Snaženíčko o mimi od února 2013

m.r.
9. říj 2012

Ahojky,taky jste na tom jako já? Od února by jsme se chtěli začít snažit o druhé mimi.Máme doma už 4 chlapečka.Snad se brzo zadaří 🙂

janul_iii
12. kvě 2013
zuzamik
12. kvě 2013

Holky, moc díky za podporu! Zítra se určitě ozvu, co ukázal testík 🙂 J
á jsem si ovulaci nikdy nepočítala, jen jsem "hlídala" čas, kdy by to mohlo vyjít, věnovali jsme tomu každý druhý večer daného období a pak už jsme "jen" čekali, jestli jo 😉
Ale říká se, že normální je otěhotnět do půl roku, takže vám všem moc držím pěsti a nedělejte si z toho starosti, z okolí to znám- čím víc se na to dva soustředí, tím hůř to pak jde...
Takže pozitivní mysl a půjde to samo 🙂

zuzamik
12. kvě 2013

@janul_iii Paráda!! 😉

cajomilka
12. kvě 2013

Náhodou jsem objevila tuhle diskusi... Na konci ledna jsem vysadila HA a dnes podruhé pozitivní test 🙂 Jsem z toho ještě trochu přepadlá, nečekala jsem, že se to povede tak snadno a rychle vzhledem k mému věku (36). Ale při prvním těhu před 2 lety to bylo to samý. Dost se bojím toho, jak to s tím naším 16-měs. diblíkem budu zvládat.

zuzamik
12. kvě 2013

@cajomilka Gratuluji! Neboj, ono to půjde 😉

lumanima
13. kvě 2013

@janul_iii teda ta je !!! Blahopřeju 🙂

sanuli
13. kvě 2013

@janul_iii Úžasný! :o)

ovecky
13. kvě 2013

Krásná dvoučárka 🙂

janul_iii
13. kvě 2013

@sanuli a co ty u dr??

carolineg1
13. kvě 2013

@janul_iii woow ta je 🙂 gratuluju

carolineg1
13. kvě 2013

@ovecky uplně tě chápu prožívám tosamé

sanuli
13. kvě 2013

@janul_iii Paní doktorka potvrdila těhotenství.. Fazolce je asi 4 - 5 týdnů (podle poslední menstruace). Příště ji uvidím až za měsíc.. neumím si představit jak to vydřím :o( :o))
A zakázala (nebo spíše nedoporučila) nám svatební cestu v teplých krajích (na počátku těhotenství je to asi opravdu risk), takže se budeme ruku v ruce procházet po českých horách :o)

zuzamik
13. kvě 2013

Ahojky, tak mamatest dneska znovu vyšel, jen je to celé světlejší- i kontrolní proužek má asi poloviční intenzitu. Už jsem se objednala, paní doktorka říkala, že si myslí, že těhotná budu- jdu v pondělí 😀

zuzamik
13. kvě 2013

@sanuli Obrovská gratulace!

sanuli
13. kvě 2013

@zuzamik Děkuji a držím palce, aby bylo v pondělí vše ok!

zuzamik
13. kvě 2013

@sanuli Díky, snad bude 🙂

carolineg1
13. kvě 2013

Holky gratuluju všem
@zuzamik
@sanuli
@janul_iii

já dám vědět až toho 26 jelikož jsem 4 dny po ovu.... tak snad snažení dopadlo :( už se ale bojím že to zas nevyjde

sarriku
13. kvě 2013

@carolineg1 Ahojky!!!!🙂 Neboj se, vyjde to nebo nevyjde, pořád jsem tady ještě já😀 Já mám mít ovulaci za asi týden a něco a nebo dva týdny, minule jsem měla rozházený cyklus, tak jsem zvědavá, jaký bude tento🙂 Těším se!!! Dneska jsem už trochu trénovali, luxusní:-P
Holkám snažilkám, kterým se tady už povedlo, moc moc moc gratuluji, paráda, že to vyšlo tak brzo! <3
vlastně vy už snažilky nejste, jste nastávající maminky🙂
papa🙂

carolineg1
13. kvě 2013

@sarriku no jo jsem ráda že tu nezbydu uplně sama🙂 ja trenuju pořád 🙂 ale s tím cyklem to mám taky různé...

sarriku
13. kvě 2013

@carolineg1 tak se budeme navzájem podporovat, ale jestli můžu doporučit, na modrýho koně choď co nejmíň, nebudeš na to tolik myslet, začneš si hledat jinou náplň času atd.. 😉. Třeba já jsem dneska vyšívala :D

carolineg1
13. kvě 2013

@sarriku já byla na poledance :D trošku náročnejší ale zvládám to a baví mě to, viz foto v profilu 🙂

ovecky
13. kvě 2013

Holky, moc ještě jednou gratuluju, potvrzení od Dr. i k pěknému testu. Mně je dneska tak zle, na omdlení, že si ten test i s rozjetou menstruací snad ráno udělám. Co to sakra je? Ach joo. Včera jsem si zacvičila, ale proč mě bolí břicho?

cital
14. kvě 2013

@rradka Neboj, já tady taky zase straším 🙂.

cital
14. kvě 2013

@zuzamik
@sanuli
@janul_iii Moc gratuluji holky a přeji ať je vše ok!

cital
14. kvě 2013

Ahoj holky jsem zpět v plné síle! Zítra to bude už 3 týdny po samovolném potratu a tělo začlo už minulý týden fungovat. Jsem moc ráda, že jsem nemusela do nemocnice a můžeme se začít hned snažit a vlastně už se zase snažíme 😀 . Psychicky jsem víc v pohodě než před tím prvním snažením, asi tomu dopomáhá fakt, že vím, že jsem schopná otěhotnět 🙂. Neměřím, netestuju, tak snad moje tělíčko začne hezky spolupracovat a bude tento popotratový cyklus i ovulace.

zuzamik
14. kvě 2013

@cital Moc držím pěsti, ať jsi ok a ať se brzy zadaří! Psychická pohoda je moc důležitá, myslím, že je to půlka úspěchu 😉 Tak se těším, že brzy oznámíš, že to klaplo 🙂

rradka
14. kvě 2013

@cital tak snad tu nebudeme strašit dlouho 😀 Líbí se mi tvůj veselej, optimistickej přístup! Tak to má být! Držím pěsti. Já v neděli čekám MS. Tak jsme sama zvědavá. Pak mám jít na preventivní prohlídku na gyndu, tak se případně zeptám, co a jak dál.

cital
14. kvě 2013

@rradka Nic jiného mě taky nezbývá, tak proč se zbytečně trápit. Už jsem se natrápila dost. Věřím v lepší zítřky 😉 . 4 měsíce je v klidu. Neboj určitě se to povede, dyť už máš jednu kočandu doma 🙂 . Zkoušelas ten kontryhel - čajík?

carolineg1
14. kvě 2013

@janul_iii tak jakpotvrzeno?

janul_iii
14. kvě 2013

@carolineg1 k doktorovi jdu až 24.5. ☹ už aby to bylo..