Snaženíčko o mimi od února 2013

m.r.
9. říj 2012

Ahojky,taky jste na tom jako já? Od února by jsme se chtěli začít snažit o druhé mimi.Máme doma už 4 chlapečka.Snad se brzo zadaří 🙂

teris85
7. srp 2013

My jsme tomu nechali od cervna volnej prubeh a uvidime..nejaky mereni a testy se mi zatim resit nechce🙂

kristl85
8. srp 2013

@teris85 Jasne, neres nic. My sme se od ledna nechránili, ale prisla sem na to, ze snazit sme se zacali cca az v dubnu🙂 do te doby sem ani pomalu nevedela co je ovulace a kdy ji mam🙂)) no v kvetnu a cervnu nic, pak sem si rikala, ze zkusim ty ovu testy, ze to neni nic proti nicemu a uvidime a v cervenci to vyslo. Nemohla sem tomu verit a porad tomu neverim. Uz bych chtela aby tady malý bylo s náma, ale taky se modlím, aby tam zůstalo a aby se mu tam do toho dubna moc líbilo🙂

cital
8. srp 2013

@kristl85 Tak kočky mám po konzultaci u dr. Zvýšila mi dávku utrogestanu a mám se prý snažit vyřešit ty problémy se snažením otěhotněním. Hahahaha....jakobychom se nesnažily. Pokud utrouš nezabere, tak za měsíc kontrola a uvidí se co dál ☹. Jsem z toho smutná holky....
@marmazel

kristl85
8. srp 2013

@cital :( ach jo, to se jí řekne, ale mnohem hůř udělá:( já tě úplně chápu, taky mi to nešlo a mohla každej říkat, co chtěl:( je to prostě hrozně těžké období. Zlato a co ty ovu testy? Zkoušíš dál? A co zkusit tu prstíkovou metodu?🙂 já jsem to zkušila a výsledek se dostavil🙂 a není to nic hroznýho nebo nepříjemnýho. Jo zlato a taky sem si až teď uvědomila, že my se sice od ledna nechranili, ale až cca v dubnu sme se začali snažit. Zkuse se taky nad tim takto zamyslet, třeba ti nakonec výjde, že to není tak moc dlouho. Já už sem dokonce manželovi řekla (asi 3dny před tím než sem to zjistila), že už mi nemusí nikdy nic kupovat k narozká, k výročí, na Vánoce atd. když mi udělá miminko🙂))) teď se mi směje a dělá si ze mě srandu, že sem chudák, že už nikdy nedostanu žádnej dárek. Mě to pomohlo moc🙂 může to být blbost, ale podle mě každá maločkost může pomoct🙂

teris85
8. srp 2013

@cital drzim ti palce, zkuste si vyrazit nekam na vikend, zmenit prostredi..🙂

rradka
8. srp 2013

@kristl85 teda to bylo napínavý...moc gratuluji a věřím, že teď už to bude všechno bez nervů a strašení od doktorů!!!!

kristl85
8. srp 2013

@rradka Dekuji Rady, no bylo mi hodně ouzko:( teď už bych fakt chtěla být v klidu, ještě se těším na srdíčko a pak už si chci jen užívat těhotenství🙂 myslím, že to bude fajn, protože kromě únavy, bolesti prsou a podbříšku, mně nic velkého netrápí, tak snad to bude pohodové těhu🙂

cherralie
8. srp 2013

Ahoj holky, chvilku jsem si dala voraz od koníka, ale dnes jsem byla opět v CARu a mám dobré i špatné zprávy. Dělali mi PCT test (post koitální test) hlenu a zjistili, že v mém hlenu se spermie vůbec nepohybují☹. Což znamená, že přirozeně otěhotnět se nám asi nepodaří.
Na druhou stranu jsme nejspíš objevili toho zakopaného psa a v pondělí mě čeká první inseminace. Takže zase nová naděje.

