Snaženíčko o mimi od února 2013

m.r.
9. říj 2012

Ahojky,taky jste na tom jako já? Od února by jsme se chtěli začít snažit o druhé mimi.Máme doma už 4 chlapečka.Snad se brzo zadaří 🙂

rradka
28. čer 2013

@carolineg1 tak jestli jsi byla štíhlá a menší postavy, tak to na tobě bude vidět dřív 🙂

carolineg1
28. čer 2013

@rradka a já to chtěla tajit :D

rradka
28. čer 2013

@carolineg1 tak zkus volnější trička 🙂 Ale za chvilku budeš končit 1.trimestr a pak už se aspoň budeš moct pyšnit pěkným bříškem.

jednaholka
28. čer 2013

@kristl85 Ja s nima zacala az 16 DC, ale podle predchozich mereni bazalni teploty jsem mela vzdy ovulaci pozdeji. Vzdy tak 19-20 DC. Diky testum jsem ale vychytala plodny dny a snazili jsme se kazdy den 🙂

kristl85
28. čer 2013

@rradka Díky Rady🙂 drž palce ať se nám s cital taky zadaří🙂 Tobě moc držím pěsti a nezapomeň dát hned vědět🙂

kristl85
28. čer 2013

@jednaholka A evidentne se povedlo🙂 super, diky. Ja si myslim, ze se nam to tentokrat taky povede🙂 myslim pozitivne a tehotne🙂))

Jo a prisla sem na to, co mi pomuze kdyz zase prijde MS🙂 zjisitla sem, ze pristi rok v dubnu dostanu v praci smlouvu na dobu neurcitou, kterou bych samozrejme nedostala, kdybych byla tehotna. Takze ted je to bez problemu, bud bude miminko nebo smlouva na dobu neurcitou, to je hezka motivace a zaroven kompenzace ze jo holky?🙂

cital
28. čer 2013

Se na ty ovulační testy normální těším 🙂 🙂 🙂.

rradka
28. čer 2013

@kristl85 myslím na vás a držím pěsti! Mě taky pomohlo, když jsem si řekla, že když se mi nazadaří do podzimu, tak půjdu k dr se vyšetřit a začnu chodit do práce na částečný úvazek (doma mi už z toho občas hrabe). Takže vidět i nějaké jiné cíle než mít mimino je úžasný! Držím ti pěsti!

rradka
28. čer 2013

@cital to se těš...a víš jakou radost budeš mít, až uvidíš 2 stejně silné čárky? 😉 Byla jsem šťastná jako kdybych snad koukala na pozitivní těhotenský test 🙂

carolineg1
28. čer 2013

@rradka mám dneska líčení na akci, a musim mit společenske, snad najdu aspon volný svetřík.....juj a bude se pít tak beru auto :D

carolineg1
28. čer 2013

ach jo v utery jdu na kontrolu doufám že bude vše v pořádku sem s toho nervozní

kristl85
28. čer 2013

@cital ja taky a jak;)

kristl85
28. čer 2013

@rradka JJ sem hrozne rada, ze sem neco takového vymyslela a přišla sem na to;) uz se těším;) tobe mooc držím pěsti a uz se těším az bude vse ok a budu moc naplno pogratulovat;)

jednaholka
29. čer 2013

@cital
@kristl85
@elastiq
Holky, tak já jsem úplně v háji teď! Zítra je den D. Buď to dostanu, nebo ne. Ale co mě zaráží... 1) dnes mi teplota zase klesla na 36,9 a dále jsem četla nějaké diskuse, že těhotenské testy Dr. Max dělají falešně pozitivní testy. Mě ty moje tedy sílí, ale pro jistotu jsem si koupila Mamatest a tam je jen pididuch... :( A zas v jiný diskusi píšou, ty jsou teď taky nějaký naprd... ☹ Asi byla ta radost předčasná :´(

jednaholka
29. čer 2013

Pro představu... Nejde to moc vyfotit, jak je to zaschlé. První tři testy shora 10-12 DPO Dr. Max, poslední 12 DPO Mamatest

sarriku
29. čer 2013

@jednaholka ☹( no nevím, ty výsledky jsou průkazný až potom, co nedostaneš ms.
U mě to bylo podobný. Testovala jsem jak magor už od 9Dpo až do 14 dpo, čárečka napřed sílila a pak zase slábla a pak jsem dostala s třídením zpožděním mrchu☹.
Být tebou tak testnu za další dva dny, abys viděla rozdíl.

