Snaženíčko o mimi od února 2013

m.r.
9. říj 2012

Ahojky,taky jste na tom jako já? Od února by jsme se chtěli začít snažit o druhé mimi.Máme doma už 4 chlapečka.Snad se brzo zadaří 🙂

kristl85
17. čer 2013

@carolineg1 Ty jo, fakt jsi neměla ovulaci 5 měsíců? Já jsem byla přesvědčená o tom, že ovulace musí být každý měsíc. Tak teď jsi mi dala úplně naději🙂 já už sem trochu na dně, už je to půl roku a nic, je pravda, že za toho půl roku sem vypozorovala jen jednu ovulaci v ní sme to dělali a nic, tak sem pak byla hodně smutná a teď začínám být smutná ještě víc, jak psala @rradka, všude je plno těhulek, kamošky mají miminka a já pořád nic:( je to hrozný období, mamince hrozí rakovina, mě se nedaří otěhotnět a to by jí to udělalo taaakovou radost, v práci je to nic moc, reknostrukce bytu před námi. No fakt otřes. S tou ovulací sem fakt překvapená. Ještě sem nezkoušela ovu testy, ty jsi je zkoušela? Přemýšlím, jestli do nich jít nebo ne.

kristl85
17. čer 2013

@ sanuli Je mi to moc líto, nezažila sem to, ale musí to být hrozně těžký. Nejde poradit fundovaně, ale jediný, co bych si asi řekla a čím bych se uklidňovala je to, že příroda je fakt hodně chytrá, miminko by třeba nebylo zdravé a celý život by jste se trápili a jak už tady holky mockrát psaly - i když to bude chvilku trvat než se zase budete moct snažit, tak potom to mnohdy bývá tak, že se zadaří velmi rychle a všechno je v pořádku. Buď silná sme s tebou🙂

jednaholka
17. čer 2013

Když není ovulace, může být menstruace? Nebo jedno bez druhého nefunguje?
Já si zkoušela měřit bt a zapisovat na fertility, ale jednou mi taky přišlo, že jsem spíš tu ovulaci ani neměla, ale ms přišla... Tenhle měsíc zkouším testy a podle nich ovulace tenhle měsíc bude, takže je doporučuju 🙂

brisalek
17. čer 2013

@jednaholka samozřejmě, že může být MS bez ovulace🙂. Každá žena za svůj život má určitě několik cyklů bez ovulace.

jednaholka
17. čer 2013

@brisalek Tak to ju. Já si právě myslela, že když ovu není, tak se cyklus protáhne o x dní až do další ovulace... No už jsem zase o trošku chytřejší 🙂

klaudina22
17. čer 2013

@cital No právě že sem to ani nepoznala. Předchozí měsíce sem netestovala, a myslela sem si podle píchání ve vaječnících a nafouknutého břicha mívám ovu kolem 11. dne, a tentokrát vůbec nic, ani žádné píchnutí, ten "pověstný" hlen sem si taky představovala úplně jinak. 🙂 Ale pila jsem měsíc předtím kontryhel, to sem měla MS už několikátý měsíc pravidelnou 26 dní. No a tento měsíc sem ten čaj moc nepila, měla sem angínu a atb, tak sem s mimčem ani nepočítala, ale nakonec ovu došla až po dobrání antibiotik, tak sme to prubli a teď pořád čekáme na MS. Už je to 33 dní, ale s miminkem moc nepočítám. Posledních pár let co neberu HA se mi MS občas zpozdí, klidně i na 40 dní (po vyvolávačce). Dnes je to 10. či 11. den po OVU, a těhu test negativní. 😢 Ani se necítím "jinak", těhotně, prostě všechno úplně normální. Akorát dneska depka, takže možná zítra MS dorazí. No už bych to ráda rozlouskla, to čekání a nejistota je naprd. Nemůžu ani v klidu hubnout a cvičit. Navíc sem byla u kartářky a podle karet si ještě chviličku počkám, cca na konec roku, ale miminko bude. 🙂 tak se zvědavá.. v hodně věcech se trefila, ale v tomhle doufám, že se sekla a prcek přijde dřív, než podle předpovědi. 😉

carolineg1
18. čer 2013

jesli ja k tomu doktorovi dojdu a cestou se ani jednou nepobliju tak to bude zázrak....

carolineg1
18. čer 2013

@kristl85 no neměla, a ta jedna byla o deset dni později a ja se trefila takže asi osud :D

marmazel
18. čer 2013

holky jak je to s tím kontryhelovým čajem, pije se v první pol. cyklu ( do ovulace), ale když mám cyklus nepravidelný? Tak sem myslela, že ho budu pít do pozitivního ovu testu, ale když nenaměřím ovulaci??? mám pít dál?

cital
18. čer 2013

@klaudina22 No tak to ti možná rozhodily ty antibiotika? Možná i proto se zpozdila ovulace, popř. MS. Pokud byla tedy ovulace 20. den a dneska je 14 dní po, myslím si, že je ještě velká šance, že těhotná jsi i přes negativní test. Jinak pokud jsi nedělala ovulační testy minulé měsíce, tak ovulace mohla být klidně ty předchozí cykly 11. den. Můj názor 🙂, ale kdo ví. Chápu tvoje nervy (moc dobře) strašně to člověka deptá, když neví na čem je. Seš dobrá s tou kartářkou, já bych asi ke kartářce nikdy nešla. Jsem na to strašně velký srab, bála bych se co by mi řekla (ať už by to byly věci negativní, či pozitivní). Třeba se plete a prcek se u tebe zavrtá dřív 😉 .

