Snaženíčko o mimi od února 2013

m.r.
9. říj 2012

Ahojky,taky jste na tom jako já? Od února by jsme se chtěli začít snažit o druhé mimi.Máme doma už 4 chlapečka.Snad se brzo zadaří 🙂

sarriku
1. čer 2013

@carolineg1 wau!!!!tak že by?🙂))))) no vidíš, nestresovala ses, nechodilas na koníka a jde to líp🙂 aspoň to vajíčko na ten růst mělo klid😀 ráda bych gratulovala, ale mamatesty jsou fakt zrádné. Já jsem měla taky ducha, ale po zaschnutí zmizel:-/ a pak jsem to dostala.

sarriku
1. čer 2013

Já teďkom čekám na ms. Jsem 8.den po ovulaci a a ještě nešpiním, paráda🙂. Tak uvidíme, budu testovat až 11. den po ovulaci, (jestli jsem ji měla teda a pokud už v té době nebudu špinit 😉.

carolineg1
2. čer 2013

@sarriku ja byla asi 61 DC, ale říkám asi protože minuly měsíc jsem měla jen takové špinění, doktor říkal že by to mohla být ms, tak nevím, každopádně zral nový folikul takže to ms asi byla, ( cca 32 DC) jinak dnes rano jsem si mamatest dělala zase, jsou tam 2, dušík už šel i vyfotit, je stejně hrubý jak kontrolní čárka akorat slabounký no.( a na prvnim taky pořád je) , tak to zkusím ještě 4.6, to je den před přítelovými narozeninami 🙂

carolineg1
2. čer 2013

@sarriku Jinak držím palečky, pro mě je i dušík něco nového, na těch ostatních nebylo nikdy nic....

sarriku
2. čer 2013

@carolineg1 týýjo, tak moc gratuluji, to je suepr zpráva!!!🙂 doufám, že hodíš i fotečku

carolineg1
2. čer 2013

@sarriku pravě jsem přijela s globusu a zkoušela jsem jinou 10ku, ne mamatest, a taky je tam dušík, ale na mamatestu je silnější......noo hodim sem ten mamatest, akorat to musíš brát s jineho uhlu aby šel vidět

carolineg1
2. čer 2013

@sarriku pomalu tomu začínám věřit...dám to tu až zítra mam ted notebook u přítele, a na tatkovém počítači nemužu najit čtečku SD karty

sarriku
2. čer 2013

@carolineg1 tak že by to opravdu vyšlo???🙂 to jsem strááášně moc ráda.
A máš zpoždění?
Kolikátej den jsi? Na kolikátej pokus se vám zadařilo? Děkuji🙂

carolineg1
2. čer 2013

@sarriku potvrdím to až zítra po doktorovi, jinak by to bylo 5.pokus snažení, ....ale na tom posledním testu ta čárka ještě posílila jde ted videt,...tak mi drž palce zítra 😉

sarriku
2. čer 2013

@carolineg1 a jak dlouho jsi od ovulace?🙂)) to je super, moc vám to přeji!!!🙂)) a čím myslíš, že to bylo, že se to konečně podařilo?🙂 dáš to manželovi k narozkám? papaa

carolineg1
2. čer 2013

@sarriku právě to je to na ovu, plodne dny a tak se mě neptej nemám ani tucha, museli sme se asi strefit protože sex jsme ani moc neměli za ten měsíc....k narozkam určitě, pokud to zitra doktor potvrdí, koupím mu na narozeniny něco spešl, ale ještě nevím co a přiložím k tomu test...

sarriku
2. čer 2013

@carolineg1 ahojky🙂 asi tě potěším, ale asi jsem taky měla ducha na testu!!😀 nechci být plašanka, ale manžel to taky viděl.
Teď to už zaschlo, tak to jde vidět jenom když sklopím...
za kolik dní jsi testovala dalším testem??

carolineg1
3. čer 2013

@sarriku hned druhý den, 🙂 fakt jo? to je super....

