Snaženíčko o mimi od února 2013

m.r.
9. říj 2012

Ahojky,taky jste na tom jako já? Od února by jsme se chtěli začít snažit o druhé mimi.Máme doma už 4 chlapečka.Snad se brzo zadaří 🙂

marmazel
10. lis 2013

@uztotakbude ahoj to nevadí, třeba v únoru přepíšeme jen datum, protože tu budeme tvrdnout dál 🙂 no, já ještě 2 měsíce a pak konečne mě začne dr. vyšetřovat, proč to nejde. Pač už to bude rok co se snažíme.

uztotakbude
10. lis 2013

@marmazel To nemusíte, já už zakládala na příští rok. Takže ta diskuse už existuje 🙂

anna34
10. lis 2013

Ahojky holky, já už se snažím s manželem 2 roky....a už to řeším přes CAR... přeju hodně štěstíčka, ať se daří!

ovecky
15. lis 2013

Ahoj holky, já taky pořád nic (od února), ale k doktorovi se mi naopak nechce. Věřím, že to má nějako příčinu, nechci to řešit hormony. 🙂 Ale přeju hodně štěstí vám všem! Myslím, že to bude moc hezké, až budeme slavit s vlastní rodinou..<3

kuliza
17. lis 2013

Ahoj ! Pridavam se do diskuze :0))
Zatim za sebou mame jen jeden cyklus, ale stejne jsem rada za podporu a rada podporim :0))
Ted jsem 13DPO, normalne bych to dnes uz mela mit, ale zatim nic, jen test negativni :0(

baralesayova
18. lis 2013

Ahoj holky, delší dobu jsem tu nebyla. Nějak nebyla chut. No jsem ted po druhém IUI a vypadá to, že zase nic. Tak fakt nevím co pro to člověk má udělat. Zkoušela jsem i kapičky gynex, kontryhelový čaj, nosifol a nic prostě nic. Tak mám ted depku, doma si brečím a je mi na nic. Do práce mě nebaví chodit, doma mě nic nebaví. Je to opravdu divné období. Když jsme se začali snažit, tak jsem si myslela že touto dobou už možná budu na mateřský.

kuliza
21. lis 2013

@baralesayova
Baru, to je mi lito...
Nevim, kolik Ti je a jakou mas anamnezu, ale jak pises o snazeni, tak i psychika hraje obrovskou roli... Ja kdyz se na neco prilis urputne soustredim, tak mivam anovulacni cykly :0(
A zadna realna fyzicka pricina neni znama ani po tech osmi vysetrenich...
Kdyz jsem se smirila s tim, ze treti ditko a prvni touzene ( holcicky obe prisly " omylem" pres antikoncepci !!! )
nebude, tak se to najednou spravilo :0) do dvou mesicu jsme cekali :0)
Ted bysme chteli jeste holcicku na konec a zatim nic, ald mame za sebou teprve prvni cyklus...

Strasne moc ti preji, abys to mela take tak ... :0)))

baralesayova
21. lis 2013

@kuliza Děkuji. Je mi 28 a snažíme se o první mimčo. Mám syndrom polycystických vaječníků, ale beru hormony a díky nim se mi ty vajíčka dozrávají. Vím že psychika hraje velkou roli, ale zatím jsem ještě nedospěla do toho stádia, že si řeknu kašlu na to. Nějak mi to nejde vykašlat se na to. I když to je lepší. Mám vždy depku když to dostanu pak se s tím nějak srovnám a jedem dál. I tohle období je nějaký divný. Tak snad se nám brzy zadaří. A tobě přeji aby se také brzy zadařilo.

ovecky
22. lis 2013

Ahoj holky, tak já ani tento měsíc neuspěla. ☹

Báro, jak tu všichni píšou, že to je o psychice, neuvažovala jsi jít k psychologovi? Já to beru tak, že se mimču nemůže chtít narodit do situace/někomu, kdo jenom brečí a má depku. Nechci se pouštět do nějakýho šarlatánství, protože je jasný, že to je jen jedno z možných hledisek, ale proč nedat do kupy sebe a nesnažit se pro to mimčo spravit (uzdravit, rozveselit)?

