Snaženíčko o mimi od února 2013

m.r.
9. říj 2012

Ahojky,taky jste na tom jako já? Od února by jsme se chtěli začít snažit o druhé mimi.Máme doma už 4 chlapečka.Snad se brzo zadaří 🙂

carolineg1
29. dub 2013

@sarriku ok když nebudou čarky pisnu hned, když budou asi se to dozvíš taky protože to hned nenapíšu :D

sarriku
29. dub 2013

😀 to jo, pro lepší pocit, stejně to bude jasné, když nenapíšem 😀😀 ale manžílek to musí vědět první 😉 moc se těším, spojím to s piknikem, bude mít narozeniny, doufám, že to klapne 😉😉

cital
29. dub 2013

@sarriku Mamatesty nekupuj. Jsou to šmejdy (ta nová šarže). Kup si pepino, nebo dr. maxe.

pikacupicka
29. dub 2013

@cital Ahoj prosimte jak ti prisly na ten samovolnej potrat?a ty si krvacela?a promin ale mamatesty sou spolehlivy aspon zmi zkusenosti a kdyz se zeptam lekarnice na jinej test rekne mi ze mamatest je nejlepsi 🙂

pikacupicka
29. dub 2013

@babbota To mas zlaou tchyni to ja mam hroznou tchyni 😢 muzu se te zeptat jaky si si delala tehotensky testy?

sanuli
29. dub 2013

@cital To je dobrá zpráva!

cital
29. dub 2013

@pikacupicka Nové mamatesty jsou opravdu šmejdy. Však si zagoogli a uvidíš 🙂. Jak už jsem někde psala...divně se zabarvujou, ukazujou falešně... Ale dělej jak myslíš. To je jen moje dobrá rada 🙂.
Začla jsem trošku krvácet, letěla jsem hned za doktorkou a už to jelo.. Nízké HCG, mimčo bylo menší než mělo být.... a večer se to rozjelo v MS. Jenže ne každé krvácení v těhotenství nemusí znamenat potrat! Vlastně jsem měla velké štěstí, že jsem nemusela na revizi. Celé těhotenství jsem měla takového tucha, že je něco špatně. Potraty jsou běžné. Uvádí se že potratí 30-50% žen. Tím tě nechci strašit. Po potratu je velká pravděpodobnost, že žena rychle otěhotní.
Tak asi tak 🙂.

carolineg1
29. dub 2013

@sarriku já doufá, že to vyjde 🙂

carolineg1
29. dub 2013

@cital a taky jsou potrety běžnější čím je žena starší...

cital
29. dub 2013

@carolineg1 Myslím, že zas tak stará nejsem. Riziko potratu se zvětšuje od 30 nebo 35 let.

carolineg1
29. dub 2013

@cital já to myslela všeobecně, muže tam být cokoli, duležité je ale že je všechno v pořádku ne? 🙂 hodně štěstíčka 🙂

cital
29. dub 2013

@carolineg1 V pohodě 🙂. V mém případě za to mohl asi stresový šok. Měla jsem nehodu s autem na začátku těhotenství.

carolineg1
29. dub 2013

@cital no mě přejelo auto kocoura, ktereho sem měla od malička pouhych 11 měsíců :( , tak ted spoždění 5 dní. A stale nevím jesli to špinění není jen stresem...

pikacupicka
29. dub 2013

@cital Stemi testama ti asi verim ty myslys ty novy mamatesty silnejsi prouzky vid?ale nevim no ja jich uz asi delala 10testu urcite nejdriv uplne ze zacatku byl duch a pak ta carka silila a uz mam krasny dalnice vzdy po dvou dnech to zkousim a testovala sem po skoro tydnu pak sem si jeste delala ten drahej test digitelni jak ti tam ukazou i tydny a mam tam plus a 2-3tydny ze bych mela bejt vtom krom toho mam 10dni zpozdeni a vzhledem ktomu ze uz sem nejspis po treti tehotna uz vim nak jak to chodi 🙂 to jak pises opotratu taky sem prave pred 4mesici potratila a krvacela sem ja sem prave myslela ze si treba ani nekrvacela proto sem se ptala jak to poznal doktor doufam ze tedka uz to tehotenstvi bude v poradku zejtra du na gyndu uvidime uz mi zacina bejt pekne na zvraceni kazdopadne tobe preji at se co nejdriv zadari hodne stesticka 🙂 a mas pravdu jelykoz po revizi jsem nejspis otehotnela po 4mesicich 🙂

pikacupicka
29. dub 2013

@cital Jo a jeste ktem testum jak sem psala ze sem si jich udelala hodne a byly pak dalnice to byly ty prvni nee ty novejsi az vcera mi dala lekarnice ty novejsi ale dalnice tam byly skoro hnedka

cital
29. dub 2013

@carolineg1 Tak možná za to může stres.

cital
29. dub 2013

@pikacupicka Tak to gratuluji! Držím palce ať to dopadne dobře. Však do třetice všeho dobrého, ne? 🙂. Testy ti sílí, bude to dobré 🙂. Mě doktorka radí, že se máme hned začít snažit, na nic nečekat. Tak asi nebudeme čekat 😉 .

janul_iii
29. dub 2013

@sanuli kdy budeme testovat my? 🙂

sarriku
29. dub 2013

Ahojky, díky za radu, ale já mám mamatesty ráda a tím že bude test falešný nic neztratím😀, jenom si budu muset počkat trochu dýl, navíc ten test chci na něco přilepit, takže si nemůžu koupit ty testy, co vypadají jak teploměry:-//, který jsou zřejmě kvalitnější.
Budu zkoušet skoro desátý den, takže by už nidace měla proběhnout.
@cital

sanuli
29. dub 2013

@janul_iii Vydržíme to ještě týden? 🙂

pikacupicka
29. dub 2013

@cital Dekuju 🙂 ja si myslym ze se muzete snazit hnedka 🙂prejiti at vam to co nejdriv vyjde a at to je vsechno vporadku 🙂

carolineg1
29. dub 2013

@sanuli tak zkoušejte ve ctvrtek ráno s náma 🙂

rradka
29. dub 2013

ahoj holky,
koukám, kolik vás tu přibylo za tu dobu,co jsem tu nebyla. Držím všem pěsti, aby nám to vyšlo co nejdříve. Já už pojedu 4 měsíc...tak uvidíme. Na jaře jsou spermie nejkvalitnější, tak tomu dávám velkou šanci 😀
@cital moc mě mrzí, co se ti přihodilo. Na nic nečekej, tělo je už nastartované, tak to půjde dobře 😉

babbota
29. dub 2013

@cital moc mě mrzí, že to nevyšlo, ale je bezva, že to bereš, jak to je...přeju ti, ať se brzy zadaří a je to se zdárným koncem...🙂

babbota
29. dub 2013

@pikacupicka od Dr. Maxe, pak nějaký z Mojílékárny a Pepino...ten byl nejlepší...🙂

janul_iii
29. dub 2013

@sanuli příští pondělí ráno? 😉 Doufám, že mrcha v neděli nedorazí 🙂

janul_iii
29. dub 2013

@carolineg1 Nechci být zklamaná, kdyby tam byla jenom jedna čárka 😒

carolineg1
29. dub 2013

@janul_iii jo chápu, já mam spoždění 5 dní, špiním už týden a taky se ještě bojím.....

janul_iii
29. dub 2013

@carolineg1 tak držím palce ať to vyjde 😉

carolineg1
29. dub 2013

@janul_iii já tobě taky....jak dlouho se snažíš?