Snaženíčko o mimi od února 2013

m.r.
9. říj 2012

Ahojky,taky jste na tom jako já? Od února by jsme se chtěli začít snažit o druhé mimi.Máme doma už 4 chlapečka.Snad se brzo zadaří 🙂

babbota
14. bře 2013

@ratatooy já pořád, stěží jsem si vyčistila zuby, před otevřením ledničky jsem musela udělat hluboký nádech a u přípravy jakéhokoliv masa (já typický masožravec) jsem vyloženě trpěla 😀...no a když mi při jedné mé akci "Z" spadlo záchodové prkýnko (z bambusu) na hlavu, měla jsem toho opravdu dost...ale stejně, stálo to za to !!! 🙂

ratatooy
14. bře 2013

@babbota jéžiš chudáku ja zvraceni uplne nesnáším tak se modlim aby se me to i po druhy vyhlo.

agentkadaisy
14. bře 2013

@rradka Ahoj, chtěla jsem si tu fotku vyměnit za nějakou, kde budu jen já 😀 Ale nemůžu žádnou najít 😒 😀

terrytess
14. bře 2013

@babbota já s prvním jen ty 3. měs. a mysim, že tenkrát to bylo horší,ale mě to teď nějak neva...já jsem za to ráda 😀

babbota
15. bře 2013

@terrytess to je jasné...já bych byla taky ráda za každou tyčku, kdyby to bylo těhotenstvím...😀

pp82
15. bře 2013

holky můžu sezeptat? ted když se snažíme o drzhé mimko a ne malého mám rodičák na 9500kč ! ted kdybychotehu tak to nevyčerpám tech 220tis! at počítám jak počítám tak kdybych si to ted zvedla na to maximum 11500tis měsíčne tak bych musela otehu do nejdélle do srpna! mám starch to navýšit, alr zase se mi to nechce nechat propadnout státu! máte mekterá zkušenost a nebo radu? oni my to pak nedoplatí nejednou že? kdyby otehu ted tak by nám propadlo kolem 60tis a to se mi zdá škoda!

rradka
17. bře 2013

@pp82 ahoj, určitě by ti to neproplatili na jednou. Prostě co nevyčerpáš, o to přijdeš. Já jsem si proto dala RP od začátku 11500, abych si to vybrala a kdyby se mi nepodařilo otěhotnět, tak bych si to snížila třeba jen na 2000. Prostě aby mi to vyšlo. Naštěstí se to tedka dá měnit 😉

pp82
17. bře 2013

@rradka no já to taky tak četla, zítra zajdu na socialku, je u nás moc fajn paní, dám si to na tech11500a kdybych do srpna neotehotněla, tak prej mohu jít na neschopenku neboi na pracák na 5 měsíců a ten je placený lepe než mateřská! Takže pak bych zase šla na MD a pak na rodičák, ale nic méně doufám, že do léta otehu au nebudut o muset komplikovat! 😉

pp82
17. bře 2013

@rradka az ted jsem se všimla, žetvojí malé jerok a tři měsíce, našemu malému rok a 1m, tak by chom je měli pekne prcky blízko k sobě vid? dovedeš si to představit? já docela jo ale ted co zase předvádí Dany to je hruza za poslední týden vůbec v noci nespí, třebas na dnešek šel spát v 8 večer, před půl nocíbyl vzhuru a hejkal do dvou! a pak zase definitvně vstávalv 5! tohle se opakuje ted snad každý den!už jsem znej na palici a manžel jakbysmet! nekdy si říkám, že už druhé nedám 😀 😀 😀 , že se do té doby zblázním 😖

kozinka3
17. bře 2013

Ahoj holky 🙂) nějak Vás nestíhám... ale musím se pochlubit dneska jsem našla ducha 🙂))) dnes je den kdy měla dojít mrcha 🙂 testík jsem si udělala jen z legrace 🙂 a ups 🙂)) Jen mám teda docela strach protože beru již 5. den penicilin ☹ hnisavá angína.... co ted :-O

marmazel
17. bře 2013

Ahojky, tak já taky nevím ☹ v pátek mi to skončilo, po 6 dnech, před tím sem 5 dní špinila, včera volno a dneska už zase lehce krvácím, jen lehce, ale stejně, teď už to teda zas vypadá dobře, ale nevím, nějak se mi to nezdá, myslítě, že mám jít k dr? i kdyby už to bylo dobrý, tak jen jí to říct nebo to nechat.

agentkadaisy
18. bře 2013

Ahoj baby, tak test ClearBlue je náhodou bezvadnej, dneska mi ukázal 2-3 týdny 😀

babbota
18. bře 2013

@marmazel ...tak zkus nejdřív zavolat a zeptat se...uvidíš co ti řekne... 😉

rradka
18. bře 2013

@pp82 Ahoj, to máme asi všechny stejně 🙂 Mě začala spát celou noc kolem roku, ale třeba dneska od 2 do 4 byla vzhůru a chtěla si hrát. Tak já ležela v polospánku na zemi vedle postýlky a malá tam běhala a furt se domáhala hraček. Jenže jak odejdu z pokoje, tak ječák,takže jsem tam ty 2 hodiny musela být, dokud neusnula. Tak jsem si taky říkala, že kdybych měla vstávat ještě k druhýmu a pak celej den fungovat, tak mě asi klepne 🙂 A větu "Mě z tebe jednou hrábne", řeknu asi tak 10x denně 😀
Ale i tak bych si strašně moc přála druhý mimčo co nejdřív.

