Snaženíčko o mimi od února 2013

m.r.
9. říj 2012

Ahojky,taky jste na tom jako já? Od února by jsme se chtěli začít snažit o druhé mimi.Máme doma už 4 chlapečka.Snad se brzo zadaří 🙂

rradka
5. dub 2013

@babbota tak to je bomba! držím pěsti, ať pěkně sílí..ten čáp asi fakt něco znamenal (čáp nosí kluky) 🙂

rradka
5. dub 2013

@cital Já bych si jednu, dvě sklenky vína dala...určitě se nic nestane. I když kdyby něco, tak člověk by si to pak vyčítal 😒 Test bych si nedělala, třeba by nic nebylo vidět, byla by jsi zklamaná a kdo ví... A fyzická zátěž - pokud nebudeš tahat cihly nebo se nějak blbě namáhat, tak to by snad nevadilo. Já jsem cvičila pokud by to břicho povolovalo (necvičila jsem teda na břicho, jinak jo)

rradka
5. dub 2013

@kiara28 jojo, musíme tomu jít naproti 🙂 Já tenhle měsíc taky mám laxní přístup, ani snažení moc neproběhlo, takže to nechám na příště. Už bude hezčí počasí, lepší nálada a snad i kvalitnější spermie 😀 prý jsou na jaře nejkvalitnější 😀

rradka
5. dub 2013

@agentkadaisy neboj, srdíčko tam určitě bude. Když je ti špatně, tak to je příznak, že je vše OK.

babbota
5. dub 2013

@rradka @cital holky děkuji, snad čárka zůstane a bude sílit.. 😀

kitty30
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
agentkadaisy
5. dub 2013

@rradka Je mi špatně a prsa mě bolejí... Snad je to dobré znamení 😀 To už by si člověk i přál, aby i zvracel! To se mi zatím vyhýbá a ani to nepatří mezi nějaké mé tužby. Ale pokud by to byla záruka zdraví, tak sem s tím 😅

agentkadaisy
5. dub 2013

@babbota To je bezvadný! Určitě budou čárky silnější a silnější, až tam nakonec bude dálnice! 😀

Já jsem si včera i říkala, že si zase testy koupím, abych se přesvědčila, jestli čárky neslábnou... ale mám se tím stresovat???

babbota
5. dub 2013

@agentkadaisy určitě se nestresuj!!! A já mám za sebou už první šavli...natáhlo mě při přebalování Šimona...jestli to tak bude dál, tak nevím, kdo ho bude přebalovat 😀

procinko
5. dub 2013

@babbota tak gratuluji 😉
Já mám týden před MS a zatím žádné špinění, jako asi poslední čtyři měsíce, tak uvidíme 🙂 .
Jinak už mám vyřízenou práci, takže od 17.4. hurá do toho ☹ . chjo

lucijan11
6. dub 2013

@babbota gratulace!!
ach jo, prskněte na mě některá ten těhotenský bacil 😀 tenhle měsíc jsme se podruhé snažili, dneska jsem 26DC, mns mi chodí po cca 30dnech, tak dřív než 30DC testovat nebudu, test raději ještě nemám doma, aby mě to nelákalo dělat dřív 😎 hrozně moc si to přeju, ale myslím, že nic. Minulý měsíc jsem se hrozně pozorovala a viděla ve všem těhotenský příznak, to jsem tento měsíc nějak úplně vypustila a nechávám to být, občas mě píchne v podbřišku, ale nic zvláštního. Tak se nechám/e překvapit, ale moc s tím raději nepočítám.

gabulda
6. dub 2013

@rradka Ahoj nechci strašit,ale já měla dokonalé příznaky a bylo mi teda pěkně šoufl,myslela jsem,že se nemůže nic stát.Došla jsem po silvestru k doktorce už jsem byla 9tt a šok byl velkej ,když mi řekla ,že plodové vejce je prázdné 😖 .Absolutně jsem nechápala,vždyt mám nevolnosti a prsa se mi nalily,byl to fakt šok.Takže podle toho bych se moc neřídila.Bylo mi vysvětleno,že tělo se chová jako by bylo vše ok,ikdyž plod chybí a zústává placenta.Já jsem před zjištěním těch úžásných čárek špinila.Vůbec jsem netušila,že potrácím,protože u prvního dítěte jsem to měla,taky tak a v pohodě 😒 ....
Takže se spíš řidtě až podle ultrazvuku a né co dělá tělo.....
Taky se snažíme o druhé ,s tímto nezdarem je to u mně už 4 potrat a jsem z toho krapet nesvá.Všem přeji brzké otěhotnění,mějte se krásně... 😅

babbota
6. dub 2013

Holky, já jsem tak blbá!!! Byla jsem netrpělivá, tak jsem dneska testovala zas a čárka se mi zdá slabší ☹ Zase mě sice natáhlo, když jsem přebalovala toho našeho pidižvíka, ale strach mám 😝 Zítra to vydržím a test zkusím až v pondělí, tak mi prosím držte pěsti 😉

