Snaženíčko o mimi od února 2013

m.r.
9. říj 2012

Ahojky,taky jste na tom jako já? Od února by jsme se chtěli začít snažit o druhé mimi.Máme doma už 4 chlapečka.Snad se brzo zadaří 🙂

klaudina22
4. srp 2013

@kristl85 boží!! 🙂

klaudina22
4. srp 2013

@kristl85 myslím ty čárky. Teď čtu zbytek.. neboj, určitě to bude v pořádku. Hlavně zkus vydržet..

kristl85
4. srp 2013

@klaudina22 JJ nic jiného, než čekání mi stejně nezbývá;( ja věřím, ze to bude opravdu v pořádku, ale už to chci mít potvrzené. Co ty zlato, jak jsi na tom?

cital
5. srp 2013

@kristl85 Držím palce kočko!!!! Síla čárek nevypovídá o prosperitě těhotenství a už vůbec ne o tom, jestli je mimoděložní, nebo není. Dá se to poznat jen z UTZ. Určitě to bude dobré, vím, že to jsou nervy.....držím palce a myslím na tebe!

cital
5. srp 2013

@baruska86 Držím palce, ať je to ta druhá možnost 🙂.

cital
5. srp 2013

@marmazel Ahoj, u nás taky pořád nic. Poslední cykly jsem byla z toho všeho smutná. Teď už být nechci, snažím se myslet a těšit se z jiných věcí. A co ten tvůj šílený cyklus, už je to ok? Já to mám taky nějaké rozházené ☹.

kristl85
5. srp 2013

@cital Děkuji Luci, dneska sem z toho trochu smutná. Už mám za sebou ten první odběr a zítra ráno si budu volat na výsledky té první hodnoty, co ještě nic neznamená, nejhorší to bude ve čtvrtek ráno až mi to řeknou. Sem z toho trochu nervózní, přijde mi, že i břicho mě z toho začlo trochu pobolívat. Pokud to nebude dvojnásobné, tak musím hned do nemocnice říkal doktor. Tam udělají další UTZ a rozhodne se co dál. Já ale pořád věřím tomu, že to bylo jen moc brzo a že všechno bude dobrý. Ať už je čtvrtek ráno, zase se do té doby vůbec nevyspím:( ach jo.

Je dobře, že zaměstnáváš hezky myšlenky🙂 co nějaká dovolená?🙂

cital
5. srp 2013

@kristl85 Kočko, dopadne to dobře. Prostě musí! Posílám alespoň srdíčko.... Ti doktoři umí tak akorát hezky postrašit. Určitě je jen moc brzo a váček brzy vykoukne. Kéž by šel čas posunout... ☹ .
Na dovolenou jedu za 14 dní a už se moc těším. Měla jsem toho a mám strašně moc v práci, už potřebuju vypnout konečně.

kristl85
5. srp 2013

@cital Lucinko děkuji moc. Já to srdíčko vůbc nechápala, najednou se mi objevilo (to první) takže to jsem dostala od nějaké dobré duše jako jsi ty? Jee moc děkuji. I té první dárkyni a omlouvám, se, že se nepoděkovala dřív. Tak to já musím taky někomu poslat, abych udělala radost🙂
To je dobře, že jedeš na dovolenou to bude super určitě. A kam valíte? K moři? Po naší vlasti?🙂 a jak ti vychazí dny? Budete se moct snažit na dovolené?

Já jdu volat pro výsledky prvního odběru, mám srdce v krku....

cital
5. srp 2013

@kristl85 Není zač 🙂. Držím palce!!! Dej vědět, ju?
Jedem na týden po krásech Beskyd a druhý týden do Alp rakouských. Všechno jako nízkonákladovka 🙂. Ovulku bych měla mít asi tento víkend, takže na dovči už budem po snažení. Sice mám z toho trochu obavu, ale ať se stane co se stane....

kristl85
5. srp 2013

Holky tak první hodnota HCG 4614. Myslíte, že to stači na to, aby to nebylo mimoděložní? Doktor se zmínil, že to mimoděložní bývá do 1000. Mám radost, ale nechci nic zakřiknout, ve středu bych teda měla mít minimálně 9500 že? Ty jo já mám fakt nervy na pochodu...

kristl85
5. srp 2013

@cital Správně, dobrej přístup🙂 tak to bude nádhera, čistej vzduch tomu pulečkovi bude dělat dobře a pěkně se zahnízdí, já tomu věřím🙂

cital
5. srp 2013

@kristl85 No supéééér! Držím dál stále a neustále palce 🙂!!! Myslím, že na HCG existujou i nějaké tabulky. Bude to dobré uvidíš. Každý to má jinak. Hle, srdíčko mám zpátky 😀. To se teda u tebe moc neohřálo 😀. Děkuji. Zlati, já už si nedělám žádné naděje. Dojiždí nám v práci jedna super zakázka, tak teď žiju tím 🙂.

