Snaženíčko o mimi od února 2013

m.r.
9. říj 2012

Ahojky,taky jste na tom jako já? Od února by jsme se chtěli začít snažit o druhé mimi.Máme doma už 4 chlapečka.Snad se brzo zadaří 🙂

agentkadaisy
13. bře 2013

@babbota Jenže včera vidět nebylo lautr NIC 😀 A dneska jsem si radši dala pauzu 🙂

babbota
13. bře 2013

@agentkadaisy no, tak zítra už tam třeba něco bude... 😀

berusinka1
13. bře 2013

@agentkadaisy Ahoj, tak budu držet palce, abys tam ty // měla.
Jinak ten digitální clear blue tak moc spolehlivý není a ty týdny jsou opravdu jen orientační (jsou to tedy zkušenosti z mého okolí, já sama jsem používala vždycky ty obyčejný).

berusinka1
13. bře 2013

@agentkadaisy Tak to je na dvě čárky ještě poměrně brzy, mě se ukázal duch 29 DC, takže jakoby v den očekávané MS.

ratatooy
13. bře 2013

@berusinka1 taky sem sylšela na clear blue samy negativa

berusinka1
13. bře 2013

@ratatooy Myslím si, že je to tahání peněz, každá z nás chce najít // a možná někde v podvědomí si myslí, že s lepším testem se tam objeví 😉, ale k potvrzení těhu postačí obyčejný Mamatest za pár korun.

ratatooy
13. bře 2013

@berusinka1 práve ten mamatest je nejspolehlivejší prej ja teda použivam i jiny obyč testy ani nevim kolik ten clear blue stoji?

berusinka1
13. bře 2013

@ratatooy Clearblue stojí v rozmezí 220 - 280 Kč a je jeden, mammatest asi 50 Kč a testy jsou tam dva. 🙂

ratatooy
13. bře 2013

@berusinka1 no ty woleeee tak to je fakt tahání peněz 😀 😀

agentkadaisy
13. bře 2013

Hele, baby jedny, nekažte mi radost, jo? 😀 Klidně čůrejte na papírový testy, já na ně čůrám taky, ale tenhle jsem si koupila, abych si udělala pěknou fotku, až mi vyjdou dvě čárky právě na papíráku 😀

agentkadaisy
13. bře 2013

Jo a tahání peněz mě nežere, já jich mám dost 😎 😀 😀 😀

vermon
13. bře 2013

Tak jsem dnes byla u nové dr, moc příjemná,super ženská... Dnes jsem 10 den cyklu a na utz nic, folykuly už by měly v tuto dobu být, ani náznak...Mám cystu 4,5 cm, 25 jdu na injekci,ať vyvoláme MS, pak nasadí hormony na srovnání cyklu,který mám cca 50 dní :-/ takže to bude ještě běh na dlouhou trať, tak snad pomůže aspoň změna dr...

agentkadaisy
13. bře 2013

@vermon Ahoj, tak to držím palce, ať se to brzy srovná a vyjde to! 🙂 A nechceš zkusit třeba i něco alternativního, jako tradiční čínskou medicínu, homeopatii nebo tak všeobecně změnit i životní styl? Jen se zajímám 😉

vermon
13. bře 2013

@agentkadaisy Děkuji 🙂
No, vzhledem k mé časově náročné práci se o změně životního stylu nedá ani mluvit...☹
A tento problém mám od mládí, nikdy jsem neměla pravidelnou MS ( a to jsem nikdy nebrala HA), takže je to asi ve mě...

michaela486
13. bře 2013

@rradka Ahoj, já jdu k DR až 19.3., takže mám zatím čas. Ale cítím se úplně stejně jako u první dcery...únava🙂

agentkadaisy
13. bře 2013

@vermon Někdy to chce překopat celý život a změnit hodně věcí, aby se dal člověk do pořádku. Jenže když je to tak dlouho zažité, není to tak jednoduché, to je jasné... Já jen, že celostní medicína dá často takovou komplexnější odpověď a přírodní léčbu na ni pro celé tělo i ducha. Někomu víc vyhovuje to, někdo radši zůstane u léků na ten jeden příznak, protože nemá čas nebo odvahu to zrovna teď vyřešit a měnit tolik věcí. Ale tak ta možnost tady je vždycky 🙂 A já držím palce, ať se to v rámci možností lepší co nejvíce 🙂

