Snaženíčko o mimi od února 2013

m.r.
9. říj 2012

Ahojky,taky jste na tom jako já? Od února by jsme se chtěli začít snažit o druhé mimi.Máme doma už 4 chlapečka.Snad se brzo zadaří 🙂

kristl85
26. črc 2013

@klaudina22 Děkuji, ty jsi zlatá;) no já sem už sem pak netestivala, abych z toho nebyla vystresovana, chtěla sem dnes, ale už doma zádný nemám, tak to nechám na víkend teda pokud se dostanu do lékárny. No a taky je sem už moc nechci dávat, aby ste třeba nebyly smutné, abych vás neotravovala. Já vím, ze je to těžký;( na gyndu jdu příští pátek, ale stejně si myslím, ze ještě nebude nic vidět, chtěla sem jít až později, ale sestřička říkala ať přijdu v tom 6tt. Tak sem zvědavá.

kristl85
26. črc 2013

@maikkynna Jee no tak držím pěsti ať sílí. Já toho prvního měla fakt skoro neviditelného, myslím, ze sem ho viděla jen já;))) zkus to rano a dej vědet;)

maikkynna
26. črc 2013

@kristl85 Děkuji 🙂 Je to takové zvláštní, strašně moc si přeji, aby to vyšlo. Dost často se stává že se duch u testů objevuje, ale nic t neznamená. Zítra ráno s přítelem odjíždíme k rodině, tak si bohužel nestihnu test nikde koupit. Testuji zatím tajně a nic mu neříkám, abych zbytečně nedělala naděje.

cherralie
26. črc 2013

@kristl85 Jejda, neblbni. Ja hltam kazde slovo, co napises. Moc ti to preju. Je uzasny takhle sledovat vyvoj, byt s nekym u jeho strasti a najednou obrovske nadeje🙂. Vsechny se nakonec dockame 😉.

@maikkynna Jeee, ty ses nedockava 🙂 (ja bych asi nebyla jina, ale vsechny zbyvajici testy jsem spotrebovala minuly mesic 😉) . Snad bude silit. Dej vedet a posli foto, jak to bude trochu mozne.

kristl85
27. črc 2013

@maikkynna věř mi, ze je lepší, ze jedes pryč a nemůžeš testovat;) pro mě to byla jedina šance-když jsem změnila prostředí;) jedine tak sem na to všechno nemyslela. Taky sem ze napřed testovala tajne, až když mi 4. vyšel pozitivně, tak sem to po dvou dnech manželovi řekla;) tak moc držím pěsti.

kristl85
27. črc 2013

@cherralie ty jsi hodná;) já sem zvědavá na tebe. Do středy je to ještě dlouho, vydržíš to?;)

cherralie
27. črc 2013

@kristl85 Smutne hlasim, ze MS dnes prisla. Presne 28. den. To se mi uz nestalo hodne dlouho. Ale ty krece, ktere jsem mela dopoledne byly strasne. Mdloby, nevolnost, brneni celeho tela a ostra permanentni bolest velmi nizko v podbrisku. Manzel me vzal na pohotovost, byl vydesenej, co se deje. A ja jsem jen v soku z pristupu lekarky, ktera se mi div nevysmala, ze tam jedu s menstruacnimi bolestmi. Takhle me v zivote jeste nikdo neponizil☹
Dneska to doma asi probulim😢.

klaudina22
27. črc 2013

@kristl85 jej, neblázni, jak říkala cherralie, všechny se těšíme z těhotenství ostatních holek, každej měsíc někdo, to je super. Doufám, že příští měsíc to budu já.. když mám ty narozky.. 😀 Určitě přihoď testy, pokud nějaké budou, těším se na pravidelné info!!!

