Snaženíčko o mimi od února 2013

m.r.
9. říj 2012

Ahojky,taky jste na tom jako já? Od února by jsme se chtěli začít snažit o druhé mimi.Máme doma už 4 chlapečka.Snad se brzo zadaří 🙂

kristl85
12. srp 2013

@cital JJ to on vydrží, musí🙂
Já vím, četla jsem si to. Je to hrozný:(
Já věřím, že teď už ti konečně začne dobrý období. Zobej vitaminy ať jsi na dovolenou ready, tam si to moc užij a všechno vypusť z hlavy.

cital
12. srp 2013

@kristl85 Děkuji. Vypustím. Dej zítra vědět, jak to dopadlo se srdíčkem!

teris85
13. srp 2013

@kristl85 tak co, kocko, jak bylo u doktora? Vsechno v poradku, vid?🙂

kristl85
13. srp 2013

@teris85 ještě nevím;( jdu až 13:40. Jako dneska je mi hrozne, žaludek mám na vode, takže i pití musím polykat velmi opatrne. Tak nevím, jestli je to z nervů nebo z těhu. Ale jestli dneska to srdíčko uvidím, jako že s tím počítám, tak mi to bude úplně jedno jak mi je;)
Co u tebe nového?;)

cital
13. srp 2013

@kristl85 Myslím na tebe!

cherralie
13. srp 2013

Ahoj holky, uz to tady nestiham cist. Mam za sebou prvni inseminaci, tak uz se nemuzu dockat konce cyklu. Kez by to vyslo.

@kristl85 Myslim na tebe, dej nam hned vedet.

kristl85
13. srp 2013

Holky tak uz sem doma. Všechno vypadá dobre, srdíčko nám tluče;) viděla sem ho na utz je to pěkný;) sem teda 6tt+2, puleček má 6mm a termín vypočítán na 6.4.2014. Dr. mi sám všechno vysvětlil a ukázal, dal mi casopis, seznam vyšetření a objednal mě na další kontrolu až ve 12tt a to 17.9. to už mi dá průkazku a udělá krevní testy.
Sem moc ráda, že to vypada dobře;)

kristl85
13. srp 2013

@cherralie Jee super, to je rychlý🙂 tak moc držím vše co mám ať to vyjde, ale já si myslím, že jo;)

jenyska4
13. srp 2013

Holky jdu na radu, včera jsem byla na gyndě a pan doktor udělal rovnou i utz. Byla jsem 12DCa folikul byl 13mm. Mám cyklus vždy 31 dní, myslíte, že tento měsíc z té ovulky muže něco být?

jenyska4
13. srp 2013

@kristl85 no tak gratulace veliká!!!! Říkala jsem Ti, že vše bude ok a je🙂 psala mi Kači ☹ jinak já pořád nic....ted jsem 13DC

jenyska4
13. srp 2013

@cherralie držíme palečky kočko!!

kristl85
13. srp 2013

@jenyska4 Katusky je mi moc líto, porad na ni myslím;( musím ji zase napsat.
Jj vypada to dobre, uz mám lepší pocit;)
Tak 13dc je pekny, kdy bude ovulka? Děláš ovu testiky?;) ja to nechci zakriknout, ale mám jich doma hodne, tak bych je mohla snad i darovat;)

jenyska4
13. srp 2013

@kristl85 jj testuju, mám od kamarádky ještě asi šest testu. Ale vubec nevím kdy mě přijde, ted jsem 13 DC a včera byly folikuly 13mm a cyklus 31 dní. Počítám , že bude až tak 18 srpna co,když dorustají cca 2mm denně. A jak jsi to měla beruško ty?Který den jsi měla ovulku a jak máš dlouhý cyklus?

cital
14. srp 2013

@kristl85 Velká gratulace!!!! 😉

kristl85
14. srp 2013

@jenyska4 No já teda těm folikulum moc nerozumím:( ale já to měla tak, že cyklus mám cca 29-33dní. A zjistila sem (díky těm testům a zrovna když se podařilo, tak i díky tomu bílkovitému hlenu), že ovulka byla 19DC. No a my se snažili den před tím a 3 dny potom. A povedlo se. Vždycky sem zůstala ležet alespon pul hodinky a ještě sme spermoníkům s manželem trochu pomáhali-docela sme se u toho nasmáli, byla to taková biologie pro dospělé🙂))

kristl85
14. srp 2013

@cital Děkuji moc zlato. Už máš zbaleno?🙂

cital
14. srp 2013

@kristl85 Něco mám, ale ještě toho spousta chybí 🙂. Finišujem v práci s realizací a manžel má práce až až....takže klasika....jak naschvál zase. Spíš mě trápí můj kašel, mám takového tucha, že ho nevyléčím do soboty ☹.

