Snaženíčko o mimi od února 2013

m.r.
9. říj 2012

Ahojky,taky jste na tom jako já? Od února by jsme se chtěli začít snažit o druhé mimi.Máme doma už 4 chlapečka.Snad se brzo zadaří 🙂

cacenka_d
7. dub 2013

@babbota Tak to mas vetsi stesti nez ja 😀 , ja vydrzela a dostavilo se neco jineho bohuzel, takze po X dnech se clovek uz zacal tesit a snazeni zacina nanovo :/

procinko
7. dub 2013

@marmazel tak jak to vypadá? Už se manžel nechodí ptát 😀 ? Kdy budeš testovat?

babbota
7. dub 2013

@lucijan11 děkuji

babbota
7. dub 2013

@cacenka_d to mě mrzí, ale hlavu vzhůru, příští měsíc je tvůj 🙂

babbota
7. dub 2013

@marmazel taky jsem na tebe zvědavá...🙂

marmazel
7. dub 2013

@procinko
@babbota zatim porad nic 🙂 zkusim test hned zitra a uvidim🙂 uz se nepta. Vi,ze bych mu to hned rekla🙂 mam pocit, ze bude vic zklamany nez ja jestli to zas nevyslo☹

marmazel
8. dub 2013

Tak mrcha nikde a test negativní ☹

cital
8. dub 2013

Ahoj holky, tak u mě měla MS dnes dorazit a zatím nic (ani špinění před MS, které mívám), ale dnes je lehce zabarvený hlen ... tak počítám, že nám to nevyšlo ☹ , ale ještě ve mě dřímá malinkatá naděje.

cital
8. dub 2013

@marmazel Kolikátý den jsi se testovala po zpoždění MS?

cacenka_d
8. dub 2013

@babbota To je jasny, tenhle mas ty, tak ten pristi si rezervuju ja 🙂

marmazel
8. dub 2013

@cital druhy. U maly mi to tenkrat ukazalo aapon dusika. Myslite ze na test ma vlav koncentracw moci jako u ovu testu? Bylo tyo sice z ranni moci, ale byla jsem v noci 2x na zachode z toho jednou nad ranem.

cital
8. dub 2013

@marmazel No já nevím, ale dle mého názoru na to noční čůrání vliv má 🙂 . Myslím, že jsem to i někde četla, ale nechci tady šířit mylné informace. Moje těhotná kamarádka měla test 14 dnů negativní a byla těhu. Možné je fakt všechno.

marmazel
8. dub 2013

Nenamerila jsem teda ani o vulaci minuly mesic, vzdy jen dusiky, ale rikam si, ze taky to mohlo byt zkresleny, je pro me problem vydrzet dve hodiny nepit🙂 tak jeste pockam a zkusim test ve stredu, kdyby porad nic.

babbota
8. dub 2013

@marmazel já mylsím, že to možné je...v sobotu z ranní moči jsem měla test slabší než včera z odpolední, taky v noci chodím...takže ještě neztrácej naději!!! a jak máš citlivý test? nemáš teba ten 25? jinak já jsem se dnes objednala k Dr., chtěla mě objednat na příští týden, ale já jsem si to ještě o týden posunula, to už bych měla začínat 8.tt, tak bych raději aby už bylo vidět srdíčko...snad bude vše v pořádku...mám nějak větší strach než u prvního... 🙂

cacenka_d
8. dub 2013

@babbota To mm taky pocit, u lucky jsem tolik nesilela s testama a spechanim, uz uz to musim vsechno vedet 🙂 No tak tentokrat to nebudu mit tak jednoduchy a bohuzel hlavne me to koplo do faze moc chci 🙂 Ale ja si za tim pujdu a vyhrajeme 😀

klaudina22
8. dub 2013

@babbota
@procinko je fakt, že psychika je asi hodně důležitá. Ale je těžký na miminko nemyslet, když se ženou tak mlátí pudy, že? 😀 To čekání na MS je fakt hrozný. 🙂 A nevíte, jestli špinění cca 9. den po oplodnění při uhnizďování vajíčka v děloze je časté, nebo spíše výjimkou?

babbota
8. dub 2013

@klaudina22 ...vždycky jsem nesnášela větu, "nemysli na to a ono to půjde"...to sna ani nejde na to nemyslet, když to člověk tak moc chce 🙂 já jsem teda při uhnizďování nešpinila ale co jsem četla, tak to bývá dost často 🙂

klaudina22
8. dub 2013

@babbota jj, přesně tak! Začli sme teď první měsíc, takže jsem zatím v klidu. Ale když si představím, že by to nešlo fakt dlouho.. to prostě nejde na to nemyslet no. Asi se člověk musí snažit nebýt v depce a panice. Četla sem teď někde, že když je žena ve stresu, vytváří se jakýsi hormon který škodí prostředí v děloze. Ale podrobnosti už nevím. Asi to má ale něco do sebe. No zatím žiju v přesvědčení, že se zadař hned. Tak snad to tak fakt bude 😀 Jinak gratuluji ke dvěma čárkám!

