Snaženíčko o mimi od února 2013

m.r.
9. říj 2012

Ahojky,taky jste na tom jako já? Od února by jsme se chtěli začít snažit o druhé mimi.Máme doma už 4 chlapečka.Snad se brzo zadaří 🙂

jednaholka
1. črc 2013

@elastiq
@cital
@kristl85
No, asi jsem zbytečně plašila 🙂 Teplota šla zas nahoru a dneska mám druhý den zpoždění a čárka byla včera silnější 😎 Dneska jsem netestovala, jelikož doma už žádný test nemám 😀 Asi si zkusím koupit ten digitální clearblue a pak si zavolám na gyndu 😉

elastiq
1. črc 2013

No vidíš, to je super..už bych se nebála. Tak se drž..

kristl85
1. črc 2013

@jednaholka No vidíš to;) to sou dobré zprávy;) kdy pujdem k dr.?

jednaholka
1. črc 2013

@elastiq Díky 🙂

@kristl85 Ještě jsem mu nevolala. Jsem v práci, takže zavolám až z domova. Nechci to tu zatím nijak šířit 😉

cital
1. črc 2013

@jednaholka To se někdo má 🙂

petullina
1. črc 2013

ahoj tak u nás se zadařilo

petullina
1. črc 2013

@jednaholka přeju ať čárečka zesílí 🙂

@cital snad se brzo zadaří, jak dlouho se snažíte?

jednaholka
1. črc 2013

@kristl85 Tak první návštěva gyn. až 22. července - mají teď od příštího týdne dovolenou a tenhle týden by ještě nic neviděl... To nevydržím!!! 😀

jednaholka
1. črc 2013

Jé, se mi to prvně nezobrazilo a teď to tu mám dvakrát...

cherralie
1. črc 2013

@cital Diky🙂.
Tolik novych maminek za jeden den. Ja dnes aspon byla na vysetreni hormonalniho profilu krve. O krok bliz k vytouzenemu cili🙂.

sarriku
1. črc 2013

@jednaholka to je tím, že je to jiná značka🙂))
a zpětně moc gratuluji k zesílení, jsi v tom!!!
@cherralie
@ecil holčiny vítejte🙂
@petullina jééé, moc gratuluji🙂)))
tady v této skupině se hodně daří🙂

uvidíme, co u mě, zatím 7DPO🙂

ecil
1. črc 2013

@petullina skvělý, moc gratuluji a držím palce 😀

ecil
1. črc 2013

@sarriku tak to uz za par dni zjistíš 😀 Přeju, at tam jsou //. Já čekám o víkendu a pak nasazují Duphaston.

sarriku
1. črc 2013

@ecil já si nechám testování až tak za pět dní od meškání, minule jsem tři dny meškala, duch tam byl ud od 9DPo, pak na jeden den zesílil a pak zmizel☹((
nechci být zklamaná

cital
2. črc 2013

@petullina Moc gratuluji a přeji ať to dotáhnete s miminkem až do zdárného konce! 🙂.
Mé snažení je takovéto: 1 měsíc nevyšlo, 2 měsíc vyšlo, pak následoval potrat, pak bylo šestinedělí (asi bez ovulace), 3 (nebo 4) měsíc snažení zase nevyšlo. Už někdy začínám pochybovat, že se to někdy povede.

rradka
2. črc 2013

@sarriku ahoj, já to měla minulý cyklus úplně stejně... 3 dny po sobě mírně sílící čárka a 3.den jsem to odpo dostala. Ale vypadá to, že hned následující měsíc se zadařilo. Držím ti pěsti!

rradka
2. črc 2013

@jednaholka Aspoň zase bude vidět srdíčko...mě taky objednala až na 8tt kvůli dovolené. Jdu příští týden a mám pocit, že se nedočkám! Ale už netestuji, aby mě to neznervózňovalo 😉 Držím pěsti, ať je vše v pořádku!

