Snaženíčko o mimi od února 2013

m.r.
9. říj 2012

Ahojky,taky jste na tom jako já? Od února by jsme se chtěli začít snažit o druhé mimi.Máme doma už 4 chlapečka.Snad se brzo zadaří 🙂

lucypuky
15. led 2013

Ahoj holky tak ja se taky přidavam k vam 🙂 Jestli všechno dopadne jak ma a v lednu dostanu normalne menstruaci /nebude žadna komplikace/ tak od unora jdeme na to 🙂 Bohužel jsem v prosinci prodelala mimodeložní tehotenstvi takže strach mam a velky ale verim že ted už bude všechno ok .. musi !! 🙂

m.r.
autor
17. led 2013

Ahoj holky ,toto téma jsem založila já,ale jelikož jsem nikdo nechodil přešla jsem na Snažilky 2013, je to hlavně soukromá diskuze( nemůžou to číst holky co tam nejsou přihlášené),takže jestli tam chcete přejít poproste o vstup.Nejsem totiž zakladatel.Chodí tam celkem dost holek 🙂
Tak se na Vás budu těšit 🙂

marmazel
17. led 2013

ahoj, tak se k vám přidávám, chtěla bych dobrat poslední platíčko antikoncepce a vlítnout na to 🙂
@noskova taky sem brala depo proveru, poslední injekce v červenci, od listopadu klasická hormonální antikoncepce, a menstruace hned po 2. platíčku, klasicky 5 dní 🙂 co ty? uř si to taky dostala?

hormoni
17. led 2013

@lucinda85 Aha, to je škoda ☹

hormoni
17. led 2013

@m.r. asi se k vám podívám 🙂

marmazel
17. led 2013

@hormoni třeba se to tu rozjede 🙂

hormoni
17. led 2013

@marmazel uvidíme, uvidíme 🙂

lucinda85
17. led 2013

@hormoni
@marmazel

Já taky chodím na snažilky 2013 a do nedávna to tam taky stálo a po Novém roce nestíhám dočítat 😉 Takže třeba se sem taky připojí více snažilek 😉 Jinak já už antikoncepci nemám a ted jsem po MS a uvidíme 😉 při prvním dítku jsem otěhotněla hned po vysazení tak jsem zvědavá jak to bude ted

marmazel
17. led 2013

@lucinda85 to mi právě vadí, že tam už je popsáno víc stránek ( snažilky 2013) , tak se nechytám, tady je toi zatím v začátku 🙂 já při malý za 3 měsíce, tak sem zvědavá jaký to bude teď 🙂 a zjistila sem, že už si začínám vymýšlet... chci jiný kočárek, ne nový, klidně použitý, ale aby šla autosedačka nasadit na podvozek, takže ten po malý sem prodala 🙂 a vaničku na vanu, abych se nemusela naklánět do vany, ale mám strach, aby byla stabilní 🙂 a neutrální věci mám schovaný po malý a usoudila sem, že když budou 2 děti nebudou potřebovat tolik oblečení, pač budu častěji prát 🙂 jak to máte vy?

lucinda85
17. led 2013

@marmazel JJ já už taky po prvním prckovi vím že bych spoustu věcí chtěla jinak 😉 Kočárek na hloubku jsem taky už dala pryč jen si ke sportáku přikoupím korbu a vajíčko. Mám ted od TFK a jsem s ním docela spokojená 🙂 A po malym mám spoustu krabic oblečení tak ted se budeme stěhovat tak přemýšlím kde to všechno budu skladovat 😨

michaelka83
17. led 2013

Ahojky holky, my už se snažit začali, zatím testuju plodný dny, snad o víkendu by měla přijít ovulka 😉 Tak uvidíme no, jak to všechno klapne 🙂

marmazel
17. led 2013

koukám, že budete mít obě děti dost brzy po sobě 🙂
@michaelka83 tak držím palečky 🙂
já jdu 5. 2. na kontrolu k doktorce, tak doufám, že nebude mít nic proti tomu, že chci dobrat platíčko a snažit se o mimi 🙂

michaelka83
17. led 2013

@marmazel No, když to vyjde,tak cca budou tři roky od sebe🙂 Já chtěla ještě počkat, ale manža trošičku tlačil, tak jsem podlehla 😀

chrisula
17. led 2013

ahooj take se budeme zase snazit,doporucuji nosifol,me pomohl otehotnet po 2 letech snazeni,ale nedopadlo to...

