Snaženíčko o mimi od února 2013

m.r.
9. říj 2012

Ahojky,taky jste na tom jako já? Od února by jsme se chtěli začít snažit o druhé mimi.Máme doma už 4 chlapečka.Snad se brzo zadaří 🙂

sarriku
26. dub 2013

@cital To mě moc mrzí☹☹ Kdyby vám umřelo miminko ve vyšším týdnu, asi by to bolelo o to víc☹☹
Tak vzhůru na další cykly, andělíček vám osobně vybere dalšího potomka🙂))

sarriku
27. dub 2013

Čaute děvčata, takhle brzo po ránu (6:30) jsem tak vysokou teplotu neměla. Ale zase jsem spala v jiné posteli než normálně☹ Takže to může být tím🙂. Uvidíme zítra.
Pořád mě pobolívá podbřišek, pravý bok a čípek☹
Jak u vás?🙂 papa

@sanuli
@pikacupicka
@janul_iii

sanuli
27. dub 2013

@sarriku mně už nic nepobolívá :o( :o)) Pokud to neklapne a menstruace se dostaví, příští měsíc si začnu měřit teplotu.. Musím si o tom něco přečíst :o)

janul_iii
27. dub 2013

Já se myšlenky, že by to mohlo vyjít tak nějak vzdávám.. Říkám si, že by to bylo moc velké štěstí na to jací jsme smolaři 😒 Ale doufám 😵 @sarriku @sanuli já nic neměřím, teprve jsme začali a dáváme tomu volný průběh.. 🙂

sarriku
27. dub 2013

@sanuli spíš jenom sleduj hlen🙂🙂 měření teploty mě celkem znérvozňuje, přemýšlím, jaká asi bude zítra, co znamená tento pokles nebo naopak stoupání☹
držím palečky, aby to vyšlo. Vyzkoušíš test v pátek??🙂 Já asi nevydržím a testnu dřív...tak ve čtvrtek😀
@janul_iii u nás to má taky volný průběh, ale měřím už dlouho, měla jsem nestálé cykly a potřebovala jsem vědět, že jsem zdravá
taky držím palečky🙂

janul_iii
27. dub 2013

@sarriku @sanuli I já vám fandím holky a i všem ostatním, aby se vám co nejdříve váš sen splnil 🙂

sanuli
27. dub 2013

@sarriku Hm.. to máš asi pravdu, že bych se zbytečně stresovala. Ale já mám problém s určením ovulace.. žádný výrazný hlen nebo jakýkoliv jiný příznak na sobě nesleduji.. 😕
A ty už máš zpoždění? Nebo kdy očekáváš menstruaci? Já asi počkám na zpoždění (začátek menstruace má přijít v sobotu), dříve to asi nemá smysl.. 😔

sanuli
27. dub 2013

@janul_iii A to máš nějaké zdravotní problémy, že takhle házíš flintu do žita? 😕

sarriku
27. dub 2013

@sanuli no, teoreticky nidace probíhá 8-10 den od ovulace (a oplodnění), takže já počítám s tím.🙂 Protože přesně nevím, kdy mi má začít menses. 🙂

pikacupicka
27. dub 2013

@babbota Ahoj prosimte mas taky obcas ze zacatku tehotenstvi pocit ze to dostanes?a i se ti ktomu hrozne nafoukne bricho a ktomu se furt cejtis mokra s temy vytoky?ty vytoky mam skoro urt ale dneska mam ten pocit ma ms ale je fakt ze sem to mela na zacatku tehotenstvi i u maly ale stejne se raci ptam dneska sem si jeste delala test asou tam krasny dalnice 🙂 jen nechapu lekarnici rekla mi ze tehotensky testy nejsou stoprocentni 😢 predem dekuji za odpovedi 🙂

janul_iii
27. dub 2013

@sanuli problémy nemám, ťuk ťuk 🙂 No ale už se těším na příští týden, abych věděla na čem jsem 😉

sanuli
28. dub 2013

@janul_iii Tak to budeme na příští týden čekat spolu :o)

janul_iii
28. dub 2013

@sanuli Ale nechtěla bych být zklamaná, tak budu testovat až v pondělí další týden. Pokud to teda nedostanu 😒

sanuli
28. dub 2013

@janul_iii uvidíme, uvidíme, uvidíme! Naštěstí budeme o víkendu mimo domov (na návštěvě u tchánů, kde budeme roznášet svatební výlužky atd.), takže se na to čekání nebudu příliš soustředit :o)

janul_iii
28. dub 2013

@sanuli My zase budeme mít návštěvu 😉

carolineg1
28. dub 2013

@cital2 ahoj taky jsem ukecavala, ale už od ledna, a vypadá to, ted zpoždění 4 dny, křeče a špiněné 🙂 v pondělí dělám test 🙂

babbota
28. dub 2013

@pikacupicka výtoky jsem neměla, ale pocit, že to dostanu ano..i nafouklé břicho, takže být tebou, jsem opravdu v klidu!!!...co se týče testů, ano nemusí být vždy stoprocentní, ale pokud ti všechn vyšly pozitivně a máš už dálnice (čárka sílí), tak prostě těhotná jsi!!! Hlavně se nestresuj a buď v klídku 🙂

baralesayova
28. dub 2013

Ahojky tak tento týden asi proběhla ovulace i nějaké snažení, tak uvidím jak to dopadne. Tentorát jsem BT neměřila a ani jsem nedělala ovulační testy, tak nevím kdy přesně ovulace proběhla. Ale nechtěla jsem to tentokrát moc hrotit. Zkoušíme to potřetí. Budu testovat až za týden. Tak snad tu přibudou další těhule.