@kristl85 Jéé Kristi, moc držím palce. I takový krásný termín porodu.

cital
8. srp 2013

@kristl85 Já jsem v pohodě zlati. To já taky říkala manželovi, že nechci žádné dárky, že mi bude stačit mimčo, ale nějak to ještě nezafungovalo 😀. Dneska jsem zkoušela ovu test, jenže zkoušela jsem ho večer a ještě jsem před ním vypila 0,5l vody a zarazilo mě, že čárka je skoro stejně silná jak kontrolní. No tak doufám, že zítra bude ovu test teprve pozitivní. Jelikož já na sex dneska fakt nemám 😀. Myslím, že jsme se snažili fakt poctivě, tento cyklus to mám fakt na háku.....Je mi to jedno jak to dopadne.

cital
8. srp 2013

@teris85 Jedeme na kola zlati. Jsem v pohodě, nemyslím na mimčo (fakt vůbec ne), spíše mě štve fakt, že se budu dopovat léky. Já mám problém si vzít paralen, když jsem nemocná 😀.

cital
8. srp 2013

@cherralie Tak teď to půjde jak po másle. Šup šup a bude zaděláno 🙂.

teris85
8. srp 2013

Muj manzel si myslel,ze az se rozhodnem,tak ze jednou pusti a bude zadelano🙂)) tak ted je celej prekvapenej🙂 ale zatim se snazime kratce,tak na to moc nemyslim,teda aspon se snazim. A darky taky zadny nechci🙂)))

teris85
8. srp 2013

@cital tak trebas budou leky jen na chvili,pac rychle otehotnis🙂))

cital
8. srp 2013

@teris85 už ani nedoufám radši 😀

kristl85
8. srp 2013

@cherralie Ahojky, tak to me mrzí zlato. Ale tak není to úplne hororovy scénář ze ne? Takto jsi určitě o trochu klidnější když víš, kde je ten háček. Ta inseminace probíhá jak? Není to nic hruzostrasneho? Držím ti moc pěsti, aby se to hned povedlo a byli jste v klidu a těšili se z uspechu;)
Děkuji moc;) Jj ty termíny podle kalkulaček jsou pěkné, vychází mi 1.4.2014, 4.4 2014 nebo pravě toho 6.4.2014 což si myslím, že je asi nejpravděpodobnější podle početí. Ale stejně uvidím v tom 12tt co mi řekne doktor;)

kristl85
8. srp 2013

@teris85 jee tak to bylo stejně i u nás, manžel uz ma jedno díte z předchozího vztahu, tak byl přesvědčený ze to zádě bude hned a porad to odkladal, ale ted uz se moooc těší. Včera sem mu ukazovala tu první fotecku a i slzicka mu ukapla a říkal ze je dojatej;)))

kristl85
8. srp 2013

@cital to je moooc dobre. S ovulkou to bude v pohode, protože víš jak to je můžeš před tím i potom, takže v pohodicce, do ničeho se nenut;) je fakt super, ze jsi to ted vypustila a ze jedete na ty kola;) to je bezva;)

marmazel
9. srp 2013

@cital ☹ kolik teď bereš? možná si to psala, ale já to nepročítám 🙂 mě dr. taky pořád omílá, že na to nemám tak myslet, že i to mám v hlavě, že se na to moc soustředím, i když si myslím, že ne, tak podvědomí třeba jo. takže du v září zas pro další balen duphastonu( vždy vyfasuju na 3 měsíce) a když do konce roku neotěhotním, tak pak to budeme řešit.

cital
9. srp 2013

@marmazel Beru dva večer 🙂. Myslím, že je to i u mě v té hlavě. Po tom potratu jsem chtěla urputně otěhotnět. Tento cyklus jsem zatím v pohodě, pač vůbec nepočítám, že by se to mohlo povést. Nějak mě totiž opouští naděje, že by to mohlo vyjít někdy. Ono to v nás prostě je a bude pořád....řeči nemyslet na to jsou vážně perfektní. A zkoušel ti dát dr. clostil na ovulku?

