Snaženíčko o mimi od února 2013

m.r.
9. říj 2012

Ahojky,taky jste na tom jako já? Od února by jsme se chtěli začít snažit o druhé mimi.Máme doma už 4 chlapečka.Snad se brzo zadaří 🙂

kristl85
26. čer 2013

@cital 1DC myslíš 1. den po ms? Jojo taky na to čekám, já mám MS od neděle, takže ještě asi jeden den ji budu mít. No a začnu asi hned od pondělí, abych měla jistotu. Budu na dovolené, tak to budu mít jednodušší🙂 Ty jsi na tom teď jak? Ty pořád čekáš na ms?

kristl85
26. čer 2013

@jednaholka Já se v těch teplotách vůbec nevyznám:( jo a víš co ještě nevím? zkratka DPO je co přesně? Díky moc

jednaholka
26. čer 2013

@kristl85 Den Po Ovulaci 😉
Jinak jak psala Cital 1.DC, tak to je prvni den cyklu. Tedy den, kdy se dostavi menstruace 😉

kristl85
26. čer 2013

@jednaholka Ajooo🙂 díky moc

brisalek
26. čer 2013

@jednaholka hm tak kamarádka v práci taky chtěla být těhotná v červnu, aby měla dcery obě v březnu, zkusili to jen tenhle měsíc a těhu je. Prostě někomu holt vychází všechno co chce (ona je toho fakt příklad...v práci se fláká a má pohodu atd. atd.)

jednaholka
26. čer 2013

@brisalek Jo jo, kéž by to tak bylo u každé z nás co? Zjistit si, kdy je ovulace a jít na jistotu 😎

cital
26. čer 2013

@brisalek Vychází teď, ale třeba za měsíc vycházet přestane. Někdo má hold větší štěstí....Ale já věřím, že vše zlé je pro něco dobré 🙂. Doufám v to, jelikož mě se všechno ser... pod rukama tento rok.

cital
26. čer 2013

@jednaholka Grafům nerozumím, tudíž neporadím...☹

jenyska4
26. čer 2013

Hooooky 😀 vezměte mě mezi sebe, ikdyž se začneme s tatkou snažit až ted po MS? Holky mě tu zase nakazili miminkem a manžel včera říká....mamko prd na to, že by to byl další beránek to neva, budeme mít doma tři 😀 takže požehnání mám, ted, aby příroda chtěla a já si moohla ten zázrak odvézt v pořádku z porodnice...

jenyska4
26. čer 2013

@brisalek to je štěstí, taky jsem to tak vždy měla...kamarádky má ráda beránky ju?Taky máme doma a není hodnějších dětí asi to na nás ten zvěrokruh nesedí🙂))

jednaholka
26. čer 2013

Nevim, ktera z vas mi ho poslala... ale dekuji za srdicko 🙂

brisalek
26. čer 2013

@jenyska4 ne rybičky, pro mě i pro ní by to bylo/bude znamení ryba🙂.
@cital taky si myslím, že co se má stát to se stane a nemá cenu to lámat přes koleno🙂 Jen to byla poznámla k tomu, že když se na to nemyslí a moc se nechce tak to jde lí🙂

cital
26. čer 2013

Tak hlásím 1DC, konečně.....
Mě je úplně jedno jestli bude mé dítě kozoroh, nebo býk, nebo nevím co....Jen chci aby nějaké vůbec bylo a bylo zdravé 🙂.

baralesayova
26. čer 2013

Tak jsem po kratke odmlce zpet. My uz snazime od brezna a zatim nic. Vetsinou kdyz dostanu ms tak jsem v desne depce. Ale pak se zase uklidnim. Kamaradka mí poradila at si ted dam jiny cil. Trosku to funguje. Ale stejne na to myslim.ovulacni testy jsem si ted delala. Zacala jsem testovat 8dc a poz.byl 14dc coz byl patek minuly tyden. Ale bohuzel o vikendu jsem byla na skoleni. Tak ze sex jsme meli ve ctvrtek a pak v nedeli. Tak ze do ovulace jsme se asi nestrefili. Ale dnes mam spineni,tak nevim co to je.

klaudina22
26. čer 2013

@cital a nejsi fakt těhotná znovu? Naštěstí nevím, co udělá potrat s psychikou, ale je mi jasný, že je to o to horší. Ok, ok, snažím se tě povzbudit 😉

klaudina22
26. čer 2013

@cital tak už čtu, že ms dorazila, tak to je fajn. aspoň můžete hupsnout na další kolo 😉

baralesayova
27. čer 2013

Holky mám dotaz. Tento cyklus jsem užívala kontryhel. Máte někdo zkušenost s tím, že by vám zkrátil cyklus. Protože ms by měla dorazit až příští pátek, ale špinit jsem začala už ted. Díky

carolineg1
27. čer 2013

ahoj holky, jsem prošla dnes rano kolem zdrcadla, je možne abych měla v 9tt kulatější a větší břicho? :D klidně hodím foto ....

cital
27. čer 2013

@klaudina22 Jsi moc hodná. Velmi si toho vážím 🙂. Jojo jdeme dál...uf uf.

cital
27. čer 2013

@baralesayova Hele ono to je normální...někomu cyklus prodlouží a někomu cyklus zkrátí, někomu se cyklus nehne.

cital
27. čer 2013

@carolineg1 Je to možné. Každá to má jinak 🙂.

carolineg1
27. čer 2013

@cital ale až tak :D

jednaholka
28. čer 2013

Tak doufám, že tomu můžu věřit! A jestli fakt jo, vřele doporučuji ovulační testy! 😎

jednaholka
28. čer 2013

@carolineg1 No jasný, proč ne 😉

elastiq
28. čer 2013

@kristl85 přesně a nic..je to opravdu takový malý zázrak, ale u prvního to šlo hned. Myslím, že když jsem to teď přestala řešit tak by to mohlo třeba vyjít..vůbec žádné testy už nechci kupovat a nechám to být. Taky bych se z toho mohl zbláznit🙂 děkuji ti a taky ti držím pěsti..

elastiq
28. čer 2013

@jednaholka gratuluji, já sice testy zkoušela pravidelně a pořád nic, ale ty jsi měla štěstí.

kristl85
28. čer 2013

@jednaholka No to je krása🙂 to už ani není duch, je jasně vidět🙂 držím pěsti ať je vše ok🙂 já s ovu testama chci začít teď. Kolikátý den jsi s ovu testama začala? Já mám dnes 6 DC, tak přemýšlím, jestli začít hned zítra nebo ještě počkat...

cital
28. čer 2013

@jednaholka Jůůůů. No nekecej. Gratuluji moc moc 🙂. To je jasný 🙂

cital
28. čer 2013

@kristl85 Já začnu 10DC 🙂

rradka
28. čer 2013

@kristl85 Ahoj, já jsem měřila ovu asi poslední 3 měsíce. Měla jsem pravidelný 28denní cyklus, takže jsem měřila od 10.dne. Dva měsíce jsem měla stejně silné čárky 13.den a poslední cyklus až někdy 17.den. PAk by se měla do 24 až 48 hodin dostavit ovulace. My jsme spolu byli 4dny před pravděpodobnou ovu a pak den po ovu. A zadařilo se😉 Teda zatím jen podle testů - k doktorce jdu 11.7.