Snaženíčko o mimi od února 2013

m.r.
9. říj 2012

Ahojky,taky jste na tom jako já? Od února by jsme se chtěli začít snažit o druhé mimi.Máme doma už 4 chlapečka.Snad se brzo zadaří 🙂

rradka
28. kvě 2013

@sarriku já jsem z toho tvýho grafu jelen (a jsem líná hlídat na webu co to znamená). Vypadá to dobře nebo ne? 😉

dora13
28. kvě 2013

@sarriku ja bych taky mela k tomu grafu par otazek, jestli muzu, ty jsi na to takova odbornice 🙂
ja osobne si bohuzel nenamerim nic moc, protoze pracuju na smeny a to vcetne nocnich, takze mereni ve stejnou dobu je pro me sci-fi. nicmene: meris se jenom rano? pres den uz ne? a jak moc ti ty teploty litaji v dlouhodobem meritku? ja to mam -- kdyz to jen tak pro zajimavost merim pres den vykyvy az jeden stupen, coz mi teda prijde docela hafo. ale jak rikam, je to uplne orientacni, no...

kristl85
28. kvě 2013

@rradka Nene není to kvůli tomu, je to prostě nějaká krize no:( ten můj to dokonce i chápe když jsem byla smutná, že jsem to dostala, ale zase je natvrdlej v jiných věcech - to víš nikdo není dokonalej🙂 Jako myslíš teď na jaře?🙂 tak to je dobrý vědět. Mě by to právě teď to otěhotnění vyhovovalo nejvíc, protože to by vycházelo tak na únor/březen/duben se taky ještě dá - seš pár měsiců doma a pak můžeš vyrazit i s mimčem na zahrádku mezi lidi, to by bylo fajn🙂

cital
28. kvě 2013

@marmazel, @carolineg1 Holky neblbněte a testujte až po termínu MS. To fakt nemá smysl. Já už to psala několikrát...měla jsem // až 5 den zpoždění MS. Takže klídek 🙂.

cital
28. kvě 2013

@rradka Zlati, tento měsíc je náš! U mě to vypadá, že už konečně dostávám MS. Mám radost, snad jsem to nezakřikla 😲 .

carolineg1
28. kvě 2013

@cital zlato ja sem v 61DC :D nevím kdy ma prijit ms 🙂

cital
28. kvě 2013

@carolineg1 všimla jsem si, promiň. No to je úplné psycho!

marmazel
28. kvě 2013

@rradka jj, já vím, jen mi to nedalo a kamarádce to právě ukázalo 🙂

marmazel
28. kvě 2013

@cital tak já hold počkám 😀

carolineg1
28. kvě 2013

@cital jo to je davam tomu ještě týden..pak to řeším....

cital
29. kvě 2013

Holky, tak dnes 2DC 😀 . Jupí!

rradka
29. kvě 2013

@carolineg1 ty brďo, to bych taky asi řešila. A to máš během toho 60denního cyklu ovulaci? Držím pěsti, aby se ti to nějak srovnalo.

rradka
29. kvě 2013

@kristl85 jojo, říká se, že spermie jsou nejkvalitnější na jaře. To je pravda, že dokud je to dítě v kočárku, tak je to super. Já dnes šla s malou na oběd a pořád odbíhala od jídla, protože mi utíkala na silnici☹

carolineg1
29. kvě 2013

@rradka toď otázka :D testy si nedělám tak nevím

sarriku
29. kvě 2013

@rradka Ahojky, no moc dobře to nevypadá. Teplota nestoupá a spíš i klesá.:-/
Nechápu to, měla jsem všechny příznaky ovulace i ovulační testy, co jsem dělala po sobě. Jeden tmavší, druhý světlejší, co svědčí o tom, že nějaký nárůst Lh tam byl.

