Snaženíčko o mimi od února 2013

m.r.
9. říj 2012

Ahojky,taky jste na tom jako já? Od února by jsme se chtěli začít snažit o druhé mimi.Máme doma už 4 chlapečka.Snad se brzo zadaří 🙂

rradka
15. dub 2013

ahoj holky,
gratuluji @cital Ty sis holka asi užila, že? Jednou test dobrý, pak zas ne. Hlavně že je happyend 😉 A těch 15 dnů bude určitě dlouhých. Mě teda dr. poprvé vzala hned ten den, co jsem jí zavolala. Byla jsem týden po vynechání MS. Ale když tam půjdeš ve středu, tak třeba bude mít čas tě skouknout.
@klaudina22 2 dny před je ještě brzo. někomu se může ukázat, ale většinou se ukáže až po. Takže hlavu vzhůru!!!! Musíš věřit, že to vyjde, ať nemáš případně pesimistický dítě 😀
Holky, já budu testovat na konci týdne (sobota), je tu na tom někdo stejně, že bychom se podpořili?

linnhe
15. dub 2013

Ahojda taky se s přítelem snažíme, ale zatím to nijak zvlášt nehrotíme 🙂 Ale koukám, že moc lidí tady není 🙂

jajula27
15. dub 2013

@cital co nechápeš na 2 měsících?

rradka
15. dub 2013

@linnhe ahoj, už nás tady moc není 🙂 Hodně holek už debatuje někde jinde, protože mají jiné starosti 😉

linnhe
15. dub 2013

Jj koukám na to, že už se řeší jiné věci 🙂

jajula27
15. dub 2013

@rradka přesně to si myslím taky, ale i tak je nás hodně...možná se i spoustě holek o problémech mluvit nechce

cital
15. dub 2013

@rradka Děkuji 🙂. To jsem si teda užila. Už jsem myslela, že těhotná nejsem. Tak jsem to zapila hezky vínkem..., ale snad se nic nestalo a nestane. Trošku s tím počítám, že by mě mohla prohlídnout, ale nevím nevím 🙂. Budu držet palce ať ti to výjde 🙂!!!

cital
15. dub 2013

@jajula27no čekala jsem, že nám to snažení bude trvat dlouho, ne že hned druhý měsíc otěhotním. Nebyla jsem zrovna v tomto ohledu optimistická.

cital
15. dub 2013

@linnhe Jo. Hl. já tady řešila svou situaci. Omlouvám se 😅 .

kiara28
15. dub 2013

@cital Tak velká gratulace!! Jsem ráda, že nakonec vše dobře dopadlo 🙂. Super 🙂

klaudina22
15. dub 2013

@rradka mě právě přijde, že hodně holkám se ukazuje duch už 10 DPO, apod. No jasně, uvidím no. Dokud neteče krev, naděje zůstává 😀 Pořád jsem skálopevně přesvědčena, že to musí vyjít. Ale bílej test víře moc nepřidá. Ale díky za podporu! V sobotu na tebe budu myslet 🙂

klaudina22
15. dub 2013

@cital mimčo se napojí na matku až cca 14-21 dní po uhnízdění, takže neboj, víno je ok. 🙂

babbota
15. dub 2013

@cital ...měla bych být podle sestřičky 7+1tt (takže začátek 8. týdne) 🙂 Jinak já mám ještě jeden test a ten si nechám asi na zítra nebo na středu 😀, v pátek ráno už byla dálnice ale pokušení je pokušní 😉

babbota
15. dub 2013

@rradka tak na tebe budu moc myslet a džet pěsti, aby byly // 🙂

babbota
15. dub 2013

@klaudina22 já jsem měla dušíka v den menstruace a hodně záleží na citlivosti testu...dost jsem testovala, než jsem měla silné bě čárky a můžu doporučit test Pepino (je teda jen jeden v balení, ale myslím, že je dost citlivý) koupila jsem ho v Albertu v oddělení drogerie, tan mi fakt ukázal pěkně tlustou a silnou čárku 😀

babbota
15. dub 2013

@klaudina22 * oprava v den VYNECHANÉ menstruace 😀

klaudina22
15. dub 2013

@babbota dík moc! počkám do středy (pravděpodobně by měl být termín MS) a kdyžtak testu tím Pepíkem. 🙂 Zkoušela sem mamatest, 10. ten by snad měl být ok, ale třeba cital se ukazoval taky negativní a pepino mluvil pravdu. Tak ho vyzkouším. Za to woman secret baby (mám od nás z drogerky) permanentně prosvítá čárka a je všude duch. I minulý měsíc sem pořád viděla duchy. Díky za povzbuzení. Naděje umírá poslední. Mám opravdu zatím dost silné pozitivní myšlení, tak snad to vyjde 😉

babbota
15. dub 2013

budu držet pěsti 🙂 já jsem ještě použila od Dr. Maxe a pak nějaký, ani nevím co to bylo za značku, všechny teda s citlivostí 10, ale Pepíno byl nejsilnější (mimochodem, tak se jmenuje můj manžel, tak že by proto? 😀) takže tfuj tfuj tfuj...posílám všem snažilkám těhotenský bacil 😀

baralesayova
15. dub 2013

Tak mě včera skončila mrcha, tak že začínám další měsíc snažení. Tak snad to vyjde. Zatím si říkám, že tento měsíc nebudu řešit ovulaci a nechám tomu volný průběh, ale nevím jak dlouho mi to vydrží. Všem těhulkám gratuluji. Snad tu ještě někdo v diskuzi zůstane.

