Snaženíčko o mimi od února 2013

m.r.
9. říj 2012

Ahojky,taky jste na tom jako já? Od února by jsme se chtěli začít snažit o druhé mimi.Máme doma už 4 chlapečka.Snad se brzo zadaří 🙂

pp82
26. bře 2013

@rradka tak jsme to nevydržela :D :D 😀 😀 😀 😀 , manžel už to ví a byli slzičky radosti 😉 , je to muj cíta!!! 😎
Takže jsem drba a nic jsme nevydržela, ale ted to ví jen on a vy koníkovky tady! a na gyn jsem na 16.4. to by snad už melo být i srdíčko 😉 😉 😉

Všem přeji at také najdou // a jste holky OK 😵 😵 😵

terrytess
26. bře 2013

Ahojky holky, tak jsem v osmém týdnu a prďolka už měl krásně vidět ♥ vše vypadá zatím dobře, tak doufám, že to tak půjde dál. Další kontrolu mám za 3 týdny 🙂 už aby to bylo... 😉

cital
26. bře 2013

@rradka Jojo od 1DC do ovulace. Já jsem to nestihla 1DC, začla jsem ho pít později. No uvidíme, třeba eje to kouzelná bylinka 😀 😀 😀 .

marmazel
26. bře 2013

@babbota no teoreticky ani nemají co rozházet, měřím teprve 1. měsíc, tak nevím jak to bylo předtím, ten první měsíc po vysazení prášků jsem tomu nechala volnej průběh, že kdyžtak další měsíc budu testovat, jenže týden před menstruací jsem začala každý den slabě krvácet, pak sem to týden měla, pak jeden den klid a zase špinění, proto sem šla k dr a ta mi dala nějaké hormony, které beru od 15 DC deset dní, takže dnes teprve 3. den, takže uvidím co to bude dělat dál, zatím žádnej výsledek ☹ i to poznám, kdy to přijde, začnu cítit tlak v podbřišku, pak jdu na záchod a na papíru krev, vložka vždy jen pár kapek.

radasarka
26. bře 2013

@rradka Ahojky, tak výsledky jsou takové, že po dalším sonu už tam to místečko na nové mimi nebylo, ty křeče prý způsobilo pravděpodobně zapálení vaječníků, tak mi dali ATB.. 😒 HCG bylo pod 2, takže těhotná nejsem, ale lékař řekl, že to byl test z předvčerejška večera tak nemám házet flintu do žita a protože jsem to ještě nedostala a mám už spoždění 3 dny, tak si mám v pátek udělat test sama doma nebo jít znovu na krev..Ach jo, co z toho bude??? ☹ Bojím se teď, že když už se nám to povede,. tak zase přez to zapálení a ty ATB bude problém... ach jo. přítel už se taky docela těšil na nový přírustek do rodiny...

lucinda85
26. bře 2013

ahoj děvčata, dlouho jsem nic nepřispívala ale občas jsem se tu zastavila a pořetla co nového, ale nějak vůbec jsem neměla náladu nic psát ☹ každopádně doufám že vše bude v pořádku a snad se s některýma potkám v jiných diskuzích, protože se nám to na druhý pokus asi povedlo. Dnes jsem na testu našla dvě krásně silné čárky 🙂 tak fuj fuj plivu těhu bacily a snad někoho nakazím 😀

procinko
26. bře 2013

@lucinda85 tak to ti moc gratuluju 🙂 a klidně přispívej i tady 🙂

radasarka
26. bře 2013

@lucinda85 Gratuluji, to je krásná novina!!! Tak se teda pokusím chytnout nějaký ten těhu bacil od Tebe 😀

lucinda85
26. bře 2013

@procinko děkuji, to víš že jsem občas ještě zajdu jsem taky zvědavá jak se tady budou množit těhule 🙂

lucinda85
26. bře 2013

@radasarka děkuju a budu jen ráda když nakazím 😀

rradka
27. bře 2013

@radasarka Ahoj, tak to je mi moc líto. Ale jestli to nevyjde tenhle měsíc, tak musíš věřit, že to vyjde příště. Hlavně ať jsi brzo fit.

rradka
27. bře 2013

@lucinda85 tak to je paráda...moc vám gratuluji a přeji ti krásné a bezproblémové těhulkování! 😉

rradka
27. bře 2013

@pp82 To je krásný...se ti nedivím, že jsi to nevydržela. Já to poprvé vydržela asi tak 5sekund 😀 A to jsem si připravovala, jak a kde bych mu to řekla.... Tak držím pěsti, aby ti bylo dobře a zvládala jsi těhu v pohodě.