jednaholka
2. črc 2013

@rradka Diky. Taky si rikam, ze uz nebudu testovat a pak mi to neda. 🙂 Myslim ze do navstevy gyn. jeste parkrat testnu, abych vedela, jestli tam je 🙂 Drzim palce - to uz utece - hlavne at je vse v poradku 😉
@cital Neboj, brzy se urcite zadari 😉 Vzdyt se snazite chvilku 😉 Mysli pozitivne 😉
@sarriku Drzim palce i tobe, aby se uz brzy zadarilo 😉

cital
2. črc 2013

@jednaholka Objevil se mi zas nějaký problém u mě s cyklem, tak jsem z toho romrzelá. Snad se to spraví.

baralesayova
2. črc 2013

Ahojky, tak u mě to tento měsíc zase nevyšlo. No minulý týden jsem byla na gyndě, protože jsem krvácela uprostřed cyklu. Ptala se mě, jestli už jsem těhotná. Tak jsem jí řekla, že to nějak nejde. Doktorka mi napsala doporučení do Pronatalu a dneska jsem tam byla. Zatím to prý vypadá, že mám nehomogenní sliznici v děloze a možná polyp. Příští týden začínám vyšetřovací kolečko. Tak jsem ráda, že mě tam hned poslali a alespon budu vědět jestli jsem ok nebo nejsem. Všem těhulkám přeji spokojené těhulkování a nám ostatním at se co nejdřív zadaří.

sarriku
2. črc 2013

@rradka jéé, to by bylo super, kdyby vám to vyšlo🙂)))
čekáš na potvrzení od doktorky?🙂
u nás nic nového, nevím co mám čekat.
Minulý měsíc mě bolely bradavky už 3DPO a tenhle měsíc nic☹
neumím si představit že najdu dvě čárky na testu a že by ve mě vůbec něco rostlo.
Je to šílený pocit.

sarriku
2. črc 2013

@jednaholka děkuji🙂))
za jak dlouho to vyšlo vám?🙂

jednaholka
2. črc 2013

@sarriku My se snazili od unora. Z toho jsem dva cykly opravdu poctive merila bazalni teplotu a ted posledni cyklus pridala ovulacni testy. Snazili jsme se v plodne dny kazdy den a ono to vyslo 🙂

nikusik2609
2. črc 2013

ach jo 4 mesice snazeni a ono porad nic ☹ uz z toho zasinam byt nestastna ☹

cital
3. črc 2013

@baralesayova Tak je super, že se to začlo řešit. Určitě se brzy miminka dočkáš 🙂.

cital
3. črc 2013

@nikusik2609 ☹ Já 5 cyklus a už mě opouští naděje.

diuse
3. črc 2013

@nikusik2609
@cital Holky neblázněte... Ono to přijde 🙂 Hlavně na to nemyslete a zanedlouho budete mít taky // 😵

dora13
3. črc 2013

@cital neblazni 🙂 dle doktoru je upllne normalni doba rok a navic, ty uz jsi tehotna byla, takze vis, ze to jde. Chapu te, taky me obcas chytne stres, ale vzdavat se nadeje po peti mesicich je opravdu predcasne hazeni flinty do zita.

baralesayova
3. črc 2013

@cital díky za podporu. Já doufám, že se brzy dočkáme. Doktorka byla super. Moc milá a super jednání. Dala mi knížku, kde se o všem povídá. Povídá se tam o tom, že ty pocity, které prožíváme,když to nejde jsou naprosto normální. Ale měly by jsme se snažit, aby neovládly celý náš život.Tak že i když na to dost myslíš, tak se snaž najít si krátkodobé cíle. Pěstovat intimitu. Radovat se z drobných zážitků. Taky už bych miminko, a většinou každý de si na to vzpomenu. Nejde na to nemyslet. Já jsem si řekla, že pokud se to nepovede do vánoc, tak to budeme řešit nějak invazivně. Tak si to zkus taky říct. Přeji at se brzy zadaří.

cital
4. črc 2013

@baralesayova Zlati, já to mám už nějak na háku. Tento cyklus nic nechci očekávat, zatím mě to jde...doufám, že mě to vydrží 😀.