pikacupicka
28. dub 2013

@babbota Dekuju ty me vzdycky uklidnis 🙂 jen mam strach aby to zase nebyl zamlknutej potrat vis 😢 a chci se te jeste zeptat jak to delas s malym?myslym hlavne s nosenim?nema se moc kil nosit v tehotenstvi ale jak to mame delat vid kdyz toho prcka musime nosit 🙂 nevim kolik ma tvuj malej moje mala ma kolem jedenacti kil takze prece jenom uz je tezsi a hlavne me zni bolej zada 🙂

babbota
28. dub 2013

@pikacupicka malý má taky k 11 kilům, samozřejmě, že se chce nosit, teď navíc chce pořád vysazovat na skluzavku nbo průlezku a ještě k tomu bydlíme ve 3. patře bez výtahu, říkám mu, že musí být opatrný a když už fakt nemůžu, tak mi naštěstí pomáhá moje zlatá tchýně...🙂

carolineg1
29. dub 2013

@sanuli přidám se k vám s tím čekáním 🙂

sanuli
29. dub 2013

@carolineg1 Tak prozraď nějaké podrobnosti :o)

carolineg1
29. dub 2013

@sanuli zatím zpoždění tak 4 dny a drobné špinění, ale test si ještě dělat nechci bojí se že bude jen jedna. v Lednu jsem přestala brat HA po 5 letech,

lucijan11
29. dub 2013

@babbota velká gratulace! 🙂
@cital hodně sil, přeju ať je vše v pořádku a určitě se brzy zadaří a vše bude ok 🙂

jinak já se jdu na něco zeptat, snažíme se třetí měsíc, poprvé jsem se rozhodla to v hlavě tolik nehrotit a zatím se mi to kupodivu daří 😀 dnes jsem 15DC a včera když jsem se po sexu otřela papírovým kapesníčkem, tak jsem se úplně zděsila, protože byl úplně růžový (vůbec žádná krev, jen jasně řůžovoučký výtok/hlen?), tak mě to vyděsilo, přes den jsem nešpinila nic, až po sexu toto a trošinku mě bolel podbřišek. Vzala jsem si na noc intimku a do rána se to změnilo na světlě hnědé slabounké špinění, mám pořád takový popis "mokra" asi blbý popis. Může to být příznak ovulace?? Někde jsem četla že růžovohnědý hlen je příznakem. Já je, že se mi to nikdy nestalo, nebo jsem si nevšimla, tak se raději ptám.

sanuli
29. dub 2013

@carolineg1 Panejo! Tak držím palce :o) Já ještě nemám ani to zpoždění.. jen doufám :o( :o))

sarriku
29. dub 2013

@lucijan11 Ahojky, to klidně mohla být ovulace, ale i odřená sliznice po sexu. 🙂 Ovulaci poznáš podle bílkového hlenu nebo mokra. Taky tě pobolívá bok břicha, kde je vaječník na kterém je zrovna folikul. Po ovulaci zpravidla přichází krémovitý výtok

@sanuli
@janul_iii
@carolineg1 babenky, já budu testovat ve čtvrtek ráno, to bude zrovna 9 dní od ovulace, kdo bude testovat semnou?🙂))
Jinak vypadá to nadějně, včera večer trošilinka růžového výtoku, pobolívá mě podbřišek🙂))

cital
29. dub 2013

Ahoj holky. Dneska kontrola u doktorky, potrat byl samovolný a máme zelenou do dalšího snažení. Sice mě to příjde divné, že si nemám dávat pauzu ... No musím to promyslet 😎

carolineg1
29. dub 2013

@sarriku ja sem chtěla zítra ráno dneska mám ještě trenink, dělám poledance, trochu mě zamrzí jesli s tím budu muset přestat, ale asi to taky testnu ve čtvrtek 🙂 s tebou

carolineg1
29. dub 2013

@cital samovolný potrat není nějak zavažný 🙂 takže pauza není nutná 🙂

sarriku
29. dub 2013

@carolineg1 dobře dobře, ve středu si jdu koupit mamatest. Co myslíš, vyjde to???🙂)) Dám vědět až potom, co se to dozví manžílek, ale kdyby tam bylo sněhobílo, asi bych napsala hned.
Tak ve čtvrtek, prubnem to!!!! 😵