Snaženíčko o mimi od února 2013

m.r.
9. říj 2012

Ahojky,taky jste na tom jako já? Od února by jsme se chtěli začít snažit o druhé mimi.Máme doma už 4 chlapečka.Snad se brzo zadaří 🙂

babbota
30. bře 2013

Holky, mám dotaz. Dneska mě občas opět pobolívalo břicho (jako při MS) no a nejednou, seděla jsem v klidu mě 2x dost ostře píchlo na pravé straně břicha-spíš víc dole.Bylo to dost intenzivní a trvalo to pár vteřin, od té doby nic. Slepák už nemám. Nevíte, co by to mohlo být?

marmazel
31. bře 2013

@babbota tak s tím ti neporadí ☹ já mám pocit, že mě v podbřišku pobolívá v poslední době dost často, ale myslím si, že je to tím, že teď své tělo víc pozoruji 🙂

babbota
31. bře 2013

@marmazel asi to tak bude 😀 budu se snažit více se soustředit na své okolí než na sebe 😝

rradka
31. bře 2013

@dora13 Ahoj, vítej mezi náma! Já jsem při prvním těhu taky nic netušila, takže proběhla akce, kdy jsem jela ráno za svítání dom a jelikož jsem měla hroznou kocovinu, slupla jsem 2 ibuprofeny, abych mohla vůbec existovat...a naštěstí to nemělo na plod vliv. Ale teď při druhém snažení se už hlídám - alkohol jen decentně (jen víno max 2-4dcl za večer), jím tedy všechno, ale třeba jsem přestala chodit do sauny a na power plate (vibrační plošina). S práškama nevím - asi bych se zeptala v lékárně, jak ti psala babbota. A držím pěsti, aby se zadařilo!

rradka
31. bře 2013

@babbota Holka, tak to ti bohužel taky neporadím. Mě teď přijde, že mě každou chvilku píchne na boku v místě, kde jsou vaječníky...asi se moc pozoruji. Ale není to žádná intenzivní bolest. Měla bych mít tento týden ovu a pořád sleduji, jestli to poznám sama nebo ne. A kolikátý DC jsi? Držím pěsti, aby ti to tento měsíc vyšlo! Třeba ta bolest už něco naznačuje 😉

vanessajane
31. bře 2013

Ahojky všem snazilkam.Dnes us druhéj den menstruace nikde.Prsa jako balony ale neboliou.Stmavli mi bradavky a dvorce🙂 krček dole tvrdý a zda se stahlej.Jen mne občas pichne na leve strane pod briskem a pak zase nic.BT nad 37C
V úterý si udělám test pokud mrcha nedorazí 🙂 ani spineni nemám.🙂
PS: krasne svátky velikonoční 🙂 všem 🙂

babbota
31. bře 2013

@rradka dneska jsem 26DC, dneska opět pobolívání jako před MS a to jsem v podstatě po porodu před menstruací nemívala, ale já teď opavdu zažívám dost stresující situace, tak možná proto...Hold mi nezbývá nic jiného než se obrnit trpělivostí a čekat, jak to dopadne 😀

babbota
31. bře 2013

@vanessajane tobě také krásné Velikonoce (ikdyž to spíš vypadá na Vánoce) a hodně štěstí...jsem zvědavá 😀

vanessajane
31. bře 2013

@babbota no mi snih nemame🙂 ja ziju v Irsku🙂

marmazel
31. bře 2013

@babbota jenže se to snadno řekne a hůř dělá, viď 🙂 já to znám 🙂

dora13
31. bře 2013

@babbota @rradka : holky, dik za uklidneni 🙂 Uprimne receno si nemyslim, ze by se povedlo hned napoprve, byla by to moc velka nahoda, ale tim, jak se samozrejme porad sleduju, tak jsem si samozrejme vsugerovala vsechny priznaky tehotenstvi 🙂

xdany
31. bře 2013

@dora13 Jestli se nepletu, nebylas v letních snažilkách? 😉

dora13
31. bře 2013

@xdany: jeste porad jsem 🙂 ale nakonec se trochu zmenila situace a pracovni smlouvu, kterou mi meli prodlouzit az na konci srpna, mi prodlouzili uz od kvetna, takze nam nic nebrani 🙂 jdeme na to zlehka, nechci to moc hrotit s ovulacnimi testy a merenim teploty, protoze jak se znam, tak bych se na to mohla moc upnout a trapit se, kdyby to neslo (a to mi manzel i takhle rika, ze jsem monotematicka) 😀

xdany
31. bře 2013

@dora13 Tak to gratuluji! 🙂 Já bych se sem taky ráda přidala, ale už je skoro duben 😀 (takže to do léta už nějak vydržím)

rradka
1. dub 2013

@vanessajane Tak to vypadá nadějně,ne? A že nemáte sníh ti jen závidím! Držím pěsti, aby ti to zítra vyšlo.

