Snaženíčko o mimi od února 2013

m.r.
9. říj 2012

Ahojky,taky jste na tom jako já? Od února by jsme se chtěli začít snažit o druhé mimi.Máme doma už 4 chlapečka.Snad se brzo zadaří 🙂

cital
13. dub 2013

@marmazel Má se pít 1DC až po ovulaci. Já ho pila od 3DC po 14DC dala jsem si šálek večer. Tak alepoň to nemuíme řešit s doktorem. Mě se to taky ještě nerozjelo.

cital
13. dub 2013

@dora13 Mě taky chutná, ale riskovat už raději nebudu... 😎

marmazel
13. dub 2013

@cital ttj, a na jak dlouho máš ten ustrogestan? nebo jak se to jmenuje 🙂 já na 3 měsíce, takže mám ještě 2 balení, ani pak dr. neříkala, že mám přijít, hold asi podle potřeby.

cital
13. dub 2013

No mě řekla, že to vyzkoušíme na 4 měsíce a pak uvidíme. Mě to fakt pomohlo. Někdy jsem špinila i týden před MS., teď max 2 dny. Sama jsem zvědavá jak budem pokračovat dále, jestli mi ho nechá, nebo vysadí, mám přijít po tom dobrání. Měla jsem jen 1 balení, 1 tabletu večer, takže docela slabé dávkování.

marmazel
13. dub 2013

@cital tak to jo, já taky špinila týden před a hned mi nasadila dva denně, a pak to mám o týden dýl ☹ tak taky uvidím. a neříkala ti něco o tom, že to brání ovulaci? co sem četla na netu tak někomu dr. říkala, že když se to bere před ovulací, že se neotěhotní a někomu zas opak. tak nevím.

cital
14. dub 2013

@marmazel Taky jsem to četla. Příští měsíc jdu na kontrolu, tak se ji chci na to zeptat. Já jsem to pořád ještě nedostala. Ach jo ☹.

marmazel
14. dub 2013

@cital se určitě zeptej a pak dej vědět 🙂 no já to teda už dostala, ale dost slabí, normálně to teda taky nijak extra silný nemám,ale je to teda slabší 🙂 tak zatím máš pořád naději, že to vyšlo 🙂 jen test to ukáže později. Si měla včera vidět manželovo zklamaný výraz, když sem to dostala, až mi ho bylo líto, do té doby totiž měl naději ☹

cital
14. dub 2013

@marmazel Oni to nedávají najevo, ale pak jsou smutní. Jak jsem v pátek tomu mému řekla, že to asi dostanu, tak byl taky smutný 🙂 a to se celou dobu tváří, že se ho mimčo netýká 😀 . Teď mi momentálně píše, že mám zajít pro TT (mě se testovat teda moc nechce, si myslím, že je to zbytečné). Já totiž v pátek začla špinit a místo aby to sílilo, tak to slábne.

marmazel
14. dub 2013

@cital přesně tak. já bych to zkusila, lehké špinění může být i v těhu 🙂 jak říkám, zatím věř 🙂 klidně to tam může být 🙂 držím palce.

cital
14. dub 2013

@marmazel Já už jsem fakt na nervy. Jsem si před chvilou udělala test Pepino. Mám tam slabého ducha, který vynikl hlavně po 5 minutách. Já tomu ale fakt nevěřím. Nemůže to být třeba testovací čárka, která jenom prosvítá?

klaudina22
14. dub 2013

@cital si kup ten digi test, nebo zítra prostě zajdi na gyndu, nech si odebrat krev nebo píchnout vyvolávačku a budeš mít jasno. Vyhodit tě nemůžou přece. Proč se zbytečně stresovat. 😉

klaudina22
14. dub 2013

@cital a máš nějaké "příznaky"- cítíš se vnitřně- psychicky nějak jinak, nebo fyzicky? a kdy to začlo? Informuju se předběžně 🙂