babbota
8. dub 2013

@klaudina22 děkuji 🙂...jako ono je fakt nejlepší, když je člověk něčím naplno zaměstnaný a nemá moc času nad tím přemýšlet, ale právě většinou je to tak, že si chceme nejdřív vyřešit bydlení, práci a pak až dítě...no a pak už k řešení zbývá jen to otěhotnění a nemyslíme na nic jiného 😀 takže vzhůru k pozitivnímu myšlení a přeju hodně štestí do snažení 😀

rradka
8. dub 2013

@gabulda ahoj, to je mi moc líto...já jsem taky realista a dokud neuvidím na ultrazvuku, že je vše OK, tak budu trošku nepochybovat. Při prvním dítěti, když jeden den nekopalo, tak jsme hned natřásala břichem, aby o sobě dalo vědět. Ale i tak si myslím, že nevolnosti na začátku těhu jsou příznakem, že je vše OK. Člověk má v hlavě vždycky nějaké pochybnosti, ale musí myslet pozitivně! A mohla bych se zeptat - když jsi 4x potratila, co na to doktorka? Dala ti nějaké léky, doporučila pauzu nebo jak to probíhá? Díky. A přeji hodně štěstí!

rradka
8. dub 2013

@marmazel Ahoj, já si myslím, že nejen koncentrace moči ale i druh testu by mohl být vliv. Zkus počkat pár dní, jestli vydržíš a udělej si ten s citlivostí 10.

rradka
8. dub 2013

@babbota a jak se cítíš? Dobrý? To budeš mít přesně 2 roky po sobě, ne? 🙂 Já bych se taky objednala, aby bylo vidět srdíčko. S malým dítětem už to nejde běhat co 14 dní k dr. 😉

marmazel
8. dub 2013

@babbota
Nn, mám desítku, a ukazkove čistý, žádný dusik ☹ tak si říkám kde ta prchá je, abychom mohli zkusit další kolo🙂

rradka
8. dub 2013

@cital ahoj, tak já bych být tebou ještě doufala...mě to chodí vždycky ráno na den přesně, tak jestli to máš taky pravidelný, tak tam naděje je 😉

rradka
8. dub 2013

@procinko ahoj, tak za týden a něco do práce, že? Zrovna když začne být hezky...no, snad se brzo zadaří. Třeba přijdeš v práci na jiné myšlenky a bude to hned 🙂

cital
8. dub 2013

Mám naději holky. MS a ani špinění nikde zatím ... tak strašně doufám, že to dopadne 🙂. Zítra budu testovat, tak mi držte palce ať tam jsou // 😉 .

babbota
8. dub 2013

@rradka zatím se cítím fajn, ale už mi začíná být pomalu zima a jsm unavená, ale malý toho za poslední týdem moc v noci nenaspí, tak to může být i z toho 🙂
@cital moc na tebe myslím,ať to dopadne podle tvých představ 🙂
@marmazel ještě zkus počkat, neděje umírá poslední 🙂

procinko
8. dub 2013

@marmazel tak budu držet moc palce, ať vám to vyjde.
@rradka jj 17. dubna nastupuju, to teda budu mít jiné myšlenky 🙂 , už ted mám plnou hlavu starostí a vyřizování. Hlavně s hlídáním dcery, když budem oba chodit na směny atd., jsem na ní hodně zvyklá a nechci ji dávat moc k babičkám, ona na ně taky není až tak zvyklá. Takže nervy a nervy. Pořád doufám, že manžel sežene něco na jednu směnu, at jsem klidnější, že jsou spolu aspoň v noci doma, přes den mi to hlídání tak nevadí.
Jinak mrcha má dorazit tento týden mezi středou a pátkem (nemívám to na den přesně), tak jsem zvědavá 😉

procinko
8. dub 2013

@klaudina22 ahojky, já myslím, že špinění v době uhnizďování je spíše vyjímkou, ale to je jen můj osobní názor. Jinak já taky byla první měsíc klidná, že bude vše v pohodě a napoprvé, ale po 8 měsících snažení už taková optimistka nejsem 😒 .

@cital tak budu držet palečky, at máš dvě čárky.

baralesayova
8. dub 2013

Ahoj holky, tak já se k vám taky přidám. My se s manželem snažíme od března. První cyklus jsem to moc neřešila, ale druhý jsem si koupila ovulační testy. Hlavně abych věděla jestli probíhá ovulace. Pozitivní se mi ukázel 12. DC, tak jsme se s manželem snažily. Nejdřív jsem si myslela, že z toho nic nebude, ale před 4 dny mě začal bolet podbřišek a záda, byla jsem i unavená.Tak jsem začala doufat. Ale dnes jsem začala slabě špinit a test negativní. Menses bych měla dostat v pátek. No a tak jsem z toho samozřejmě trochu zklamaná. Taky jsem si říkala, že když se strefíme do ovulace, taky by se to mělo povést.
Vždycky si řeknu, nebudu na to myslet, co se má stát to se stane, ale ono to moc nejde. Je možné že i když se ovulační test ukáže pozitivní, tak nakonec k ovulaci nedojde? Díky za odpověd a at se všem brzy zadaří.