cital
18. čer 2013

@marmazel Za mě asi tak. Nevím kdy mám ovulaci (můj tip 12-17) a piju ho od 1-14DC, pak už né. Když jsem ho začla pít, tak jsem otěhotněla (ale začla jsem ho pít od 4-14DC - dřív jsem si ho nestihla koupit). Možná je ten čaj malý zázrak, možná to byla jen a jen náhoda. Uvidím za týden 🙂. To jest zkouška č.2. 😉

carolineg1
18. čer 2013

je normální aby ta fazolka šla vidět jen když sem zadrela dech?? ona tak v tom obale byla schovaná...rikal ze je v poradku srdíčko bije, ale proc sem musela zadržovat ten dech?

rradka
18. čer 2013

@marmazel ti chlapi jsou snad všichni stejní 🙂 ten můj by taky nejradši dováděl každý den...jen nevím, kde na to mám brát energii 😉

rradka
18. čer 2013

@carolineg1 tak to jsem ještě neslyšela a nevím, jak si to odůvodnit. Ale kdyby bylo něco v nepořádku, tak by ti to dr.určitě řekl.

rradka
18. čer 2013

@marmazel já bych ho byla tak do 14-15 dne. Jak píše @cital. Pak bych nepila. I když si nemyslím, že by to mohlo uškodit.

carolineg1
18. čer 2013

@rradka taky to nechapu, jak jsem zadržela dech byl tam, ale když jsem začala zas dýchat ja, přišlo mi že je tam prazdny vaček,.....možná se v tom moc hrabu, aleat mi to prosím někdo vysvětlí

rradka
18. čer 2013

@kristl85 Ahoj, určitě bych být tebou zkusila ovu testy. Nic tím nezkazíš a budeš vědět, že ovu je. No a taky podle tvého příspěvku mi to přijde, že jsi v takové stresovější situaci. Stres prý otěhotnění taky moc nepřidá. A s manželem je už vše OK? S tou maminkou je mi to moc líto, musíš věřit, že se to nepotvrdí. Držím pěsti!

kristl85
18. čer 2013

@rradka děkuji moc rady, jj je to ted blby obdobi, sem porad na nervy a potom to zasahuje i mezi nás dva. Jj s manželem je to lepší. Musím začít dělat neco pro to, abych byla víc v klidu. A ty ovu testy asi zkusím, jen se mi do nich moc nechce kdyz vím ze sme to delali přímo v ovu a nic;(sem uz pesimista, nějak tomu představám věřit, ze to štěstí potká někdy i me;( kzdp moc děkuji za podporu.

sanuli
18. čer 2013

Tak to mám za sebou.. dám si malé šestinedělí a pak už nás snad čeká jen to lepší. Moc vám všem děkuji za podporu a přeji vám prima horký večer .o)

carolineg1
19. čer 2013

no bylo mi to už konečně vysvětleno, když dýchám tak se hýbu a když zadržím dech, branice se rozšíří a jde ta fazolka lepe vidět.....

cital
19. čer 2013

@carolineg1 To jsou věci 😀.

carolineg1
19. čer 2013

@cital ještě mi řekni žes to věděla :D

ciko86
19. čer 2013

ahoj holky, mohu se k Vám přidat? sice není únor, ale začínáme se snažit teď, zítra jdu na vyndání tělíska, mám už doma 3 letého Vojtíka a chtěli bychom holčičku 🙂

jednaholka
19. čer 2013

@ciko86 Tak držím palce, ať to brzy vyjde ;)

ciko86
19. čer 2013

@jednaholka díky moc 🙂 snad jo, snad to bude co nejdříve 🙂

cital
19. čer 2013

@carolineg1 To víš že ne 😀

carolineg1
19. čer 2013

@cital dobře věřím ti 😀

klaudina22
19. čer 2013

@cital tj, no jako kartářka byla fakt dobrá. podle karet mi naprosto přesně popsala lidi, které vůbec neznala. No dneska sem si dělala test (dnes je to 13. nebo 14. den DPO) a myslím že to už by určitě aspoň duch byl. Jiný holky mívají duchy už 10. den DPO. Tak smůla no, ale ta MS by už taky fakt mohla dorazit, nechce se mi zase na vyvolávačku. To čekání je fakt otravný, dost mi to kazí náladu. A co u vás? Kdy to čekáš? 😉

cital
19. čer 2013

@klaudina22 No víš jak u něho duch je, u někoho duch není. Je to individuální. Dokud není červená, šance je furt 😉 . No u mě nic nového, já čekám ....čekám to začátkem března 😀. Kravina. MS by měla dojít někdy na záčátku příštího týdne, ale kdo ví jak to bude po tom mém slavném šestinedělí. Nějak nevěřím, že by to tento měsíc vyšlo, ikdyž jsme se hodně snažili. Nějak nedoufám....

klaudina22
19. čer 2013

@cital tos nedoufala i minule a bylo to tam! 🙂 Jo a dneska je to 12. a 13. DPO, neumím počítat. I tak ale.. ikdyž jak říkáš, šance je furt. Ale zase se nerada krmím planou nadějí. No nevadí, aspoň neprobliju léto 😀