Snaženíčko o mimi od února 2013

m.r.
9. říj 2012

Ahojky,taky jste na tom jako já? Od února by jsme se chtěli začít snažit o druhé mimi.Máme doma už 4 chlapečka.Snad se brzo zadaří 🙂

cherralie
4. led 2014

@lonwenien Ahoj. Na gyndu se vyprdni a rovnou jdi do caru. Odkud jsi?

lonwenien
4. led 2014

@cherralie Brno, takže možností dost. Ale nevím, jestli se mi chce vyhazovat prachy za vyšetření, který bych měla u normálního dr. zdarma...
Navíc jsem zrovna ten typ, kterej se přemlouvá půl roku k tomu, aby vůbec k nějakýmu doktorovi zašel (zubař, atd.), natož k tomuhle doktorovi, fuj...

cherralie
4. led 2014

@lonwenien A nejsou v Brně státní zařízení? Ja chodim k apolinari a ještě jsem nic neplatila a mám toho už za sebou docela dost.

lonwenien
4. led 2014

@cherralie Tak to nevím, zkusím si to zjistit.
Nebo je tu třeba někdo, kdo to ví?🙂

lonelystar
5. led 2014

Ahojky všem budoucím maminkam! Rada bych vám popřála do nového roku všem pozitivni výsledky, hlavně na těhu-testech! Hodně síly do snažení! Začínala jsem tu s vámi minuly rok a v březnu čekáme holčičku 🙂 tak jsem vás chtěla pozdravit a držím moc palečky, at uz jste těhulky! 🙂

doko
7. led 2014

ahoj holky můžu se mezi Vás přidat? o mimi se snažíme taky od února 2013, nyní jsem podruhé těhotná, tak doufám, že tentokrát s dobrým koncem 🙂 na kontrole jsem ještě nebyla, jsem objednaná až na 20. ledna.
@lonwenien ahojky v Brně je státní Obilňák 😉 já chodím v Brně na Unicu. jinak co se týče CARu tak tam vyšetření neplatíš, proplácí Ti je pojišťovna stejně jako u doktora 😉

lonwenien
7. led 2014

@doko Jo díky, už jsem se dívala. Ale po všech možných názorech, co jsem o Obilnáku četla... bych kolem něj snad už ani neprojela šalinou... :D

lonwenien
7. led 2014

A je tady vůbec někdo, kdo se snaží takhle dlouho a není v tom??? :D Nebo jsem tu sama? ☹

dehors
7. led 2014

@lonwenien ahoj, já... 😒 i když my se snažíme už od ledna 2013. tenhle měsíc mám první hormony.

doko
7. led 2014

@lonwenien jo to se Ti ani nedivím 😀 já kolem něj teda šalinou jezdím na tu Unicu- ale to jen proto, že musím 😀

lonwenien
7. led 2014

@dehors No tak my už tedy od listopadu 2012, ale to bylo jen takové - prostě kdyby to náhodou vyšlo... Ale to jsme spolu s mužem začínali teprve chodit...
Jinak předtím jsem se dvěma ex nepoužívali žádné ochranné pomůcky a taky nic... A doktoři to moc nechtějí řešit...

Takže koncem února jsem objednaná na konzultaci do Heliosu🙂 Snad tam přijdou co je špatně a půjde to hned🙂

acinka83
7. led 2014

Ahoj holky, ráda bych se k vám přidala, i když my se o mimčo snažíme už druhým rokem a stále se nějak nedaří ☹ Stále se ještě pokoušíme přirozeně bez lékařů, ale uvidíme jak dlouho ještě 😀 .

cherralie
7. led 2014

@lonwenien Ahoj ja tady taky starším od začátku. Snažíme se pilně už od ledna, ale 2 roky předtím jsme se už nechranili a nic. Chodim k Apolinari a v únoru me čeká diagnostická laparoskopie. Tak asi ve zkratce vše🙂

cherralie
7. led 2014

@acinka83 Radim nečekat a jít do caru. Ja tam dochází pul roku a ještě ani nemám všechny vyšetření. Respektive mi zbývá poslední a pak se rozhodne, jestli jít do ivf anebo se ještě snažit iui či přirozené.