jednaholka
29. čer 2013

@sarriku Uvidim tedy zitra... to by se mela ms ne-dostavit. Ona mi ta carka sili, ale na mamatestu - testovano ve stejny den jako posledni dr. Max mi to tu carku ukazalo o poznani slabsi... tak nevim jestli je to jen chyba testu? Spis me znepokojuje pokles teploty... no zitra snad budu moudrejsi 😉

diuse
30. čer 2013

Holky, tak já jsem včera nevydržela, měla jsem den zpoždění a ještě v devět večer jsem si udělala test... a byly na něm // 😅 A dnes ráno také.... Tak se v pondělí objednám a uvidíme, tak nám držte palec 🙂

kristl85
30. čer 2013

@jednaholka Já si myslím, že to vyjde;) to není možný aby tolik testů vyšlo falešně. Držím moc pěsti a dej vědět;)

kristl85
30. čer 2013

@diuse Moc držím pěsti;)

petullina
30. čer 2013

ahoj mohla bych se k Vám přidat? 🙂Jmenuju se Petra, je mi 29 a máme už doma 4letého klučinu a od jara se snažíme o druhé miminko, dnes je to 5.den kdy mám zpoždění ms, nechci si hned dělat naději, že se to povedlo tak brzy 😉 ale tajně si to přeju 😵 .Zpoždění ms někdy mívám..ale 5dní to ještě nebylo.

cherralie
30. čer 2013

Ahoj holky, mohla bych se taky pridat? Dlouho tady uz pasivne chodim 🙂, ale es me prepadla nejaka chmura ( 1DC takze se dala predpokladat🙂, tak bych se rada podelila. Je mi 27, 2 roky vdana. S muzee se poctive snazime od ledna. Nicmene uz vice nez 2 roky se nechranime a stale nic☹. Zaciname tedy koleckem vysetreni v CARu a pote se uvidi, nicmrne do toho jeste menim praci, takze me ceka minimalne 5 mesicu, behem kterych by tehotenstvi mohlo znsmenat yhazov.

cherralie
30. čer 2013

Ahoj holky, mohla bych se taky pridat? Dlouho tady uz pasivne chodim 🙂, ale dnes me prepadla nejaka chmura ( 1DC takze se dala predpokladat🙂, tak bych se rada podelila. Je mi 27, 2 roky vdana. S muzem se poctive snazime od ledna. Ale uz vice nez 2 roky se nechranime a stale nic☹. Zaciname tedy kolecko vysetreni v CARu. Do toho jeste ted menim praci a ceka me cca 5 mesicu, behem kterych by tehotenstvi znamenalo vyhazov.
Gratuluji vsem, ktere uz zdarne tehotni a vsem ostatnim preji uz konecne ty // 🙂.

cherralie
30. čer 2013

No a jeste doufam ve vice user friendly verzi pro mobil 🙂.

ecil
30. čer 2013

Ahoj holky, můžu se k vám také přidat? Je mi 36 a už 8.měsíc se neúpoěšně snažíme o první mimčo. Zatím to vypadá, že chyba je někde u mě, přítel má spermio v pořádku. Po prázdninách nás čeká CAR, jestli se do té doby nezadaří.

ecil
30. čer 2013

@cherralie Ahoj, já měnila práci také, ale musím vydržet už jen do konce srpna. Na začátku jsem hrozně váhala, jestli snažení přerušit, ale obavy byly zbytečné. Teď jsem zase na začátku cyklu, utajím to už bez problémů.

cherralie
30. čer 2013

@ecil Ja taky vaham, a hlavne si nadavam, ze se vzdycky po hlave do neceho pustim. Manzel ma spermio take v poradku. Snazit se ale neprestavame🙂.

elastiq
1. črc 2013

@jednaholka tak jak to dopadlo?věřím, že dobře..

cital
1. črc 2013

@jednaholka Tak jak to dopadlo? Já testovala pepino testem a dr. max a žádné duchy mi neukazovaly tyto testy. Mamatest a unimark dělá duchy.

cital
1. črc 2013

Vítám Vás holky 🙂!