@cherralie To mě mrzí. ☹ Myslím, ale že je nějaká zvláštní lunární fáze, či co, protože mě se furt motá hlava, je mi chvilkama blbě od žaludku a menstruační bolesti tento měsíc mi taky daly celkem zabrat. Dokonce sem i testovala během ms, měla sem pocit že sem určitě musela být těhotná a potratit (naštěstí ne). Doktoři,. resp. obecně lidi, dokážou být někdy fakt hulváti 😠 Tento týden fakt slzavé údolí, i u mě. Pobreč si, a od pondělka najedeme zase na vlnu optimismu a pozitivního myšlení!! 😉 Neboj a těš se 🙂

kristl85
28. črc 2013

@cherralie Chudinooo, to je mi líto, moooc. ☹ mrzí mě to. A ta doktorka je kraaaava, nic si z ni nedělej. Nekteri lidi nejsou normální, jsou to polomozci a doktoři bohužel nejsou výjimka;( zlatí, tak naber sily, odpocin si. Je to těžký, ale musíš jít dal a nevzdávat to. Budu na tebe moc myslet. A už je ti lip? Nebo to porad tak boli?

kristl85
28. črc 2013

@klaudina22 Děkuji moc, to ste mi udělaly radost;) já věřím, ze vám to taky vyjde, co nejdriv-na narozky by to bylo super;) a jak říkáš-teď zase začít myslet pozitivně;)
Jinak sem si dneska udělala test poprvé od úterý a čárka je zase silnější;) ještě není stejně silna, jako ta druhá, ale už sou to opravdu 2 krásné čárka;) na dálnice si asi ještě pár dnů počkám;)

klaudina22
29. črc 2013

@kristl85 to je fakt super! a vidíš, během měsíce si stresovala, že to skoro určitě nevyšlo a je to tam! 😉 Nahoď foto!

cital
29. črc 2013

@cherralie @klaudina22 Kočko, mě je taky divně z toho vedra. Minulý týden jsem si malovala, že jsem těhotná, když mě je ráno a večer blbě, ale fakt to byl úpal. Pak jsem začla špinit (týden před MS). Takže problém je zas na světě i přes léčbu, která před potratem zabrala. Prodloužil se mi cyklus (což by neměl, kdž beru utrogestan). Dokonce jsem si udělala test. Samozřejmě negativní. Včera jsem dostala MS a takové křeče v břichu jsem v životě neměla.
Haha, hl. že všecky baby po potratu hned otěhotní. Já ne, klasika.

cital
29. črc 2013

@kristl85 To je dobře, že sílí 🙂.

kristl85
29. črc 2013

@klaudina22 JJ sem babizna, hned po ovulce (cca 4dny) sem byla přesvědčena, ze sem tehu;))) no a pak sem dostala depku a myslela sem si, ze už z toho blbnu a ze fakt nejsu. No a pak ty mini duši... No mazec.
Jee já testy zapomněla vyfotit, tak jak pak ještě jeden udělám a vyfotim;)

Za jak dlouho ti skončí ms? A ovulka? Kdy?
Moc držím pěsti;)

kristl85
29. črc 2013

@cital :( ach jo. Jako, ze to tak blbne? Někdy si to telo děla co chce ze? Zlato, moje kamoska otejotnela 3. nebo 4. cyklus po potratu. U tebe to bude určitě stejně, ja si myslím, ze to telo se musí vzpamatovat a pak zjisti, ze už by to vlastně šlo-no a pak šup a je to;) míč ti držím pěsti, za chvilku si budeme popisovat, jak velký máme břicha a ze si nemůžeme dat ani pivecko nebo vinko;)

