Snaženíčko o mimi od února 2013

m.r.
9. říj 2012

Ahojky,taky jste na tom jako já? Od února by jsme se chtěli začít snažit o druhé mimi.Máme doma už 4 chlapečka.Snad se brzo zadaří 🙂

rradka
23. črc 2013

@kristl85 Kristi, to je paráda! Je to tam! Držím moc pěsti, aby pěkně sílila a ty jsi byla v pohodě. Nic moc nesleduj! Šetři se, aspoň na začátku a uvidíš, že bude vše v pořádku. Mám za tebe radost, holka!

rradka
23. črc 2013

@kristl85 a jestli chceš mít 100% jistotu, tak si kup ten digi test Clear blue. S tím se nedá pochybovat!

rradka
23. črc 2013

@cital Luci, je mi to líto, ale buď moc ráda za chápavýho manžela. Ne každej má takovou oporu. Ten můj nějaký zklamání z MS moc nechápal 😒

kristl85
23. črc 2013

@rradka Rady, dneska sem si na tebe vzpomněla🙂 já mám taky radost, ale zatím se snažím to potlačovat, protože se ještě může stát tolik věcí, ale nechci si nic zlého připouštět. Ten digi test jdu koupit dnes, ale můžu ho dělat i odpoledne? Nebo je to stejně jako normální, který je lepší ráno?

Jinak sem si volala na gyndu a ptala sem se setricky, kdy muzu prijit. Rikala jsem ji, ze sem vycetla, ze az v 8. tydnu, coz by vychazelo na 2. tyden v srpnu, ale ona mi rekla, ze klidne v 6. at máme jistotu, ze je vse ok, ze to sice jeste nemusi byt videt, ale ze se na me pan doktor podiva. No byla mooc mila🙂 takze jdu 2.8. navic prej maji od 5.8. dovolenou, tak at prej nemusim nekam jinam. Tak se tesim. Do te doby (jak se znam) udelam jeste cca 20 testu 😀 a pak uz snad budu klidnejsi🙂

cital
23. črc 2013

@kristl85 Ty jsi teda rychlík 😀 .

kristl85
23. črc 2013

@cital 🙂 JJ spis sem se chtela jen zeptat, nechtela sem se tam nutit, ale sestricka mi rekla, ze mam prijit, tak se branit nebudu.

rradka
23. črc 2013

@kristl85 Na to digi testu nepíšou, kdy se má dělat. Já ho dělala ráno. Ale v návodu nepíšou, takže je to možná jedno, nevím. Ale myslím si, že když jsi těhu, tak v moči je hcq hormon pořád. Chápu tě, člověk má radost a na druhou stranu chce mít ještě trošku odstup, protože se může tolik věcí stát... S těma 20ti testama opatrně, aby jsi pak nesledovala, zda čárka slábne nebo sílí a nebylo z toho vystresovaná🙂 Můžeš mít jinak koncentrovanou moč a ty papírové jsou na to citlivé. Tak se těším 2.8. na pozitivní výsledky!

klaudina22
23. črc 2013

@cital tak včera MS, ten první den je dycky děsnej, jak semnou hormony mlátí a člověk je zklamanej. Navíc sem ten den měla ještě sraz s těhotnou kamarádkou, o to to bylo vtipnější. No taky sem si pobrečela, ne že ne. Hlavně mě nasral manžel, urazil se kvůli ničemu místo toho, aby mě psychicky podpořil, jak sem ho prosila, takže to má u mě ještě vroubek a velký mínus. Normálně takovej není, podporuje mě jak může, ale včera mě tím teda pekelně nasral a zklamal. Neuvědomuje si prostě význam podpory v těchto dnech ☹ No nic, jede se dál, už se zase uklidňuju a pomalu vracím do poklidných kolejí... 22.8. mám narozky, tak třeba dostanu miminko k narozeninám. 🙂 Zase za měsíc tady budeme spolu plašit a řešit, užij si dovču 😉

@kristl85 tichounce gratuluju, snad to vyjde 😀 . Test vypadá dobře!!

