Snaženíčko o mimi od února 2013

m.r.
9. říj 2012

Ahojky,taky jste na tom jako já? Od února by jsme se chtěli začít snažit o druhé mimi.Máme doma už 4 chlapečka.Snad se brzo zadaří 🙂

pp82
2. bře 2013

@terrytess a jinak veliká gratulace k //, 😉 😉 😉 , tak bublince pusu 😉

rradka
2. bře 2013

@terrytess Super, moc gratuluji k // a držím pěstičky, aby teď už vše dopadlo na 1*. Mám radost, že už můžeme slavit první úspěchy!!!! 😉

marmazel
2. bře 2013

Ahojky, také velká gratulace 🙂 já sem to nevydržela a ráno taky zkusila testík, ale sem teprve 22. DC, tak tam nic nebylo, ještě je brzo tak uvidíme za týden 🙂.

terrytess
2. bře 2013

Holky děkuju 🙂 nechci nic zakřiknout, snad to bude v pořádku. Jinak Kaznějov 😉

marmazel
3. bře 2013

Holky nevím jestli to není blbý dotaz, ale nikdy sem se o ovulaci nezajímala, u malý sem prostě vysadila prášky a hotovo, uvidíme 🙂 no a teď se ta ovulace docela řeší, tak mi napadlo, myslíte, že je ovulace pořád stejně?, pamatuji se, že když sem otěhotněla k malý říkala doktorka, že se chytla dýl, pač byla mladší podle ultrazvuku než podle poslední menstruace. Což znamená, že ovulace byla dýl než kolem 15 DC, myslíte, že je to pořád stejný, že jí budu mít pořád dýl?

enne
3. bře 2013

Ahoj holky, muzu se pridat?? Jsem prvni cyklus na clostilbegytu a utrogestanu...prvni varka je dobrana a ted cekam na MS a modlim se abych ji nedostala. Jsem 26DC a vcera jsem mela ruzovy vytok, dneska se nic nedeje...jen me poboliva levy podbrisek...teplota se mi lehce zvysila...tak nevim co si o tom mam myslet. Nemela jste to nektera?? Jinak preji vsem hezke snazenicko a drzim vsem palecky 🙂

marmazel
3. bře 2013

ahoj, vítám tě 🙂 koukám, že je nás tu dost z plzeňského kraje 🙂

lucinda85
3. bře 2013

@terrytess ahoj, posílám gratulace k // a přeju at je všechno ok 🙂

lucinda85
3. bře 2013

jinak jsem grogy 😉 včera jsme měli kolaudačku a takovou seznamovací párty se sousedy a byl to maskr 😀

kubale
3. bře 2013

@marmazel taky se přidávám do plzeňského kraje 😀

terrytess
4. bře 2013

@lucinda85 moc děkuji 😉

cital
4. bře 2013

@terrytess Také gratuluji 😉 !

cital
4. bře 2013

@enne Ahoj. Taky beru utrogestan(druhý měsíc), zlobil mě nedostatek progesteronu. Při prvním cyklu mi hnedka utrogestan zabral. Takže super a já jsem se uklidnila 😀 .

cital
4. bře 2013

První měsíc snaženíčka za náma 😎 . Jsem zvědavá jestli s úspěchem, či ne 😀 .

pp82
4. bře 2013

@kubale já tak plzensky kraj!!!! konkretně PJ 😀

pp82
4. bře 2013

@enne vítej, tak snad se vám zadařilo a špinění nic neznamená!!! taky plzenanda? Já z PJ 😉

pp82
4. bře 2013

@lucinda85 jojo takévéhle akce jsou nejsuper,snad te hlava moc nebolí 🙂

pp82
4. bře 2013

@marmazel no já to ted takyzjištuji, při Danym jsem mela OVU hned 9-11 DC a ted jsem mela až po 15DC, tak já si myslím, že je to jinak ale opravdu je to jen mé mínění!!!

kubale
4. bře 2013

@pp82 já kousek od Rokycan, ale ještĕ před 3 rokama jsem bydlela hned vedle Nezvĕstic 😀

rradka
4. bře 2013

@marmazel Ahoj, to je zajímavá otázka...taky mě napadlo, jestli se ovulace může měnit (třeba i každej měsíc). Vůbec nevím, kdy jsem měla ovulaci, kdy jsem poprvé otěhotněla (jako přesně den). Dneska jsem 9DC, od zítřka si začnu dělat ovulační testy a to jsem zvědavá, kdy něco naměřím.

rradka
4. bře 2013

@cital Ahoj, tak nějaký úspěchy tu máme 😉 Mě to teda v únoru nevyšlo, ale nevadí...jede se dál🙂

rradka
4. bře 2013

@lucinda85 je super, že jste se takhle seznámili se sousedy....hned tam máš známý 😉 My jsme se teda nikdy moc neseznamovali (jen tak na chodbě, u schránek atd.), ale při dalším stěhování napeču koláče, vezmu slivovice a taky obejdu sousedy 😀

rradka
4. bře 2013

koukám, že holky z Plzně tu mají přesilu 🙂 halooo, je tu někdo z Brna? 🙂

babbota
4. bře 2013

Ahoj holky, ráda bych se k vám přidala. Nejde u mě přímo o snažení, necháváme to na přírodě ale v posledních dnech mě to začíná nějak víc "chytat", tak bych ráda i diskutovala 😀

babbota
4. bře 2013

@rradka z Brna ne, ale aspoň z Moravy 🙂...bydlím cca 80 km od Brna...

cital
4. bře 2013

@rradka Já možná za rok budu taky z Brna, nebo okolí. Uvidíme co nám život přinese 😀.

cital
4. bře 2013

Já jsem tady mezi váma jak pěst na oko. Všechny už máte mrňouska 😀 .

kubale
4. bře 2013

@cital neboj ja taky ještĕ nemám 🙂 alespoň budeme mít od koho čerpat rady 😉

muribana
4. bře 2013

@cital ja jeste taky nemam 🙂

enne
4. bře 2013

@cital ahojky, no dneska prisla MS, takze ja najizdim na dalsi cyklus...me nedozravaji vyjicka, tak jeste musim jit na folikulometrii..tak doufam, ze to co nejdrive vyjde.