Snaženíčko o mimi od února 2013

m.r.
9. říj 2012

Ahojky,taky jste na tom jako já? Od února by jsme se chtěli začít snažit o druhé mimi.Máme doma už 4 chlapečka.Snad se brzo zadaří 🙂

cherralie
26. srp 2013

Tak test negativni:-/ Jede se dal.

kristl85
26. srp 2013

@cherralie No to se ale nediv mila zlata, kdyz si ho delas odpoledne🙂 ja ho mela odpoledne taky negativni ty prvni dny a to uz sem meskala s ms, takze klidecek🙂 zitra rano to zkus ju? A dej vedet, bylo by to super, kdyby ses taky pripojila🙂

klaudina22
26. srp 2013

@cital Skvělý!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Moc gratuluju!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 Taky nahoře poporsím, aby na vás mysleli. 🙂 Teď už až do finiše!!

@baralesayova určitě se taky dočkáte, neboj. ?Manžel má pravdu. To by by musel být FAKT velký problém, aby to nevyšlo. Poplač si, a zase s chutí do toho. Jak jinak, že? 😉

cital
26. srp 2013

@klaudina22 Díky kočko, hele tobě se to už taky krátí, viď....za chvíli podzim, za chvilí budeš těhotná! Moc přeji, ať to konečně už výjde!!!!

cherralie
27. srp 2013

Tak dneska 1DC. Snad tedy v zari to vyjde.

klaudina22
28. srp 2013

@cital ani nevíš, jak moc bych si to přála (resp. určitě víš 😀 ). Pozitivismus mi někdy dochází, na jednu stranu cítím, že miminko už je nám hodně blízko, na druhou stranu mě občas popadně smutek, čekání už začíná být dlouhý.. Snad k nám prcek brzo přijde. Už i manžel mu promlouvá do duše 😎

@cherralie určitě vyjde ♥ .

cherralie
28. srp 2013

@klaudina22 Ja vim, jednou se dockame vsechny🙂

cital
29. srp 2013

@klaudina22 Já vím....máme to všechny stejné, bohužel "to" nejde tak jak si malujeme. Určitě brzy příjde!!!! Věřím tomu!
@cherralie Budu držet palce, aby to už konečně sakryš vyšlo!!!!
@kristl85 Jak je kočko? Furt blbě? Já si taky užívám...první dva dny po zjištění bolely prsa a břicho jak hrom a k tomu žáha. Včera se to už uklidnilo, ale chytla jsem nějakou horkost, únavu, bolest hlavy. Prý je to normální....no už je lépe, ale ta hlava byla děsná. Jsem zvědavá co mě čeká zítra 😀 , ale nevadí mi to...ZVLÁDNU VŠECHNO! Hl. ať jemiminko v pořádku!

kristl85
30. srp 2013

@cital No jako jak kdy, je mi pořád blbě, spíš už jsem přišla na to, jak tomu pomoct - musím se najíst, ale když nemám na nic chuť, tak to jde dost blbě, když už mám tak třeba na čínskou nudlovou polívku s octem🙂)) no hnus velebnosti.
Co ty? Je ti dobře? Mě to začlo až po srdíčku v tom 7tt.

cital
30. srp 2013

@kristl85 No to jsou chutě 😀. Ono se to ustálí. Vydrž prďka vydrž!!! 😀. No u mě jak jsem psala..... Horkost se mi střídá se zimou, bolí mě prsa, občas břicho. Dneska naštěstí moc unavená nejsem, ale začla jsem se hezky cpát jídlem 😀. A kdy jdeš zase na kontrolu?