klaudina22
29. črc 2013

@cital já myslím, že otěhotnění hned po potratu je asi tak stejně pravděpodobné, jako otěhotnění první měsíc po vysazení HA. Šance je vyšší, ale u někoho to vyjde a u někoho ne. Snažíme se fakt chvíli, neboj, to brzo vyjde! Hlavně nebuď přesvědčená o tom, že jsi smolařka a nic ti nevyjde (i když to tak podle posledních významných událostí v tvém životě vypadá), nebo to tak fakt bude. Myšlení je základ! Nechci ale být za moralistu, sama mám někdy depku, akorát to člověka nesmí pohlit. Pak se z toho totiž těžko dostává..☹ Nezlob se, že do tebe pořád tak klavíruju, ať nepanikaříša nedepkuješ, ale jsem přesvědčená, že myšlením a jednáním si řídíme svůj život. Zkus třeba místo koníka a těhotenských příznaků mrknout na knížku a pozitivním myšlení a uvidíš, že miminko brzo přijde. 😉 Neboj, fakt se nám brzo zadaří!! 😉 Já teď jdu do kapek gynex, je to přírodní, tak to chci zkusit. Pomohlo to hodně holkám v mnoha směrech, tak třeba to pomůže i nám, aby miminko přišlo co nevidět (http://cysty.heureka.cz/gynex-30-ml/recenze/). Už se těší i manžel (měl první měsíce zatím paniku a obavy), tak jsem ráda, že už je to i u nás to pravé společné těšení 🙂

@kristl85 Teď jsem 7.dc, ovu přijde tak za 10-12 dní. Nevím li tento měsíc budu dělat ovulační testy, budeme na dovolené po většinu času a tu stejně celou pro šu..škáme 😀 Zítra si ale koupím kapky gynex, slyšela sem na ně pozitivní reference, uškodit nemůžou, leda pomoct, tak uvidíme 🙂.

cital
30. črc 2013

@kristl85 Já nevím proč. Nikdy jsem neměla žádný gyn. problém. Jen vím, že mám zakloněnou dělohu, ale to je normální. Od té doby co chci dítě (rok před snažením) to všechno začalo (začala jsem špinit). Řešilo se to, pomohly mi vitamíny, utrogestan a teď to zase blbne. Možná to je tím, že mám málo hormonů v těle a mimčo se nemá šanci udržet, proto nemůžu otěhotnět. Dneska každopádně volám dr. a zítra tam chci zajít. Doufám, že nebude mít dovolenou.
A co ty zlati? Zatím vše ok?

cital
30. črc 2013

@klaudina22 Já už nevím co je pravděpodobnější... Jisté je že mě nahecovala doktorka, že se to určo hned povede. Moc jsem tomu věřila a to jse dělat neměla. Včera jsem přemýšlela a řekla jsem si, že na to už kašlu. Stejně se to zase nepovede, tak proč si dělat zbytečné naděje.Vyřeším nejdřív ten svůj problém s cyklem . Chci se už konečně cítit psychicky líp. Dala jsem si úkoly a chci je splnit, abych byla na sebe hrdá a se sebou vnitřně spokojená. Jdu do toho, jsem nahecovaná. Tak snad mi to vydrží. Chtěla jsem ještě vyzkoušet ovu testy, ale nevím....
Gynex je na srovnání cyklu a pokud ho máš srovnaný, tak je prý zbytečné ho brát, ale fakt nevím 😀 . Za to vím, že pár holkám pomohl otěhotnět. Už jedete do těch tater, viď? Se někdo má 🙂.

klaudina22
30. črc 2013

@cital to je dobrý nápad, dej si teď jiný cíl a psychiku aspoň trochu zaměstnáš něčím jiným.. takhle sem to dělala s tím cvičením, a vidíš jak sem dopadla. Ze mě se příklad neber 😀. No koukala sem, že gynex má mnoho využití (pomoc při otěhotnění je samozřejmě pro mě prioritou🙂) ale mimo jiné i harmonizuje tělo a hormonální systém, posiluje obranyschopnost, ... tak snad něco pozitivního přinese. Uvidím, zkusím. Zase tak drahej není.
No mě gynekolog tak před rokem pěkně nasral. Měla sem větší zpoždění (cyklus pravidelný nemám) a na ultrazvuku cosi bylo, a řekl mi, že s trochou fantazie se jedná o počínající graviditu.. no a že pro jistotuudělá jen krevní testy.. které to samozřejmě druhý den vyvrátily a za pár dní jsem to po injekci dostala. To mi teda přišlo trochu neprofesionalni a divny, že nepozná těhotenství .. ☹
Zítra jedeme no Novohradských hor, i se psem a kamarádama a příští sobotu do Tater a lázní. se těším 😉