radasarka
13. bře 2013

@agentkadaisy Ahoj 🙂 Díky za názor. Nevím co je to za paní doktorku, ale teda asi nemá děti.. Je to poprvé, co slyším, že by měla být takhle velký věkový rozdíl mezi sourozenci! Já mám několik známých, kteří mají např. : dva syny, necelé 4 roky a 5 let, druhá kamarádka má dcerku 20 měsíců a syna 3 roky a teď čeká třetí a zase jiná kamarádka má dva kluky ve věku 4,5 a 5,5let. A mohla bych pokračovat a psát dál, protože takových kamarádek mám několik. Ani od jedné jsem nikdy neslyšela, že by děti nějak trpěli z nějakého blíženeckého syndromu, jak píšeš( nebo teda jak uvádí paní doktorka), ba naopak, každá mi řekla, že na začátku je to teda trochu záhul, protože máš dvě malinké děti jakoby na jednou, plínky, kojení, krmení atd.. ale, když už trochu povyrostou, tak si spolu hrají, pomáhají si a jsou samostatnější. Máma si i víc odpočine, protože se děti sami sebou dokáží na chvíli zabavit. A je to podle mě i mých kamarádek maminek daleko ekonomičtější, protože děti chodí do stejné školky, do stejné školy, nemusíš řešit to, že jedno détě povezeš tam a druhé musíš vézt tam... Prostě to je taky můj názor a za ním si stojím. A pokud se narodí dvě holky nebo dva kluci, mohou po sobě nosit oblečení atd atd... Můj gynekolog je stejného názoru a plně mi fandí s rozhodnutím mít brzy další děťátko, protože on udělal tu chybu, že má dvě děti od sebe právě těch 3,5 roku a děti už si spolu nedokáží tak hrát, jako kdyby byli méně let od sebe...

radasarka
13. bře 2013

@rradka Ahojda, píšeš že děláš v kanclu? Já jsem taky před mateřskou pracovala v kanceláři a tak když jsem otěhotněla, tak jsem panu doktorovi řekla, že mě dost bolí v tříslech, že sedím osm hodin na zadku a koukám do kompa a že mě bolí záda -to všechno ale byla pravda- , tak přimhouřil trochu oko a napsal mi neschopenku od samého začátku těhu a měla jsem pokoj.. Chlapi doktoři jsou podle mě chápavější než doktorky, protože mají doma ženy, které si tím prošli... 🙂 A protože už doma jedno děťátko máš, tak bych se toho moc nebála ;)

babbota
14. bře 2013

@radasarka Já jsem taky pracovala v kanceláři, ale měla jsem zas ten problém, že jsem hodně zvracela po celé těhotenství a protože jsem se chvilku před otěhotněním přestěhovala a dojížděla jsem denně ráno 2 hodiny a odpoledne taktéž, tak mi doktorka hned od začátku napsala neschopenku. Ono hodně záleží na tom doktorovi (doktorce), jestli se s nima dá rozumně domluvit...🙂

terrytess
14. bře 2013

Tak jsem dneska hodila první šavli...blééé 😖

rradka
14. bře 2013

@agentkadaisy Tos mi udělala radost,že holčičky zvládají sourozence líp. I když mám pocit, že ta moje vydá snad za dva kluky (asi jako každá matka si občas říkám, co mám za ďáblíka 🙂 )
Jinak k těm vystresovaným matkám - já nejsem matka dokonalá (mám doma bordel - uklízím jen před návštěvou tchyně, žehlím až když nemá manžel nic na sebe, odpadky vynáším,až když už to fakt nejde vůbec zmáčknout...atd.) a když se malá vzteká, tak si dám čokoládu na nervy 😀 Dřív jsem stresovala za všeho, ale teď jsem víc v klidu. Asi je to i věkem a možná tím, že nechci aby byla malá ve stresu ze mě. Takže v mém případě se tady další človíček "ztratí" a mám pocit,že ten 2letý rozdíl zvládnu.
A souhlasím s tebou, že každý svého štěstí strůjce.
P.S.Kam jsi schovala svojí profil fotku? 😉

rradka
14. bře 2013

@ratatooy tady je diskuze, že je nový mamatest a holky nejsou spokojený. Neznám ho, nemůžu posoudit.
https://www.modrykonik.cz/diskuse/jdeme-na-to/n...

rradka
14. bře 2013

@babbota @radasarka já pořád doufám, že to stihnu do konce RP 🙂 Jinak mám doktorku, moc šikovnou paní. Vyhovuje mi, ale je taková přímá a "tvrdá", člověk hned ví, na čem je. Takže pokud to nebude nutné, tak mě doma nenechá. Ale kdyby šlo asi o nějaký den, tak se asi půjde domluvit.

rradka
14. bře 2013

@terrytess tak doufej, že to bude jen max první 3 měsíce...aby ti nebylo zle celé těhotenství!

rradka
14. bře 2013

@terrytess ale i přes nevolnosti ti závidím!

ratatooy
14. bře 2013

@rradka tak ja mam skušenosti s mamatestem 10 dobrý nejhorší test je snad clear blue

ratatooy
14. bře 2013

@rradka ale ted tu mam třeba obyč z elkarny max jejich vyrobek asi tak uvidime jaky sou tyto ale ja myslim že je to jedno

babbota
14. bře 2013

@terrytess no jo, to k tomu patří 😀 , ikdyž někoho to mine...já jsem zvracela až do porodu... 😝

ratatooy
14. bře 2013

@babbota me to minulo,manžel nemel radost tešil se kdy konečne bude zvracet a ono nic jen jedinkrát sem mela takovej naval ale než sem došla na zachod tak me to přešlo 😀

ratatooy
14. bře 2013

@radasarka tak mi budem mit druhe jestli se povede 3roky po sobe a puvodne jsme chtela až první pujde do školy,protože to byl celkem zahul s jednim a nedovedla sem si představit druhy to bych už visela nekde na stromě 😀