Snaženíčko o mimi od února 2013

m.r.
9. říj 2012

Ahojky,taky jste na tom jako já? Od února by jsme se chtěli začít snažit o druhé mimi.Máme doma už 4 chlapečka.Snad se brzo zadaří 🙂

lucinda85
13. únor 2013

@rradka Tak pokud máš doma test navíc zkusit to můžeš, to by bylo překvapení kdyby tam byl dušík 😉 🙂 Já pokud mrcha zítra nedorazí tak mám v plánu v pátek udělat další test 😉

terrytess
13. únor 2013

Ahoj holky, tak já se k vám přidám. Doma už mám chlapečka 2,5 roku, v listopadu jsem otěhotněla,ale začátkem ledna samovolně potratila ☹ teď se začínáme snažit zase, tak doufám,že to vyjde brzy a už bude všechno v pořádku 🙂

lucinda85
13. únor 2013

@terrytess ahoj, vítej a přeji hodně zdaru snad se brzo zadaří.

rradka
14. únor 2013

@lucinda85 Ahoj, to si piš, že by to bylo překvaní. A moc milé 😉 Co ty, jak jsi na tom? Držím pěsti, aby sis zítra udělala test a bylo to tam! Jinak jsem si dnes koupila test v drogerce. Potřebovala jsem pro nějaké věci, tak jsem si ho vzala taky 😉 Ale tenhle měsíc tomu moc šanci nedávám - přeci jen toho "snažení" bylo málo a že bych otěhotněla hned první měsíc, tak to by taky byla haluz jako blázen 😉

rradka
14. únor 2013

@terrytess Ahoj terrytess 😉 Tak to je mi líto, ale doufám, že se brzy zadaří znova. Některé kamarádky při druhém mimču taky potratily hned nazačátku. Ale na to radši nemyslet! Držím pěsti a příjemné snažení 🙂

rradka
14. únor 2013

@lucinda85 poslala jsem ti srdíčko pro štěstí, aby ti to zítra vyšlo! 😉

pp82
14. únor 2013

tak manžel po operaci, tak až vystřízli tak snad zavoláa budu vedet víc. Doml pujde nejdřív nedeli. 😢 😢 😢 Už aby to bylo, už ted se mi stýská a to se nevidíme teprve pár hodin!!! a to na neděli máme dort a malýmu chceme slavit svůj první rok!!! 😒
@rradka myslím, že testit nemá cenu. ale za zkoušku nic nedáš!!!záleži taky kdy jsi mela ovu, já bych testile nejdřív 25DC 😉

lucinda85
14. únor 2013

@rradka jéé děkuji, doufám že pomůže a pokud mi přinese štěstí pošlu hned dál 🙂

procinko
14. únor 2013

ahojky, děkuji za přivítání, jste milé 🙂 . Už máme doma skoro tříletou slečnu a snažíme se druhé mimčo. Dnes, 22DC a ráno jsem zase zašpinila, ach jo, nemám ráda takové to, nevědění, o co jde...jestli uhizďování nebo předzvěst menstruace. Bude to ještě o nervy ten týden čekání 😉 . Všem držím pěsti ať vyjdou // čárky.

lucinda85
14. únor 2013

@procinko ahoj, a jak dlouho se snažíte? Tak osobně bych ti přála aby šlo spíše o to první 😉 pevné nervy...já jsem taky jak na štopkách a zítra snad už budu vědět na čem jsem 😉

lucinda85
14. únor 2013

Jinak všem přeji pěkného Valentýna, já od malého dostala srdíčko (bombošku) a od táty pohár 🙂 tak jsem ted přeslazená 🙂

marmazel
14. únor 2013

Ahoj holky, tak sem se ráno radovala, že už menstruace skončila a můžeme začít pracovat na mimi ( pravidelný sex obden 😀 ) no a v podvečer sem začala zas krvácet ☹ mám strach aby to vůbec skončilo, kdysi sem s tím měla problémy, že sem to měla třeba 3 týdny v kuse, ale to už je pomálu deset let, a tím jak sem brala antikoncepci bylo to dobrý, tak snad to odejde ☹