@dora13 Ahojky. Zaregistruj se na fertilityfriend.com a v rubrice vlevo "galleries" dej charts a search. Potom si podle kritérií vyhledej "shift work" a nebo "delayed ovulation" jako opožděná ovulace atd..je tam spousta kritérií včetně krátké luteální fáze, nízké teploty, pomalý vzestup atd.. Určitě se v tom poznáš a tvůj graf ti bude víc jasný🙂.
Držím palečky.

sarriku
29. kvě 2013

Můj asi....nepostupující graf.

dora13
29. kvě 2013

@sarriku: ono mit ovulaci nemusi automaticky znamenat, ze otehotnis...
a diky za tip s tema grafama 😀

baralesayova
29. kvě 2013

Ahojky holky, tak já se taky vracím po chvilce odmlce. Nechtěla jsem to ted nějak hrotit. Ted jsem po snažení, tak uvidíme. MS by měla dorazit příští pátek. Tentokrát mám takový pocit, že by to mohlo vyjít. Hodně jsme se snažily. Mám dotaz na ty co už těhotné byly? Jaké byly příznaky? Jsem asi tak 6. den po ovulaci a mám pocit jako bych měla citlivý čípek. To čekání je děsný. Před 14 dni jsem venku našla dva čtyřlístky, dala jsem jsi na noční stolek tak doufám, že nám přinesou štěstí. Přeji všem aby se zadařilo.

sarriku
29. kvě 2013

@dora13 otázka je, jestli jsem měla ovulaci😀

cital
30. kvě 2013

@baralesayova Ahoj, Já měla větší a plnější prsa a hodně bolela. Ta bolest byla taková jiná, nikdy mě takhle prsa nebolely. Přeju ať to výjde! 🙂

drzounek_z
30. kvě 2013

cital ... tak jsem se testovala asi 7 DPO, byla jsem strasně smutná a Tvoje příspěvky mě utvrdily v tom nic nevzdávat 🙂 tak čekám čekám

dora13
30. kvě 2013

@drzounek_z: 7 DPO je jeste strasne brzo, to vubec nema smysl testovat 🙂

baralesayova
30. kvě 2013

@cital díky, dneska mám zase pocit, že to nejspíš nevyšlo. Pořád si říkám, že o nic přece nejde, ale budu asi tentokrát hodně zklamaná. Mít tak ultrazvuk doma. To bych se hned podívala, jestli se něco děje. I tobě přeji at to co nejdřív vyjde.

cital
31. kvě 2013

@baralesayova Děkuji 🙂. Asi tě zklamu, ale brzké těhotenství nejde vidět ani na tom UTZ. Byla jsem u dr. na začátku 6tt a to mi říkala, že na UTZ nemusíme nic vidět. Tak asi tak. 😒

rradka
31. kvě 2013

@baralesayova ahoj, doufám, že ti ty čtyřlístky přinesou štěstí 😉 Já jsem u prvního těhotenství neměla vůbec žádný příznaky...až ve 3.měsíci nevolnosti a zhoršila se mi pleť, ale to už jsem věděla, že jsem v jiném stavu. Ale nějaký bolesti nebo nalévání prsou, mdloby, divné chutě...nic. A taky jsem se hlavně nepozorovala, proto jsem si možná ničeho nevšimla. Teď pozoruju skoro každé píchnutí 😉

rradka
31. kvě 2013

@cital nemusí ale může...v 6tt to u mě už na UTZ vidět bylo. A v 8tt byla vidět činnost srdce. To asi hodně záleží. Ale 7 nebo 8 dní po ovulaci je asi hodně brzo @baralesayova. Ale možná z krve by to bylo poznat, co?

marmazel
1. čer 2013

Ahoj holky, 4. den mi bolí záda (podbřišek), včera sem odpoledne začala lehce špinit, dnes to asi bude stejné , menses mám dostat až v pátek, myslíte, že mám pořád neději být těhu?

marmazel
1. čer 2013

tak špinění sílí,sice pořád jen špinění, ale stejně ... a bolest v podbřišku. 😢 nevím proč sem si tenhle měsíc dávala takovou naději, fakt sem měla pocit, že teď to vyjde.... a zase nic ☹

marmazel
1. čer 2013

tak už je to červený jako menstruace ☹ o týden dřív. ach jo ☹

carolineg1
1. čer 2013

ahoj, tak mamatest mi dnes ukázal malinkého dušíka, na oko jde vidět, vyfotit nejde ( typický duch) :D . No tak nevím slyšela jsem že to teĎ mamatest dělá, ...tak zkusím zítra, pozítří a uvidím co a jak dál.....snažím se být v pohodě, ale ta představa, že by se to povedlo,,,,určitě mě chápete 🙂