kristl85
30. srp 2013

@cital Luci já to měla taky tak, přišlo mi, že mám chřipku, ale horečku jako takovou sem vlastně neměla, nebylo mi dvakrát fakt ne. No ty chutě jsou hrozný, mám pak výčitky, že jím takový hnusy plná Eček atd. Ale když já si prostě nemůžu pomoct. No až 17.9. :( já mám teď pauzu 6 týdnů a zdá se mi to jak věčnost, taky mám strach, aby bylo všechno ok, v tom 12tt už prostě budu počítat, že bude vše ok a co když tam přijdu pro průkajdu a nic? Toho se bojím moc, ale nepřipouštím si to. A ty jdeš kdy? Počkej aspoň 2 týdny ať nejsi pak na nervy jak já:(

cital
2. zář 2013

@kristl85 Neboj, bude všechno v pořádku!!!! S tou stravou, já jsem na tom stejně. Jím a piju věci, které fakt dvakrát zdravé nejsou ☹, ale dneska se snažím jest už zdravěji. U mě je to na palici. Chytla jsem chřipku. Takže fakt super ☹. První týden jsem měla kašel, pak ty šílené nervy se ségrou a teď chřipka. Jako já bych se ani nedivila, kdyby to miminko vzdalo. Jenže vzdát to nesmí, to bych už asi nezvládla. Minulý týden jsem měla, alespoň nějaké příznaky, teď skoro nic, jen mě bolí trochu prsa, sem tam mě píchne v podbříšku. Mám strach, že to zas nedopadne. Už se mi i zdálo o tom, že jsem potratila. Asi jsem magor. U doktorky jsem nebyla, ani radši netestuju. Nechci se nervovat. Na kontrolu jdu až za 2 týdny. Tys byla v jakých týdnech u doktora?

kristl85
2. zář 2013

@cital Jezis ty jsi teda fakt smolar. Ale ted uz bude jen dobre, mysli na mimusko a bude lip🙂 Na priznaky se vykasli, ja v tuto dobu taky nic nemela jen ty prsa🙂 mooooc te chvalim ze jdes k dr. az za dva tydny, mine te to, co potkalo me. Ja sem pak byla na mrtvicu a uplne zbytecne, to ten muj poblblej dr., uplne zbytecne me vydesil. Ty jdes v idealni cas, to uz mrnouskovi bude tlouct srdicko a ty budes v klidu🙂 ja byla poprvé v 5tt a nic nebylo videt, pak sem byla necekane v 6tt a mimi uz bylo videt, ale srdicko ne a pak sem byla v 8tt a to uz bylo videt i srdicko, takze ty to budes mit uplne super🙂 jen ted mi to vubec neutika, od te doby (13.8.) jsem nebyla a jdu až 17.9. to je taková doba, že začínám být nervozní, ale pořád si opakuju, že bude všechno v pořádku a že mimuško už uvidím celé a krásné🙂 kamarádky mi říkaly, že z 12tt mají nejkrásnější fotečku, tak se mooc těším a taky mi řeknou, že je všechno v pořádku a že sme zdraví🙂 na to se mooc těším, už sem si naplánovala i oslavu s mamkou🙂

cital
2. zář 2013

@kristl85 Tak to jdeme na kontrolu ve stejný den, kočko 🙂. Zlati, teď jsem se dozvěděla, že chřipka na začátku těhotenství je prý "normální". Že má tělo oslabenou imunitu, proto reaguje snáz na nějakou virózu. No a já chodila celé dva týdny do nemocnice, že....Takže jsem klidnější. Jsou to nervy, viď. Musíme doufat, že nám to dobře dopadne!

kristl85
2. zář 2013

@cital No jasne, i ta horkost atd. já to měla taky tak🙂 jo? tak to je super, tak si určitě napíšem🙂

cital
2. zář 2013

@kristl85 určitě si dáme vědět 🙂

baralesayova
15. zář 2013

Ahojky holky, tak jaké jsou novinky? Já jsem ted po víkendovém snažení, tak že ted budu čekat 14 do ms, zda dorazí. To budou zase nervy.

cital
16. zář 2013

@baralesayova Určitě nedorazí 🙂. Budu držet palce. Já jdu zítra na první kontrolu, bojím bojím.

baralesayova
16. zář 2013

@cital Díky, určitě to budeš mít tentokrát v pořádku.