Já pořád uvažuju, zda neodvrátit myšlenky od mimča tím, že si pořídíme psa, ale manžel do bytu nechce. Tak furt nevim.

baralesayova
23. lis 2013

@ovecky Tak to mě mrzí. O tom jsem zatím nepřemýšlela. Ted se zase cítím docela v dobře. Vždy to na mě přijde když to dostanu a pak se s tím nějak srovnám. Manžel mě pozval na příští týden do Vídně na vánoční trhy a tak se mám na co těšit. My pejska máme. Je to staford a jemu 15 měsíců, tak že nám dává zabrat. Každý den s ním musím lítat na dlouhé procházky, tak že se nenudíme. Začala jsem dělat i druhou práci, tak i to my zaměstnává mysl, ale stejně na to prostě musím podvědomě myslet. Manžel taky pořád nechtěl psa. Že nechává chlupy a smrdí a tak. Pak že teda jedině malýho a ted máme 25kg tele a pořád se s ním mazlí a říká mu ty můj miláčku. A ted by ho nedal nikomu za nic na světě.

cherralie
24. lis 2013

Ahoj holky, jak se dari? Dlouho jsem tady nebyla - uz mi to lezlo na mozek🙂. Je tu nekdo s alergii na sperma? Zrovna cekam na vysledky imunologie a vzhledem k tomu, ze nam 2x vysel PCT negativne, tak by v tom snad mohl byt zakopany pes.

cital
25. lis 2013

@baralesayova Ahoj kočko....víš ono ta psychika dělá fakt hodně. Já jsem po potratu chtěla co nejrychleji otěhotnět...dělo se toho kolem mě moc a bohužel samé negativní věcy. Nebyla jsem na tom psychicky dobře. Spíš naopak. Pak jsem si řekla dost! Takhle to fakt nejde....Dala jsem se psychicky do kupy, začla jsem kašlat na snažení...A bum bác bylo to tam! // přišly v ten nejšílenější a nejtěžší okamžik mého života! Věřím, že to byl osud....a věřím, že na snažení má psychika ženy (snad i muže) opravdu velký vliv. Ovšem vím také, že se nedá z ničeho nic se na "to" vyprdnout....Musíš k tomu sama dospět...Přeji ti, ať se brzy dostaneš do psychické pohody a ať najdeš brzy dvě nejkrásnější čárky na testu!

kuliza
26. lis 2013

Ahoj damy :0)))
Tak ja taky nic ... :0/
Naprosto sileny zahul pracovne, do toho nemocna...
Mozna je to tak lepsi, nechceme vystresovane miminko :0)
Ale stejne, zamrzi to... zvlast, kdyz MS dorazila o tyden pozdeji, tak uz jsem si tak trochu delala nadeje.

anna34
27. lis 2013

@kuliza To mě moc mrzí ☹ nás teď čeká první IUI ve Zlíně... trošku z toho mám nervy... zatím jsme žádnou extra léčbu neprodělali, ale i to neustálé časování styku je náročné :( blíží se Vánoce, byl by to nejhezčí dárek..kdyby to vyšlo nám všem 🙂

kuliza
27. lis 2013

Jeee.. tak moc drzim palce :0)))
Nechci uklidnovat, ale vsem okolo me, co toto prodelali to vyslo nehure na podruhe :0)))) Treba budou skvele Vanoce :0))))

ovecky
29. lis 2013

@baraleayova Já jsem to nemyslela nějak špatně, věřím, že máš v domácnosti, s prací a tak, o zábavu postaráno. Mně osobně (a nechci to nutit) jen připadá lepší/příjemnější/přirozenější řešit to i přes psychiku než přes nějaké šílené lékařské zákroky (možná za rok budu mluvit jinak), protože podle mě to spolu souvisí.. Když není ok psychika, nebude fungovat 100% ani tělo. Ale moc ti držím palce a psíka závidím! Jste taky v bytě?