procinko
14. únor 2013

@lucinda85 snažíme se pátý měsíc. Je paradox, že jsem to mívala pravidelně a od té doby, co se snažíme se mi to dost rozházelo (někdy mám cyklus 24 dní někdy 29) a nikdy jsem před MS nešpinila a teď i týden před špiním, tak vždycky nevím, na čem jsem... proč to tělo pozná, že se snažíme, i když se na to snažím nemyslet 😀

rowennka
15. únor 2013

Ahoj dámy. Taky se k vám přidávám. HA jsem vysadila v listopadu a tento měsíc jsme na to s přítelem vlítli. Tento měsíc je ale asi bohužel anovulační, neb jsem si, tele jedno, na začátku poslední ms vzala dvě tabletky antikoncepce a za deset dní se dostavilo cosi jako menstruace, slabé a trvalo to tři dny....No uvidíme. Jinak po vysazení HA pozoruju až překvapivě příjemné změny - pleť je čistější, menstruace kratší a slabší a hlavně nebolí. 4ekala jsem spíš opak 🙂 No a jak jste na tom vy?

pp82
15. únor 2013

Ahojky holky
Tak jsem dnes byla za manželem, vypadá v pohodě a prý je mu fajn, jen si docela doma poleží, min, 6týdnu, když nemá sedavé zaměstnání! 😕
Jinak já od včera bolesti v podbříšku, jsem 16DC, tak nevím jestli OVU, ale ta myslím, že byla o víkendu! a že by se zadařilo a hnizdilo by se mě zdá brzy!!! mno uvidíme! 😉
@lucinda85 A jak ty: testila jsi? 😲
@procinko taky tě vítám, jsou tady milé holky, tak určo najdeš oprouo a i já drží palce a tfuj. tfuj,... 😵
@rradka hezky si užij dámskou jízdu, testila jsi?
malýho si vazli naši, tak mám pohodičku, zítra udělám generální uklid.
Hezký večer všem 😎 😉 😎 😀 😎

lucinda85
15. únor 2013

@procinko No jo tělo je hajzlík. mě o tom povídej 😉

lucinda85
15. únor 2013

@pp82 Ahoj, ano testila a nic ☹ pořád je tam jenom jedna a jiank bílo 😒 takže já nevim co ted, mrcha nikde, břicho bolí, občas zašpinim. Dnes 35 DC tak jestli se to nerozjede přes víkend tak raději cinknu gyndaři a zeptám se co s tím jestli mám přijít nebo ještě čekat...

pp82
16. únor 2013

@lucinda85 a nemohla byt ovu dýl, třebas až nekdy kolem 20DC? to bys teoreticky mela jestě čas a špinení by odpovídalo uhnízdováni 😕

procinko
16. únor 2013

Ahojky holky, tak dnes jsem 24 DC a už nešpiním, ale test si dělat radši nebudu, i když někdy mám cyklus jen 24 dní, počkám ještě alepoň přes víkend a nejdřív v pondělí testnu, když teda nedorazí MS 😒 .
@lucinda85 to je zvláštní, že test nic neukázal, 35DC už je celkem dlouhá doba, ale nezbyde než počkat viď ☹ , držím palce.
@rowennka ahoj vítám tě, to se máš, že máš po vysazení HA lepší pleť, já jsem tedy pravý opak a jsem z toho dost zoufalá ☹ , menstruaci mám delší a silnější. Tak se pilně snažte 😀 třeba ovulace proběhne normálně.

marmazel
17. únor 2013

Ahoj holky, nevíte jak je to s tou bezkofeinovou kávou? Její chuť mi nevadí, ale někde sem četla, že je v těhu škodlivější než normální.

