Snaženíčko o mimi od února 2013

m.r.
9. říj 2012

Ahojky,taky jste na tom jako já? Od února by jsme se chtěli začít snažit o druhé mimi.Máme doma už 4 chlapečka.Snad se brzo zadaří 🙂

cital
22. črc 2013

Tak holky, u mě to vypadá na MS. Ach jo ☹.

kristl85
22. črc 2013

@cital Fakt? Jakto? Spinis? Zlato u me to tak taky vypada, nadšení z rana zmizelo, bojím se.

cital
22. črc 2013

@kristl85 Začala jsem špinit. Naděje je pryč. Asi to byl fakt úpal, blbě mě je ale pořád. Proč myslíš? Tobě to určitě výjde!

kristl85
22. črc 2013

@cital nevím, mám takovej pocit:( trochu mám depku. Nevyšlo ted, vyjde to příště, mas novou naději, novy moznosti;) neboj zlati to přijde, musiiii

maikkynna
22. črc 2013

@kristl85 Mám to úplně stejně. Dnes na mě padla depka a já jsem byla tak nedočkavá, že jsem si po práci udělala test... samozřejmě negativní :/

cital
22. črc 2013

@kristl85 Co blbneš? Dyť jsi měla ráno ducha na testu!!!! Jo příště, zlati mám po náladě. Zas měsíc v čudu...blbá nálada, však víš jak.

cital
22. črc 2013

@maikkynna Dokud není MS je naděje, někomu vážně vykouknou // později.

kristl85
22. črc 2013

@cital Luci netrap se;( me je smutno s tebou, vím jaky to je. Ja dokonce měla uz jednou ducha a pak sem z toho býka hodne špatná. Musíme si říkat, ze to miminko na nás čeká a az prijdes tak to bude přesně v moment, kdy si ho nejvíc uzijeme. Ja uz chci miminko cca 8 let, nikdo me nechape, ale ja to tak proste mám. Holkam, co maji mimca radim, jak je držet, koupat atd. pro me je to strašný, kdyz ja, ktera ho nemám vím, ze bych ho měla mít, děti sou můj život, jedno uz sem vyvdala, ale uz je velkej-jde do skoly, i tak se kazdej pozadtavuje, jak to s nim skvěle zvladam a o to je to pro me taky těžší:( budeme tady spolu a podpoříme se. Proste do mých narozek (jak jsem rekla) budem v tom!

kristl85
22. črc 2013

@maikkynna Přesně jak říká @cital porad můžeš doufat, ale je to těžký, taky doufám.

cherralie
22. črc 2013

@cital Vypadat jeste neznamena mit🙂. Snad jsem to rano nezakrikla. Zitra bude den D. Me tenhle.mesic hodne boli prsa a mam prisernou plet, ale to bude bohuzel tim pregnylem (tehotensky.hormon).

@kristl85 Kdy mas ty narozky? Muj muz mi v lednu odpovedel na otazku, kdy si mysli, ze otehotnim, ze to bude v zari🙂.

ivaflo
22. črc 2013

Ahoj holky, narazila jsem na vasi diskuzi. Ja brala antikoncepci 12 let, v zari 2012 jsem vysadila a do jara sem cekala na MS. Ms neprichazela, v unoru sem si sla pro nejaky prirodni leky na podporu cyklu. V dubnu byla svatba, mesicky porad nikde. A v kvetnu, jednu sobotu, sem si sla nahodou udelat test a dve carky. Sem myslela, ze blbe vidim. Prasky asi rychle zafungovaly a ja ani nestacila dostat MS a uz sem byla v breznu v tom. Taky jsem mela hrozny strach, ze po tech letech antikoncepce to bude problem, ale podarilo se. A vam se taky zadari. Hlavne mit cistou hlavu a zadny tlaceni na pilu. Drzim vam vsem pesti!!!! 😉

maikkynna
23. črc 2013

@cital
@kristl85 No jo holky, ale něco mi říká, že tento měsíc toho nic nebude. Kdyby ta MS byla aspoň pravidelná, ale na si chodí, kdy se ji zachce. Už týden mě pobolívá břicho, tak nevím....