rradka
1. dub 2013

@babbota Tak to se brzo dozvíš...dneska už 27 a zítra se rozhodne (jestli to teda míváš pravidelně) 🙂 Já jsem tenhle měsíc nějaká moc v klidu, jen když jdu na net, tak mrknu sem a řeknu si, že bych měla proto něco dělat. Zapomínám si brát kyselinu listovou, zítra bych měla začít s ovu testama - asi si dám radši upomínku do mobilu 🙂 Asi na mě působí to počasí, že jsem ke všemu taková apatická 😒

marmazel
2. dub 2013

@rradka nebo to nech běžet, pomalu plynout, a třeba do toho přijdeš i bez měření ovu, když na to nebudeš tak myslet 🙂

klaudina22
2. dub 2013

@dora13 ahoj, taky sem alergička, beru aerius, avamys a ještě k tomu se chodím na pravidelné vakcíny, abych se některého typu alergie zbavila úplně. Taky jsme se teď pustili do miminka. Ptala jsem se preventivně alergologa co a jak, a říkal, že alergické léky (konkrétně ty co beru já) jsou úplně v pohodě pro plod, berou se i v těhotenství. Takže zxyrtec nevím, ale pro aerius si klidně zajdi 🙂 . Ani tu dedsenzibilizaci nebudu přerušovat, není to problém. Ale přesně jak říkáš, taky nevím, jak se chovat, když mám mezi ovu a ms. Kamarádka mi říkala, že cca až 2 týdny po zahnízdění vajíčka si z tebe miminko začíná brát věci- tzn. to špatné i to dobré by dříve nemělo mít žádný vliv. Ale kde to četla to nevím, každopádně je ten typ co všechno pořádně naštuduje, tak jí věřím. 😉 Cvičím s Jilian, takže nevynechávám, ale omezuju skoky atd, a nesnažím se ze sebe sedřít kůži. Alkohol nepřeháním, ale nevynechávám. Tatarák bych si asi dala. Spíš nevím, jestli můžu jít k zubařce si nechat vytrhnout zub a nechat si dát injekci na umrtvení..- nevím li v těhotenství vadí. Zdravotní setsřička u mé zubařkyje moje vlastní teta, tak nechci vyvolávat po rodině paniku, že čekám mimčo (když ještě ani nevím) ale nechci zase nic zanedbat. 😒 Asi tam teda půjdu radši dřív, dokud ještě nebude ev. zahnízděno. Dost optimisticky věřím tomu, že se nám zadaří hned první měsíc. 😀 Hodně štěstí i vám!

babbota
2. dub 2013

@rradka zítra bude ještě brzo, já jsem mívala cyklus 30 dní, teď po porodu to mám jeden měsíc tak, další kratší, takže ještě počkám...jinak včera mě stále pobolívalo břicho jako při MS, tak jsem vážně zvědavá 😀 A třba právě to je ten recept...moc se na to nesoustředit... 😀

cital
2. dub 2013

Ahoj holky. Tak já mám týden do MS. Těhule pravděpodobně nebudu. Tolik stresových a fyzicky náročných situací, co jsem si teďkom prožila ... to by bylo fakt na knihu. Tak uvidíme 🙂.

babbota
2. dub 2013

@cital s tím stresem jsem na tom podobně a pravděpodobně i s počtem dní do MS, tak uvidíme 😉

vanessajane
2. dub 2013

Ahojky všem🙂 Tak menstruace meskala 2dni.Pak vcera jednou spineni pak nic a dnes slabá menstruace.Normalne ji mavam silnou a pravidelne.Prsa mám natekly neboliou mne. BT mám taky vysokou.Nemate někdo stim skusenosti?Myslite ze mohla bych byt tehotna?asi ne ze?☹ Nevyte jaky ma byt krček maternice v tehotenstve? Heskej den všem 🙂

babbota
2. dub 2013

@vanessajane a co říkal test dneska? já jsem teda MS neměla vůbec, ale klidně na začátku můžeš špinit nebo mít slabou MS...

vanessajane
2. dub 2013

@babbota ahojky no test jedna čárka silna druha moc slabunka☹ tak tet nevym

babbota
2. dub 2013

@vanessajane no, tak jestli je tam dušík tak je to fajn, ne? uvidíš, že bude sílit...chce to jen trpělivost 😀

1890
2. dub 2013

Ahoj od příštího měsíce se budeme taky snažit, tak uvidíme první se povedlo hned , tak snad druhé bude taky hned 😉 Jinak jak si myslím , jak se ti ukáže i slaboulinká čárka , tak je pozitivní.

dora13
3. dub 2013

@klaudina22: dik za info, snazim se to brat tak nejak zdravym rozumem, hlavne jsem se rozhodla se tim nestresovat, tak uvidim, jak mi to pujde :D a tu optimistickou viru, ze to vyjde co nejdriv mam taky, ale tento mesic tomu moc nedavam -- myslim, ze PMS na me jde v plne sve sile :(

kiara28
3. dub 2013

Ahoj holky, ráda bych se k Vám též přidala. V prosinci jsem prodělala nečekanou operaci cysty na levém vaječníku a na základě doporučení od dr. se od ledna snažíme o prcka. Nebo spíš já se snažím, přítel to nechává všechno jen tak plynout. Zatím stále bez úspěchu ☹. Přiznám se, že jsem byla tak naivní a myslela si, že se nám to podaří hned na popvé. Ale člověk míní a čas mění....

babbota
3. dub 2013

@kiara28 ahoj, vítám tě a přeji ti, ať se brzy zadaří...ono už to tak bohuel je, ikdyž si tisíckrát řekneme, že nebudeme tlačit na pilu a dáme tomu čas, jsme přeci jen ženské a chceme to teď hned...takže trpělivost...🙂

kiara28
3. dub 2013

První měsíc neúspěchu, to bylo velké zklamání. Druhý měsíc jsem si řekla, že to pojmu zodpovědněji a pro změnu jsem vyšilovala s ovulačnímy testy a teď ten třetí měsíc jsem se už na všechno vykašlala 🙂.