Snaženíčko o mimi od února 2013

m.r.
9. říj 2012

Ahojky,taky jste na tom jako já? Od února by jsme se chtěli začít snažit o druhé mimi.Máme doma už 4 chlapečka.Snad se brzo zadaří 🙂

rradka
12. bře 2013

@cital Jojo, byla jsem jako kost a kůže, jak z koncentráku...si to asi dokážeš představit.Uplne jsem se za sebe stydela.

rradka
12. bře 2013

@agentkadaisy Ahoj, to je dobře takovej optimistickej přístup 🙂 Mě se dnes šíleně motala hlava, tak si říkám, že by? Ale spíš jde o to, že to mám v hlavě a všechny příznaky si spíš namlouvám 🙂 Každý píchnutí, nevolnost...a přitom je to beztak jen ze změny tlaku 🙂

nemesy
12. bře 2013

@rradka sem z toho uplne zoufala.... ☹

rradka
12. bře 2013

@michaela486 Ahoj, ajak jsi na tom ty? byla jsi u dr?

rradka
12. bře 2013

@nemesy to ti věřím,je mi to líto.Nechceš zkusit ještě jinej test? ani nevím,jak by se to takhle mohlo stát, nikdy jsem neslyšela, že by někomu vyšel pozitivní test a pak negativní. A máš zpoždění MS? Ještě mě napadá, jestli jsi nedělala test brzo, že by třeba ty poslední 2 nebyly tak citlivý.

nemesy
12. bře 2013

@rradka mam 2 dny zpozdeni...v nedeli sem delala ten predicor early, kterej ma ukazat 4 dny pred ms, citlivost 12,5 a dneska sem delala mamatest 10mg a digitalni 25mg a oba negativni ☹(( i v lekarne se divila...

rradka
12. bře 2013

@nemesy tak to je divný 😒 Tak bych zkusila počkat týden a zavolat dr. A jestli se ti nechce čekat, tak rovnou zavolej dr, co ti na to řekne.

nemesy
12. bře 2013

@rradka mrkni na fotku toho testu z nedele..http://www.emimino.cz/detail-fotky/?imageId=128...

rradka
12. bře 2013

@nemesy je to tam 🙂 Třeba máš pozdějsí ovulaci a otěhotněla jsi později. A test citlivej test už to zaznamenal a ty 2 další ne. Já bych teda neházela flintu do žita. Zkus ještě počkat, případně udělat si test, ten citlivější.

nemesy
12. bře 2013

@rradka taky to tam vidim, doma na to porad koukam, je to videt mnohem lip nez na fotce, pritel to videl hned 🙂 asi fakt budu muset pockat. Ale doufam ze neni vsechno ztraceny ☹ ale pripadam si tak

rradka
12. bře 2013

@nemesy Hlavu vzhůru! Zkus se trošku odreagovat (i když se to lehko řekne, ale hůř realizuje) Jak dlouho se snažíte? První mimčo?

nemesy
12. bře 2013

@rradka jj prvni mimco..snazime se od leta, byla sem tehotna v listopadu ale v 6tt zamlkly tehotenstvi...tak se snazime znova...

terrytess
12. bře 2013

Ahojky holky, těhotenství potvrzeno, jsem 6+1 a zatím to vypadá dobře ťuk ťuk!! Preventivně mám brát duphaston na udržení,aby to nedopadlo jako minule a za 14 dní se mám přijít ukázat, že už snad bude srdíčko 😉

rradka
12. bře 2013

@nemesy tak to je mi líto 😒 ale tedka věř, že to vyjde...psychika dělá divy!

agentkadaisy
12. bře 2013

@cital To je mi líto, ale tak snad příští měsíc a třeba to bude i lepší načasování nakonec 😉 Uvidíš, třeba to s tebou tak tam nahoře plánují 🙂

A já trdlo jsem si dneska taky ráno test udělala. Prostě jsem to zase nevydržela! A samozřejmě byl negativní. Něco mi říkalo, že i kdybych už byla těhotná, tak se tam ten malej bude natajno válet co nejdýl, aby byl co nejpozději vystavený mýmu stresování 😀 A stejně jsem si test udělala a překvápko se nekonalo, takže dalších pár korun v pytli 🙂

rradka
12. bře 2013

@terrytess Velikánská gratulace maminko!!! To je krásný, úplně mě to dojalo. Těším se, až si zase budu užívat ty chvilky těhulkování s bříškem a všechno, co k tomu patří! A termín porodu už je v prosinci?

agentkadaisy
12. bře 2013

@nemesy Já to tam jasně vidím! 😉

agentkadaisy
12. bře 2013

@terrytess Super!!! Gratuluju k těhotenství a přeju hladký průběh!!! 🙂

nemesy
12. bře 2013

@agentkadaisy jenze ty testy dalsi mi vysli negativni...

nemesy
12. bře 2013

@rradka delala sem si jeste ted odpoledne dalsi test rapiclear...a asi po hodine kdyz sem sla ven tak sem tam MOZNA nasla minidušíka... ale nevim jestli to neni jen vyplod moji fantazie..

agentkadaisy
12. bře 2013

@nemesy A to sis oboje dělala z ranní moči?

nemesy
12. bře 2013

ten mamatest rano z ranni moci byl negativni, (nevim az prijdu domu jestli tam neni nejakej duch) a ted ten rapiclear z odpoledni moci

agentkadaisy
12. bře 2013

@nemesy Tak to je zajímavý. Bude to tou citlivostí? Je u toho druhého testu vyšší?

nemesy
12. bře 2013

@agentkadaisy je zajimavy ze ten test jak sem sem davala tu fotku z nedele je citlivost 12,5, dneska rano negativni mamatest 10 a ted odpo s uplne minidusikem taky 10

agentkadaisy
12. bře 2013

@nemesy Zajímavý to je, ale asi jediný, co se dá dělat, je čekat na další dny a udělat si další, co? 😉

nemesy
12. bře 2013

@agentkadaisy nic jinyho mi nezbyva... proste vydrzet a doufat

agentkadaisy
12. bře 2013

@nemesy Budu držet palce 🙂

nemesy
12. bře 2013

@agentkadaisy dekuju...snad to dopadne dobre...

terrytess
12. bře 2013

Podle MS by termín vycházel na listopad 🙂

agentkadaisy
12. bře 2013

@nemesy Snad jo, to by bylo vážně super 🙂 I sobě bych to přála. Ale zároveň se bojím, protože po všech tě zážitcích s prvním těhotenstvím a prvním synem... co jsme si všechno prošli. Nedivila bych se, ani kdyby moje tělo už nechtělo 😀 Ale zároveň, jestli k nám nějaká dušička chce, tak určitě přijde v tu nejlepší dobu, ne? Jen jí nebránit 🙂)