Snaženíčko o mimi od února 2013

m.r.
9. říj 2012

Ahojky,taky jste na tom jako já? Od února by jsme se chtěli začít snažit o druhé mimi.Máme doma už 4 chlapečka.Snad se brzo zadaří 🙂

lucijan11
10. dub 2013

Mně už z toho asi hrabe 😀 dnes tedy 31 DC mns zatím nikde (tfuj tfuj tfuj) prsa bolí, bříško občas píchne ale hlavně mám orpavdu docela výraznou žilní kresbu na prsou, kterou jsem nikdy neměla, nevím. Včera jsem úkolovala manžela, aby mi zkontroloval prsa 😎 a viděl to taky, prý si toho nikdy předtím nevšiml. Ach jo, snad to zítra nedostanu 😒

marmazel
10. dub 2013

@cital mám 3 dny zpoždění. Jj, beru duphaston,to je něco jako ten tvuj,beru první cyklus. 15.-25. Den, na úpravu cyklu, minulý měsíc jsem krvacela pomalu pořád teď vůbec☹ a jak ho vereš ty a proč?

procinko
10. dub 2013

ahoj holčiny, těm, které čekáte MS nebo už máte zpoždění, přeju ať to vyjde.
Já jsem 27 DC a zatím nic ani špinění, což mě překvapuje, nejdelší DC mívám 29, takže v pátek. Pokud do té doby MS nepřijde, tak o víkendu testnu. Myslete na mě 🙂 🙂

kiara28
11. dub 2013

Ahoj holciny,tak dnes jsem 28DC a MS zatim nikde. Nemohla jsem dnes dospat rana! Ve stredu jsem koupila digitalni test a nechavala si ho na dnesek,bo nebyl zrovna nejlevnejsi. Je pozitivni 🙂 🙂. Asi zacnu pomalu verit ze i nam to konecne vyslo.

cital
11. dub 2013

@marmazel Aha, tak to možná bude duphastonem, když to tak zlobilo minulý měsíc ☹. Já ho brala na špinění před MS, zabral. No, ale tento cyklus jsem ho brala jak lentilky, vynachala jsem dvě první tablety. Beru ho 17-24 a jen jednu tabletu večer. Pokud to nedostanu do pondělka volám na gyndu. Buď jsem fakt v tom (pochybuju), anebo je tam nějaký problém 😖 . je to pro mě to nejhorší, co může být, nevím na čem jsem ☹ .

cital
11. dub 2013

@kiara28 No vidíš. Moc gratuluji 😉 !

kiara28
11. dub 2013

@cital Děkuji 🙂, dokud ale nebudu mít potvrzené od dr. že je vše tak jak má, tak tomu stejně nebudu věřit 🙂.

lucijan11
11. dub 2013

@kiara28 moc gratuluji!! Určitě bude vše v pořádku! Já se modlím, abych to dnes nedostala a ráno mohla testovat, ale taky tomu nevěřím 😒

babbota
11. dub 2013

@kiara28 ...také gratuluji... 🙂

kiara28
11. dub 2013

@babbota Moc děkuji 😉

klaudina22
11. dub 2013

@kiara28 tak to je super!! Tiše gratuluji 🙂

marmazel
11. dub 2013

@cital já právě špinila týden před, pak sem to 5 dní měla a pak ještě pár dní po, tak sem ho dostala, ráno a večer jednu tabletku, a do dnes nic, dyžtak zítra zavolám na gyndu.

cital
11. dub 2013

@marmazel Já volala dneska. Mě řekla, že si mám udělat těhu test za 3 dny, pokud bude negativní, tak mám ještě týden počkat, od toho testu. No a pokud MS nedojde, tak pak mě veme a udělá ultrazvuk. Já mám strašně eko doktorku, snaží se léčit šetrně, nechce do mě strkat zbytečně nějaké prášky. Takže jsem ráda.

marmazel
11. dub 2013

@cital a jak dlouho už čekáš?

cital
11. dub 2013

@marmazel V pondělí jsem to měla dostat. Takže 3 dny zpoždění. Testovat budu v neděli, ale něco se začíná dít ... lehké špinění, ale to už tu bylo a hned zmizlo. Klidně ať ta MS už dorazí, ať může začít nové snažení a můžu jít s kamarádkou na vínko 🙂.

klaudina22
11. dub 2013

@cital teda to je napínavý 🙂 sem zvědavá, jak to nakonec dopadne! Přeju hodně štěstí, ať se zadaří miminko!

procinko
11. dub 2013

Ráno dorazila MS, takže mě pro jistotu příroda ani do pátku čekat nenechala. No jo no, co jsem taky čekala.

