Snaženíčko o mimi od února 2013

m.r.
9. říj 2012

Ahojky,taky jste na tom jako já? Od února by jsme se chtěli začít snažit o druhé mimi.Máme doma už 4 chlapečka.Snad se brzo zadaří 🙂

klaudina22
8. dub 2013

@procinko to chápu no, taky bych nebyla, ikdyž se říká že do roka je to v pohodě, ale komu to nedá nepanikařit 😒.
@baralesayova já myslím, že když test ukázal dvě silné čárky, tak ovluace určitě byla, ale je to pouze můj názor, nemám o tom zatím nic naštudované 🙂 . My sme se na to taky vrhli v březnu, teď první cyklus, tak sem zvědavá, jak dlouho vydržím nechat volný průběh a nekontrolovat ovulaci, atd.. Zatím se řídím pocitem, kdy si myslím, že ovu mám, ale když nic, tak asi pak taky radši otestuju, ať mám jistotu, že u mě vše probíhá, jak má. Neboj, určitě to brzy vyjde!! Hlavně žádnou paniku a musíme pozitivně myslet!! Nemám ráda plané naděje, ale 5 dní před MS je ještě dlouhá doba na čárky 🙂. Si to spočítej- 12 dc ovulace = početí, 21 den uhnízdění vajíčka, cca 26 den HCG v krvi (myslím, že cca po těch pěti dnech to test vystopuje, ale přesně nevím). tak tfuj tfuj 😉

dora13
8. dub 2013

@klaudina22: my jsme ted taky zkouseli prvni mesic a vcera jsem to dostala, takze nic. celych 14 dni od ovulace jsem se sledovala jak blazen, kazde pichnuti jsem zaznamenavala a googlovala, jestli to neni priznak tehotenstvi a fakt me to nebavilo, tak jsem se rozhodla, ze to nebudu hrotit a budu se snazit na to tak nemyslet. Jak uz rikaly holky, myslim, ze je to hlavne o psychice a neco mi rika, ze mereni BT, ovulacni testy a testovani pet dni pred ocekavanou MS urcite na psychicke pohode neprida 🙂 a rikala mi ted jedna psycholozka, ze nejlepsi je si proste uzivat sex a nemyslet na tehotenstvi, ze to i narusuje vztah, protoze si chlap zacne pripadat jak byk na chov a vytrati se z toho veskera radost.

cital
9. dub 2013

Ahoj holky, dělala jsem si testy. Včera večer mi vyšel negativní (citlivost 20). Dneska ráno tam byl duch (citlivost 25). No spíš takový pidi duch, nevím jestli to mám vůbec brát jako ducha 🙂. Může to být třeba náznak jen toho proužku, tudíž bych těhotná nebyla? Nebo by tam mělo být správně bílo? Včera jsme měli sexík a trošku růžovoučkého hlenu, ale jinak žádný příznak MS. Ty testy mě spíše zmátly ☹. Chci dneska koupit testíky s větší citlivostí. Jako jsem fakt z toho jelen 🙂.

cital
9. dub 2013

@dora13 Ahoj. první měsíc jsem to taky úžasně hrotila. Druhý na to kašlala a jestli bude i 3 měsíc snažení, tak se na to úplně vykašlu 🙂.

baralesayova
9. dub 2013

Ja to vzdycky vypustim do ovulace. No jenze pak prijde ovulace a zacnu se pozorovat. Myslim ze pokud tam je duch tak to muze znamenat tehotenstvi.

babbota
9. dub 2013

@cital tak jestli jsi měla dušíka ne testu s citlivostí 25, tak určitě kup citlivost 10 a uvidíš, že tam bude 🙂

kiara28
9. dub 2013

Ahoj holky, já očekávám MS ve čtvrtek a dnes ráno jsem si zkoušela udělat těhotenský test (GS MAMATEST 10) a poprvé po třech měsících byla vidět i druhá čárka, sice mnohem slabší ale byla tam! Vždycky když jsem testovala např. dva dny před očekávanou MS test byl vždycky čistý, negativní. Od včerejška jsem začala intenzivně cvičit a tak jsem se jen chtěla dnes ráno ujistit, zda třeba nejsem těhotná, abych nenapáchala víc škody než užitku. Nerada bych se radovala předčasně, ale nedokážu teď myslet snad na nic jinýho 🙂.

cital
9. dub 2013

@babbota Hodila jsem fotku do "snažilek" a prý je to tam dle holek 🙂 . Ale zatím tomu moc nevěřím. Nechci se moc těšit dopředu. Jsem si myslela, že jsme tento měsíc prošvihli ovulku 😀 . Zkusím test s vyšší citlivostí. Mám si ho udělat už večer, nebo raději počkat do rána?

