Snaženíčko o mimi od února 2013

m.r.
9. říj 2012

Ahojky,taky jste na tom jako já? Od února by jsme se chtěli začít snažit o druhé mimi.Máme doma už 4 chlapečka.Snad se brzo zadaří 🙂

marmazel
20. čer 2013

tak já du zas pro radu, jak je to s těma ovu testama, sílí vám ta testovací čárka? dneska tam byl konečně duch, takže jestli to chápu správně měl by sílit a až bude stejně silná jako kontrolní je test pozitivní. sílí vám ta čárka? byl by pro mě úspěch mít aspoň pozitivní ovu test.

rradka
20. čer 2013

@marmazel ahoj,ja to tak mam. Od cca 10.dne duch a ten pak sili,az mam tak za dva tri dny ty carky stejne silne. Tak drzim palce,at sili a dockas se ovulace!

cital
21. čer 2013

@klaudina22 Tak co? Pořád nic? U mě zatím žádné příznaky, myslím, že minulé těhotenství mě bolely alespoň prsa, teď nic, jen občas mě píchne ve vaječníku. Kašlu na to. Nebudu se tím nervovat (zbytečně), mám to nějak na háku (kupodivu 🙂 ). Užiju si víkend a uvidíme 🙂.

jednaholka
21. čer 2013

@marmazel Ano, přesně jak píše rradka. Nejdřív slaboučký duch, který během tří dnů zesílil a byl stejný, možná trošku i tmavší než kontrolní.

marmazel
21. čer 2013

@rradka
@jednaholka díky, tak snad bude sílit, předevčírem sem si myslela, že už tam toho ducha vidím jen proto, že ho chci vidět 🙂 ale včera už byl znatelný duch, tak snad bude sílit 🙂

jednaholka
21. čer 2013

@marmazel To víš, že bude! ;) Ještě aby pak i ten těhotenský dopadl takto a bylo by to super 🙂 Ten budu zkoušet koncem příštího týdne.

rradka
21. čer 2013

@marmazel držím pěsti! teďka testuj třeba 2x denně a to by bylo, abys to nechytla. No a pak jen na to mezi 24-48 hodinama skočit 😉

carolineg1
21. čer 2013

já třeba nikdy grafy nepochopila a ani se o to raděj nebudu snažit.... jinak 2.7 pro prukazku

marmazel
21. čer 2013

@jednaholka budu ti držet palce 🙂
@rradka no tak teď byla stejně silná jako včera :-/ takže, kdyby byl pozitivní, tak na to skočit až druhý den? ne ten den? a co ty? ty taky pořád nic? nějak nestíhám vše pročítat, tak začínám být trochu mimo, než když sme v únoru začínaly a bylo nás tu pár 🙂

jednaholka
21. čer 2013

@rradka Já už měla druhý den po pozitivním testu slábnoucí čárku ;) Ale podle předchozích měsíců a podle bt jsem už tak nějak věděla, že to přijde 19.-20.DC, takže jsme začali se snažením včas ;) @marmazel Díky 🙂

jednaholka
21. čer 2013

@marmazel Já jakmile viděla, že čárka postupně sílí a díky měření bt tušila, kdy ovu přibližně bude, tak jsme se začali snažit už dopředu. Tedy 1. a 2. den před ovu a v den ovu. 😉 Prý jsou spermie schopné si x hodin na vajíčko počkat 😉

rradka
21. čer 2013

@marmazel však to ještě může přijít. Pokud neslábne a je stejná, tak třeba ovulace může ještě dojít. A taky záleží na koncentraci moči.

rradka
21. čer 2013

@marmazel já mám 3 dny zpoždění...v uterý jsme měla pozitivní těh.test. Ale zatím si to moc nechci připouštět. Minulej měsíc jsem tak měla pozitivní test a po pár dnech "to" dostala.Takže malinká naděje žije. Těď sháním digi test 🙂

marmazel
21. čer 2013

@rradka držím palečky, ať to vyjde 🙂 správně, naděje je pořád, dokud mrcha nepřijde 🙂
@jednaholka a jak si dopadla ty? zadařilo se? my se snažili zatím fakt dost, tak jestli to nebylo moc 😀 tak teď je necháváme pár dní uzrát, proto měřím ovu, pač i když sme to měli pomalu denně, tak nic ☹

jednaholka
21. čer 2013

@marmazel Já teď čekám, výsledek snažení budu testovat koncem příštího týdne 🙂 My je právě zase naopak nechávali odpočinout a nic, takže jsme teď zintenzivněli a snažili se každý den 🙂 Uvidíme uvidíme no 🙂

marmazel
21. čer 2013

@jednaholka tak taky budu držet palečky 🙂 a ovu testy si teď dělala poprvé nebo děláš pravidelně každý měsíc?

marmazel
21. čer 2013

@jednaholka teď si čtu, že už si mi to říkala a že se opakuji 🙂 já sem úplně nějaká mimo ....

jednaholka
21. čer 2013

@marmazel V pohodě 😉 Bylo to poprvé, ale díky nim jsme se i poprvé fakt snažili intenzivně v plodných dnech 😉

carolineg1
22. čer 2013

tady už snad není nikdo s původních snažilek...

marmazel
22. čer 2013

@carolineg1 proč?

marmazel
22. čer 2013

tak dušík na ovu testu nesílí 🙂 a dočetla sem se, že dušík není předzvěst toho, že ovulka bude ☹ může to zůstat jen u toho dušíka a nic ☹

marmazel
22. čer 2013

@carolineg1 proč? já sem tu stále ☹ a pořád snažilka.

jednaholka
22. čer 2013

@marmazel Předzvěst to opravdu není. Některé holky prý mají dušíka celý cyklus. Prostě musí sílit... Ale třeba to ještě přijde, mohla se ti jen opozdit. Prý se může opozdit i v závislosti na stresu...
Já jsem se přihlásila do skupiny teprve nedávno, ale taky se snažíme už od února a pořád nic... 😉

marmazel
22. čer 2013

@jednaholka nesílí ☹ ale myslím, že sem někde četla i názor, že pozitivní test nebyl a přesto otěhotněly, tak naděje je snad pořád.

carolineg1
22. čer 2013

@marmazel jo ja vím, ale od unora? to mam asi blbou pamět....

marmazel
22. čer 2013

@carolineg1 sem tu od začátku, už na str.2 🙂

jednaholka
22. čer 2013

@marmazel Jo, možný je všechno a nic není stoprocentní, tak nezoufej 😉 Stačí abys před testováním hodně pila a díky špatné koncentraci moče to háže chybné výsledky 😎 A taky se nemá testovat hned ráno ale až v odpoledních hodinách 😉

marmazel
22. čer 2013

@jednaholka píšou 2 hodiny omezit příjem tekutin, to se snažím, ale trpím, piju dost 🙂 a testuji dopoledne. ne ráno, ale před polednem, kolem 11.

carolineg1
22. čer 2013

@marmazel to sem tu tusim jeste nebyla ja

marmazel
22. čer 2013

@carolineg1 🙂 ale čtu, že tobě už se zadařilo 🙂 gratuluji 🙂