Snaženíčko o mimi od února 2013

m.r.
9. říj 2012

Ahojky,taky jste na tom jako já? Od února by jsme se chtěli začít snažit o druhé mimi.Máme doma už 4 chlapečka.Snad se brzo zadaří 🙂

carolineg1
6. kvě 2013

@sanuli
@janul_iii holky ja to měla stejně a nakonec nic, tak držím palečky aŤ vám to výjde 🙂

sarriku
6. kvě 2013

@sanuli ahojky, když skloním pořádně obrazovku, de ta čárka vidět fest solidně 😉)), zkus každý druhý den a uvidíš, jestli bude sílit🙂 Potichounku gratuluji.
Já jsem to dneska dostala, ale vzhledem k tomu, že u nás byli bráchovi děti (1,5 a 3 roky), byla jsem ráda, že ještě nemám svoje 😀😀, takže já jsem v pohodě.

baralesayova
6. kvě 2013

@sanuli tak to vypada nadejn. Ja zase nic, dnes jsem zacala slabe spinit,takze v patek ockavam ms. Zacinam mit takovy divny pocit, ze to jen tak nepujde.

sanuli
6. kvě 2013

@baralesayova Neházej flintu do žita! Jak dlouho se snažíte?

baralesayova
6. kvě 2013

@sanuli, dekuji,snazime se od brezna. Myslela jsem si ze to pujde rychleji. tak snad kveten lasky cas bude uspesny.

sanuli
6. kvě 2013

@baralesayova Já bych byla naopak velice překvapená, pokud by to vyšlo tak rychle..

rradka
6. kvě 2013

@baralesayova ahoj, nevěš hlavu. Některé špinění může znamenat uhnízdění 😉 A hlavně hodně dělá psychika! A kdyby to nevyšlo, tak v květen to jistí. Říká se, že na jaře jsou spermie nejkvalitnější, tak to by bylo, aby nám to nevyšlo, ne? 😉

carolineg1
6. kvě 2013

tak volala sem na vysledky, a test negativni ma si jit nechat zitra pichnout vyvolavaci injekci, jaký máte na to názor?

carolineg1
6. kvě 2013

@baralesayova ahoj my se snazime od ledna ale HA mi rozhazela MS takze sem nemela ani ovulaci...je to asi težší než sem myslela :(

baralesayova
6. kvě 2013

@carolineg1 HA je tedy pěkné svinstvo, já jí brala 7 let, ale dva roky už jí neberu. Taky mám divný cyklus. Vždy 4 dny před MS začnu špinit, což jsem před tím neměla. Tak snad už ovulace přijde a tobě se zadaří. 😉
@rradka psychika dělá opravdu hodně, ted jsem se to snažila nehrotit, neměřila jsem žádnou BT ani jsem si nedělala ovulační testy, ale stejně člověk to tak nějak má v podvědomí. I tobě přeji aby to tento měsíc vyšlo.

carolineg1
7. kvě 2013

@baralesayova ono je to opravdu podvědomně, protože stejně doufáš, ja si testy nedělam, teplotu neměřím, ale je u mě těžké chytit ovu ,

janul_iii
7. kvě 2013

@carolineg1 @baralesayova @rradka @sanuli @sarriku Holky, tak já se taky podělím.. Zajímalo by mě, jestli tam něco vidíte 😉 Dnes meškám teprve 2. den..

janul_iii
7. kvě 2013

No, ale když na to koukám tady, tak tam skoro nic nevidím 😀 Ale když se na židli opřu, abych byla dál od monitoru, tak to tam vidím.. 😅 Za pár dní zkusím další, jestli bude sílit..

lumanima
7. kvě 2013

Ahoj holky, mohla bych se připojit? Za pár dní bych měla spadat taky pod "snažilky"

cital
7. kvě 2013

@janul_iii No já nevím. Já tam nic moc nevidím, může to být jen obrys testovací čárky. Musíš vydržet a testovat později. Chápu jak se cítíš 😎 .

janul_iii
7. kvě 2013

@cital No právě, já už tam taky skoro nic nevidím (na té fotce).. Ve skutečnosti je to vidět víc.. Ale moc si naději nedělám 😒

cital
7. kvě 2013

@janul_iii Já vím. Já taky bláznila z toho. Měla jsem den po MS ducha, nakonec jsem zjistila, že jsem použila test, který ukazuje duchy všem. Pak jsem si koupila další dny test z DM, neukázal nic. A až 6 den po MS na mě vykoukly //. S těmi testy je to někdy těžké ☹.

janul_iii
7. kvě 2013

@cital jj teď to neřeším a budu testovat třeba až v neděli 🙂

sarriku
7. kvě 2013

ahojky, když sklopím monitor pořádně dozadu, tak tam vidím na každém testu 😉😉😉
zkus si s tím pohrát s nějakým programu na upravování fotek, dej tomu pořádně kontrast a druhá čárka půjde pořádně vidět 😉😉 potichu gratuluji!!!!🙂 na jaký pokus?

sarriku
7. kvě 2013

Holky, já jsem začala brát b komplex a vitamín v a doufám, že mi to trochu prodlouží luteální fázi 😉))), uvidíme se tady po ovulaci, jo?😀 nechci se na to moc soustředit, takže sem ani nepáchnu, buď se to povede nebo ne 🙂 a doufám, že až sem zase přijdu, že januli tady bude mít krásné dvě čárečky🙂 papa

pajjaa
7. kvě 2013

@janul_iii ja tam vidim 🙂) myslim ze je to tam 🙂

lumanima
7. kvě 2013

@janul_iii Doufám, že nevadí, připojím-li svůj názor...já to tam vidím také

janul_iii
7. kvě 2013

@lumanima a co vidíš?? Nic nebo něco? 😀

janul_iii
7. kvě 2013

@sarriku budu testovat ještě na konci týdne, myslím, že je moc brzo a nebo jsem si vše jen vsugerovala..

lumanima
7. kvě 2013

@janul_iii vidím tam tu druhou čárku

mariekulis
7. kvě 2013

ahojky snažilky tak se k vám také připojuji.už se snažíme od minulého roka asi tak listopad ale pořád nic☹ ale chtěla bych poradit " Můžu dostat menstruaci i v začátcích těhu? měla jsem spoždění ale tři dny a ms jen ale dva dny:jinak bývá zhruba tak týden....?" tak nevim.a k těm čárkám já vidím dvě a tiše závidím a gratuluji... 🙂 🙂 🙂 🙂

rradka
7. kvě 2013

@janul_iii já přidám svůj názor. Na vrchním testu vidím ducha. Takže pokud máš jen pár dní zpoždění, tak bych to viděla nadějně a zkusila testnout za 2 dny, případně zkusit citlivější test. Jestli jsi testovala 25, tak zkus 10. Držím pěsti!

rradka
7. kvě 2013

@mariekulis Ahoj, kamarádka dostala MS a byla těhotná.Říkala, že to měla slabší, ale celý týden jako normálně. Určitě je možné dostat MS i pokud jsi těhotná. Tak zkus testnout, to je asi jistější než my tady 😀

rradka
7. kvě 2013

@lumanima Ahoj, vítej mezi náma snažilkama! Jde o první mimčo? 🙂

mariekulis
7. kvě 2013

ahoj nene druhý.už mám pomalu dvouletýho caparta a tak bychom mu chtěly dát k Vánocům sourozenca🙂 🙂 🙂 🙂 kdyby to teda vyšlo.test zkusím ale až tak příští týden abych pak nebyla zklamaná.. 🙂