klaudina22
9. srp 2013

@kristl85 paráda! Tak už oficiálně moc gratuluju!! 🙂

kristl85
9. srp 2013

@klaudina22 Děkuji moc, teď ještě srdíčko a pak budu doufat, že se mu u mě bude líbit a nikam nebude chtít pláchnout dřív než bude potřeba🙂

ovecky
9. srp 2013

Ahojte holky po dlouhé době, hlásím, že my (asi - do týdne se uvidí) stále nic (od února), byla jsem kontrolně na ultrazvuku (spíšs kvůli tomu, že máti zjistili rakovinu), kromě malé cystičky vše ok. Ale trochu mě to štve. Kamarádka zrovna ohlásila šestý týden. Jestli to nevyjde, vrhnu se na ovu testy. Kdy je děláte? Uplně celý měsíc? Může to být večer? Poradí mi někdo? 🙂 hezký večer

marmazel
10. srp 2013

@cital přesně tak. nn, řekla, že až po novém roce s tím budeme něco dělat, tak už to neřeším 🙂

kristl85
11. srp 2013

@ovecky Ahojky, ovu testy určite zkus, me pomohly;) dělala jsem je vždycky dopoledne v práci. Ale 2hod před tím sem nic nepila, někdy me uz bolela i hlava;))) ale dá se to. Myslím, ze je dopoledne určitě lepší.

ovecky
11. srp 2013

@kristl85 Děkuju, to jsem nevěděla, že to je lepší dopoledne a nemá se pít.. ach jo 🙂 CHtěla bych vidět chlapa, jak tohle v práci dělá 😎

kristl85
11. srp 2013

@ovecky Ty ja bych vůbec chtěla vidět chlapa, kterej by tohle všechno zvládl;))) myslím, že neexistuje ani jeden. Můj muž mi řekl, že mě obdivuje, že by těhotnej být nemohl;))) a ted mi říkal, ze prej proc se porad něčeho obavám, jako ze sem se bála, aby to nebylo mimodel. ted se bojím, jestli bude vidět srdíčko, prej proc vy nebylo-to je přece jasny, ze to bude všechno tak, jak ma byt;) no jeste ze aspon někdo ma normální myšlení;)

cital
12. srp 2013

@ovecky Kočko já dělala testy po 13 hodině a taky jsem se snažila ty dvě hoďky nepít, ale tento cyklus jsem to flákala a jeden udělala večer po 19 hodině a předtím jsem vypila 0,5l vody a hle byl skoro pozitivní 🙂. Asi je to individuální. Jinak lepší je testovat po obědě a zkus vážně nepít.

cital
12. srp 2013

@kristl85 Myslím, že se budeš strachovat celé těhotenství 😎 . Kdy jdeš na kontrolu?

kristl85
12. srp 2013

@cital JJ to asi budu:( včera sme to zrovna řešili s manželem. On mě zná, ví, že já pořád něco řeším, i když žádný problém není, tak já si nějaký vymyslím. Sem prostě pako. Ještě, že on má rozum.

Na kontrolu jdu zítra. Doufám, že uvidím srdíčko...

A co ty zlati? Jak jsi na tom? Určitě se máš fajn, že jo?🙂

cital
12. srp 2013

@kristl85 Bude to dobré, určitě 🙂. Já tě chápu (úplně). Já mám taky příliš bujnou fantazii a vidím všecko hnedka černě. Bude to muset manžel s tebou hold muset vydržet 🙂.
Já se mám tak nijak. Minulý týden nám umřel kamarád, takže jsme měli takový smutný vikend. Chytla jsem kašel ☹, to mě fakt rozčiluje, jelikož jedem v so na dovču a s ohledem na náplň bych měla být zdravá.