Snaženíčko o mimi od února 2013

m.r.
9. říj 2012

Ahojky,taky jste na tom jako já? Od února by jsme se chtěli začít snažit o druhé mimi.Máme doma už 4 chlapečka.Snad se brzo zadaří 🙂

rradka
17. dub 2013

@klaudina22 s tím tebou souhlasím.Minulý měsíc jsem tu byla každý den a ono to hlavu dost zaměstná přemýšlením, jak má co dělat aby počal a co jaký píchnutí může znamenat. Ted jsem dojdu jednou za pár dní a jsem více v klidu a užívám si jiných věcí a pořád nepřemýšlím nad snažením (i když to v hlavě samozřejmě mám) 😉 A mimochodem, dneska jsi to měla dostat, ne?

rradka
17. dub 2013

@hannyy Věřím, že to musí mít dost velký vliv na vztah. Ale nezdávejte to. je to dost velký nápor na psychiku a nejlepší je se z toho vybrečet, vybít to nějak ze sebe, jít se opít...takhle to aspon dělám já.

rradka
17. dub 2013

@cital tak hlavně že tam ta čárka je 😉

hannyy
17. dub 2013

@rradka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 pujdu na ryby,alkohol problemy neresi 😀 😀 😀 😀 vis, kdyz se to stalo poprve , manzel to nesl hrozne, myslela jsem ze ho to polozi , ted to ale polozilo me , ke vsemu neco na me leze , boli me cely clovek a nemuzu skoro mluvit mam otekle mandle a sileny Kasel z niceho nic mi v noci zacalo byt zle , jak kdyby toho nebylo malo , manzel jezdi na kamionu a ja jsem Doma sama se svyma myslenkama . 😒

hannyy
17. dub 2013

@jajula27 snazime se intenzivne ted zu 13 cyklus, jinak dva roky , no vidim to na adopci , ale nemam na ni cas, ziji v rakousku , do cz planuji odejit az budu tehu teda planovala jsem , takhle nevim 😒

babbota
17. dub 2013

@cital...tak co u Dr.? prohlídla tě?...jsem baba zvědavá 😀

klaudina22
17. dub 2013

@rradka jj, měla. Zatím nic, ani břicho nebolí. Jen prsa.. ale mám pocit, že se mi na nich normálně udělaly strie.. je to možný?? Nemyslím kvůli těhu, ale jak se před MS nafouknou, tak fakt mám pocit, že předtím tam ty strie nebyly .. 🙂 MS zatím nikde, ale nějak mě to nevzrušuje. Od doby co sem vysadila antikoncepci (poslední tři roky) mám MS pár měsíců pravidelnou (cca 28 dni), pak se to natahuje zase na neurčito- 30, 35, občas je potřeba vyvolávačka. A pak to zase hupsne na 26, pak zase 28.. no v tom aby se prase vyznalo 😀 . Vím ale, že některé holky tu berou léky, na úpravu cyklu, snad to ale nebude potřeba. Ale samozřejmě všechno je možné, i když testy ukazují pusto a prázdno, může se uvnitř něco klubat. 😉

babbota
17. dub 2013

@cital jsem to blbě napsala 😀

cital
17. dub 2013

Ták holky. Přišla jsem od doktorky. Měla bych být 5+2 tt. Děložní sliznice je zvětšená (což je dobře a není to příznak MT), na UT sice něco viděla, ale nevěděla, jestli je to miminko, nebo cysta, nebo zákrut dělohy. Je ještě moc brzo něco vidět. Je zde i šance mimoděložního těhotenství (MT). Tak se fakt modlím, ať to dopadne dobře....

babbota
17. dub 2013

@cital tak tomu teda věř, že je všechno v pořádku a bude z toho krásné miminko 🙂

cital
17. dub 2013

@babbota Věřím 🙂.

