Snaženíčko o mimi od února 2013

m.r.
9. říj 2012

Ahojky,taky jste na tom jako já? Od února by jsme se chtěli začít snažit o druhé mimi.Máme doma už 4 chlapečka.Snad se brzo zadaří 🙂

rradka
9. dub 2013

@lucijan11 jojo, to je moc brzo. Někdo teda najde 2 čárky i před MS, ale jistotu máš až při vynechání. Tak hlavu vzhůru a snad to do pátku vydržíš!

klaudina22
9. dub 2013

@cital
@kiara28 Holky, koukala sem na vaše testy a myslím, že se určitě můžete pomalu začít těšit!! Jsou to krásné čárky 🙂 . Jinak s tím cvičením, my se "snažíme " (to slovo je uhozený), ale normálně cvičím jill každej den.. ale pár dní před ms už se snažím nezdechat na břicho a úplně neumírat (kdyby náhodou 🙂 ). Jinak by to určitě nevadí. V těhotenství by se akorát pak měla hlídat tepová frekvence, neměl by nastat pocit, kdy žena nemůže popadnout dech. No jinak si asi taky koupím Kontryhel 🙂 Co můžu udělat navíc, jdu do toho. Dokonce sem i tajně dělala stojku... 😀 .

@dora13 Přesně jak říkáš, jenže je to těžký, na to nemyslet. (pro nás ještě ani tak ne, zkoušíme to první měsíc, ale jak to pak mají zvládat holky, kterým to trvá měsíce- roky. 😒 ). Uvažuju, jestli když to tento první měsíc nevyjde, li mám koupit ovulační testy, abych zjistila, jestli všechno probíhá jak má.. ale zase z toho pak nechci bejt vypsychovaná a mít sex jen během ovulace. A máš pravdu s tím býkem 😀 . Zrovna včera sme si s manželem říkali, že se budeme chodit milovat "jen tak" a ne si říkat, že: "jdeme pracovat na miminku". Nejlepší možná o tom ani nemluvit, a každou myšlenku hned zahnat, ať člověk není úplně posedlej. No uvidím, jak to dopadne. MS čekám za týden. ráda bych vydržela s testem až li se zpozdí, ale asi mi to dřív nedá... 😉

klaudina22
9. dub 2013

@lucijan11 však ještě počkej, naděje umírá poslední. 🙂 Taky záleží, kdys měla oulaci. Cca 9 dní po oplodnění se uhnízdí vajíčko a teprve několik dní lze zjistit testem HCG. Prsa můžou ale začít bolet už několik dní po opodnění (mám všechno naštudovaný 😀 ). I když ty "příznaky".. mám pocit, že je má skoro každá těhule i snažilka. Ta psychika fakt dělá moc. Když se soustředím na svoje břicho a pozoruju ho, během několika minut mě začne pobolívat. Hodně věcí se dá vsugerovat. Ale samozřejmě to můžou být reálné příznaky, těžko se to poznává, když se na mimču pracuje. Možné je všechno , stačí jen pozitivně myslet 😉

kiara28
9. dub 2013

@klaudina22 Já to těšení raději odložím opravdu až na den vynechané menstruace...Já si právě zrovna včera dávala do těla, asi ze 150 sedů lehů a půl hodina cvičení ze kterého jsem se svou kondičkou byla zralá tak na odvoz do špitálu 🙂.Já poslední tři cykly měla od svého gynekologa předepsaný Utrogestan. V prosinci se mi udělala cysta a zvětšila se na tolik, že jsem musela jít na laparku ☹. Co jsem se dočetla, tak utrogestan je především dobrý na úpravu cyklu, ale také se užívá proto, aby byla vyšší sliznice v děloze a aby byla lepší možnost uhnízdění vajíčka. Já ho dostala nato, aby nedocházelo ke tvorbě opakovaných cyst..Ale musím se teda přiznat, že poslední měsíc jsem ho brala jak lentilky, jen když jsem si vzpoměla.

kiara28
9. dub 2013

@rradka Děkuji, ve čtvrtek dám určitě vědět jak to dál pokračuje, zda MS přijde nebo ne. Já jsem to právě přestala tento měsíc úplně řešit (jak jsme si předtím psaly), v práci šílenej shon, stres a tak mě ten test ráno mile překvapil 🙂. Jen tak během líčení sem na něho mrkla a už ho chtěla házet do koše a v tom ve mě úplně hrklo 🙂.

kiara28
9. dub 2013

@lucijan11 Ještě určitě vydrž a udělej si test až v den očekávané menstruace. Já mám teda s tím testováním co říkat, taky jsem takový blázen, který každý měsíc testoval už 3 dny před očekávanou menstruací, ale teda dnes ráno to bylo opravdu jen z důvodu, abych tím cvičením něco spíš nepokazila.

