Snaženíčko o mimi od února 2013

m.r.
9. říj 2012

Ahojky,taky jste na tom jako já? Od února by jsme se chtěli začít snažit o druhé mimi.Máme doma už 4 chlapečka.Snad se brzo zadaří 🙂

sluneccnicee
25. únor 2013

rradka@ moje řeč... my baby to asi mooooc řešíme.Chlapi to berou jako samozdřejmost, že to příjde.......

marmazel
26. únor 2013

tak mi to zatím bereme jako zábavu, ale je fakt, že to budu brát jinak, když uplyne půl roku a pořád nic ☹ jinak nohy nahoru si dávám, ale nevím jestli to funguje nebo ne 😀 jen si říkám, nevadí mi to a pokud to tomu pomůže, tak proč ne 🙂 ale je tu o tom na koníkovi někde celá diskuze. jednou sem na ní narazila.

pp82
26. únor 2013

tak ja sve telo nechapu. po ranu, kdzy jdu na wc tak zaspinim a tim to hasne.mela jsteto nektera takz, jsem bud 26DC a nebo jestli to spineni byla MS tak jsmem 5DC. si clovek nevybere. co mzslite? 😲 ☹

michaela486
26. únor 2013

Ahoj, taky jsme začali pracovat na 2 teď v únoru, tak jsem zvědavá, zítra jdu na preventivku, tak třeba mě dr překvapí🙂 i když asi ne🙂

rradka
26. únor 2013

@pp82 a zkoušela sis udělat těhotenský test? Mohlo by jít o slabou menstruaci a přitom bys byla těhulka 😉 Já bych ti zkusila, jestli se ti to ještě nestalo.

rradka
26. únor 2013

@michaela486 Ahoj, držím vám pěsti, aby tě dr.zítra mile překvapila! 🙂

kubale
26. únor 2013

Tak já dávam nohy nahoru když je přítel v koupelnĕ 😀 jinak by asi koukal co bláznim 😀

terrytess
26. únor 2013

holky, mám to dostat v pátek,ale jelikož mě od včera pobolívá v podbřišku a prsa taky, tak jsem si dneska zkusila udělat test a jsou tam // sice je ta jedna slabá,ale je tam....tak teď nevím jestli jsem 🙂 před 8 týdny jsem potratila, tak snad to nejsou zbytky hCG. No, to asi uvidim následující dny, jestli se mrcha dostaví nebo ne....

kubale
26. únor 2013

@terrytess potichounku gratuluju a určitĕ ti to vyšlo, držim palce ať už ta mrška nepřijde 😉

terrytess
26. únor 2013

@kubale děkuji, ale nechci nic zakřiknout a hlavně se hrozně bojím, aby to nedopadlo jako posledně (samovolný potr. v 7tt) ☹ doufám, že pokud to vyšlo, tak už to bude všechno v pořádku. Syn se nemůže sourozence dočkat, chudinka si myslí, že je pořád od minule v bříšku....

marmazel
26. únor 2013

@terrytess ahoj, klidně to už test ukazovat mohl, zrovna dneska sem o tom mluvila s kamarádkou, měla příznaky, tak si udělala test a přitom menstruaci měla dostat až za další týden, takže je nejspíš 3 tt, ale dr. jí řekl, že na ultrazvuk tak za 14 dní, aby tam bylo něco vidět. Hlavně se neboj, ať si to zbytečně nepřivoláš, tentokrát vše dopadne na výbornou, v pohodě donosíš krásné a zdravé mimi 🙂

kubale
26. únor 2013

@terrytess uvidíš že všechno bude v pořádku 😉 musíš v to vĕřit, a hlavnĕ se nestresovat co by, kdyby....jen si uživej a bude tobĕ i miminku dobře 😉

terrytess
26. únor 2013

Holky, moc Vám děkuju 🙂 no, uvidíme...určitě se o víkendu ozvu, jestli jsem to dostala nebo ne 😉

rradka
26. únor 2013

@terrytess ahoj, nebudu zatím gratulovat,ale věřím, že to dobře dopadne!!! Hlavně se nestresuj a užívej si to. A dej vědět,držím ti pěsti!

pp82
27. únor 2013

@rradka zkusila jsem testík, ale nic, ale byl to 20tkový, na ten asi bylo ješte brzy, 10tkový jsem ensehnala!!!