rowennka
17. únor 2013

zdravim. Strašně mě škrábe v krku a chystám se na hory Takže mi doktorka asi předepise antibiotika. S těma se asi otěhotnění moc neslučuje,že?
Lucinda85: třeba máš opravdu jen delší cyklus. Já jednou měla jeden 60 dní a ovulace Teda proběhla ale já ji promeškala
procinko: moc budu držet pěstí ať to po víkendu vyjde
marmazel: to vážně nevím :(ale pouze si myslím že normální káva v přiměřeném množství by neměla škodit

procinko
17. únor 2013

ahoj holky, tak u nás nic, ráno jsem to dostala, ach jo. ☹

rradka
17. únor 2013

Ahoj holky,
zdravím po víkendu. Tak jsem si říkala, jestli už tady nebudeme slavit první úspěch a zatím nic 😒
@pp82 Ahoj, nakonec jsem netestila. Koupila jsem si test, kde píšou, že nejdříve od prvního dne vynechání MS, takže počkám ještě týden. Ale osobně tomu moc šance nedávám - žádný šestý smysl,který by mi něco říkal, žádné příznaky těhu. A kdy ti pustí milého domů? To se budeš muset teď starat o dva chlapi, že? 🙂 Nebo ti pomůžou rodiče? Jinak držím pěsti, aby šlo o uhnizdování!!!
@ rowennka s těma antibiotikama nevím,ale když tě škrábe v krku, tak ti je ani nenapíše,ne? Ale kdyby to byla angína, tak to je blbý. A jet na hory s antibiotikama...no, holka, to ti nezávidím.

rradka
17. únor 2013

@marmazel tak já celý těhu i při kojení pila bezkofeinovou

rradka
17. únor 2013

@lucinda85 a co ty? Skočíš teda na gyndu? Možná bych na tvém místě minimálně cinkla - ať víš, na čem jsi.

pp82
18. únor 2013

@rradka no dvě deti už mám, včera jsem si manžela přivezla. ufff, je to na palici, skákat kolem malého a taky kolem velkého. Se soboty na nedeli spal malej u našich a mamka v noci volala, že máhorečku, a že nemaj nic na teeplotu ☹ , takže jsem hopla do kalhot a jela jsem v chumelenicci na Plzen! od nás 35km. Dojele jsem tam za 30minut a malý chrápal jak dřevo. jinak si šíleně osypal oparama, na jazyku, po jazykem a chudáček muj maličky na celém spodním rtu! celé noci ted nespí a poberkává! ve středu má rokl, moc se těším!!! Jinak v tadnu nám pomůžou naši, byli u nás i včera tak OK. ješte, že ty rodiče mám!!! Když už tchánojcc na hovno 🤐

pp82
18. únor 2013

a co m,ůžu dát malému na ty opary? mažeme gencianou, ale prdlajs, nic se nelepší , pořádpláče a jeprotivný! je mě ho tolik líto!!!
Mě onehdá stačil můjpásák přes celý spodek, chodila jsem čůrat do snehu ven, abych to chladila, jinak jsem u toho šíleně vytrpěla! 😝

rowennka
18. únor 2013

pěkný den přeju. Já jsem dneska buď 24dc a nebo 15db. Je to takový divný. 10dc jsem to dostala znova a slabé a jenom tři dny a jestli Mám soudit Podle hlenu,bolesti bříška a prsou, tak ovu už byla ale vzhledem k tomu krvácení třídennímu bude asi sliznice stát za sprd :(.já nevím přesně jestli v jejím růstu hraje nějak velkou roli l. Fáze. No velké naděje si nedávám. Asi si koupím kontryhelový čaj a zkusím to příští měsíc

rradka
18. únor 2013

@pp82 tak to je mazec, chudák malej...a jak Danča jí? Bohužel s těma oparama neporadím - ještě jsem se s tím nesetkala u miminka. Snad se brzo zahojí. Jen aby se to nerozlezlo ještě dál☹ Pro mámu je to kolikrát těžší než pro to dítě, tak se drž holka.

rowennka
18. únor 2013

pěkný den přeju. Já jsem dneska buď 24dc a nebo 15db. Je to takový divný. 10dc jsem to dostala znova a slabé a jenom tři dny a jestli Mám soudit Podle hlenu,bolesti bříška a prsou, tak ovu už byla ale vzhledem k tomu krvácení třídennímu bude asi sliznice stát za sprd :(.já nevím přesně jestli v jejím růstu hraje nějak velkou roli l. Fáze. No velké naděje si nedávám. Asi si koupím kontryhelový čaj a zkusím to příští měsíc