cital
15. dub 2013

@kiara28 Děkuji. Bylo to jako na houpačce 🙂.

cital
15. dub 2013

@klaudina22 Myslím, že naděje tam je. Já jsem zdárný příklad 😎 . Pozitiní test 6 dní po zpoždění. Já testovala unimarkem (ten lže a dělá falešné duchy), mamatestem (nový mamatest je údajně šmejd), chtěla jsem si koupi dr. Maxe, ale neměli ho....tak jsem vzala v obchodě Pepino a ten vyšel 🙂. V tom aby se jeden vyznal 🙂.

cital
15. dub 2013

@babbota Chtěla jsem se zeptat, kdy tak začínají těhotenské nevolnosti? Dneska mě asi 3x natáhlo. Mám z toho strach, mám citlivý čenich i normálně. Tak se bojím, abych to těhotentství celé neproblila 🙂.

klaudina22
15. dub 2013

@cital přesně tak, seš uklidňující případ 😀 Když do ST nic, koupím Pepína. Teda jestli zítřek přežiju a odolám testování.

cital
16. dub 2013

@klaudina22 Doufám, žes to vydržela 🙂.

hannyy
16. dub 2013

@klaudina22 bud v klidu, me se objevil duch az dneska 34dc , predtim nic a stejne uvidime, ted nebudu az do so testovat, chci v so v lekarne koupit nejaky jiny testik a pak se uvidi, zatim jsem z toho takova nemastna neslana 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

klaudina22
16. dub 2013

@hannyy tak to je super! Moc ti gratuluju ale potichu, ať se nic nezakřikne 😉 No já dnes neodolala, testla a prd.. Zítra to mám pravděpodobně dostat, takže nevím no.. nechci být skeptická, ale moc nedějně to nevypadá. Ale uvidíme, naděje ještě je 🙂 . Jinak včera sme měli s manželem taky výročí (vztahu), tak jsem doufala, že budeme mít dáreček a nic no. Ale nevadí, byl je teprve první měsíc, co to necháváme běžet. Aspoň můžu bezpečně dál sportovat, v takovým krásným počasí by byl hřích sedět doma nad mísou 😀

klaudina22
16. dub 2013

@cital nevydržela. a prd. 🙂

hannyy
16. dub 2013

@klaudina22 ja jsem testovala cely vikend jak blazen a nikdy nic, az dneska duch, takze bud v klidu, ja rikam, dokad neni MS je nadeje porad ........ ja jsem taky skeptik, nekdo se hrozne raduje z ducha a hned se povazuje za tehulku, ja teda ne, my jsme tohle zu jendou meli a pak jsem zacala mit krece a krvacet hrozne a bylo to pryc , takze mozna tohle bude stejne, proto se snazim byt v klidu ....... stejne to ted nijak neovlivnim , v so si koupim nejaky citlivejsi test tohle bylo z dm absolutne neznamy tt, taky jsem si rikala to neni mozne vsechny maji duchy nebo carky zu pred nebo hned po a ja nic, clovek tim padne hodne nizko, ale proste kazda jsme jina, a to ze tt neukaze nic nebo jen ducha neznamena vubec nic spatneho , i negativni testy muzou pak pozdeji u dr.znamenat tehu..... 😉 hlavu vzhuru vzdycky to nejak dopadne 😉 😉 😉 😉 😉 😉

cital
16. dub 2013

@hannyy Pokud si testovala 25 a je tam duch, tak na 10 už by měla být čára ne? V jakém týdnu jsi začla krvácet? Ono to ovlivnit nejde, to je fakt. Co se má stát stane se, ale je třeba myslet pozitivně 🙂.

klaudina22
16. dub 2013

@hannyy jj, máš pravdu, duch sice potěší, ale nakonec to dopadnout nemusí, ikdyž to ani v půlce těhotenství, nikdy prostě do porodu není jistota. Jako ale sem už fakt psychouš- včera se mi zdálo že sem na testu měla ducha, dneska že už byly dvě pěkné čárky a v závěru snu sem porodila. Už mi fakt hrabe 😀 . Přesně, taky si říkám že "všechny" holky vypadají, že mají čárky už týden před MS. 😉