cacenka_d
6. dub 2013

@babbota Drzim pesti at zvladnete vydrzet, taky bych ho nejradsi delala kazdycjh 5 minut jestli se neco nezmenilo 🙂 Ale budu s vami drzet do pondeli, ve dvou to pujde lepe 🙂

cacenka_d
6. dub 2013

@lucijan11 Ja vas uklidnim mela jsem 2 mesice pred otehotnenim pred kazdou menstruaci jasny priznaky 🙂 Porad si delam srandu, ze trpim predcasnou falesnou brezosti nez zabreznu 🙂

babbota
6. dub 2013

@cacenka_d díky...jelikož mám už jen jeden test, tak si ho uritě nchám až na pondělí 😀 takže si budem držet pěsti navzájem 😵

cacenka_d
6. dub 2013

@babbota ja pokud jsem tak jsem to chytla v extremnim zacatku, takze jsem nervozni jak sanky v lete 🙂

babbota
6. dub 2013

@cacenka_d já jsem taky moc nevozní, u prvního těhotenství jsem to neřešila, protože jsem nečekala, že budu těhotná, takže jsem dělala jen jeden test (mimochodem dnes jsou to přesně 2 roky) a tak mi okamžitě naběhla dálnice...ale to jsem měla snad víc jak týden zpoždění 😀 no jo, ta má netrpělivost... 😠

cacenka_d
6. dub 2013

@babbota no ja mam ted 9. dni a 4. den po vyvolavacce na MS 🙂 U lucky jsem na to taky prisla v 6. tt a uz to byla takova pohodicka ne tohle jo nebo ne 😀

babbota
6. dub 2013

@cacenka_d a ty sis vůbec ještě neděla test?

babbota
6. dub 2013

@cacenka_d já jsem blbá, vždyť jsi psla, že by sis ho nejraději dělala každých 5 minut 😀 a byl pozitivní? nějak nechápu tu vyvolávačku...

cacenka_d
6. dub 2013

@babbota mam ho negativvni, UTZ nic, muzu byt v uplnym zacatku, vyvolavacka ti bud vyvola MS nebo pomuze usidleni a az po nem je pozitvni test a prokazatelny UTZ, takze od stredy mam proste 14 dni cekani 🙂

cacenka_d
6. dub 2013

@babbota ja mela po lucii problem jednou tusim ze to bl ten prvni menses, ze mi "neprasklo vajicko" a dostala jsem krece vsechno mozny takze po 6. dnech zpozdeni jsem radsi mazala na gyn. a ted proste obe varianty jsou mozny, ale je mi blbe chripkovate jako u lucky, jenze to muze byt taky i tou dlouhou zimou, takze ted budu jak blazen porad neco zkoumat 😀

klaudina22
6. dub 2013

Holky, je mi záhadou, jakto že zdravý pár, který má pravidelný sex (tzn. i během ovulace) má problém s početím a trvá to někdy půl roku, rok?? Dočetly ste se někde příčiny? Já mám pocit, že když jsme zdraví a pomilujeme se během ovulace, tak to zákonitě musí vyjít 😀. Ale jak to tak vidím kolem, je to asi dost naivní představa. No jsem zvědavá co my, jak to půjde. Pokdu někdo víte víc, budu ráda za objasnění. Je to pro mě opravdu nepochopitelné 🙂. Jinak tfuj tfuj všem!!!

procinko
6. dub 2013

@klaudina22 ahoj já myslím, že příčiny jsou v psychice u ženy. Pokud je po zdravotní stránce u obou vše v pořádku. Škoda, že to "zákonitě nevyjde", jak píšeš, spousta párů, by si ušetřila hodně starostí.

marmazel
7. dub 2013

ahojky, tak já čekám jestli dneska mrcha dorazí nebo ne, manžel pořád chodí s otázkou ´´tak co? ´´ a pak kdo to víc řeší 😀

babbota
7. dub 2013

@marmazel tak držím pěsti, aby se od tebe držela co nejdál a nedorazila 😀

babbota
7. dub 2013

@klaudina22 taky si myslím, že je to psychikou já jsem se s bývalým snažila 7 let a byla jsem i na IUI, moc jsem chtěla a nic (zdravý jsme byli oba-já jsem jen měla trošku míň průchodný jeden vejcovod) a pak s novým přítelem bum po 2měsíční známosti z toho byl Šimon...vážně jsem nemyslela, že bych mohla otěhotnět 😀

babbota
7. dub 2013

Tak jsem opět nevydržela ☹ ta netrpělivost je strašná, ale test dělaný dnes kolem 17 hodiny a čárka je silnější než ta včerejší ranní 😀

lucinda85
7. dub 2013

@babbota tak potichounku gratuluji 🙂