Snaženíčko o mimi od února 2013

m.r.
9. říj 2012

Ahojky,taky jste na tom jako já? Od února by jsme se chtěli začít snažit o druhé mimi.Máme doma už 4 chlapečka.Snad se brzo zadaří 🙂

cherralie
30. črc 2013

@klaudina22
@kristl85
@cital
Dík holky, jste zlaté. Už je zase líp 🙂. Nicméně jsem si dala pro sebe nějaká předsevzetí a chci se soustředit na něco jiného. Když se ohlédnu na poslední půlrok, tak jsem byla pernamentně nespokojena v práci a o to víc jsem chtěla otěhotnět. Jenom jsem vyšilovala a přenášela to i na svého muže.
Takže v září nastupuji do nové práce, kam se už moc těším a doufám, že mě to bude víc bavit než ta poslední. Nutně musím shodit tak 5 kg, manžel mi koupil silničku, tak začnu jezdit zase na kole. A mimino nějak přijít musí 🙂.

cital
31. črc 2013

@cherralie Super kočko, máme to podobné. Chtěla jsem taky otěhotnět, abych šla na mateřskou. Práce mě baví, ale je ji strašně hodně. Tak bych si ráda odpočinula. Od včera jsem začala sportovat a chci taky něco zhubnout (taky 5kg). Musí se nám to povést, jednou se to snad povede!

hellien
31. črc 2013

Ahoj holky, můžu se přidat? Snažíme se o mimino od ledna, do dubna sem to neřešila, pak sem si koupila ovulační testy, ovulaci mám, nicméně pořád nic 😒 Asi mi s tím nepomůžete 😀 já vím, ale občas to člověk tak ze sebe potřebuje dostat. Několik kamarádek to ví, ale pořád je s tím otravovat je mi taky blbý 😒 Je to totiž pořád dokola, každej měsíc to stejný, nová naděje, sex, sex sex, MS smutek, nová naděje atd. Před 2 rokama jsem měla zánět vaječníků a vejcovodů, tak možná mám na levé straně srůsty, ale dr. to se mnou zatím neřešila, že mám přijít v září. Tak jestli mě čeká laparoskopie.....nemá s tím někdo z Vás zkušenosti?
Jinak se teda snažím tomu nepoddávat, užívat si života dokud to jde,ale i přesto to na člověka občas padne 😒
Tak děkuju, že sem se tu mohla vypsat.

cital
31. črc 2013

@hellien Ahoj, jasně že můžeš. Vítej tady! Chápu tě, já okolí raději tím, že se to zase nepovedlo neotravuji vůbec, ale za to otravuju holky na MK 😀. Myslím, že každé je občas smutno, musíme to období než se to povede nějak překlenout.

hellien
31. črc 2013

@cital Děkuju 🙂 právě mám takový období kdy o tom víc mluvím a kdy zase ne a když jo, tak už jdu na nervy i sama sobě, většinou je to ve dnech kdy to dostanu no, jak to skončí nová = naděje a zas je to takový optimističtější, teď sem zrovna po, takže dobrý 🙂 Respektive nikdo si tím, že by to tak dlouho trvalo neprošel anebo děti ani nemá, takže nemůže vůbec chápat (což nemám nikomu za zlý, ale je to tak.....) jak mi někdy je, tak hledám spřízněné duše. A dlouho trvalo je taky relativní, vím, že to trvá lidem i dýl, ale každej ten cyklus je to zklamání, představa, že to takhle trvá třeba další dva roky, tak to je na mašlu 😒 Na jedné straně se těším na září k dr., že to začneme řešit, na druhé se hrozně bojím té laparo, četla sem si tom aji tady a tak a jako nic moc příjemnýho. Ale vy ste tady už tak celkem pozitivní, tak nebudu psát nešťastně 🙂 a mmch chtěla bych taky shodit 😎 5kg by stačilo, 8ideál. Jenže mám pocit, že jak se cpu listovkou a nevím čím ještě možným, tak jím a jím a jím 😠

sarriku
31. črc 2013

Ahojky holky, tak další cyklus za námi.
Při náběhu minulé ms jsem se zařekla, že na to snažení prdím, budu se soustředit na něco jiného, protože mi zatím přijde, že Bůh prostě nechce abych byla těhotná. Mám hapry s cyklama, všechno se to rozkonila a já jsem jenom člověk, nic s tím nesvedu.
Držím palečky vám všem .6.cyklus bude asi nejkidnější z těch všech...snažení zřejmě neproběhne😀