rradka
18. bře 2013

@agentkadaisy Tak to je krásný, gratuluji!!!!!!!!

rradka
18. bře 2013

@marmazel Já bych taky zkusila prvně doktorce zavolat.A řekla bych jí, že se snažíš otěhotnět a dělá ti to takovou neplechu.

rradka
18. bře 2013

@kozinka3 gratulace! Doufám, že tady se mnou zůstanou ještě nějaké snažilky, ať si tady nepíšu sama se sebou 😀

rradka
18. bře 2013

@pp82 no, uvidíš,co ti řekne paní, u nás jsem žádnou ochotnou nepotkala 😒 Jen s tím pracákem...když jsi na pracáku, máš pak nárok na mateřskou nebo jde rovnou na rodičák??? To si nejsem jistá. A když jsi na pracáku, tak pak musíš na rodičovskou na 4 roky, ne? Což bys měla pak cca 3600K na měsíc. Tak si to radší zjisti.

kozinka3
18. bře 2013

ty jo holky já Vás obdivuju, já bych to asi nedala mít takovýho prcka a jít do druhého 🙂 Jsem ráda, že ta naše žabka už má za týden pět ročků 🙂 Ale každá to cítíme jinak 🙂

kozinka3
18. bře 2013

@rradka no uvidíme 🙂 zatím jsem si udělala jen jeden test, jen tak ze zvědavosti 🙂 v den menstruace 😀 která zatím teda nepřišla 🙂 a na testíku je jen maličkej dušík 🙂 ale je tam 🙂 u malé jsem to měla stejně, pidi ducha a pak už jsem ani netestovala a šla rovnou k dr. 🙂 Jsem ale po a út v práci a dělám dvanáctky, takže se dostanu k dr. nejdříve ve středu a to máme sraz s březňátkama z koně 🙂 (jako každej rok) tak nevím nevím jestli to stihnu, ale na krev bych si mohla zajít 🙂 i když myslíte, že by mi to nemohli zjistit ve čtvrtek, když jdu k dr. na kontrolu (obvoďačce) protože mám hnisavou angínu 🙂 že bych jí třeba poprosila, když už mi bude brát krev na sedimku, jestli by to nešlo poslat na vyšetření 🙂

rradka
18. bře 2013

@kozinka3 maličkej dušík nemůže přece znamenat nic jiného, ne? 🙂 tedka už bude čárka nabírat na síle 🙂 A teda s tou obvodačkou nevím...já když šla poprvé na gyndu, že jsem v tom, tak na mě mrkla jen ultrazvukem, jestli je to tam, kde má 🙂 Krev mi určitě nebrala.

agentkadaisy
18. bře 2013

@rradka Děkuji 🙂 přemýšlím, kdy se objednat na gyndu, jestli hned dnes třeba na příští týden...ale tam mám už celkem dost plno, tak monžná až za dva týdny a to už by bylo vidět srdíčko? 🙂

agentkadaisy
18. bře 2013

@rradka Rodičák si klidně může dát napsat na manžela, ten si vybere jakou chce variantu a po měsíci se to přepíše zpět na manželku a to už se pak výše nezmění 😉
@pp82

marmazel
18. bře 2013

@kozinka3 jj, souhlasím, já sem dlouho tvrdila, že druhý nechci, nedovedla sem si představit mít doma 2, a teď to nějak přišlo, v tom je ta originalita, že sme každá jiná a jinak to cítíme 🙂 jinak gratuluji 🙂 já to měla taky tak, u malý ducha a pak k dr. 🙂
jinak volala sem tam ( jako k dr. 🙂) zvedla to sestřička, že maj zítra úplně plno , ale když sem jí řekla co mi trápí, tak říkala, že se nedá nic dělat, že musím přijít, doporučila mi zítra kolem 10, že dyžtak počkám. Tak mi držte palce, ať to není nic vážného.

babbota
18. bře 2013

@rradka neboj, myslím, že to tak rychle u mě nepůjde...😀

babbota
18. bře 2013

@marmazel tak to je fajn, že tě vezme...dej pak vědět, jak jsi dopadla...budu držet pěsti, ať je všechno v pořádku 🙂
@rradka tak na odběr krve můžeš jít i sama, když chceš potvrdit těhotenství, ale platí se tam něco kolem stovky...

pp82
18. bře 2013

@rradka tak jsem byla dneskana tej soca zvedla jsem to na 11500 a ty mě poběží ješte 12x, takže jak tak počítáme tak máme 5 m na otehu, páč pak budu 9m tehu a z toho 8t pře TP nastupuji na MD. No je to matika ne 😀 😀 😀 ? na pracák by nebyl vhodný, jelikož jak píšeš ty, nemohla bych pak na MD, ale rovnou na rodičá 😖 k!!!nomáme na to do srpna tak snad to vyjde!!!

Všem držím palce at jsou brzy tehulky a je vše OK! 😉

marmazel
19. bře 2013

holky, dělala jsem si včera ovu test, byl tam opravdu mini dušík, mám ho zopakovat dnes nebo až zítra?

babbota
19. bře 2013

@marmazel určitě ještě udělej, ta čárka musí být minimálně stejně silná jako kontrolní, aby to byla ovulace. Já už si dneska budu dělat asi šestý den, včera už byla silnější, tak snad dnes nebo zítra by mi to mohlo ukázat ovulku 😉

marmazel
19. bře 2013

@babbota no právě jestli todneska nebude zbytečný. Že dneska bude zas slabá že tak mozna zítra by mohla sílit.