kristl85
23. črc 2013

@rradka Raduško, tak digi proveden odpoledne po práci a je pozitivní🙂 já jsem moc ráda, ale ještě budu čekat na tu chvíli, kdy se budu opravdu radovat🙂 Ty testy dělat nebudu, to byl vtípek🙂 udělám si ještě jeden třeba v pátek nebo příští týden, víš na památku, abych měla fotku s pořádnýma // 🙂

kristl85
23. črc 2013

@klaudina22 Děkuji moc🙂 snad bude opravdu všechno ok. Za tebe sem smutná, mrzí mě to. Je to pokaždé těžké, když ms přijde, mě to semlelo minulý měsíc, celej den sem plakala, ale pak sem si řekla, že něco pozitivního na tom je i tak a že teď už na to teda fakt vlítnem a budeme se snažit dál. Držím ti moc pěsti.

maikkynna
24. črc 2013

@kristl85 Tak to je super zpráva : Můžu se zeptat po jak době jsi testovala?

kristl85
24. črc 2013

@maikkynna Ahojky, jj jasně. No já sem testovala poprvé v den, kdy bych nejdřív měla dostat ms. Já nemám pravidelné cykly, mám je 28-33 dní. Tak ten 28. den to bylo poprvé a to tam nic nebylo. Pak sem testovala 30. den večer a byl tam mini duch stejně jako 31. den ráno. No a 32. den už tam byl ten duch co jsem sem dávala. No a včera 33. den už mi vyšel i odpoledne ten digitální.

kristl85
24. črc 2013

@maikkynna A jaky jse ted DC? A mas uz zpozdeni? Asi....

maikkynna
24. črc 2013

Jsem 34 DC. cykli mám vetšinou 35 dne + -, no a test jsem si dělala v pondělí a byl jasně negativní. Na začátku minulého týdne mě bolelo břicho jako u menstruace, ale menstruace se nedostavila + mě bolela prsa.. to vše přešlo a teď čekám, kdy teda dorazí. Je pravda, že mě břicho od té doby pořád trochu pobolívá. Třeba bylo na testování ještě brzy.
@kristl85

kristl85
24. črc 2013

@maikkynna Jasně, dokud ms nepřijde, tak je pořád naděje🙂 jako já jsem to tento cyklus měla tak, že cca 4 dny po ovulaci jsem byla 100% přesvědčená, že jsem těhotná, bolely mně prsa, který mě jindy nebolely, tak nejak divne sem se cítíla a taky sem spíš asi měla 6. smysl🙂)) no ale potom to všechno odeslo a zaclo me bolet jen briicho jako pred ms, tak sem si rikala, ze urcite prijde, ale nic. Tak sem si nedockavec udelala ten test ten 28DC a vubec nic tam nebylo, no a potom az sem videla toho neviditelnyho ducha🙂)) sem dostala depku, ze sem blazen, ale nedalo mi to. A asi je to fakt tehu. Takze ti moc drzim pesti. Ty priznaky muzou a nemusi neco znamenat, to neni nikdy jisty. Ale treba to fakt vyjde🙂 A kdy budes zkouset dalsi testik?

maikkynna
24. črc 2013

@kristl85 pokud se menstruace do pondeli nedostavi, tak v po. testik udelam. Jsem hroznej nedockavec a pak jsem nestastna, kdyz to nevyjde. Hrozne moc se na tehotenstvi a na miminko tesim, nesoustredim se na nic jineho a vim, ze je to chyba. Tobe moc gratuluji🙂.

cherralie
24. črc 2013

@maikkynna Taky budu v pondeli testovat, pokud se do te doby nedostavi🙂.

maikkynna
25. črc 2013

@cherralie Ahoj, a kdy má přijít? 🙂

cherralie
25. črc 2013

@maikkynna Ahoj, ted jsem se divala do kalendare a az ve stredu. Tak radeji pockam.