Holky, držím vám stále všem palce a myslím na vás, je fajn, že je někdo na stejné lodi 🙂 o víkendu se těším na první vánoční přípravy, třeba se nám ten prosinec stane osudným 😀

baralesayova
29. lis 2013

@ovecky v pohodě, každý názor beru. Zkusím se dát víc do pohody. Ted se cítím docela fajn. Jj jsme v bytě 3+1, ale dá se to zvládnout se psem v bytě. Máme takového mazlíka. Holky všem držím palce at najdeme pod strmečkem //.

sarriku
1. pro 2013

Ahojky holky, jak jste na tom? Já už sem zaskočím vždycky jednou za čas a většina děvčat, co jsme spolu začínaly už je těhotná😀
Jinak u nás nic moc, každopádně tenhle měsíc to vypadá nadějně.

anna34
1. pro 2013

@sarriku Tento měsíc první inseminace 😎 😎

cherralie
1. pro 2013

@sarriku V utery prvni navsteva imunolozky. Tak snad dalsi posun k vytouzenemu cili.

baralesayova
2. pro 2013

@sarriku já tu pořád straším. Zítra se jde zase opět na kontrolu do pronatalu, tak jsem zvědavá co tam uvidí a na čem se domluvíme.

eiwleen
5. pro 2013

Ahoj holky, my jsme se snažili od července 2012, pořád jsem si říkala, že to nejde určitě proto, že se na to tak upínám. Teprve teď v říjnu jsme zašli s manželem na spermiogram a ten nedopadl nejlépe. Neměl žádné rychle spermie, všechny byly pomalé, nebo měly deformaci hlavičky, takže mi bylo hned jasné, proč to nešlo :(. Dostal Profertil, zinek, E, selen a světe div se, stal se zázrak a já jsem v 7 týdnu. Holky držím vám všem moc palce, protože vím, jaké to je, když se nedaří!

ovecky
13. pro 2013

Ahoj holky, u mě nic novýho, uvidíme koncem tohoto měsíce.. Mám okolo sebe zas 2 nové těhule a jednu kamarádku, co po letech požádala o adopci.. Začínám mít (jasně, předčasně) pocit, že bychom si s manželem o této možnosti taky měli promluvit, protože já bych do toho nešla.

Přeju vám hezký advent 🙂

kuliza
19. pro 2013

Ahoj damy !
Tak dnes to zas dorazilo :(((
tak nadejne to vypadalo, dali jsme si krasny tyden v Parizi, sami pro sebe, pohoda, 4 dny zpozdeni a dnes konec nadeji ... :0(((
Tak hura do tretiho cyklu... :(

Take preji vsem krasne Vanoce :0)))
Treba tu v lednu obrichatime vsechny, nejen z cukrovi 🙂

kachidlo
26. pro 2013

Ahoj dámy, sice už jednoho prcka máme. Ten trval dlouho a otěhotněla jsem obligátně, až když jsme si dotáhli domů psa a doktor mi doporučil UO a já si trvala na tom, že je to blbost, protože jsme přece zdraví a tak. Druhé mimino zase nejde a nejde a tentokrát je mi to líto, protože začínám o sobě pochybovat. Všechny holky z okolí jsou těhotné, tak si říkám, že je to zase nějaká epidemie a už bych to měla chytnout taky 🙂 Dalšího psa teda nechceme. Na jaře bych si pořídila tak tři slepice a založím zahradu.. tak budu mít co dělat. V zimě se nějak víc asi o tom přemýšlí, co?

marmazel
30. pro 2013

ahojky, tak už to bude rok, co sme tuhle diskuzi založili a pořád nic ☹

cherralie
30. pro 2013

@marmazel Jo letí to děsivě. Ja to každým dnem mám dostat. Snad rok 2014 pro nás bude šťastnější.

marmazel
1. led 2014

Tak holky, poslední den v roce jsem našla \\🙂 mela jsem to dostat dneska, ale kuli Silvestru sem si včera Rano udělala test. Tak doufám, ze to dr potvrdí, v patek ji zavolam a objednam se.

lonwenien
2. led 2014

AHoj, tak my se taky tak nějak hodně aktivně snažíme od února 2013 a nic... Už mám třetího doktora a stále nic neřeší, tak nevím. Prej jsem zatím docela mladá a to půjde.
To, že už 7 let neberu HA a nepodařilo se to ani s jedním z partnerů, to jim divný není, prej to budem řešit "až po roce" neúspěšného snažení:/

cherralie
4. led 2014

@marmazel Je paráda. Držím palce at vše dobře dopadne. Ja jsem dneska 35dc, ale mám je někdy delší, takže ani nedoufam. Teda ani si nechci dělat test, protože tuším, ze bude neg. a bez něj mám přece aspoň ještě nějakou naději (aspoň o par dni delší). 🙂