klaudina22
18. dub 2013

holky, dneska mám den zpoždění 29 DC (i když se mi to jedno za půl roku stává běžně, takže to pravděpodobně nic neznamená) , ale samozřejmě mě to láká si udělat test (po několika předchozích negativních, ale ty samozřejmě mohly být brzo udělané, že 😉 ). Jenže si říkám, jestli to i tak není brzo. Pokud tam zase nic nebude, je možné to úplně uzavřít a smířit se s tím že tentokrát nic, nebo ještě naděje je- ráda bycht o uzavřela a najela na další cyklus. Jenže nemám ani příznak žádné (vím ale, že být nemusí). Jenže do teď mě pobolívaly aspoň prsa (nic na umření a předpokládám, že je to ze sportu) a pobolíval podbřišek občas (ne jako příchozí MS, jinak), o víkendu mě píchalo jakoby na vaječnících. Ale od včerejška nic.. podbřišek by aspoň bolet měl, ne? Poslední test sem dělala v úterý ráno. Tak nevím. V krabici na mě čeká pepino (na doporučení babboty), nebo li ještě počkat, třeba do zítřka, nebo pár dní.. to je dilema. 😀 Jaké máte zkušenosti? Když to nevyjde, tak to nevyjde, je to první měsíc (neříkám, že mě to ale nebude mrzet), ale věřila sem celý měsíc, že to musí klapnout hned.

cital
18. dub 2013

@klaudina22 Určitě víš jak jsem na tom byla já a jak pokračuji 😎 . Za mě počkat! Já měla příznaky: větší hlad, bolest prsou (větší než před MS), možná mě píchlo v břichu, ale to si nepamatuju, ale asi jo... Nejvíc ty prsa no - takovou bolest jsem nezažila. Ale pořád jsem si myslela, že těhotná být určitě nemůžu! Asi bych zkusila počkat do té doby, kdy ti chodí nejpozději MS. Držím palce!

kiara28
18. dub 2013

@cital Já jsem objednaná na pondělí a to bych měla být 5+3 tt a též si myslím, že je to zbytečně moc brzy a že tam nepůjde ještě nic vidět ☹. Mě ale asi zřejmě objednali na tak brzy, protože jsem musela přestat brát léky co jsem užívala na srdíčko a teď to bez nich jde hodně těžko ☹.

klaudina22
18. dub 2013

@cital a mělas i nějaký ten hlen?

pikacupicka
18. dub 2013

Ahoj muzete mi nekdo poradit?mam opozdenou ms 5dni a dneska jsem myslela ze to dostanu ale jen jsem spinila a ktomu trosku krve svetly s krvavym hlenem a dotoho me boli od rana bricho jak pri ms ale ta nikde a co me zarazi ze uz mam delsi dobu BT 37,3-7 a ktomu mam hodne nafoukly bricho a tvrdy budu vam vdecna kdyz my nekdo odepisete a poradite 🙂 uz si nevim rady predem dekuji 🙂 🙂

dora13
18. dub 2013

@pikacupicka: udelej si test? 🙂

pikacupicka
18. dub 2013

Ten jsem si delala kdyz sem mela zpozdeni 3dny a byl negativni ale co si ctu tak je na test brzy nebo jak ukoho nekdo to ma videt za tejden nekdo pred ms a nebo az za 14dni vis dorka 🙂

babbota
18. dub 2013

@pikacupicka být tebou, tak si taky udělám test, při prvním i teď při tomto těhotenství jsem měla hodně nafouklé břicho a bolelo mě jako by měla MS přijí a nedorazila...akorát já jsem teda nešpinila.. 🙂
@klaudina22 vím, že je to těžké..ale taky radím, zkus ještě vydržet 🙂 naděje umírá poslední to píchání na vaječnících klidně mohlo být uhnizďování...takže neházej flintu do žita 😀

klaudina22
18. dub 2013

@babbota zatím se držím a netestuju. Čekám na MS, možná o víkendu zkusím, máme rodinnou oslavu, tak ať vím li se můžu střískat, nebo ne ..😉

