Snaženíčko o mimi od února 2013

m.r.
9. říj 2012

Ahojky,taky jste na tom jako já? Od února by jsme se chtěli začít snažit o druhé mimi.Máme doma už 4 chlapečka.Snad se brzo zadaří 🙂

jananevrlice
19. led 2013

@lucinda85 Tak to se máš 🙂 My se snažíme cca od srpna a zatim nic☹ Nechávám to být,ani neřešim teplotu nebo tak,ale je mi divný to píchání...občas...Uvidíme.My na našeho mimíska zatim čekáme 🙂
ale jsme zdraví,tak to nehrotíme 🙂

lucinda85
19. led 2013

@jananevrlice Tak to je dobře že to nehrotíte 😉 Tak jsem zvědavá a kdy máš dostat MS?

Ted vzpomínám na první těhu a vybavilo se mi testování. Pamatuju jak jsem poprvé testovala a měla jsme tam oba proužky jen jeden byl slabší a tak jsem to zahodila a byla naštvaná že to mám rozhozený a nejsem v tom, protože na letáku bylo napsáno že pruhy musí mít oba stejně silné 😉 No já jsem asi trpěla těhotenskou demencí hned od začátku 😀

jananevrlice
19. led 2013

Mám to dostat 1.2.:-) Takže si nemyslim,že jde o těhu,ale třeba jde o uhnizdování 🙂 Testování jde mimo mě,zatim 😀
Každopádně se moc těšim,až to vyjde 🙂
Zároven se toho i malonko bojim,ale zvládli to jiní,tak my taky 🙂 Partner je skvělej,tak ted už jen to miminko 😵

jananevrlice
19. led 2013

@lucinda85 měla si nějaký příznaky těhu?Hodně čtu o tom pocitu,že to máš dostat a ejhle 😲 mimi...,u mě je to těžký poznat,prsa mě bolej u mrchy pořád,makam na směny,tak sem utahaná,takže sem zvědavá 🙂 Těšim se až to tomu přítelovi povim 🙂 😎 Jo a máš krásný dítko 🙂

lucinda85
19. led 2013

@jananevrlice Já jsem ani žádný příznaky nijak nepocitovala. Akorát mě tedy bolelo to břicho a pak až když jsem věděla že už jsem těhu tak stavy únavy-prostě jsem přišla z práce najíst a spát 😉 já to první těhotenství měla stejně krásný, protože jsem netrpěla ani na nevolnosti takže jsem si to užívala 🙂

marmazel
20. led 2013

@lucinda85 no přesně tak,, když je toho na mě moc, uvařit, uklidit, do toho malá má blbý den, že neposlouchá, já vstávala blbou nohou, takže to není ono a pak sem z toho nervní a zbytečně protivná a zlá a pak si to vyčítám. ale naštětí to není každý den 🙂 a právě tím myslím mít všechno dokonalé, uklizeno, uvařeno a ještě se věnovat malý, a občas je toho na mě moc, ale, když nad tím přemýšlím, tak mi malá za tu dobu učí, že jisté věci můžou počkat a že nemusím pořád někam chvátat 🙂
@jananevrlice no tak tady nepomůžu, pač si to vůbec nepamatuji, přece jen už je to 5,5 roku 😀

pinkpet
20. led 2013

@cital Já jsem špinila před menzes řadu let a dr. říkal,že je to jen snížená hladina progesteronu...otěhotněla jsem první měsíc, mám 4letého chlapečka. Po porodu se mi to někdy objevuje někdy ne, záleží hodně také zda jsem psychicky v pohodě. Ale k zatěžování těla hormonama se stavím negativně já i můj gynekolog.

lucinda85
20. led 2013

@marmazel Heled tak to máme asi podobný. Já jsem ze začátku byla taky na nervy, že nic nestíhám a ted už se nestresuju, prostě když je malej v pohodě tak nějak uklidim, něco navařim, ale někdy mám taky dny kdy bych do všeho kopla- nejraději i do sebe 😀

cital
20. led 2013

@pinkpet Jojo, mě to doktorka taky řekla, že to bude progestronem. Já to mám taky tak, když jsem ve stresu, tak je to horší. Mám právě strach, že se nepodaří otěhotnět, či, že dojde k samovolnému potratu, ale snažím se na to nemyslet. Mám skvělou doktorku a nejdřív jsme to zkoušely vitamínem E, teď mě předepsala utrogestan, tak uvidím.

snecek.v
20. led 2013

Ahoj děvčata, může se k vám přidat? Máme
doma roční dcerku a rádi bychom se začali snažit o druhé mimi 🙂 Jen nevím, kdy se to zadaří, protože stále kojím a nemám MS 😉

lucinda85
20. led 2013

@snecek.v Ahoj, jasně že se můžeš přidat. Co že tak brzy po sobě?

