No už se se začínala těšit, ale nevadí, aspoň budu moct v klidu beze strachu miminko lozit po Tatrách a užiju si dovolený 😉

@kristl85 super, tak snad to vyjde 😉 Co to bylo za test? Hlavně nekupujte "Woman secret baby", dělají dost duchy - skoro každej test, mám s tím zkušenosti.

@cital Nebuď zase pesimista 😉

cital
22. črc 2013

@klaudina22 Tak to mě mrzí, ale jak říkáš, alespoň si užiješ Tatry. já se tam chystám na podzim 🙂. Pesimista za rok 2013 už být vážně musím, bo co se mě děje je k posr..... 🙂.

cherralie
22. črc 2013

@klaudina22 Nova nadeje na mimi🙂. Musis myslet pozitivne. Ale to kazdomesicni zklamani boli.

klaudina22
22. črc 2013

@cital my jsme tam nikdy nebyli, tak se těšíme 😉
@cherralie jj, však, jasně. Já právě myslím pozitivně, nijak se z toho nehroutím, to vyjde 😉

cital
22. črc 2013

@klaudina22 Je tam krásně. My tam jezdíme skoro každý rok a jezdíme právě na podzim, kvůli tomu, že je tam o hodně méně lidí než v létě. Jednou jsme byli ve Vysokých Tatrách v létě, bylo tam málo lidí, ale jen proto, že bylo fakt hnusné počasí, jinak tam jsou davy lidí.

kristl85
22. črc 2013

@cital jasne, tak ja držím pěsti aby to nebyla nemoc ale tehu příznaky;) ja uz si taky koupila tamponky a porad čekám jestli ms přijde nebo ne. Kez by se na to vykaslala a dala si voraz;)))

kristl85
22. črc 2013

@cherralie děkuji moc, jsi zlata. Ja mám cyklus průměrně prave 30 dni a to je dneska, ms zatím nic ale je mi divne, tak možna fakt přijde;( dneska nakoupim další testy a dam vedet. Přemýšlím jaky koupit, ale nevím no.

kristl85
22. črc 2013

@klaudina22 to je mi líto, ale asponse do toho můžeš zase s chuti pustit, je to nova naděje. Mooc ti držím pěsti. Testovala sem s Dr. Maxem. Dnes koupím jeste jiny. Přemýšlím o tom dogitalnim, to funguje nějak jinak?

Nevíte někdo?

cherralie
22. črc 2013

@kristl85 Ja myslim, ze funguje uplne stejne. Ale zobrazeni vysledku je trosku prijemnejsi formou. Ono kdyz tak vidis to plusko - jste tehotna, tak je to rozhodne mnohem uklidnujici nez nejakej duch🙂. Zkus digi i normalni a uvidis. Jo a jeste me napadlo. Je ten duch stejne tlustej jako kontrolni? Akorat svetlej? Ja totiz uz mela parkrat duchy- ale byla to je rozpita ta drazka a ta byla vzdy hrozne uzka.

kristl85
22. črc 2013

@cherralie JJ chci zkusit i normalni i ten digi, jen si musim precist navod, protoze ho neznam. Jakou myslíš drážku? Myslím, že je stejně silná, nevypadá to jako rozpita carka, ale je fakt hrooozne moc slaba. Fakt nevim, uvidim za par dni. Myslela sem, ze to cekani uz mi skonci, ale jeste si proste pocakt musim no:(

cital
22. črc 2013

Zkus pepino test (papírek) a pak bych zkusila digitál celar blue, ten ti ukáže týdny a prý se nemýlí. Já ho neměla, on je trošku drahší, stojí okolo 200 Kč, ale mimčo za to stojí 🙂.

cital
22. črc 2013

@cherralie Ale @kristl85 testovala dr.Maxem a ten mi ducha nikdy neukázal. Tobě jo? Šmejd je unimark (ukazuje // i chlapům) a mamatest.

kristl85
22. črc 2013

@cital Nemuzu ten pepino nikde sehnat, v jake lekarne ho maji? jj ty 200 asi dam, za to to stoji🙂

cherralie
22. črc 2013

@cital Ja testuju jenom mama testem.

cital
22. črc 2013

@kristl85 V tescu třeba 🙂. Tam jsem ho kupovala já.

cital
22. črc 2013

@cherralie A ukazuje ti duchy? Prý se hodně tyto testy zkazily a ukazují falešně.

kristl85
22. črc 2013

@cherralie Taky sem mama testem testovala, ale pak sem si precetla, ze je nic moc. A taky sem tady cetla ze na mama testu nic a na dr. maxovi maly dousek a bylo z toho tehu, tak sem si pro neho jela🙂 navic stoji jen 29kc🙂

kristl85
22. črc 2013

@cital V tescu v lekarne ju? Ok tak zajedu do tesca, nemám ho moc pobliz, ale tak to neva, dneska v planu nic moc nemam. Jen sem se domluvila s nejlepsi kamoskou na kafe, chci ji ten test ukazat, aby mi rekla, ze sem blazen🙂))

cital
22. črc 2013

@kristl85 Ne v lékarně ne, v tescu v oddělení drogerie 😀. Zítra budeš testovat?

kristl85
22. črc 2013

@cital JJ zítra🙂 tak díky moc

cherralie
22. črc 2013

@cital Ukazoval, ale protoze jsem to tam nechala dyl nez jsem mela a duch to byl uzky, jakoby rozpita barva v drazce. Takze jsem hned vedela, ze to delam blbe. Ted uz se mi to dlouho nestalo.