kristl85
5. srp 2013

@cital To nevadí, ty ho potřebuješ taky a stačí, že sem ho od tebe dostala🙂 Děkuji moc, zase dám ve středu vědět, snad to bude ok.
To je dobře, ta práce hodně pomáhá. A aspoň budeš mít radost z dobře odvedené práce🙂

cital
5. srp 2013

@kristl85 Jsi hodná kočko. No snad bude dobře odvedená 😉 .

marmazel
6. srp 2013

@cital pořád stejné právě, pořád špiním třeba týden mimo cyklus. to si říkám, že nemůžu ani otěhotnět. akorát se mi zdá, že mám nějaké nafouklé břicho, a i takové tvrdší, kdybych neměla fakt každý měsíc menstruaci tak bych i řekla, že sem ve 3 měsíci. a do toho každou chvíli špiním. vím, že menstruace být může, ale myslím, že by byla třeba slabší a kratší než normálně. manžel mi řekl, ať si koupím test, mě to příde jak vyhozený peníze, tak nevím. a co ty? jakto že to máš rozházené? ty ale taky na to něco bereš, nebo ne? a řeší to s tebou dr. nějak?

cital
6. srp 2013

@marmazel Jéjda, to mě mrzí. Tak zkus test těhotenský, dr. max. Jsou tam 2 ks a stojí 30 Kč. Kočko, já myslím, že otěhotnět můžem obě i se špiněním. Já na to beru utrogestan 1 tabletku od 17-23DC. Před potratem mi pomohl, špinila jsem pak jen dva dny před MS, ale po tom potratu se mi to nějak zhoršilo, začla jsem špinit týden před MS a pak je i MS divná. Zítra jdu na konzultaci k dr., jsem zvědavá co mi řekne.

baruska86
6. srp 2013

tak holky novinka, už jsem si dělala tři těhu testy tři dny po sobě a pozitivní, k doktorovi jdu až 28.8 říkala doktorka že to stačí. ale podle testů to vyšlo. Brala jsem calibrum baby plan, femibion a dělala si ovulační testy. Jinak v tom měsíci kdy to vyšlo, červenec, jsme měli sexík tak dvakrát jenom a vyšlo to, takže ovu testy asi přece jen spolehlivé budou a nebo pomohli i ty doplnky stravy, ale na třetí pokus to každopádně vyšlo. tak snad u doktora bude vše ok.

cital
7. srp 2013

@kristl85 Jak je zlato? Co to HCG? Budeš vědět asi zítra viď?

kristl85
7. srp 2013

@cital Tak asi blby;( nezvedlo se to dvojnásobně;( ze 4600 na 6800 jenom;( tak nevím.

kristl85
7. srp 2013

@cital poboliva me břicho zacala sem trochu růžové špinit no sem na infarkt;(((

marmazel
7. srp 2013

@cital tak test sem zkusila, tak sem jen tak tlustá 😀 já beru duphaston 15-25DC 2 tabletky. Tak jak si dopadla u dr.?

cital
7. srp 2013

@kristl85 Jejda a kdy to budeš vědět? Ono to nemusí vůbec nic zatím znamenat! Hl. je že nekrvácíš...Držím moc palce!

cital
7. srp 2013

@marmazel Aha, to může být i tím vedrem. Jsem taky nafouklá jako balón 😠 . Jdu k dr. až na 19 hodinu.

marmazel
7. srp 2013

@cital až tak dlouho? tak dej pak vědět.

kristl85
7. srp 2013

@cital tak ted sem si teda prožila svoje. Volala sem na ty vysledky a ta hodnota se nezdvojnasobila, tak sem se zacala bát a volala sem zastupující doktorce a ta mi řekla, ze by to neviděla černé, ale ze mám určitě dojet, ze se na me podívá. Tak sem jela, byla super, říkala ze to nefunguje podle učebnic ze nechape proč me můj doktor tak postrasil. Udělala mi utz a puleček uz je videeeeeet;) takže je vse ok. Mimodelozni vylouceno, protože je krasne v děloze;) srdíčko jeďte vidět nebylo ale na to je pry jeste čas;) mám i fotku;))) takže tak. Ted jen aby se mu u me jeste cca 30 tydnu líbilo a je to cajk;)

cital
7. srp 2013

@kristl85 Někteří dr. jsou na palici. Pokud není vše dle tabulek, tak je hned zle. Mám radost, že to dobře dopadlo 🙂 .

kristl85
7. srp 2013

@cital JJ to teda, zbytečně me vyděsil. Zlati díky za podporu a za srdíčko;)

teris85
7. srp 2013

Moc gratuluju!🙂 sledovala nsem to napjate a drzela ti pesti🙂 tak ted uz jsem musela napsat prispevek🙂

kristl85
7. srp 2013

@teris85 Jee děkuji moc;) a co ty? Jak jsi na tom?