maikkynna
25. črc 2013

@cherralie Já jsem testovala v pondělí a to jsem byla 31 DC.. mám dlouhé cykli, tak to mohlo být brzy. MS zatím nikde, tak uvidíme. Já nikdy nevydržím čekat, ale ted to nechám do pondělí být.

cherralie
25. črc 2013

@maikkynna Aha, no ja mam tak 31 dni dlouhe, ale to bude prave az v tu stredu. Taky.nechci testovat moc brzy. Ale asi bych nevydrzela jeste cekat dele nez do stredy. A jak dlouhe mas.ty cykly? Chapu spravne, ze ted v pondeli jsi byla 31?

maikkynna
25. črc 2013

@cherralie mám cykly 30 - 35 DC, bohužel patřím mezi ty co mají nepravidelnou MS :(

cherralie
25. črc 2013

@maikkynna Aha, no nezbyva nez cekat☹. Jak ja to nesnasim.
@kristl85 Jak se dari mamine?🙂. Uz jsi to rikala svemu muzi? Ja se hrozne tesim na ten okamzik🙂.

kristl85
25. črc 2013

@cherralie Dobře;)) jen spím v práci, tak přemýšlím, jestli je to tím doznívajícím stresem (moc sem toho v pondělí a v utery nenapsala skrz ty testiky;))) nebo jestli to muže byt ta tehu únava, doufám, ze ten stres a ze to přejde, protože nemůžu pracovat;))) Jj řekla jsem mu to v utery večer, byl nadsenej i slzicka mu ukapla;) to se ti nedivím, taky sem se na ten moment těšila.
No a co ty? Mrcha porad nikde, to je dobreee;) kez by ti to vyšlo, to by bylo supeeer;) moooc držím pěsti. A jak se citis ty?

cherralie
25. črc 2013

@kristl85 Pamatuji si na zacatek tehotenstvi me kolegyne a ta usinala v jednom kuse🙂. Ja si zatim nechci nic namlouvat. Ale.mam citlivejsi prsa a od ovulace neobvykle spatnou plet. Jenze.tento mesic.jsem mela ten pregnyl, takze to bude zrejme tim☹

baralesayova
25. črc 2013

Ahoj holky, tak jsem zase tady po dovolené. Byla to paráda, krásně jsem si vyčistila hlavu. Jinak před dovolenou jsem byla v Pronatalu na vyšetření. Bohužel se potvrdilo, že u mě neprobíhá ovulace, tak že jsem dostala Clostybegyt a budu čekat, zda to zabere. Snad se to ted povede. Manžel je v pořádku. Tak přeji úspěšné snažení.

kristl85
26. črc 2013

@cherralie Fakt takto na začátku? No já právě přemýšlím, co s tím, s takovou mě z prace vyhodí dřív, než jim to stačím říct🙂)) Jasně, aby jsi pak nebyla zklamana. Do pondeli uz to utece, mas nejaky plan na vikend? To já sem jela s tema holkama na chatu a ani sem si nevzpomnela, ale hned vecer sem test zkusila, sem taky hroznej nedockavec, takže tě naprosto chápu, v tomto období (od ovu po ms) sem myslela, že se zblázním, nemohla sem myslet na nic jiného, jediné co mi opravdu pomohlo, bylo změnit prostředí. Tak na tebe budu moc myslet a dej vědět ju?

cherralie
26. črc 2013

@kristl85 Takto na zacatku nevim, ale prvni trimestr byva takovy. No budu testovat nejdriv ve stredu, a dam samozrejme vedet.🙂

klaudina22
26. črc 2013

@kristl85 jsi hodná, moc díky 😉 a kdy budou další fotky testů? A jak si dopadla na gyndě?? Moc ti to přeju! 😉

maikkynna
26. črc 2013

Ahoj holky, tak jsem to nevydržela a udělala jsem si test po práci. Měla jsem ještě jeden v šuplíku, tak jsem neodolala :D no a asi po 10 min. jsem na testu našla ducha.. když test natočím na světlo, tak tam je. Samozřejmě vím, že se to na testech objevuje často, tak si zatím nic neslibuji. Stalo se to některé z vás? 🙂