Snaženíčko o mimi od února 2013

m.r.
9. říj 2012

Ahojky,taky jste na tom jako já? Od února by jsme se chtěli začít snažit o druhé mimi.Máme doma už 4 chlapečka.Snad se brzo zadaří 🙂

petulka12
3. únor 2013

Ahoj holky ráda bych se přidala 🙂 dobrala jsem poslední platíčko, tak doufám že se brzy zadaří...

marmazel
3. únor 2013

ahojky, vítáme tě 🙂 já doberu v pondělí. podle foto koukám, že už půjde taky o druhý 🙂

petulka12
3. únor 2013

@marmazel jj máme skoro čtyřletého Adámka, tak ještě tu holčičku 😵

lucinda85
3. únor 2013

@petulka12 Ahoj, taky tě vítám 🙂 taky bych chtěla holčičku, ale jak se znám budeme mít určitě zase kluka 😀

petulka12
4. únor 2013

díky za přivítání 🙂
@lucinda85 i já mám tušení, že druhého budeme mít zase klučíka, ale co hlavně ať je to zdravé, stejně si po malým nechávám věci, pohrávám si s myšlenkou že bych si to ani nenechala říct, ať máme překvapení..
tak já se na pár dní odmlčím, zítra nastupujeme do nemocnice na odstranění mandlí, když tam budou mít wifi tak se ukážu, zatím se mějte

kamilka007
4. únor 2013

Ahoj! Přidávám se se snažením, na Vánoce jsem vysadila HA, chvíli jsme počkali až se aspoň minimálně pročistím, a teď od února začínáme. Máme 22 měsíční holčičku, takže by byl fajn chlapeček, ale dětí plánujeme ještě víc, takže na tom zatím ani moc nelpíme. 🙂

lucinda85
4. únor 2013

@petulka12 Já si taky všechno schovávám, ale máme to stejně dobrý jelikož je přijatelnější když holka bude chodit v modrém než když chodí pak kluci v růžovém. Jednou se mi stal trapas, že přišel chlapeček do herny a já říkám Matymu hele přišla kámoška, protože měl na sobě růžové tričko a bílé punčocháče a pani to je jako kluk jen nosí věci po ségře a pak už se semnou nebavila 😖
Já bych si nevydržela si to nenechat říct jsem příšerná zvědavka 😉 🙂
Na odstranění mandlí malýmu? To mu prckovi vůbec nezávidím i pro dospělýho je to hrůza natož pro ty prcky ☹ přeju at to proběhne ok a jste brzy v pořádku 🙂

lucinda85
4. únor 2013

@kamilka007 Ahoj, vítám tě tu 🙂 A kolik máš v plánu dětí jestli můžu být zvědavá? Jinak máš moc krásnou holčičku a přeji at se brzo zadaří 😉 🙂

marmazel
4. únor 2013

Tak sem byla 2 dny v práci, a koukám jak se pěkně rozrůstáme 🙂 to já bych asi radši zase holčičku, pač s tou už to umím 🙂 ale přikláním se k tomu, že je to jedno, hlavně ať je to zdravé 🙂 hlavně po zkušenosti s malou, kdy to nebylo úplně ok a hrozilo riziko poškození mozku ☹ takže hlavně ať je to zdravé 🙂

@petulka12 tak ať to malýmu dobře dopadne, kamarádka jde taky s malým, říkala sem, že teď je výhoda, že už to aspoň dělají pod narkozou, mě to před cca 18 lety dělali jen při umrtvení ☹ takže zážitek na celá život ☹

@kamilka007 ahoj 🙂

lucinda85
4. únor 2013

@marmazel A co bylo malé? Tak hlavně že to dobře dopadlo 😉 🙂

bobina27
5. únor 2013

ahojte holky, můžu se k vám přidat? Taky se začínáme znovu snažit ted v únoru. Měli jsme to kapku krkolomější, na konci listopadu jsem prodelala revizi ve 12tt, ted proběhla druhá MS porevizní a necháváme tomu volný průběh. Mám 5ti letého syna a taky má operované nosní mandle.

marmazel
5. únor 2013

špatně se vyvíjela hlavička.měla by místo mozku vodu ☹ ale dobře to dopadlo
🙂

lucinda85
5. únor 2013

@bobina27 Ahoj, jasně že se můžeš přidat 🙂 Co se stalo že si byla na revizi špatná genetika nebo proč? Tak snad se brzy zadaří 😉

lucinda85
5. únor 2013

@marmazel A v kolikátém týdnu ti na to přišli a srovnalo se to všechno samo ju?