cital
14. dub 2013

@klaudina22 Myslím, že to tam je 🙂. U toho druhého testu byla druhá čárka vidět skoro hned a pak sílila. Byla silnější než je na fotce. Já se asi zbláznííííím!!!! Nemohu tomu uvěřit! Zítra testnu ráno, zase normálním a pokud se potvrdí pozitivní test, tak volám gyndu 🙂. Minulý týden mě bolely hodně prsa a sem tam píchlo v bříšku, jo a byla jsem hodně emoční, hned mě něco rozbulelo. Jsem zvědavá na reakci manžela 🙂. Stejně mě to příjde šílené, já a těhotná?! 😀

klaudina22
14. dub 2013

@cital tak to je paráda!! Koukala sem na tvé testy, ta poslední čárka už je jasná 🙂 . Gynda to určitě potvrdí, teď se hlavně nestresovat. 😉

cital
14. dub 2013

@klaudina22 Děkuji 😵 . Nestresuji, jen tomu furt nevěřím 🙂.

procinko
14. dub 2013

@cital tak to ti moc přeju 🙂

klaudina22
14. dub 2013

@cital to věřím 😵

marmazel
14. dub 2013

@cital gratuluji, sem ti to říkala 🙂 buď v pohodě, všechno bude OK. mám radost.

klaudina22
15. dub 2013

tak sem si dneska udelala mamatest (dva dny před MS) a pusto a prázdno. Ani stopy po duchovi 😒 Už by se to určitě ukázalo. Ovulaci sice neměřím, ale tipuju tak kolem 13 dne MS. Cyklus poslední dobou mívám 28 dní, takže dnes by to bylo 13 DPO. Ale neměřím, ovulaci netestuju, tak nevím. Jenže pak už toho sexu stejně moc nebylo. Nějak sem doufala, že se nám to podaří hned první měsíc, ale předpokládám že to si asi myslím všechny holky 🙂 . Njn, tak nevadí, užiju si aspoň k Vánoce v rodinném kruhu a porodím v lednu 😀

babbota
15. dub 2013

@cital taky jsem se teď dívala na ty tvé testy a je tam krásná čárka 🙂 ...potichounku gratuluji 🙂

jajula27
15. dub 2013

@cital veliká gratulace 😉

cital
15. dub 2013

@procinko
@klaudina22
@marmazel
@jajula27
@babbota Děkuji holky. Jsem moc ráda, ale mám i strach 🙂. Dneska volám doktorce. Trochu pořád špiním, tak se to musí nějak vyřešit. Stejně tomu uvěřím až po UTZ 🙂.

jajula27
15. dub 2013

@cital špinění v počátku může být normální tak se zbytečně nestresuj

cital
15. dub 2013

@jajula27 Nestresuju 🙂. Jen já mám v těle méně progestronu, než by mělo být. Tak to řeším, abych nepotratila. Už jsem tam volala a budem fičet s mrňouskem na utrogestanu 😎 .

jajula27
15. dub 2013

jj to je jasné, taky jsem to tam měla...ale mně nepomohl ani on....přeju ať je to co nejdřív klidu a v klidu si užíváš těhotentsví, jak dlouho jste se snažili?

cital
15. dub 2013

@jajula27 Mě zabral. Brala jsem jen 1 tabletu večer. Právě, že jen 2 měsíce ... to vůbec nechápu 🙂.

babbota
15. dub 2013

@cital a na kdy tě dr. objednala na UTZ?...já snad do toho příštího čtvrtka nevydržím 😖

cital
15. dub 2013

@babbota Objednala mě na 30.4. takže za 15 dnů .... to nedám 🙂. Ale jdu za ní ve st pro utrogestan.

babbota
15. dub 2013

@cital já jse na 25.4., což je příští čtvrtek...ale já jsem se objednala schválně na později, jinak bych šla už teď ve čtvrtek...těch testů co už jsem si udělala 😀 abych se ujistila 😀

cital
15. dub 2013

To už budeš v jakém týdnu na té kontrole? Mě to datum navrhla sama doktorka, tak snad ví co dělá 🙂. Já asi testovací mánii neopustím. Furt ta čárka není dostatečně silná na můj vkus 🙂.