Snaženíčko o mimi od února 2013

m.r.
9. říj 2012

Ahojky,taky jste na tom jako já? Od února by jsme se chtěli začít snažit o druhé mimi.Máme doma už 4 chlapečka.Snad se brzo zadaří 🙂

sarriku
2. kvě 2013

@carolineg1 Ahojky, já ještě nevím, protože jsem se ještě nedostala do města. Nezoufej, pozitivní test se může ukázat klidně až 6. den zpoždění. Zkus najít ducha 😉😉

carolineg1
2. kvě 2013

@sarriku ahojky myslíš že bych měla zajít na gynekologii....zkoušela jsem dva a ani jeden, u toho prvniho mi přišla slabounká čárka ale hned zmizela :( u druheho nic

cital
2. kvě 2013

@carolineg1 Mě vyšel pozitivní test 6 den po termínu MS. Taky záleží jakým testuješ, záleží na citlivosti testu. Není nic ztraceno 🙂.

cital
2. kvě 2013

@carolineg1 A s gynekologií hned neplaš. Chce to trpělivost 🙂.

carolineg1
2. kvě 2013

@cital není to plašení spíše jistota......

sarriku
2. kvě 2013

@carolineg1 Ahojky, já jsem taky nic nenašla 😉. Tu čárku si tam můžeš vsugerovat, protože ji tam vidět chceš.
Ale pořád mě pobolívá břicho jak před ms, výtok mám lepkavý až krémovitý, trochu nahnědlý a zdá se mi, že mi začíná měknout čípek, uvidíme...:-/

carolineg1
2. kvě 2013

@sarriku ja jdu k tomu doktorovi

pikacupicka
2. kvě 2013

@sarriku Ahoj dekuju 🙂 taky ti preji hodne stesti at ti to vyde 🙂 zatim jak jsem cetla to utebe vypada nadejne 🙂a ty uz si teda testovala?jinak stim cipkem to je jak ukoho ja sem tehotna a chvylkama mam cipek mekky a chvilkama tvrdy a tehotenstvi mam vporadku 🙂 ono je to jak ukoho 🙂

pikacupicka
2. kvě 2013

@janil_iii Dekuju 🙂 taky preji hodne stesticka at to vyde 🙂 a zdravicka samozrejme taky 🙂

janul_iii
2. kvě 2013

@carolineg1 nevěš hlavu, třeba je tam najdeš ještě později..

carolineg1
2. kvě 2013

tak sem byla u doktora,rikal že už tam roste další folikul, takže to špinění byla prý možná MS, ale vzal mi krev, a v pondělí budou výsledky

carolineg1
2. kvě 2013

@sarriku na výsledky krve má jít v pondělí, prý to špinění možná byla MS ale to je divné, když mám pořád ty křeče v podbříšku a MS už ma byt pryč

cital
2. kvě 2013

@carolineg1 Až v pondělí? To nějak dlouho trvá. Já měla výsledky hned druhý den.

carolineg1
2. kvě 2013

@cital on tam v pátek nebývá totiž 🙂 na ultrazvuku ještě nic neviděl, ale že prý to se da vidět až tak v 6 týdnu....ale co vychytám další ovu kdyby nic

cital
2. kvě 2013

@carolineg1 Jojo, já vím, že nejde ještě nic vidět. Hold si budeš muset počkat, nebo prubnout ještě nejaký ten test, třeba v sobotu.

sarriku
2. kvě 2013

@carolineg1 to je dobře, že ti aspoň řekl o tom folikulu, já bych se začala hned těšit 😉😉😉

carolineg1
2. kvě 2013

@sarriku víš jak se počíta teplota na ovulaci? nějak to pořád nechápu mi matika nikdy nešla :(

sarriku
3. kvě 2013

i když test negativní, třeba z toho přecejen něco vyleze 😉😉

sarriku
4. kvě 2013

Tak nakonec z toho nevylezlo nic, našla jsem později malého ducha, spíš dušíka, ale odpoledně jsem už začala být protivná, večer začala špinit a dnes ráno jsem se měřila a neměla jsem ani 36°C. ☹((( Jedeme dál, ozvu se až budu mít ovulaci.

lucijan11
4. kvě 2013

já to tenhle měsíc nijak moc neřeším a jsem překvapená, že to docela jde 🙂 dokonce si myslím, že tento měsíc z toho určitě nic nebude, spali jsme spolu jenom párkrát a bůhví, jestli to byli vůbec plodné dny (měření BT a ovulační testy jsem zatím ještě nezkoušela a ani nehodlám, jen kdyby se opravdu delší dobu nedařilo, což se doufám nestane), takže to nechávám být 🙂 akorát beru listovku a tento měsíc jsem poprvé pila v první půlce cyklu kontryhel, ale ne nijak moc pravidelně spíš jak jsem si vzpoměla. Ono s tím mým divokým cyklem je ovulace dost těžko odhadnutelná, nechám to osudu 😀

carolineg1
5. kvě 2013

@lucijan11 ahoj s tím divokým cyklem jsme dvě, ani nevim jesli ovu vubec mám, vcera mi vyšel ovu test tak uvidim...

sanuli
5. kvě 2013

@sarriku Nevěš hlavu.. máme před sebou krásný květen.. to by bylo, aby z toho nic nebylo :o)

sanuli
5. kvě 2013

Já jsem nevydržela a testla se po návratu domů. I když mám teprve druhý den zpoždění.. prostě jsem to chtěla prubnout. Našla jsem malého dušíka - a abych si ho nevsugerovala, tak jsem to ukázala příteli a zeptala se, zda tam něco vidí (aniž bych mu vnucovala svůj názor) a on tam stín také viděl.. ale neplaším.. vím, že to nemusí nic znamenat. Ale naděje žije :o)

carolineg1
5. kvě 2013

@sanuli tak to je fajn, snad vá to vyšlo, ja doufám že to tento měsíc taky vyjde, teď s toho nic nebylo, a v červnu ma přítel narozeniny, tak snad...jinak se nám narodila dnes 3 kotátka 🙂

sanuli
5. kvě 2013

@carolineg1 Moc šancí tomu nedávám.. celý den mě hodně bolí v podbřišku.. jako bych měla každou chvíli dostat menstruaci.. Je to jeden velký otazník :o) K přírustkům vám gratuluji! Ať se mají čile k světu a moc vás nezlobí :o)

carolineg1
5. kvě 2013

@sanuli taky sem to tak měla, špinila sem a měla křeče, pak mi doktor řekl že to byla menstruace :( škoda no, tak tento vikend mi zas vyšla ovu tak se snažíme 🙂

sanuli
5. kvě 2013

@carolineg1 Já zatím vůbec "nešpiním".. uf.. jsem napnutá jak struna. Zítra ráno se otestuji znovu.

carolineg1
5. kvě 2013

@sanuli ja to necha až na 25.5 raději driv to stejně nezjistim pokud mam ted ovu

sanuli
6. kvě 2013

Holky.. takhle vypadá dnešní test.. co myslíte? Na jednu stranu tajně doufám, na druhou se bojím případného zklamání.. no co vám budu povídat - cloumá to se mnou a na test jsem se dnes dívala nesčetněkrát :o))

janul_iii
6. kvě 2013

@sanuli Moc hezké, mám to podobně 🙂 Ale raději se taky neraduji..