baralesayova
1. srp 2013

@hellien ahojky vítej, no já to mám stejně. Vždy když dorazí ms tak mám depku, chce se mi jen brečet a ani z postele se mi nechce vylézat. Ale pak to skončí a s tím přijde i nová naděje. Tento cyklus jsem docela klidná, protože doktor mi řekl, že neprobíhá ovulace a byla jsem s kamarádkami na dovolené a tak vím že ms dorazí. Dostala jsem clostylbegyt a hned o víkendu ho začnu zobat, tak jsem natěšená. Jinak já si taky dělala ovulační testy a byly pozitivní, ale doktor mi řekl že tam folikul není. Tak nevím no. Přeji at se tu moc dlouho neohřeješ 😉

broucinekzka
1. srp 2013

Ahojte holčinky, můžu se, prosííím, taky přidat???
@hellien My už se snažíme rok a stále nic, vloni v lednu jsem byla na laparoskopii prasklé cysty a se srůstama, doporučili mi do roka otěhotnět, což nebylo ze začátku možné, neboť jsem byla sama a nyní už se skoro rok snažíme a nic, a taky nám dr.řekl, že v září mám přijít a bude se řešit Spermio a mě čeká další laparoskopie a evidentně se něco potentovalo a mě laparka čeká teď v pondělí ☹. Opět obří nemizící cysta ☹. Moc, moc Ti přeji, jako všem ostatním tady, aby se Vám všem brzy zadařilo a všechny jste na testu našly krásné //.

maikkynna
1. srp 2013

@kristl85
@cherralie Ahoj holky, tak jsem to z neděle na pondělí dostala. Už mě ta nepravidelnost nebaví. Každopádně jsem v klid a doufám, že se úspěch brzy dostaví 🙂 Jak se daří vám?

hellien
1. srp 2013

@baralesayova Ahoj, děkuji 🙂 No já byla u dr. je to asi 14dní, jelikož sem začla uprostřed cyklu špinit a pak i krvácet, tak sem nevěděla co to je, tak říkala, že právě vidí folikul prasklej, tak jako tomu budu věřit no, že ovulaci mám a to testování mě aji baví 😀

hellien
1. srp 2013

@broucinekzka Ahoj, cysta blbý 😒 a ta laparo, jaký to je? Jako já vím, že asi ženská když chce otěhotnět vydrží všecko, ale fakt se toho bojím no, tak sem teď zaříkávala svoje mimino někde na obláčku sedící, že ještě má dva měsíce na to, aby si dobře rozmyslelo jestli příjde do konce září anebo budu muset na laparo 😀 😀

hecatecat
1. srp 2013

Ahoj, chtěla jsem se zeptat v pátek jsme měli poměr s manželem a večer jsem to dostala...Zajímavé na tom je, že MS mi tvala jenom 3 dny, půl dne jsem špinila a pak uplně silný bílý hlen se ze mně odpudil...od té doby nic...pořád mě pobolívá v podbříšku jako při MS, ale do toho mě bere kříž. Jsem utahaná, taky mám změny nálad...ale spíš to přiložuji ke svému synovi, že z něho jsem tak utahaná...Dneska ráno mě bolela nehorázně hlava, že jsem nemohla ani vstát! Měla jsem i průjem. Když jsem byla těhotná s prvním dítětem tak sem to zjistila mezi 4-5 týdnem ale to jsem byla utahaná, a boleli mě prsa a měla jsem je nateklé...s manželem spolu spíme vždy před MS a po MS a vždy se přírodně udělá emoticon...protože mám ovulaci...chceme miminko...!S prvním synem jsem otěhotněla před MS a pak jsem to měla taktéž jenom 3 dny emoticon tak nevím...ale test jsem si dělala a vyšel zatím negativně 🙄 🙄

broucinekzka
1. srp 2013

@hellien chichi, no, laparo je v poho, ja teda byla v celkove narkoze, takze pohodicka, akorat mi to hnisalo, tak jsem tam lezela 14dni, tak jsem zvedava, jak dopadnu ted ☹

broucinekzka
1. srp 2013

@hecatecat tak pockej jeste par dni a zkus testnout znova 😉

hecatecat
1. srp 2013

@broucinekzka no počkám ještě týden o zkusím to znova ☹ ale ráda bych ještě uvítala jedno miminko 🙂 🙂

hellien
1. srp 2013

@broucinekzka 14dníííí, ježiš!!! No tak to držím palce, aby to tentokrát bylo bez problémů!