cital
9. dub 2013

@kiara28 Já mám na testu taky ducha (zjištěno dnes) a nevím co si o tom myslet. Test s citlivostí 25. Chtěla jsem tento týden začít pořádně trénovat, cvičit, jenže teď nevím na čem jsem 🙂. Měla bych pracovat, ale myšlenkama jsem úplně jinde 😠 .

babbota
9. dub 2013

@cital a kdy máš mít MS?ráno je to určitě lepší, moč je víc koncentrovaná, ale já jsem taky testovala i přes den...
🙂

kiara28
9. dub 2013

@cital Já též sedím v práci a dělám úplný houby. Ještě dnes ráno jsem zaběhla do lékárny a koupila si ten digitální test Clearblue. Byl sice drahý, něco kolem 200Kč, ale prý je nejspolehlivější. A jelikož jsem měla ráno úplný zatmění, bylo mi jedno kolik stojí. Kdy očekáváš MS?

cital
9. dub 2013

@babbota Měla dojít včera. Vždycky před MS špiním 2-3 dny a teďkom nic. Nechám to tedy na ráno 🙂 . Pár hodin navíc mě snad nezabije, snad to vydržím. To budou nervy!!!

babbota
9. dub 2013

@cital teď jsem se dívala na tu tvoji fotku a je tam!!! na to, že je to citlivost 20 nebo 25, tak je pěkně vidět...takže tfuj tfuj tfuj 😀

cital
9. dub 2013

@kiara28 Mám 1 den zpoždění. Testovala jsem takovým levným z tesca, nevím už název, ale vím, že je to dovoz z USA 😀 . Odpoledne jdu do lékárny a uvidíme co mi nabídnou 🙂 . To zatmění chápu 🙂. Zatím tomu nevěřím, blbé čekání co? S tou prací to máme stejné, pak nebudu stíhat. Jenže ono to fakt nejde - dělat!!!

kiara28
9. dub 2013

@cital Kde se můžu pro porovnání podívat na ten tvůj test? Pokud máš jeden den zpoždění a pozitivní těhotenský test, je myslím všechno víc než jasné 🙂. Já to testování měla nechat až na čtvrtek a nemusela jsem teď zbytečně stresovat. Už jsem v to vůbec nedoufala. Tři měsíce jsme se snažili a pořád nic, tento měsíc jsem to nějak vypustila z hlavy a jestli se to fakt povedlo, tak se asi zblázním 🙂 🙂.

cital
9. dub 2013

@babbota Citlivost 25. Mě přišlo ráno, že to musí být negativní, ani v koupelně to nešlo vidět 🙂. Překvapují mě právě reakce holek. Děkuju. Snad to výjde 🙂.

cital
9. dub 2013

@kiara28 Já úplně si nejsem jistá jestli je pozitivní 🙂. Je to ve skupině "snažilky". Klikni na "fotoblog" a vlevo ti to nabídne skupinu "snažilky". U nás pokud by to vyšlo, tak na 2 pokus. A pokud by to fakt vyšlo tak se asi taky zblázním!!!! Ještě s mým negativním přístupem na věc 🙂. Budu držet palce 🙂.

kiara28
9. dub 2013

@cital Asi jsem úplně blbá nebo co, ale po kliknutí na fotoblog mi to žádnou skupinu "snažilky" nenabídne ☹

cital
9. dub 2013

@kiara28 Už vím proč. Protože nemáš statut "snažíme se" . Ten nastavíš v nastavení svého profilu 🙂. Dáš na "změn údaje v profilu" - "těhotenství a rodina"....pak už to určo půjde 🙂.

kiara28
9. dub 2013

@cital Děkuji za návod 🙂, už se mi to podařilo. Když si koupíš test s větší citlivostí, což je například i ten MAMATEST, už bude čárka mnohem výraznější, než tvůj test z USA 🙂.Já ji měla dnes ještě o něco víc výraznější než ty a to mám dva dny před MS. Tak nám oboum budu držet palce, musí to vyjít 🙂

cital
9. dub 2013

@kiara28 Tak to je super! To budeš určov v tom. Já to mám takové nejisté zatím no...
@kiara28 , @babbota Holky a máte nějaké těhotenské příznaky? Mě teda brutálně bolí prsa a sem tam mě píchne v bříšku (pokud to teda není MS).