cital
30. črc 2013

@klaudina22 Já moc neměla čas na sebe (hodně práce). Chci začít cvičit, zaměřit se víc na stravu (což fakt flákám). Byla jsem zvyklá dost cvičit a polevila jsem. Člověk má lepší pocit ze sebe, když se hýbe 🙂. Taky jsem se bála abych miminku neublížila, pač jak jsem potratila, byla jsem na začátku těhu s cepínem v tatrách (bylo to hodně náročné). Tak se logicky bojím. A ještě mám v plánu nějaké jiné věci, jen fakt doufám, že mě to nepřekazí práce.
To je divné, že to nepoznal, on viděl asi nějaký záhyb dělohy, nebo cystu a předpokládal, že se jedná o váček. Já když byla u dr. na začátku těhotenství, tak mě to raději nepotvrdila, jelikož nevěděla, co to je. V Novohradkách jsem taky už byla, líbí se mě to tam. Pes si hezky užije 🙂.

kristl85
30. črc 2013

@cital To nemusí být vůbec nic a přejde to. Já sem jednu dobu měla dost velkej náběh na rakovinu čípku a nakonec to dopadlo dobře. On ten život si s náma někdy hodně pohrává. Já měla teď taky blbý období, všechno se sralo, mamka měla podezření a rakovinu (byla na dvou operacích), v práci sem nestíhala, doma sme se s manžou hádali a to nejhorší, že nám to nešlo. No a teď to vypadá, že už to třeba zase chvilku bude dobrý. Ono když se sere, tak pořádně, ale až už je úplně nejhůř, tak se to musí otočit a zase je dobře, já to tak teda mám s 100% spolehlivostí. Napiš pak co u doktorky.
Já dobrý, nic mi není, jen usínám v práci🙂))) v pátek jsu k Dr. ale myslím, že nebude nic vidět, ale sem na to připravená.

cital
30. črc 2013

@kristl85 Kočko, díky za připomenutí! Málem jsem zapomněla, že mám volat na gyndu 🙂. No ale stejně tam není tento týden. Má dovolenou, ale příští týden tam už bude. Tak za ní hezky zajdu.
Pohrává kočko, ono se to otočí. Já to vím....jenže už by to tu otočku chtělo. Trvá to už dlouho. To jsem ráda, že jste to zvládli! Bude líp, vím to. Jen teďkom vydržet!!! Ani nemluv moje máma vypadala na umřetí a dr. nevěděli co jí je. Naštěstí se to zlepšilo a snad už bude dobře. A kupa věcí do toho....nechci ani zmiňovat.
Zlati, třeba tam už bude váček vidět, záleží na tom jaký má dr. UTZ 🙂. Budu na tebe myslet! Ještě testuješ, nebo už na to prdíš?

baralesayova
30. črc 2013

@cital kočko, nech si od doktora napsat doporučení, někam do specializovaného centra. Od té doby co tam chodím já, jsem mnohem spokojenejší. Moje doktorka mi vždycky řekla, že jsem v pořádku, že má normální folikuly. A ted mi v Pronatalu řekli, že mám nejspíš polycystické vaječníky, folikuly žádné. Tak mi předepsali Clostylbegyt. O víkendu to mám dostat, tak už se těším, až ho začnu brát a snad to zabere. Jsem ráda, že se to začalo řešit tak brzy a ne až za rok. Já jsem taky všechno dělala tak, aby to kdyžtak neublížilo miminku a omezovala jsem se. Ale ted na to kašlu. Od září chci chodit cvičit, na angličtinu a do tanečních.
Určitě není pravidlo, že hned po potratu nebo po vysazení HA se hned otěhotní. Každé tělo je jiné. Někteří holt musí vybočovat z Gaussovy křivky. Asi tím že jsi na to spoléhala a měla to v hlavě se to bloklo. Tak že myslet pozitivně. 😉