lonelystar
18. zář 2013

Ahojky všem snažilkam! Tak to máme potvrzené 🙂 čekáme v Březnu holčičku :D <3 :* moooc Vám všem co se ještě snažíte držím palečky!!! 🙂 a těším se na další pozitivni zprávy 🙂

marmazel
26. zář 2013

Koukám, že to tu nějak uvadá, to už ste všichni těhotný? 🙂 já pořád nic ☹ mám teď teda už 3 dny zpoždění, ale test je negativní ☹ mám mamatest. Ale to sem měla v březnu taky zpoždění a po týdnu to dostala, Prsa mám teda citlivé, jako že to dostanu, tak nevím jestli si dělat naději.

baralesayova
1. říj 2013

já zase nic, tak že teď začínám osmý cyklus snažení a třetí cyklus s clostylbegytem a pregnylem. Tak třeba do třetice se to povede.

ovecky
1. říj 2013

Já taky nic.. Myslím, že to je jen psychický blok, jak si to přejem, žádný zdravotní potíže si nepřipouštím. 🙂 Ale jako s*re mě to 😀
Holky, dalším odpadlicím, co už se snažit nemusí, samozřejmě gratuluju a držím palce na hladký průběh..

sarriku
2. říj 2013

ahojk děvčátka, tak u nás taky pořád nic, už 6. cyklus, ale nemám chmury, sice si na miminko zuby brousím, ale snažím se být optimistka, ono to nějak dopadne a třeba přecejen to vyjde na zimní miminko 😉)))
jinak ms celou dobu pravidelně vždy po 12 dnech a jednou až po 15 dnech od ovulace, tak třeba tam něco bylo, těžko říct, teď půjde manžel na kontrolu spermií, tak uvidíme🙂))))
přeji všem snažícím se vše nejlepší a hodně štěstí a požehnání

ovecky
10. říj 2013

Ahoj sarriku, vypadá to, že jsme tu osaměly 🙂 Držím ti palce. Já momentálně čekám napjatě na začátek dalšího týdne (pak se uvidí, zda pomoc ovulačních testů zabrala). 🙂

kristl85
11. říj 2013

Ahoj holky, já sem chodím každý týden, ale moc už sem nepíšete. Jakto že se nepodporujete sakryš?🙂 Za mě to byly příspěvky každý den🙂 Moc vám držím pěsti🙂 jak sem otěhotněla, tak sem zjistila, že sem z toho byla smutná (že to nejde) úplně zbytečně. Takže přeji pevné nervy a ať se to co nejdřív podaří. Btw. mě opravdu pomohla kombinace ovu testů, pravidelného milování (každý den, někdy i 2x) a taky sem zkusila prstíkovou metodu a ono to fakt vyšlo🙂 Moc vám všem držím pěsti a těším se na vás ve skupině "těhulky" 🙂

sarriku
12. říj 2013

@ovecky Ahojky díky za zprávu, myslím, že já tady budu ještě hodně dlouho😀
Manželovi zjistili na spg, že je neplodný, má okolo 1mil spermií na mililitr a okolo 10% spermií pohyblivých jenom!
Beru to dobře, i on, moc se o tom nebavíme a snažíme se jakoby se nic nestalo, půjde na operaci, potom by se mělo zlepšit a navíc věříme v Boha, což nám to usnadňuje.
Přeji pěkné snažení a dej vědět🙂

ovecky
13. říj 2013

Ahoj sarriku (je možný, že se známe z beremese?), 10% se nezdá být tak hrozné, ne? Očividně je normální se snažit takhle dlouho. My věřící nejsme, ale snažíme se to taky brát v pohodě. Aspoň máme čas se na to nějak přiravit. 🙂 Odkud jste? My z Prahy (manžel původně od Brna).

baralesayova
14. říj 2013

Ahoj holky, tak já jsem dnes po mém prvním IUI, tak jsem zvědavá jak to dopadne. Mám testovat za 14 dní, tak držte palce. Nevím jak to vydržím. Minulý cyklus jsem byla docela v pohodě, ale ted jsem napjatá jak struna.

cital
14. říj 2013

@baralesayova Držím palce!!! 🙂 Zabav se, jinak se nám zblázníš 🙂.