Snaženíčko o mimi od února 2013

m.r.
9. říj 2012

Ahojky,taky jste na tom jako já? Od února by jsme se chtěli začít snažit o druhé mimi.Máme doma už 4 chlapečka.Snad se brzo zadaří 🙂

cherralie
16. únor 2014

Achjo holky. Dneska na me padla chmura. Mám pocit, ze se asi nikdy nedockam. S tim, jak kolem mne kamarádky začínají byt těhotné, klesá i moje radost z jejich štěstí a stoupá moje sebelítosti. Sakra, takhle jsem teda dopadnout nechtela. Nejhorší je, ze zdaleka nemám ještě objektivní důvod ztrácet naději, ale nemám v hlavě nic jiného. Nic me ani nebaví, nechce se mi ani plánovat budoucnost. Jen prezivam☹.

granda
17. únor 2014

Ahojky holky, ráda se k vám přidám, začínáme se snažit.. naběhl cyklus po kojení, tak snad všechno půjde a budu do léta těhu... jinak mám doma 14 měs, holčičku....
plodné dny se počítají od začátku MS??

gabulkapost
17. únor 2014

@cherralie vim, jak ti je, citim uplne totez...navic me to uz prestava bavit. Nejhorsi je se nutim do sexu, kdyz na neho nemam ani trochu chut...ale bez toho to nejde, ze 😒

granda
17. únor 2014

@cherralie hele ja to mela před holčičkou taky tak,, nic mě nebavilo,, tak jsem se na to vykašlala a do měsícej sme byla těhu... ja začla běhat a najednou to vyšlo...asi začnu zase běhat....

verisek24
18. únor 2014

Ach jo . Dneska na me padla šílená depka . Mám pocit, ze se asi nikdy nedockam. S tim, jak kolem mne kamarádky začínají byt těhotné, i podruhé je strašně deprimující .Teď jsem se dozvěděla že je těhotna kamaradka od neteře je ji 18 a chce to dám pryč...Co bysme za to daly bít na jejím místě. Hlavně se snažím neztácet naději... 😢

cherralie
23. únor 2014

@verisek24 ja jsem zrovna na víkend u rodičů (kteří neví, ze se snažíme), a mati mi začala promlouvat do duše, ze už budu moc stara na dítě. Ze to nejde jen dělat kariéru, a jak to tedy plánuji. Takže vítám chmury zpět🙂.

@granda ja už mám pocit, ze jsem vyzkoušela vše. Dovolena, změna práce, shodila jsem 7 kilo, definitivně přestala kouřit.

granda
23. únor 2014

@cherralie ale myslis na to ,,,, ja tedka taky tehotnim podruhe a myslim na to.. ale aspoň jsem zacla makat venku, tak snad se telo protahlo a bude to lepsi.. dneska mame skoky,, tak si to pekne uzijeme vecer a uvidíme,,,

cherralie
23. únor 2014

@granda no jak blázen, porad🙂.

granda
23. únor 2014

@cherralie hele tak se na to vys... a mysli na něco jiného... fakt si najdi něco jiného,, ja tedka porad delam velikonoce-jaro. venku , vevntř, ale já ma dům a zahradu,, právě jdu na jahody a zahnat slepice,, asi vykydám u kozy, svagr se k tomu nemá a ja nutně potřebuji nasézet salat---- kyselina listová!!!! a nejak nechape proc to uz potrebuji,, asi mu to reknu na plno, ze na sukani!!!

ovecky
25. únor 2014

Ahoj holky, neklesejte na mysli, my taky pořád nic (už 13 měsíců). Chtěla jsem to do léta ještě nechat, ale zvažuju, že už se nechám pořádně vyšetřit... Nebo až po dovolený? Nevím...

cherralie
16. bře 2014

@granda jak hrozné rada, bych se na to vy... Ale bud to přijde samo anebo ne🙂.

@ovecky ja bych asi začala minimálně se spermiogramem muze

granda
16. bře 2014

Našla jsem dneska na testu // čárky!!!!!!!!!!

enalga
20. bře 2014

@granda Moc velká gratulace 🙂 no vidíš, že to šlo 🙂

granda
20. bře 2014

@enalga jo manzel ma radost, ze je skokan číslo jedna

pegus
22. bře 2014

Ahojky holky...dovoluji se k Vám přidat i když mi se snažíme už od října 2012, ale to zase není takový rozdíl. Doufám, že aspoň tady mě pochopíte. Už mě nebaví pořád dokola poslouchat rady tipu nesmíš na to myslet, jeďte na dovolenou, moc se na to soustředíš, uvolni se, ožer se....a co mě vytočí úplně nejvíc je věta vy se snažíte teprve rok a 5 měsíců to je nic, to kamarádka se snažili 5 let 😠 Nemyslet na to? A jak se to jako dělá? Připadám si už jako magor. Šílím z toho!!! Neberte to zle, ale pro změnu mě těší číst si tady, že Vás to taky trápí a že Vám to nejde...aspoň v tom nejsem sama. S prominutím každý blbec těhotný a děti hází do popelnic...a mi nic nic nic!!!Po celou dobu jím kyselinu listovou, piji kontryhelový čaj, chodím na jodové vany, beru utrogestan, cvičím Mojžíšovou, a právě jsem dobrala tří měsíční kůru Clostiku a hádejte co? - samozřejmě nezabral. Každý měsíc to obrečím. Máte pro mě nějaké další rady jak tomu pomoct? A jestli mě někdo napíšete, že na to nesmím myslet, tak si to už snad půjdu vážně hodit 😢 ☹

ovecky
23. bře 2014

grando, moc gratuluju!