pikacupicka
18. dub 2013

Nevim jestli ta odpoved byla na me ale asi joo 😀 vis ja mela pred 4mesici skoro to samy taky tam byl ten krvavej hlen jen nee to spineni to jsem snad nemela nikdy ale testla jsem se pred tremi dny a negativ ale na to je asi brzy jen ta bazalka jak je vysoka a to jsem presne mela pred temi 4mesici co tehu dopadlo spatne takze uz mam zase strach a sorka ze takhle intime ale jak je mozny ze tam dole uplne ve vnitr mam krev nee teda nak hodne ale nahmatnu ji tam uz to nechapu a kdy myslys ze mam znova testnout?babbota?

cital
19. dub 2013

@kiara28 Já četla na netu, že na začárku 6tt by mělo jít už něco vidět (váček). Doktorka mi, ale řekla, že je ještě moc brzo. kdo se má v tom vyznta, že. Tak možná tam něco už uvidí 🙂.

cital
19. dub 2013

@pikacupicka Mě vyšel pozitivní až 6 den po zpoždění MS.

cital
19. dub 2013

@klaudina22 No měla čirý a pak jsem špinila trochu, ale já opravdu nejsem učebnicový příklad 😀 . Mám se špiněním problém.

cital
19. dub 2013

@babbota Chtěla jsem se tě zeptat, tobě ty testy Pepino síliliy tak, že jsi měla tu druhou čárku stejně silnou jako kontrolní?

cital
19. dub 2013

@klaudina22 Mě vyšel negativní, opila jsem se a dva dny na to //. To neovlivníš 😀 .

cital
19. dub 2013

Holky o víkendu jedu na vodu. Strašně ožíraci akce. Tak jsem si včera koupila nealko víno a pivo. No jsem zvědavá jak to před tou partiou zamaskuju 🙂. Rozhodli jsme se, ikdyž to není potvrzené, že to o víkendu řekneme rodičům. Máme to takové složitější. Bydlíme na opačné straně republiky než oni a máma od manžela má zítra narozeniny. Taky jsem si říkala, že kdyby se něco stalo, tak ať ví, proč jsem v nemocnici. Tak jsem zvědavá na reakce, jelikož to nikdo nečeká 🙂.

babbota
19. dub 2013

@cital úplně stejně silnou jsem ji neměla, ale jak jsem pořád testovala a měla jsem pocit, že je čárka furt slabá, tak u Pepína byla už hodně výrazná, tam jsem poznal, že sílí...🙂

babbota
19. dub 2013

@pikacupicka být tebou, tak raději zavolám Dr. a řeknu co mám za problém...opravdu nevím, co by to mohlo být ☹...ale držím pěsti, ať je vše ok a ať je to těhotenství 🙂

klaudina22
19. dub 2013

@cital taky bych se asi před rodinou neudržela 😉 No plánovala sem si, že bych radostnou novinku oznámila zítra na narozkách dědových (i když by to teda bylo dost brzy..) ale nakonec nic. Tak nevadí. Dneska ráno jsem si dělala pepino test, a nic. Po zaschnutí klasickej prosvítací pidi doušek- ale je to ta prosvítající čárka, ten duch co se musí vykoukávat na určitém světle 😀 Takového mám velmi často, prostě po zaschnutí čárka prosvítá no, ten stín. Takže tentokrát nic. Chtěla sem se objednat už na vyvolávačku, ale naštěstí MS dopo dorazila !! (takže vyhozený prachy za test 🙂 ) Jsem ráda, bála sem se, že mám cyklus zase na hovno a něco není ve mě ok. Tak sem ráda, že je vše v pořádku. 🙂 Příští měsíc tady neplánuju tolik vysedávat a študovat fora, nedělá to dobře mojí psychice.. jsem pak ve stresu a panikařím- husa, po prvním měsíci! Ale 30. dubna sem určitě zaskočím mrknout na tvoji fotečku z ultrazvuku!!! 😎