hormoni
17. led 2013

@lucinda85 u nás se malá taky povedla více méně na první pokus... Antikoncepci jsem vysadila v srpnu 2010 a do listopadu jsme si dávali pozor... No a pak měsíc snažení a 13.12. jsem na testu našla // 🙂 Od té doby jsem antikon. už nebrala - byla jsem těhotná, pak jsem kojila a pak jsme si řekli, že už to nemá smysl 😀 Teď jsme se rozhodli pro druhátko, tak jsem zvědavá, jak to bude rychlý tentokrát... Snad to půjde dobře!!!
@marmazel já už stihla jeden kočárek prodat (x-lander) a pořídit novej - Jané Muum - a s tím jsem teda max. spokojená! Ale můj sem je Quinny Speedi... jen na něj pořád nějak nezbývá ☹ Vaničku neřeším vůbec... Zjistila jsem, že budu buď koupat rovnou ve vaně jen s podložkou a nebo máme ještě po Emince takovou tu zábranu do vany a ta je teda milionová! No a o oblečení radši pomlčím, protože takovou garderóbu jakou má naše malá, jsem já neměla za celý život 😅

lucinda85
17. led 2013

@michaelka83 Taky jsme se rozhodli začít se snažit dříve aby už měl malej k sobě nějakého partáka nebo partacku 😉

marmazel
17. led 2013

@hormoni jakou zábranu do vany? my při malý přenášeli dětskou vaničku do kuchyně na stůl, do toho vodu, všechno v kuchyni, to se mi už nechce 🙂

hormoni
17. led 2013

@marmazel posílám foto 😀 funguje to jako vanička, ale přitom jí nepotřebuješ a šetří to vodu 😉

marmazel
17. led 2013

@hormoni díky, to je hezký, to neznám. máš prosím odkaz na nejaký internet.obchod, kde to mají?

hormoni
17. led 2013

@marmazel já to mám odsud: http://www.euroforce.cz/prehrada-do-vany-0218.html Je to fakt super vychytávka 🙂

marmazel
17. led 2013

@hormoni tak to fakt neznám. díky 🙂

hormoni
17. led 2013

@marmazel vůůůůbec není za co 😉

marmazel
18. led 2013

holky koukám, že se každá snažíme už o 2., taky máte občas obavy jak to zvládnete ?

lucinda85
18. led 2013

@marmazel Obavy mám, ale nějak to zvládneme. U nás dost pohámá i táta, ale třeba obě babičky jsou úplně na prd ☹ a přitom jsou obě ze stejného města, což je hodně smutné a pro malého si dobrovolně nepřijdou, ale co my to zvládnem 🙂

marmazel
19. led 2013

@lucinda85 já si taky říkám, zvládají to jiný, tak to snad zvládneme taky, ne 🙂 já si říkám, že moje největší chyba je, že chci mít všechno dokonalé a když ne, tak sem nervní , tak že kdybych se naučila nechtí mít vše dokonalé, byl by život hned jednodušší 🙂

lucinda85
19. led 2013

@marmazel V jakém smyslu vše dokonalé? Já jsem spíš občas nervní z malého a pak si říkám právě jestli vůbec dvě děti zvládnu 😖

jananevrlice
19. led 2013

Zdravím vás🙂 Jsem tady nová a mám dotaz..Může být projevem těhotenství bolest v pravym podbříšku?Asi blbej dotaz....mám to dostat 1.2.Také se snažíme 🙂
Děkuju za odpověd🙂

lucinda85
19. led 2013

@jananevrlice Ahoj, já když byla poprvé těhu tak mě bodbříšek bolej jako bych měla dostat MS.

jananevrlice
19. led 2013

🙂 lucinda,a za jak dlouho tě to chytlo?Já mám po ovulce, a to dloubání je nepříjemný☹Třeba se nám konečně zadařilo 🙂

lucinda85
19. led 2013

@jananevrlice Já ani nevím. Otěhotněla jsem hned po vysazení HA a nějak jsem žádnou ovulaci a tak zatím neřešila, prostě jsme k mimču přišli jak slepí k houslím 🙂 Ale pamatuju že ty bolesti byly až v době kdy jsem to měla dostat, protože jsem furt v práci psala kolegyni že to dostanu a ona furt že ne, že ji taky bolelo břicho jako na MS a přitom byla v tom ;-i