Ahoj pegus, já jsem začala chodit na kineziologii, doporučili mi dietu, ale výsledky zatím nic, uvidím dál. Kamarádka chodí na čínskou medicínu, ale taky nic. Další kamrádka dostalala od gyn. nějaké hormony a povedlo se jí to hned, jiná otěhotnila jak začala víc cvičit, další mimino vzdala, koupila psa a otěhotněla... Těžko říct, co na koho platí ☹ ty nechtěné děti na první pokus taky nechápu...

sobtice
24. bře 2014

Jak dlouho už to zkoušíte holky?

pegus
25. bře 2014

@ovecky Ahoj ovecky....jak říkáš na každého platí něco jiného. S tím psem mi to taky říkali. V květnu to bude rok co jsme si pořídili štěně (a že okolo ní je práce) a stejně to nezabralo. Ale aspoň se mám o koho starat 🙂 Mám pocit, že už jsem vyzkoušela snad všechno....i když teď mi holky poradily ve snažilkách kapky gynex, tak je budu zkoušet. JAk dlouho se snažíte?

pegus
25. bře 2014

@sobtice Už 1 rok a 5 měsíců...(nebo teprve? těžko říct) a ty?

granda
30. bře 2014

no ja moc radost nemela na zacatku, jelikož jsme chtěla tri mesice zkouset,, takhle prijdu o peníze na dceru... zustanou tam .... to me docela stve...

verisek24
31. bře 2014

Holky dnes po 16 měsících snažení a čekání , jsem našla // 🙂 🙂 🙂 .... Jdu Vás povzbudit, hlavně neztrácet naději... zkusit si najít jinou zábavu, než měření BT atd.....Všem Vám to přeju...

lascie
31. bře 2014

@verisek24 Gratuluju!! 🙂

lascie
2. dub 2014

@pegus No a přítel nebo manžel byl někde na testech? A ty jsi zašla k doktorce skrz nějaké testy?

pegus
3. dub 2014

@lascie Přítel teď pojede na spermiogram a já chodím po doktorech už od začátku, takže já mám všechny možné vyšetření.. utroš beru už skoro rok a clostik po 3 měsících nezabral. Takže chce teď dr to spermio a pak se prej uvidí co dál...tak nevím nevím ☹

lascie
3. dub 2014

@pegus jj, tak uvidíte jak přítel dopadne... Budu držet pěsti, aby dobře! A s dr jsi spokojená? Co takhle změnit dr? Mám známou, které řekl doktor, že se jí nepodaří otěhotnět. Pak si skočila jinam a tam ji řekli, že je v pořádku, dali ji nějaké léky a za 2 měsíce byla těhotná... A MS a ovulaci máš OK?

pegus
3. dub 2014

@lascie Děkuji moc za podporu. A ty jsi na tom jak?Snažíte se nebo jste se už dočkali? MS mám pravidelně po 26 dnech a ovu mám okolo 11dne....Ze začátku jsem vůbec neovulovala, ale to se práškama zpravilo. No hlavně jsem loni v květnu přešla k jiné dr, která mě konečně začala léčit a všechno mi upravila. Takže teď mám vše pravidelně...akorát se mi teda poprvé stalo, že jsem 28 den a mrcha nikde. Břicho bolí....tt negativní, tak nevím co si o tom myslet? :-/ Nechci si dělat falešné naděje ☹

lenkasaf
3. dub 2014

@pegus Ahoj, jen jsem sem náhodou nahlédla, já patřím do jiné skupiny snažilek, lae můžu se zeptat, jaké prášky jsi brala na to, aby jsi ovulovala ? Já totiž vůbec nevím,jestli ovuluji, včera jsem byla na gyndě a doktorka viděla na vaječníku folikul, ale neví, jestli je v ně uzrálé vajíčko nebo ne, měřím si teplotu, podle té to poznat nejde, skáče mi nahoru a dolů jak se jí chce a na ovulačních testech mám jen duchy, žádné dálnice jako tady mívají holky. Koupila jsem si Gynex, teď ho užívám druhý týden, tak počkám, jestli se mi to nějak upraví. Doktorka mi doporučila Nosifol, ale nechci to kombinovat s tím Gynexem.

pegus
3. dub 2014

@lenkasaf No já dostala utrogestan 3x denně a ten mi to zpravil Gynex jsem si objednala taky, ale teprve mi došel a teď ho nechci brát, když nemám ještě MS. S Nosifolem nemám zkušenost, tak neporadím. Na ovu je taky ještě clostylbegyt...zeptala bych se dr

lenkasaf
3. dub 2014

@pegus Děkuji. Mi právě dr. doporučila jen ten Nosifol, Gynex údajně vůbec nezná a říkala, že mám ještě půl roku vydržet a pak když tak nasadíme nějaké hormony. ☹ Přítele poslala na spermio, tak přemýšlím, jestli se neobjednáme na odběr někam do CARU do Ostravy ( u nás v Opavě nic takového není ) a nezeptám se tam přímo jich na nějaké info nebo ať si mě rovnou napíšou do pořadníku ?? 🙂

pegus
3. dub 2014

@lenkasaf No buď se objednej sama na Caru nebo změň gyndařku, když nechce nic dělat. Jak dlouho se snažíte?