lonwenien
7. led 2014

Tak si dáme, dámy, soukromou diskuzi?🙂

acinka83
7. led 2014

@cherralie Já byla pouze loni na podzim na laparce a tam vše v pořádku. Vše přikládám vysokému stresu v zaměstnání.. ☹ Teď jsem opět ve fázi vyčkávání, již 2 den zpoždění a jen vysoká BT 37,5 , bolest bříška jen nárazově ( tak 4,x/den), jinak vůbec nic. Tak počkám jak to dopadne a asi si zajdu k doktorce, abych se s ní domluvila co a jak dál. Kam chodíš do CARu???

acinka83
7. led 2014

@lonwenien jasně 🙂

lonwenien
7. led 2014

@acinka83 tak "Trpělivost růže..."

@cherralie
@dehors jestli chcete také...🙂

cherralie
7. led 2014

@lonwenien Jsem pro trochu soukromí. Trpelivost je pro me noční mura.

cherralie
7. led 2014

@acinka83 No a vyšetření spermii atd už mate za sebou? Ja chodim k apolinari v Praze.

dehors
7. led 2014

@cherralie
@lonwenien chci, ale nevím jak... mám se někam přihlásit? vstoupit? jsem tu nová a moc se neorientuju... díky!

dehors
7. led 2014

@cherralie máme. dopadlo docela dobře.

lonwenien
7. led 2014

Jste tam take😉

acinka83
8. led 2014

@cherralie to ještě ne.. Už se taky chystám objednat do centra,

cherralie
8. led 2014

@lonwenien A posles nám link? Vůbec nevím, kde to hledat. Diky

mummy88
10. led 2014

ahoj holky, taky jsem tu už od března.. byla jsem tu pod jiným nickem (z bezpečnostních důvodů jsem změnila 😉 ). Já dneska zase 1.dc.. (10 cyklů za námi) a přitom to tento cyklus vypadalo tak nadějně- prsa mě bolí děsně už přes týden, běžně to tak nemívám. Už jsem ve fázi, když to tak neřeším, nechávám to na miminku, ať přijde, až bude chtít, ale to čekání je už moc dlouhé (i když vím, že oproti některým z vás zase tak dlouhé není). BT měřím, i když posledně jsem jen vychytala ovulaci, už mě to hrocení nebaví. Léky žádné už taky neberu- moje tělo očividně šlape jako hodinky, manželovy spermošky sice nic moc, ale nevěřím, že je to tak zásadní. Hledám důvody jinde (na psychické a duchovní úrovni), ale možná je to taky prostě tak, že žádný důvod není a je to jen o čase a o té dušičce nahoře, až se usmyslí přijít. No nic, první dny cyklu nějak zvládnu a pak zase návrat do každodenního života s pozitivním myšlením. 😉 Všem tfuj tfuj v novém roce nám to vyjde a na Vánoce budeme minimálně těhotné!

ovecky
15. led 2014

Ahoj holky, já taky pořád nic (rok), ještě půl roku to nechám přírodě a pak vyšetření v Gennetu...

onmo
2. únor 2014

Ahoj holky, tak se taky přidávám.... už se snažíme od dubna 2013 a stále nic... pořád se mi dařilo to zvládat "v pohodě", ale poslední 2 měsíce už se mi to zdá dlouho a už je mi z toho na nic. Léčím se se sníženou funkcí štítné žlázy, výsledky jsou ale v pořádku, takže výše léků je optimální. Doktor mi dělal testy na prolaktin a progesteron a taky jsou v pořádku...tak už nevim☹ snad tady najdu spřízněné duše, které mi dodají trochu optimismu do dalších dní...

ovecky
9. únor 2014

Nic si z toho nedělej, to přijde, jaro bude plodné, já tomu věřím 🙂

cervena2
9. únor 2014

Ahoj,snažime se o druhé miminko od ledna. Na první jsme čekali přes rok. Pomohla mě pak číncká medicína. Dávam teď tomu zase rok a pak to začnu zase řešit přes činskou medicinu🙂 neni to levná záležitost,ale pomohla mi. lepši než do sebe cpát hormony........