kiara28
9. dub 2013

@cital Spím na břichu a včera v noci mě vzbudila bolest, jak jsem si ležela na prsou a to podotýkám, že tam skoro nic nemám 😉. Ale před MS mě docela často bolí prsa, tak jsem tomu nevěnovala žádnou pozornost. Jinak jsem se vůbec nepozorovala.

kiara28
9. dub 2013

@cital Spíš naopak, já to mám nejisté, pořád to ještě můžu ve čtvrtek dostat, ale ty jsi holka pomalu ale jistě za vodou 🙂

cital
9. dub 2013

@kiara28 Jo tak to jsme dvě 😀 . Taky nejsem moc obdařená 🙂. Máme to stejné, i mě bolí před MS, ale teď nějak víc 🙂 . nevím Nevím ... myslím, že to máme obě nahnuté ... musíme věřit, že to vyšlo 🙂 🙂. Nic jiného nám ani nezbývá ...

pp82
9. dub 2013

@cital mě pokažde ukázal krásné // mamatest s citlivostí 10ml již dva dny před MS. držím palce 😉

Tak se tady zase po čase ukazuji. u nás vše stejné, Ms nikde, tehu testí pozitivní a na ko jsem objednaná až za tyden. to bychměla být 8tt. příznaky nemám vůbec žádné, je mě fajn, občas si zývnu, něco užmu z lednice, ale jinak nic. tak doufám, že je vše OK 😉 ani už si nepamatuji kdy mě začali ty příšerné nevolnoxti při malém!
Všem čerstvým tehulkám moře zdravíčka a anažilkám brzký pozitivní testík :D

lucijan11
9. dub 2013

@cital @kiara28 gratuluji, určitě je to ono! jinak všem držím palce! Já jsem trošku zklamá. Dnes jsem 29 DC a mns mi chodí 30 až 31 DC, test jsem si chtěla dělat nejdříve zítra ráno, jenže jsem to samozřejmě nevydržela a udělala si ho dnes ráno a bílo 😒 jsem blbá, měla jsem ještě počkat, ještě malinkou naději mám. Mate mě hlavně to, že včera jsem se převlékala a na prsou jsem měla hrozně výrazné žíly a to nikdy nemám a podle mě mi i ztmavly bradavky, snad si to nenamlouvám. Občas mě píchne dole a i prsa mě bolí, ale připadá mi že tam jinak než když mám dostat mns už jsem z toho magor asi 😀 mám ještě jeden proužek, tak počkám a přísahám, že dřív než v pátek 32DC testovat nebudu! Buď to do té doby dostanu a vyřeší se to samo a nebo ne a třeba to vyjde 🙂 hrozně bych si to přála, vím, že bychom museli mít fakt velké štěstí, teprve druhý měsíc snažení, ale ....tak mi držte prosím palce! pardon za dlouhý příspěvek 😀

agentkadaisy
9. dub 2013

@lucijan11 To půjde, mně se to taky zobrazilo jen velmi velmi slabě v den očekávané ms. Teprve za dva dny to bylo už víc vidět.

lucijan11
9. dub 2013

@agentkadaisy děkuju, snad jo. Sice test byl opravdu sněhobílý, ale jak říkám, dnes vlastně ještě ani den očekávané mns není, to nejdřív zítra. Jsem holt nedočkavka. A když to nevyjde teď, tak příště! 🙂 ale chtěla bych prosincové vánoční miminko 😀

rradka
9. dub 2013

@kiara28 @cital ahoj děvčata, to je krásný....taky to na fotce vidím!Držím pěsti, aby všechno bylo OK.
Mě to vždycky nakopne, když vidím, že každý měsíc někdo otěhotní a tenhle se to fakt rozjelo 😀 To bude letos vánočních dárečků!
@baralesayova já to mám úplně stejně...do ovu nic neřeším. Tenhle měsíc jsem neřešila ani ovu (minulej měsíc jsem měřila), ale po ovulaci se sleduji. Včera jsem špinila, dnes bílý hlen, tak si říkám, jestli se mi ovu nezpozdila. Radši to dneska pojistím s manžou 🙂 Jinak důkaz toho, že mi z toho asi hrabe je, že se mi dnes zdál sen, jak jsem šla na mejdan, potkala bývalýho a hned s ním vlítla do jinýho stavu a pak řešila, čí to dítě je 🙂

rradka
9. dub 2013

@babbota my dneska taky měly šílenou noc (od 2 do 4 vzhůru), tak jsem si přitom představovala, jak bych ještě vstávala k druhýmu. No, asi moje tělo ví, proč jsem ještě neotěhotněla 🙂