carolineg1
3. čer 2013

@sarriku juu na 10tce krasná čárka, a na 25 dušík....

rradka
3. čer 2013

@carolineg1 @sarriku holky, ještě nebudu gratulovat, ale držím pěsti! Mám z vás radost!

cital
3. čer 2013

@rradka Jasně, může být vidět a nemusí, záleží na tom jestli je schované. Z krve určitě ano.

cital
3. čer 2013

Holky moc gratuluji!

sarriku
3. čer 2013

Mě ještě negratulujte🙂))) ale potichoučku už se pyšním 😉😉

sarriku
3. čer 2013

@carolineg1 to je úžasné🙂)) tak konečně můžu gratulovat z plna hrdla!!!!!🙂 moc gratuluji, moc vám to přeji a je super, že se to povedlo🙂)) tahle skupina mi přijde hodně úspěšná🙂holky, vám samozřejmě přeji, aby se vám to povedlo také co nejdřív
jestli se to potvrdí i mě, tak vás popliveme🙂!!!

carolineg1
4. čer 2013

@sarriku tak šupej testovat dneska a opovaž se mi neříct jak to dopadlo :D

annakup
4. čer 2013

Ahoj holky já jsem dnes 2 DC, pět pokusů nic, včera mě to opět pěkně semlelo 😖 Jak se z toho nezbláznit a hlavně na to nemyslet, vždyť to nejde 😒

carolineg1
4. čer 2013

je možne abych blbě odečetla 10ruznych testu, ? :D
Jesli ne tak je to tam, akorat na UZ dnes neslo vidět nic...za jak dlouho je viditelné :?

carolineg1
4. čer 2013

@annakup ono pomaha omezit servry o miminkách a taky nejaka aktivitka bokem, treba i kafe s kamaradkou co taky nemam mimčo, akce, a tak

annakup
4. čer 2013

@carolineg1 taky jsem si říkala, že sem nebudu nakukovat, ale copak to jde. Už doma jedno dítě mám a aktivit spoustu, ale pěkně mě to štve.

carolineg1
4. čer 2013

@annakup tak to ti neporadím ja dítě nemám přitel je v práci od rana do večera :D tak sem začla tančit, a dělat si vizážistické kurzy.....

rradka
4. čer 2013

@carolineg1 ahoj, byla jsi u doktora? Tak asi je brzo, aby bylo něco vidět, ne? Nebo co ti doktor řekl. To mi přijde jako pěkná blbost, aby více různých testů dopadlo stejně a přitom špatně. Na kdy tě objednala? V 6tt to u mě bylo vidět.

carolineg1
4. čer 2013

@rradka já bych řekla, že sem tak 2-3 🙂 a díky, řikala sem si že nemužu být tak neschopná abych si nebyla schopna udělat dobře ani test. spiš myslim že je to fakt brzo

rradka
4. čer 2013

@carolineg1 tak to je asi fakt brzo 😉 Dopadne to dobře, držím pěsti!

carolineg1
4. čer 2013

řekl, že když ty testy vyšli tak že tam něco je, a že nemam spekulovat že možná není 😀 říkal že pokud sem to dobře vyhodnotila tak muže byt ještě brzo něco vidět a vzal mě na krev, zitra vysledky, jinak kdyby tam nic nebylo budu se citit jako idiot ....5 ruznych testu od 10 do 25 u čtyřech duch u jednoho silnější

sarriku
4. čer 2013

Děvčata, obrys zesílil. Jde normálně vidět okem, sice slabej, ale zdá se mi, že zesílil.
Testovala jsem i dneska, už nemusím naklánět, ale v tomhle žlutým světle to nejde vyfotit:-/
Taky tam něco vidíte? Ve skutečnosti to jde vidět celkem dobře, ale docela mě pobolívá břicho, tak aby se přes noc ms ještě nerozjela☹.
@finn
@klarina_f
@phuskova
@mitote