pp82
5. únor 2013

Ahoj holky
Můžu se přidat? Ted jsem 5DC a tudíž za pár dnísnad prbehne ovulka ! malému bude za 14 dní rok a my bychom k němu rádi brzy sourozence!!! Z rodiny nemá nikdo ani páru tak si říkáme, že to bude snad milé překvapení 😲 ! Všem přeji, aby se zadařilo co nejdříve a tehu probíhalo na 100pro 😵 😵 😵

lucinda85
5. únor 2013

@pp82 Ahoj a vítám tě tu 🙂 A budeš nějak sledovat nebo tomu dáš volný průběh? U nás o snažení taky nemá nikdo ani tucha 😉 Já jsem dnes 25 DC tak čekám jestli dorazí MS je to první cyklus po vysazení antikoncepce takže ani nevím kdy by vlastně měla dorazit 😒

pp82
5. únor 2013

@lucinda85 no já mám práve taky první cyklus po vysazení, takže ted tomu moc nevěřím, ale snad by aspon ovu mohla začít fungovat. asi zkusím ovu testíky abych viděla jak telo funguje nebo ne? 😉 jinak samozdřejmě začnu s listovkou, tou nic nezkazím!!! a probehla u tebe hned po vysazení OVU? 🙂

marmazel
5. únor 2013

@lucinda85 no nevím přesně. musela bych kouknout do papíru.ale bylo to ve čtvrtém měsíci. no holky já se přiznám že o ovulaci sem četla něco na netu,ale nikdy sem to sama nezkoumala. osobně se mi moc teplotu měřit nechce. a jak fungují ty testy??já včera dobrala prášky a v sobotu to mám dostat ,takže pak na to mužem vlitnout🙂

lucinda85
5. únor 2013

@pp82 Já se taky nijak nehlídám takže nevím jestli byla nebo ne 😵 Nechávám tomu volný průběh, pokud by se nezadařilo do Matyho dvou let (v červnu) tak začnu řešit. Listovku už jím docela dlouho a sestra mi dneska hrdě hlásila že se po ní pěkně tloustne, to je blbost ne?

lucinda85
5. únor 2013

@marmazel Nehledej to, jen mě to zajímalo, ale jak už jsem psala nejdůležitější je že máš zdravé dítě 😉 Já taky netestuji, ale myslím že ovulační by měly fungovat na stejném jako těhotenské 😉 Akorát ovuláční můžeš kdykoliv během dne a těhu by si měla z ranní moči.

marmazel
6. únor 2013

ttj, no tak já tomu taky nechám volný průběh, a když se nezadaří do léta, tak pak to budem nějak řešit 🙂 teď čekám na menstruaci, měla by přijít v sobotu, v pondělí sem dobrala prášky, a pak uvidíme 🙂 jinak já beru kompletně vitamíny skupiny b, kde je i listovka, a zvlášť hořčík, na nervovou soustavu, ale nevím jak to budu moct s tim hořčíkem v těhu ....

pp82
6. únor 2013

@lucinda85
@marmazel holky já si práve nejsem jistá, zdali ovu přijde jako hned první měsíc bez Antika! Ted to jako moc nehrotím, ale do léta by top bylo fajné!!! každopádne ovu testy fungují tak, že asi od 10 dne cyklu si testuješ přibližne ve stjnou dobu asi pet dní a kdy je čárka nejsilnější, tak je Ovu. já pře malým mývyla Ovu8-9 DC, tudíž dost brzy, takže to chtělo vychytat:D

lucinda85
6. únor 2013

@pp82 Proč myslíš že by ovu neměla přijít hned první měsíc? Já poprvé otěhotněla hned po vysazení 😀

pp82
6. únor 2013

@lucinda85 no já soudím dle minulého snažení ale každá to máme jinak 😲

marmazel
6. únor 2013

@pp82 takže bazální teplotu neměříš vůbec?

lucinda85
6. únor 2013

@pp82 JJ každá jsme originál 😀 A ty už sis dělala ovu testy hned od začátku? To mě tehdy ani nedošlo, že bych si to měla hlídat 🙂 k malýmu jsem asi přišla jak slepá k houslím 😀

pp82
7. únor 2013

@marmazel nene neměřím ani navím jak na to :D

pp82
7. únor 2013

@lucinda85 no OVU připrvním tehu ano a ted ješte ne, ale nejak mě tonahlovává a asi zítra při ceste s malým na plavání koupím, abych vedela. A ty ? 😲

rradka
7. únor 2013

ahoj holky, navrátila jsem se z hor (poprvé jen s manželem bez malé) a už jsem ráda, že jsem opět doma s mou princeznou. Ani jsem netušila, jak moc se mi po ní bude stýskat!!! A to šlo jen o 4 dny odloučení 😉
Koukám, že řešíte OVU. Já při prvním těhu taky nic neměřila, ale teďka bych to asi zkusila. Chtěli bychom chlapečka, takže zkusím teorii od @lucinda85 🙂 (počít během OVU). Ale ve finále je to jedno - hlavně ať se zadaří a prcek je zdravej!
A vítám nové "snažilky" a přeji, ať se všem zadaří a vše proběhne jak má.

marmazel
7. únor 2013

holky a kolikátý den by jste začali OVU zkoušet? taky mi to nějak láká 🙂