Snaženíčko o mimi od února 2013

m.r.
9. říj 2012

Ahojky,taky jste na tom jako já? Od února by jsme se chtěli začít snažit o druhé mimi.Máme doma už 4 chlapečka.Snad se brzo zadaří 🙂

pikacupicka
7. kvě 2013

@janul_iii Je tam 🙂 tu vrchni vidim krasne 🙂 a tu dolni taky trosku sice malinkato ale taky je tam videt 🙂 podle me kdyz zase testnes za par dni bude silnejsi drzim palecky 🙂 😉

janul_iii
7. kvě 2013

@pikacupicka děkuji 🙂 já všem tady přeju, aby to vyšlo, co nejdříve 😵 A sama doufám, že testy budou jen sílit

janul_iii
7. kvě 2013

@lumanima kdy budeš testovat? 🙂

pikacupicka
7. kvě 2013

@janul_iii Dekuji 🙂 jak uz vis ja uz tehotna sem 🙂 jen doufam aby to vsechno bylo v poradku az do porodu 🙂 tobe drzim palecky a hodne stesti 🙂 a urco pak ukaz dalsi testik ktery uz bude silnejsi 🙂 zatim pa pa 🙂 🙂 :- 😉

janul_iii
7. kvě 2013

@pikacupicka tfuj tfuj, ať je vše v pořádku 😉

lumanima
7. kvě 2013

@rradka Ahoj, děkuju za přivítání. Ne, nejde o první mimčo. Já už mám dceru 10let a syna 3. Začínáme zkoušet třetí :o) Ty druhé, jak jsem koukala, viď?

lumanima
7. kvě 2013

@janul_iii já jsem úplně na začátku, takže na testování je ještě brzy, ale určitě dám vědět...těším se. Ty už jsi testovala?

janul_iii
7. kvě 2013

@lumanima jj.. moje je ta poslední fotka 🙂

lumanima
7. kvě 2013

@janul_iii a joooo...omlouvám se, jsem trdlo 😀 Jsem tady krátce, tak se v tom ztrácím....a kdy budeš testovat znovu?

janul_iii
7. kvě 2013

@lumanima tak v pátek nebo možná v neděli 🙂 ještě uvidím

carolineg1
8. kvě 2013

@janul_iii držím palečky popravdě se mi ta druha zda slabší, ale to muže být i kvalitou testu

janul_iii
8. kvě 2013

@carolineg1 jj to mě taky.. ještě budu testovat na konci týdne. Nedělám si moc naděje, ale nechce se mi věřit, že bych po letech pravidelné ms meskala 4.den.. 1-2 ok, ale 4.. uvidíme uvidíme 🙂

baralesayova
8. kvě 2013

@janul_iii ted to máš tedy hodně napínavé, já tam slabou čárku vidím, tak snad bude sílit. A jestli ti mešká ms, tak určitě můžeš být těhotná. držím palce

janul_iii
8. kvě 2013

@baralesayova dnes sem našla zase čárku, ale o malinko silnější než je tady na fotkách.. na konci týdne ještě otestuju a pochlubim se, co jsem našla 🙂

carolineg1
8. kvě 2013

@janul_iii ¨Tak držím palečky snad to výjde ...dneska mě púřepadla nějáka depka tak zajdem asi s přítelem na pivo....a vyjmečne si ho asi dám taky, ja jindy nepiju

sanuli
9. kvě 2013

Krásné dobré ráno! Dnes mám šestý den zpoždění a Zźdá se mi, že čárka konečně trošku zesílila :o)

@janul_iii Držím palce a jsem zvědavá na tvůj testík!

carolineg1
9. kvě 2013

@sanuli gratuluju sluníčko 🙂 tiše závidím...mě to asi jen tak nepujde

pikacupicka
9. kvě 2013

@sanuli Super krasna carka 🙂 urco bude zesilovat neboj 😉 a jak se jmenuje ten test co sis ho delala? 🙂

klaudina22
9. kvě 2013

@mariekulis ms můžeš prý mít i na začátku těhotenství, ale spíš věřím tomu že to je psychikou. Já měla ms ted 2 dny jenom, pak to přestalo, pak se na den vrátila a pak zase nic... a to jinak mívám týden cca. A těhule nejsem. Takže si myslím, že tady ty změny v cyklu dělá hlava. 😉

sanuli
9. kvě 2013

@carolineg1 Snad je k čemu gratulovat.. :o) Rozhodně neházej flintu do žita!

sanuli
9. kvě 2013

@pikacupicka No jsem napnutá jak kšandy :o) Test, který jsem si dělala se jmenuje "Jednorázový těhotenský test - Percom"

carolineg1
9. kvě 2013

@sanuli zkus mamatest řikají že sou nejcitlivější

sanuli
9. kvě 2013

@carolineg1 Před okamžikem jsem vyzkoušela clearblue a zatím se mi zdá jako nejcitlivější.. mám tam dvě modré čáry :o) Začínám se v tichosti radovat, ale nevěřím svým očím :o)

carolineg1
9. kvě 2013

@sanuli fotku moja 🙂

sanuli
9. kvě 2013

@carolineg1 Tak takhle to teď odpoledne vypadá :o)

carolineg1
9. kvě 2013

@carolineg1
@sanuli už jsem koukala bych se asi zblaznila s toho testu 🙂

carolineg1
9. kvě 2013

@sanuli ja doufám že se to tento měsíc taky povede...

rradka
10. kvě 2013

@sanuli Krásný čárky,gratuluji! To už se můžeš pomalu radovat a objednat k dr., aby ti to potvrdila.

sanuli
10. kvě 2013

@rradka Jsem objednaná na pondělí.. doufám, že už mi něco málo poví. V sobotu máme svatbu a nerada bych trávila svatební cestu ve zžíravé nevědomosti :o)

rradka
10. kvě 2013

@sanuli Nevím, kolik máš dní zpoždění, ale já šla k dr. po týdnu zpoždění a už bylo vidět, řekla mi termín. Jen na srdíčko jsem si ještě musela počkat. To je krásnej dárek ke svatbě 😉 Jen si to budeš muset užít zastřízliva a možná už začnou lidi kolem tušit...