maikkynna
23. črc 2013

@ivaflo Tak to je paráda 🙂 měla jsi velké štěstí 🙂

kristl85
23. črc 2013

@cherralie V září🙂 ty taky?🙂

kristl85
23. črc 2013

@maikkynna No já mám cyklus taky nepravidelný, cca 28-33 dní. Je to šílený.

kristl85
23. črc 2013

Jinak holky, tak dneska sem znovu testovala a tohle je on. Co vy na to? Sem blázen?

cherralie
23. črc 2013

@kristl85 To vypafa dost nadejne. Ja ho tam teda vidim 🙂. Hlavne at sili.

kristl85
23. črc 2013

@cherralie Děkuji moc, snad bude opravdu silnější čím dál víc. Doufám, že bude všechno v pořádku.

cital
23. črc 2013

@maikkynna No jo, ale pořád to může vyjít. Já měla tušení že to vyšlo a vidíš jak to zas dopadlo ☹.

cital
23. črc 2013

@kristl85 Je to tam! Holka jsi fakt těhotná!

cital
23. črc 2013

@cherralie Tak ty prsa jsou nadějné. Třeba to vyšlo 🙂.

cital
23. črc 2013

Holky, mě to včera zase přřišlo líto, že to nevyšlo. Brečela jsem jak želva. Nejvtipnější je, že nevolnosti mám furt, ale bohužel vážně nejsou těhotenské.

cherralie
23. črc 2013

@cital Takovej je zivot☹. Vcera jsem mrkla do tveho profilu. Je mi lito, ze uz to jednou nevyslo, ale priste (coz bude velmi brzy) to uz vyjde. Ja tento mesic resim jenom vyostrene rodinne zalezitosti, tak ani nejsem tolik napjata jako jindy.

cherralie
23. črc 2013

@kristl85 Ja jsem dubnova🙂. Ale to zari neni nahoda🙂 Kdyz mi to muz rikal v lednu, tak jsem si v duchu rikala, proboha az za tak dlouho. No a ono uz to tady bude za chvili.

kristl85
23. črc 2013

Holky, ještě jsem se chtěla zeptat. Docela mám tlak jak kdyby ve vaječnících. Myslíte, že je to ok? Teď se asi budu bát čehokoli...

cital
23. črc 2013

@cherralie No jo kotě, co se dá dělať že? Mám od svatby (února) nějaké nešťastné období, všechno se ser*. Místama už to nedávám, ale furt doufám, že se to jednou otočí a bude dobře 🙂.

cital
23. črc 2013

@kristl85 To je normální, taky jsem to tak měla.

kristl85
23. črc 2013

@cital Díky Luci. Já na tebe pořád myslím, je mi to líto, že jsi na dně. Je mi jasný, že tě trápí a tápit bude, dokud to mimčo nepřijde. Co si jít něco pěknýho koupit? Nebo třeba na kafíčko nebo na vínko s kamarádkou. Mě to hodně pomáhá. Nebo když mi bylo nejhůř zajela sem za mamkou, ta mi vždycky dokázala poradit a pomoct.

cital
23. črc 2013

@kristl85 To zas přejde kočko, dneska odjíždím na chalupu a tam se dám do kupy. Jen mě štve, že po tom potratu skoro každá otěhotněla hned, já jsem zase nějaká vyjímka 🙂. Rodiče a kamarády mám 350 km od sebe.U sebe mám jen manžela, který je zlatý. Je to někdy těžké no. Mám z tebe velkou radost! Jsem ráda, že ti to vyšlo! 🙂

kristl85
23. črc 2013

@cital To je dobře, že jedeš pryč na chatičku, to ti pomůže. Jejda mane to je teda dálka, odkud vlastně jsi? Hele moje kamoška taky potratila, byla z toho špatná, první cyklus po potratu ani nepočítala, hned druhý otěhotněla. Podle mě se to tělo potřebuje vzpamatovat a dát se do pořádku, aby zvládlo to mimuško. Já tady budu pořád s tebou, kdykoli dej vědět.