kristl85
14. srp 2013

@cital My vždycky balíme před odjezdem a pak nestíháme, pak se pohádáme a pak až vyjedem, tak je pohoda-klasika, bez toho by to nešlo 😀
Jeejda mane a nechceš se zbytečně prát práškama, kdyby náhodou že? Já to tak měla taky. Zkoušela jsi se zeptat v lékárně na něco? Třeba homeopatika nebo vygooglit něco nějaky babský rady. Já nemocná skoro nebývám, tak ani nemám žádnou radu:(

cital
14. srp 2013

@kristl85 Je to před těma dovolenýma fičák....🙂. Já nemocná skoro vůbec nebývám, když už tak jen 2 dny. Měla jsem doma zbytek bromexinu, tak si ho dávám, sice by ho neměly brát těhotné ženy, ale já si myslím, že to ničemu moc nevadí. Podle mě je to právě kvůli alkoholu co obsahuje. Kašlu na to, beztak to zas nevyšlo 😀 .

kristl85
14. srp 2013

@cital Přesně tak, kašli na to a právě když na to budeš kašlat tak to vyjde. Podívej se na mě, já sem se opila jak Alík 2dny před tím, než sem to zjistila, byla sem prostě přesvědčená, že těhu nejsem 😀 A všechny moje kamarádky to tak měly, i moje mamka říkala, že to tak většinou bývá a všechny mají samozřejmě zdravé a krásné děti🙂 ten týden po oplodnění to s tebou ani není spojené, takže se tomu ani nikdo nediví. Já navíc ještě skákala jak koza (tancovaly sme s holkama na vesnické zábavě) zrovna, když se to asi hnízdilo a všechno je ok🙂 je to fakt spíš na té přírodě a dr. mi říkal, že první 3 týdny od oplodnění je to úplně jedno, protože to embrio se prostě buď udrží nebo ne. Je to prostě na přírodě ne na nás🙂

cital
14. srp 2013

Kašlu na to, právě jsem se málem udusila kašlem 😒 . Půjdu asi z práce brzo domů, to byl fakt masakr teďkom. Já vím, že mimčo týden není spojené s tělem a hodně mých kamarádech pilo, aniž by věděly, že těhotné jsou. Mají zdravá miminka samozřejmě. Jenže, já jsem opatrnější po tom potratu a dávám si víc majzla. Moje doktorka má teda na to jiný názor, říkala, že po oplodnění se mám chovat jako bych už těhotná byla. Sice v začátku alkohol nic plodu neudělá, ale raději neriskovat. Proto raději nepiju,chci mít čisté svědomí. A taky by mi to manžel nedovolil 😀 . Je zlatý, jde na něm úplně vidět jak by to dítě už moc chtěl, snaží se to skrývat, ale já to prostě na něm vidím.

teris85
14. srp 2013

@kristl85 super! Mam radost, ze jse vsechno ok!🙂 @cital uzij si dovolenou, hlavne, at jses zdrava🙂 a alkohol je metla lidstva, ale zametat se musi🙂🙂🙂 rikam si, ze dvojka vina mi neublizi a nechci se nervovat vic, nez je zdravo. Jinak u nas tenhle mesic nic, pristi jedem nanovo🙂🙂

kristl85
14. srp 2013

@cital Však jasně, jestli je to takto, tak jen dobře🙂

cital
14. srp 2013

@teris85 Musí kočko, to víš, že i já zametám 😀 . Dvojku si klidně dám i v těhotenství. Víno je zdravé 🙂. Takže příští měsíc je vítězný!? 😉

cherralie
15. srp 2013

@kristl85 Moc gratuluju, mám ohromnou radost. Užívej si to, teď už se o miminko nepřestaneš bát nikdy 🙂.
@jenyska4 Děkuju 🙂
@cital Brzké uzdravení.

Holky jestli se to nepovede tento měsíc, tak mě asi picne. Vypadá to totiž, že manžel získá jeden projekt 300 km od našeho bydliště. Takže se budeme vídat pouze víkendy ☹. Achjo.

kristl85
15. srp 2013

@cherralie Ty jsi zlato, moc děkuji🙂 jj zařekla sem se, že teď už si to chci jen užívat, ale začíná mi být blbě, bolí mě břicho, tak nic moc, ale to neva:(

Jeejdamane, tak to je teda prekérka. Třeba to fakt vyšlo a potom mužíček každý víkend uvidí, jak ti krásně roste bříško🙂 moc bych ti to přála, byla by to super zpráva🙂

jenyska4
15. srp 2013

@cherralie to znám, muj muž byl doma taky jen víkendy a dokonce i dva třeba néééé...byl to děs☹ snad se zadařilo!

cital
15. srp 2013

@cherralie Ojéje...to je blbé ☹. Tak snad se zadařilo a rozšíříš počty budoucích maminek 😉 . A jak dlouho tu práci tak daleko bude mít?

cital
15. srp 2013

@kristl85 Bude hůř 🙂. Nevolnosti prý začínají v 8tt 🙂.

kristl85
15. srp 2013

@cital To mi ani nerikej, ja sem si myslel, ze budu z tech, co jim nic neni. No neda se nic delat.