lucinda85
27. bře 2013

@rradka děkuji a já tobě přeji aby se brzy zadařilo 😉

babbota
27. bře 2013

@radasarka tak uvidíš, ještě není nic ztraceno a když to nevyjde tento, tak příští měsíc už určitě 🙂

babbota
27. bře 2013

@lucinda85 gratuluji a přeji, ať je všechno v pořádku...a mohla bys nás tu trochu nakazit 😀

lucinda85
27. bře 2013

@babbota to by mi bylo ctí vás tu nejlépe všechny nakazit 🙂

babbota
27. bře 2013

@marmazel tak jak pokračuješ?

marmazel
27. bře 2013

@babbota pořád stejně ☹ mám jiný ovu testy, včera i dnes pidi duch, ale je fakt, že dneska poprvé po 3 týdnech žádné slabé krvácení ani špinění 🙂

babbota
27. bře 2013

@marmazel tak aspoň jedno dobré znamení a nic není ztraceno, já jsem měla stejné čáky 18.DC, takže to ještě může přijít a když to nevyjde tento měsíc, tak příští už to bude lepší 🙂 já jsem teď v takovém stresu a ještě jsme všichni nachlazení, že si myslím, že nám to nevyšlo, ale naděje umírá poslední 😀

marmazel
27. bře 2013

@babbota kdyby aspoň ta čárka sílila, ale nic, jasně, musme doufat 🙂 já mám ty prášky na úpravu cyklu na 3 měsíce, tak aspon, aby zabrali a bylo to OK. No aby ses nedivila, všichni nachlazení, není tolik času myslet na mimi.... Takže já bych doufala 🙂

pp82
28. bře 2013

@lucinda85 no bezva //, potichounku gratuliji. Tak to vypadá, že jsme plus mínus na stejno že?

Holky v kolikátem TT bych se měla objednat na první kontrolu? ted jsem podle tehu kalkulačky 4+1tt, klídoaž nekdy za tři týdny? 😉

agentkadaisy
28. bře 2013

Ahoj holky, jsem tu dlouho nebyla a koukám, že některé jste už taky těhotné - GRATULUJI! - a některé ještě čekáte - Držím PALCE! 🙂 Já jsem na příští středu objednaná na gyndu na UTZ, měla bych tou dobou být 7. týden, tak doufám už bude vidět srdíčko a vše bude OK 🙂

vanessajane
28. bře 2013

Ahojky vsem.Prosim o vas nazor.Snazime se o mimi,v dnech mi ovulki sme to delali.Us vise tidne mam BT nad 37C.
Mam natekly prsa brucho nafoukli,Ale vubec zadne vitoky.Sem sucha.Krcek mám tvrdej zda se stahlej.Za 2dni mám dostat mrchu ale vůbec se nato necitim.Muzu byt tehu? Děkuji za odpoviet.

klaudina22
28. bře 2013

Ahoj holky, po letech čekání, dlouhých diskusích a manželových obavách z milionu věcí jsme se konečně domluvili, že miminku necháme volný průběh a jdeme na to 😀 No a samozřejmě manžel z toho dostal chřipku a tudíž po sexu ani vidu. Akorát se diví, jaká jsem najednou starostlivá manželka, když se ho desetkrát denně ptám jak mu je a jestli je mu už líp 😀 No není to pech? Jinak všem přeju brzké a spokojené těhotenství! 😉

berusinka1
28. bře 2013

Ahoj holky, konečně mám chvilku čas sem nahlédnout. Tak minulý týden přišla porevizní MS, dnes jsem byla u Dr. na kontrole a vše vypadá OK, sice mi říkala, že bychom měli se snažením ještě počkat, ale s manželem jsme se rozhodli, že na nic čekat nebudeme a až to přijde tak to bude. Minule jsme čekali poměrně dlouho na II, nějak se nechtělo zadařit a nedopadlo to, tak nevím, nač bych měla čekat teď.....

lucinda85
28. bře 2013

@pp82 Děkuiji a taky ti moc gratuluju 🙂 Já bych dle výpočtu z poslední MS měla být už 5tý týden a k doktorovi jdu v úterý tak jsem zvědava co mi poví 😉

lucinda85
28. bře 2013

založila jsem dikuzi čekám miminko listopad-prosinec 2013 kdyby se někdo chtěl přidat

vanessajane
28. bře 2013

Prosím vás je to normalne ked mám 2 dni pred M,s BT mám nad 37C.Prsia sa mi zvedcili a brucho mám tvrde.Ale nemám ziadni vitok.Us tizden mám BT visoku aj rano 37.4C. Prosim napiste mi .

babbota
28. bře 2013

@vanessajane já nemám zkušenost s měření BT, takže ti neporadím, ale pokud to tak nemůžeš vydržet, taj zkus zítra těhotenský test..je to už dva roky, teď je to přesně 2 roky, co jsem zjistila, že jsem těhotná, ale nevzpomínám si, že bych měla nějaké výtoky, tenkrát jsem to nečekala, takže jsem se na ty příznaky nesoustředila...ale zkus ten test a uvidíš 😉