hannyy
9. dub 2013

Holky založila jsem sokroumou temu pro snazilky bez rozdilu veku kdo chceme mapiste mi do IP 😉 preci jen, neni nad soukromi

dora13
9. dub 2013

ke kontryhelovemu caji: mozna je to jenom moje paranoia, ale ja mam pocit, ze me kontryhel akorat tak rozhodil. od doby, co jsem vysadila antikoncepci jsem ovulaci vzdycky mela uplne jasnou a zretelnou, de facto na den presne, coz se mi overilo i v unoru, kdy jsem zkousela ovulacni testy. no, a na zacatku unora jsem zacala pit kontryhelovy caj, ovulaci jsem necitila a kdyz jsem se testovala, tak na testech byla jen velmi velmi slaba carka.
myslite ze je to mozne, nebo to byla jen nejaka nahoda? prece jen je to jen bylinka, tak by me prekvapilo, kdyby mela tak mocne ucinky 🙂

lucijan11
9. dub 2013

holky moc všem děkuju, buď to středa čtvrtek dostanu a když ne, tak v pátek jdu testovat 🙂

fraal
9. dub 2013

Ahoj holky, můžu se přidat. My se snažíme od prosince. Doma mám už 2,5 ročního Vojtíška, který se podařil na první pokus a tak jsem tak trochu čekala, že to u 2. bude stejný a není. Jím zinek, B6, kyselinu listovou, zkoušela jsem i ovu testy, ale pořád nic ☹

cital
10. dub 2013

Ahoj holky, dneska ráno Mamatest 10 negativní. Takže Unimark, kterým jsem testovala včera nekupovat, je to šmejd a dělá falešné pozitivní výsledky, jak jsem se dočetla.

cital
10. dub 2013

Včera jsem byla konečně trochu šťatsná, když jsem měla naději, že by tam mohlo být miminko 🙂. Se mi v poslední době fakt nedaří, jsem už celá utrápená, už nemůžu dál.... Nemám na to nějak energii, hnací motor...Jak jsem si taky mohla myslet, že zrovna já bych měla to štěstí a byla tak rychle těhotná. Já si to musím vždycky všechno od**at. Promiňte holky za negativismus, ale muselo to jít ven 😖 .

cital
10. dub 2013

@marmazel A co ty? Už došla MS, nebo nedošla a testy pořád bílé? 😒

babbota
10. dub 2013

@cital příznaky te´d momentálně žádné, občas mě jen pobolívá břicho jako při MS, občas mě natáhne, nebo někde píchne...akorát teda odpoledne už jsem dost unavená a padám na hubu, ale to budu muset chvilku přetrpět 🙂

babbota
10. dub 2013

@rradka no, zatím si to taky neumím představit, ale zvládly to jiné, zvládnu to i já...horší bude, že budu muset asi brzo odstavit Šimona od kojení, nevím, jak bych to s břichem v noci dělala a navíc, musí si odvyknout, aby pak nežárlil, že kojím miminko a jeho ne, to bude boj, je to těžký závislák 😝

babbota
10. dub 2013

@cital mrzí mě to za tebe, klidně ze sebe všechno vykřič a vypiš a pak dej hlavu vzhůru a nevzdávej to!!! 😉

cital
10. dub 2013

@babbota Ještě malinkatou naději mám 🙂 . Kamarádka byla těhotná i přes negativní testy.

babbota
10. dub 2013

@cital no vidíš, to je přístup 😀

cital
10. dub 2013

@babbota Ano, krmím se zbytečnou nadějí 🙂 😝 .

rradka
10. dub 2013

@cital pockej,jeden test negativni, druhej pozitivni, tak zkus jeste treti. Vzdyt uz mas par dni zpozdeni... Drzim pesti a nevzdavej to! Vzdyt nemuzes vedet,kterej test byl vadnej.

rradka
10. dub 2013

@babbota kluci pry byvaji v odstavovani horsi,ale co je na tom pravdy nevim. Ja odstavila v roce uplne v pohode, tak nejak to slo samo. A od te doby spi vetsinou celou noc😉 drzim pesti, at to zvladnete!

babbota
10. dub 2013

@rradka no, bude to boj !!! 🙂

pp82
10. dub 2013

@cital hlavně neházej flintu d žitaa hlavu vzhuru,držím palce at to klapne! 🙂

@rradka a jak ty jsi na tom? 😉

baralesayova
10. dub 2013

@cital ještě neházej flintu do žita, kup si nějakou jinou značku testu a udělej si test ještě jednou.

rradka
10. dub 2013

@pp82 já jsem 19DC, takže příští pátek se uvidí. Tenhle měsíc jsem si neměřila ovu, takže nevím, jestli sex probíhal v tu pravou chvíli 🙂 Necháme se překvapit. Jsem celá napjatá. Manžel teďka chodí dom s novými jmény pro naše další dítko, už ho to taky asi chytlo 🙂

marmazel
10. dub 2013

@cital ahoj, ☹ test pořád bílý, menstruace nikde, břicho nebolí, nic, prostě pohoda. Myslela jsem si, že je hrozný, když ta mrcha přijde, ale tohle je ještě horší, čekat na ní, abychom mohli pokračovat.

babbota
10. dub 2013

@marmazel teda, to je jak naschvál, chápu, že chceš vědět na čem jsi...ta nejistota je hrozná 😒

cital
10. dub 2013

@rradka Ale jo vím, četla jsem, že ten co mě vyšel pozitivní, je pěknej šmejd a fakt ukazuje lživé duchy.

cital
10. dub 2013

@pp82 Naději ještě mám, to je jasné 🙂 .

cital
10. dub 2013

@marmazel A kolik dní máš už zpoždění? Ty jsi brala nějaký hormon, pokud se nepletu, že? Nemůže za to on, pokud jsi ho brala 1. cyklus? Volala jsi doktorovi?
Já mám podobný problém. Dnes druhý den zpoždění, test negativní a necítím se, že bych to měla dostat. Dojela jsem 3. cyklus s utrogestan, u těch dvou došla MS přesně po 28DC. Strašně mě bolí prsa, ale tak strašně, že to se mě fakt ještě nestalo. Těhotenské příznaky jsem si nevsugerovala, jelikož jsem myslela, že to tento cyklus na tuty nevyšlo, že jsme propásli ovulku.
Chápu jak se cítíš, ta nejistota je děsná.... 😒