cital
30. črc 2013

@baralesayova Myslíš? Já nevím teda, začli jsme teprve 6.měsíc snažení a jednou se to už povedlo, tak bych to zatím asi nechala na přírodě. Myslím, že mě zvýší dávku utrogestanu, snad udělá hormonální profil. Podle recenzí je moje dr. docela dobrá. Uvidím ještě, navštívím příští týden gyndu, nechám to přes prázdniny ještě ležet. Budem koncem srpna na dovolené, tak to by stejně nemělo smysl.
A jak se dlouho snažíte (možná jsi to už psala, ale já to asi nepostřehla)? Budu držet moc palce, aby léčba zabrala! Taky si říkám, že na to prdím, budu dělat všechno, nebudu se omezovat. pak se člověk na to akorát upne.

baralesayova
30. črc 2013

@cital no my se snažíme od března, tak moc dlouho to není. Ale měla jsem problémy, že jsem krvácela uprostřed cyklu. Doktorka se mě ptala, jestli už jsem těhotná. Já řekla, že ne a tak mě tam poslala s tím, že mám nejspíš rozhozený hormony, když takhle krvácím. A že mi to srovnají.
ný někdo tam chodí až po roce snažení. Ale zase si říkám, že než se rok snažit a pak netrpve tam jít, a zjistili by ten problém. To jsem ráda, že mi to zjistili tak brzy. A můžu to řešit. Ale někdo nemusí mít žádný problém, jen holt příroda si děla co chce.

kristl85
30. črc 2013

@cital To je blby:( tak příští týden, oni teď mají všichni dovolenou, já chtěla jít až příští týden, ale můj má taky a 14dní, tak sestra říkala, že to už by bylo za dlouho, že se mám přijit teda o ten týden dřív. Jejda mane, to je hrozný, když se to debilní období táhe dlouho, tak už člověk nemá sílu, já sem byla úplně na dně, přemýšlela sem pak i o různých blbostech a teď toho lituju. Doufám a přeju si, aby ti to, co nejdřív skončilo.
No nevím, jestli něco bude vidět, ale moc bych chtěla, aby mi aspoň řekl, že to nění mimoděložní, to by se mi ulevilo, to by snad už mohl vědět, co myslíš. No dělala sem si pak už jen dva testíky a to včera ráno jen tak na památku a čárky byly pěkný🙂 jinak ne. Už je to asi zbytečné vyhazování peněz, i když těch 30kc me fakt nezabije🙂

cital
30. črc 2013

@baralesayova To je vážně divné, že to neřešila. To se nedivím, že ses obrátila na kliniku. Určitě je to lepší, že se to řeší teď. Neztratíš zbytečně čas. Ano, to je fakt. Někdy to tak bývá, že i úplně zdravé páry nemohou mít děti ☹.

cital
30. črc 2013

@kristl85 Díky kočko. Nemysli hned na mimoděložní (to je min. šance, 1%). Já se ho taky bála, ale mě sílili pomalu čárky atd. Určitě to bude dobré a přeji ti, aby tě v pátek uklidnili 🙂.

kristl85
30. črc 2013

@cital Já sem právě docela v klidu, jakoby bych věděla, že všechno bude ok🙂 ale to víš napadlo mě to.
Jak moc pomalu ti sílily? Já jen pro srovnání víš...

cital
30. črc 2013

@kristl85 Takové věci vůbec neřeš holka 🙂. Já věděla hned od začátku, že je něco blbě. Jako bych to tušila. Je dobře, že cítíš, že je všechno ok.