@kiara28 gratuluji 🙂

marmazel
11. dub 2013

@cital takže skoro jako já, a jeden test už si dělala a byl negativní? nebo počkáš až do neděle?promiň jestli už si to psala, ale nějak se ztrácím 🙂 já byla včera tak v pytli, když 2 testy negativní a mrcha nikde, že sem to nevydržela a dala si dva velký fernety ☹

cital
12. dub 2013

@klaudina22
@marmazel Napínavé už ani ne. Začla jsem trochu špinit, tak tipuju že to dostanu, ale alespoň budu vědět na čem jsem. Takhle si se mnou zahrávat... Hned mi to přišlo divné, že bych takhle rychle mohla zrovna já otěhotnět 😀 . A vůbec nechápu tu bolest prsou, to jsem ještě nezažila. Možná že se mi to posunulo díky stresového šoku, co jsem prodělala (bourala jsem) a přehnané fyzické aktivitě, co já vím 🙂.
@marmazel Měla jsem 2 testy pozitivní (pak jsem zjistila, že značka dělá falešné pozitivní výsledky) a 2 negativní. A u prvního těhu, ti vyšel test pozitivní? Zkusila bych počkat ještě ten týden od zpoždění a testnout. Pak bych volala doktorovi. Možná ti ten duphaston nesedí

cital
12. dub 2013

@procinko Příští měsíc je náš! 😉

marmazel
12. dub 2013

@cital jj , u prvního tam byl aspoň dušík, další sem nedělala a šla k dr. dneska sem volala dr. mám udělat test 17. a když do 23. nic nepřijde tak přijít. Prsa mě taky bolí a sou takový jakoby nalitý.... tak nevím

lucijan11
12. dub 2013

@cital @procinko přesně, příští měsíc to jistí! 🙂 já hlásím, že tento měsíc se asi nezadařilo, 32 DC mns sice nikde, ale ráno jsem si dělala test a vůbec nic 😒 takže ji očekávám každým dnem. Už jsem se s tím celkem smířila, akorát mě štve ten můj pitomý cyklus, minulý měsíc 31 a ty dva předtím 30, tak jsem myslela, že se mi konečně nějak ustálil (předtím jsem ho měla docela rozhozený) a vypadá to, že se zase začíná prodlužovat.

cital
12. dub 2013

@marmazel Tak ať to alepoň rychle uteče. Mě ten cyklus mohl rozhodit kortyhel.

cital
12. dub 2013

@lucijan11 Nepravidelný cyklus nebrání v početí přeci 🙂. Tak hlavu vzhůru. Jsem si myslela, že to snaženíčko bude pohodovější 😎 .

jajula27
12. dub 2013

ahojky holky, přidávám se k Vám snažilkám. Jak se máte?

marmazel
12. dub 2013

@cital já si ho chci taky koupit, já myslela, že má pomoci. Jak ho piješ?

dora13
13. dub 2013

@cital: ja si tim nejsem jista, ale taky si myslim, ze mi kontryhel rozhodil cyklus. vzdycky jsem mela 30 dni a naprosto zretelnou ovulaci presne uprostred a tento mesic jsem mela 32 dnu a myslim si (ale nevim jiste, netestovala jsem to), ze jsem neovulovala. tak nevim 🙂

cital
13. dub 2013

@marmazel
@dora13 Taky jsem si myslela, že mi spíše pomůže, ale asi né. U mě to vypadá na týdení posun. Doufám, že to zítra už konečně dostanu. Dle mého názoru mi kortyhel posunul ovulaci ze 14 na 16DC (taky neměřím). Každopádně ho pít raději nebudu 🙂.

dora13
13. dub 2013

@cital: a me to prave i mrzi, protoze mi hrozne chutnal :(

marmazel
13. dub 2013

@cital no já mám nějaký tlak v podbřišku, trochu špiním, tak myslím, že to taky přijde, s týdením zpožděním. A jak si pila ten kontryhel? každý den?