broucinekzka
1. srp 2013

@hellien dekuji, snad ano

kristl85
1. srp 2013

@maikkynna To mě mrzí, ale je dobře, že jsi v klidu, moooc dobře🙂 tak teď si pohlídej ovulku a šup na to🙂 držím pěsti🙂
Mě se daří dobře, nemám žádný příznaky, není mi špatně, nepřejídám se, netrpím hlady🙂 jen prsa trochu bolí, ale nic, co by se nedalo vydržet🙂 jo a trochu unavená sem to jo.

cherralie
1. srp 2013

@maikkynna Koukam, ze ani jedna jsme nemusely testovat🙂. Ja to dostala uz v sobotu. Tak uvidime za mesic.

cital
2. srp 2013

@kristl85 To příjde, neboj 😀. Koči držím moc palce dneska!!!!!

cital
2. srp 2013

Holky, tak já si říkám, jestli se na snažení nevyprdnu úplně. Jedem tento měsíc do hor a tam by se mi "být těhotná" moc nehodilo 😅 . Nechtěla jsem testovat ovulaci (nějak na to nemám chuť), ale asi budu muset, kvůli tomu mému zmatenému cyklu testovat 😝 .

cital
2. srp 2013

@cherralie @maikkynna Holky, že to výjde příště vám psát nebudu. Tuhle větu fakt nemusím.... Jede se dál!

kristl85
2. srp 2013

@cital Tak už mám po. To co sem si myslela-dr. nic nevidel ani gestacni vacek, říkal ze je to divny, ale ze to nic neznamená. Říkal, ze teď mi nic neřekne. V pondělí a ve středu musím na krev na hcg a pokud nebude ve středu dvojnásobná hodnota, tak je to mimo. Holky tak mi držte pěsti. Jako sem rozumná, nemusí to být ještě vůbec vidět, ale jak sem se do teď vůbec nebála, tak trochu strach mám. Ale věřím, zme to bude dobrý;)

rradka
2. srp 2013

@kristl85 Ahoj, chtěla jsem ti napsat včera a popřát štěstí...tak pozdě. Holka, to jsou nervy. Budu na tebe moc myslet! A koukal se přes spodek,jo? Ale doktor snad ví, co dělá. V tom 6tt je asi fakt moc brzo. Já jsem vždycky byla později. No, chtěla bych ti popřát, aby ti ten víkend rychle utekl, protože na to asi budeš pořád myslet. A hlavně aby se ty hodnoty zdvojnásobily!!!!!

kristl85
2. srp 2013

@rradka Ahoj Rady, jsi hodná, že sis na mě vzpomněla. Zlato nemáš zkušenosti s tím HCG? Roste i při mimoděložním tehu? Dam vam sem testy z tohoto utery 30.7. a z dneška 2.8. ty jsem si dělala teď před hodinou.

rradka
2. srp 2013

@kristl85 to netuším, ale zkus mrknout na nějaký diskuze a zeptat se. Ty jo, ty čárky z dneška jsou krásný. Holka,těch pár dní než se dozvíš pravdu bude dlouhých....ale musíš věřit,kočko!

kristl85
2. srp 2013

@rradka I tak díky za podporu🙂 zkusila sem založit diskuzi na toto téma, tak uvidím, co se dozvím, nikde sem to totiž nenašla. Jako budou to muka do té středy, snad mi ty výsledky řeknou hned no. Ale já jsem pořád přesvědčená o tom, že to bude ok🙂

rradka
2. srp 2013

@kristl85 určitě to bude ok!

baruska86
3. srp 2013

Ahojky. jsem tady taky nová . Mám doma už 6 letého chlapečka, letos jde do školy a s přítelem jsme se rozhodli pokoušet se o druhé miminko.Jeho teda prvního potomka, Adámek ten 6tiletý je z prvního manželství, to nějak nevyšlo. Přítel se o adámka stará od 1,5 roku a strašně si rozumí. Ted jsme se rozhodli pořídit si ještě společné mimi, snažíme se tři měsíce, tak před každou MS čekám a modlím se at tentokrát nepřijde MS ale miminko . Tak snad se brzo zadaří, 7.8.2013 ji bud dostanu nebo budu neskutečně štastná. Kéž by vyšla ta druhá možnost.

marmazel
3. srp 2013

@cital ahoj, tak jak de snažení? já už sem moc nechodím, akorát sem z toho pak špatná a moc na to myslím ☹ my pořád nic. jen jsem sem nakoukla 🙂
@rradka ahoj, nevím jestli už sem gratulovala, tím jak sem nechodím, jen občas nakouknu 🙂 tak pokud ne tak gratuluji k miminku 🙂