snecek.v
21. led 2013

@lucinda85 Vždycky jsem si přála, aby byly sourozenci od sebe maximálně tak ty 3 a půl roku, přijde mi, že tak si spolu více vyhrají a mají k sobě blíž. Samozřejmě každý to má jinak a takové věci nejdou vždycky úplně naplánovat 😉 Ale vidím, že Ty máš taky ještě poměrně malé dítě 😉

lucinda85
21. led 2013

@snecek.v Jj taky. Malému budou v červnu dva tak bych chtěla, aby od sebe byli taky tak max 2,5 nebo 3 roky. Já jsem se sestrou o tři a jako malé jsme si spolu vystačili 😉

marmazel
21. led 2013

ahoj holky, co novýho, byla sem 3 dny v práci 🙂

lucinda85
21. led 2013

@marmazel ahoj, u mě nic, nějak mě začíná pobolívat břicho, že by se blížila ovulka???

rradka
28. led 2013

Ahoj holky, ráda bych se k vám přidala. Chtěli bychom pořídit naší princezně sourozence. Doufám, že brzo všechny zjistíme krásnou novinku 🙂 držím pěsti a přeji krásné "snažení"😉

marmazel
28. led 2013

@rradka ahoj, vítáme tě tu, ale zas to tu nějak upadá ☹
jak ste dospěli k tomu, že se budete snažit od února?

rradka
28. led 2013

určitě se někdo přidá 😉 začali jsme se snažit teď a to už je pár dní do února 🙂 Cítíme, že bychom chtěli další mimčo a konečně jsem dostala i MS, takže to třeba vyjde. Neznáš nějaký fígle jak počít chlapečka? 🙂

snecek.v
28. led 2013

@rradka ahoj, vidím, že máme skoro stejně staré holčičky 😉 Tak si budeme všechny držet palce, aby se nám brzy zadařilo 😉 My ani žádné fígle na chlapečky nezjišťujeme, my jsme trošku zatížený na holčičky 🙂 ..Ale krásný je obojí - jak dvě sestry, tak ségra s bráškou - hlavně, když jsou děti zdravé..

snecek.v
28. led 2013

Snad se to tady trošku rozpovídá - asi se čeká na ten únor 😉

lucinda85
28. led 2013

@rradka ahoj, četla jsem že když chcete chlapečka tak nejlépe mít sex přesně v den ovulace a pokud holčičku tak nejlépe tak tři dny před očekáváním ovulky. Jinak to může ovlivnit jenom tvůj chlap 😉

rradka
28. led 2013

@snecek.v jasný, hlavně at jsou zdraví 😉 jen by bylo pěkný mít páreček. Ale když někdy slyším příběhy okolo sebe, tak si říkám, jaký jsme měli štěstí, že máme doma zdravou holčičku.

rradka
28. led 2013

@lucinda85 děkuji za tip 🙂 já jsem teďka četla, že si to chlap musí udělat prvně sám, aby mu pak zůstali už jen ty rychlý spermie 🙂

lucinda85
29. led 2013

@rradka no tak to jsem ještě nečetla 😲 to mi přijde jako docela solidní blbost 😀 bacha aby mu pak zbyly nějaký náboje 😀

marmazel
30. led 2013

no babskejch rad je hodně, ale nejsem si jistá jejich účinností 🙂 třeba sestřence všechno ukazovalo na holku a mají kluka 🙂 no když tu na to tak koukám, mám pocit, že sem nějaká opožděná.... všichni tu mají roční děti a já už petiletý 🙂 když u mě ta touha po druhým nějak nepřicházela, ještě před půl rokem sem tvrdila, že budeme mít jen jedno a o druhém sem nechtěla ani slyšet ... no a pak to najednou přišlo 🙂

lucinda85
30. led 2013

@marmazel jj já jsem taky pořád říkala že půjdu zase do práce a další až později a najednou se pak něco zlomilo 😵

marmazel
31. led 2013

no u mě právě pořád nic, a říkala sem si, že přece si nebudu pořizovat dítě jen proto, že každý má 2, a každý si je pořizuje po sobě , atd.(myslím hlavně v mém okolí 🙂) no a pak to tak nějak samo přišlo, že bych asi chtěla, no a teď už plánuju 🙂 tak uvidíme jak rychle to půjde.
Předevšírem mě pobavil manžel, povídá mi, ať už ty prášky neberu, že na to vlítnem ( doberu je v pondělí a v úterý jdu k dr. na kontrolu 🙂) a nemohl pochopit, proč je chci dobrat, když sem mu vysvětlovala, že to teď fakt nemá cenu, že příští týden to stejně dostanu, že nemám plodné dny, tak to fakt můžu dobrat 😀 no hlava mu to nebrala 🙂

lucinda85
31. led 2013

@marmazel No jo chlapi 😀 Ten můj taky mě furt uháněl už to neber ...a ještě to bereš...tak ted už ne tak hned bude to mimino...takže za devět měsíců asi podle svého budu rodit 😀

marmazel
2. únor 2013

Tak vám povím, že je hezký, že takhle připravuji, plánuji, mám i strach, ale vůbec nevím jak to budu zvládat, když se hned nezadaří ☹ u malý snaženíčko trvalo 3 měsíce, a každý měsíc sem kupovala minimálně 3 testy, pořád si říkám, že to muže trvat i dýl, že málokdy to vyjde napoprvé, ale taková ta malá dušička ve mně by si to moc přála 🙂

lucinda85
2. únor 2013

@marmazel třeba se ti to splní 😉 A už se snažíte nebo jak?