rradka
27. únor 2013

@pp82 koukám, že mám ještě mezery...20tkový je 20 dní od ovulace? Já jsem holt nevzdělanec, tak se mi nesměj 🙂

kubale
27. únor 2013

Holky dneska jsme nechali vykastrovat našeho kocourka a teď se probral z narkozy a je chudak uplne mimo ☹ je mi ho tak lito jak se mu motaj nozicky, ach jo uz aby to mel za sebou 😢

terrytess
27. únor 2013

@kubale Chudák, snad bude brzo fit 😉 zvířata se ze všeho většinou brzy vylížou 🙂

michaela486
27. únor 2013

Tak prý budu mít asi hodně silnou MS, nebo se tam něco děje....test bílý, tak uvidíme po neděli🙂)

lucinda85
27. únor 2013

@rradka tak nějak blbne net a zase jsem tu dlouho nebyla ☹ ano postýlka už je rozšroubovaná a uklizená a malej spí ve svém pokojíčku v té první malé postýlce 🙂 velice mě překvapil, protože první noc vydržel skoro do rána a dnes taky do 7 🙂 jen doufám že mu to vydrží. Jinak my ted jak furt jsme stahaný tak snaženíčko moc není tak bych byla velice překvapená kdyby to tento měsíc vyšlo 😉

lucinda85
27. únor 2013

dočítám že snad se i někomu už zadařilo. Tak potichounky gratuluju a přeji aby to vyšlo 😉

pp82
28. únor 2013

@rradka nene nesmeju, ale já takypřesně nevim, jen to že 10tkový je citlivější jako pro ranejší určení tehu! 😉
jinak dmeska 28DC a ofiko ms dorazila
takže to špinění bylo holt jen takové upozornění 😒

pp82
28. únor 2013

@lucinda85 tak už bydlíte jo? a mylý už je velký postelz? my až se nastehujeme tak chci malého dát také do vetší postele, a samotného do pokojíčku
to mu bude rok a 7 m

rradka
28. únor 2013

@lucinda85 Ahoj, doufám, že to malýmu vydrží a bude spát sám celou noc už napořád 😉 Jinak se ti vůbec nedivím, že během toho vybalování není moc času na "snažení". Ale třeba zrovna se zadaří, když člověk nedoufá 😉
Já plánuju malou strčit kolem dvou let do velký postele. Ale sama v pokoji spí od 8.měsíce - hrozně jsme se rušili, jelikož máme obě dvě citlivý spaní.

Holky, tak to dneska vypadalo, že už došlo jaro!!! Jsme z toho úplně nabitá energií...a hrozně se těším na víkend, snad to počasí vydrží a vyrazíme někam na výlet.

pp82
28. únor 2013

@rradka to ti jen závidím, že malá spá sama v pokojíčku. Náš Dany nespí ani sám v postýlce, jen když jí vidí tak ho chytá histerák. spí s námi a ted když je manžell po té operaci tak se rozloučíme 😀 , pomuckáme 😀 a jde spát vedle. máme takhle klid všichni, malej se budí každou chvilku, sedne si na postel a s e zavřenýma očima říká, tam, to, tata, mama a tak podobně! pak zase padne a zase chvilku spinká. loví čajik, dudlíka, prostě hruza.je to desne to jeho spaní apřes den spinkí na sedačce, jinak neusne a huláká! Když ho dám do postýlky, tak huláká, zrudne, zezelená 😀 a až se nekdy poblinká!to me staršne štve, až buudeme mít druhý tak nevím jak akde všichni budeme spát. 😕

terrytess
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
rradka
1. bře 2013

@pp82 tak to jsem ještě neslyšela, že by se mimčo tak rozčilovalo, až by se poblinkalo!To je teda mazec. Ale až bude druhý, tak Dany bude starší a bude to zase jinak. A třeba bude ještě rád za svojí postýlku a svůj pokoj, kde bude mít klid od brečícího mrňouse 😉

terrytess
2. bře 2013

Tak holky, menzes nikde a ráno na testu krásně silný // 😉 tak snad už teď bude všechno v pořádku 🙂

pp82
2. bře 2013

@terrytess máš to tam 🙂

pp82
2. bře 2013

@terrytess koukam, že jsi plzenanda, já taky! mohu vedet od kud? my na vesnici u nezvestic!!!