Snaženíčko o mimi od února 2013

m.r.
9. říj 2012

Ahojky,taky jste na tom jako já? Od února by jsme se chtěli začít snažit o druhé mimi.Máme doma už 4 chlapečka.Snad se brzo zadaří 🙂

dora13
9. črc 2013

@sarriku ty musis mit zrak jak rys ostrovid, bo ja tam nic nevidim at se snazim sebevic....

cital
9. črc 2013

@kristl85 Tak dávám tady teda tu fotku, ta spodní je dnešní. Když na to koukám, je i ta kontrolní čára nějaká vybledlá. No ještě je to prostě negativní no ☹.

kristl85
9. črc 2013

@cital Tak to máme tak na stejno;) jen ja uz mám 17dc, ale ty mas asi kratší cyklus ze? Ja mám jak kdy, od 29do33 dnu. Tak uvidíme zítra;) me to docela i bavi, jen se bojím co potom az se treba i tak nezadaří;( ale nebudu na to takto myslet.

cherralie
9. črc 2013

@cital
@kristl85 Ja jsem teprve 10DC, ale muj ovu test vypada stejne. Tak jsem zvedava, kdy nastane ten zlom. Poprve zacinam testovat takto cilene. No kez by to nebyl ovulacni test🙂

kristl85
9. črc 2013

@cherralie Přesně to sem si dneska říkala taky: jee kdyby to tak byl tehu test;) neboj, ja tomu věřím, ze se nám to ted povede;)

cital
10. črc 2013

@kristl85 Já nevím jak dlouhý mám teď cyklus 🙂. Před potratem jsem měla 28-29DC, teď mám nevím co, asi 31DC 😀 . Uvidím, sama jsem zvědavá jak to bude. Hl. ta ovule musí dojít 🙂.

cital
10. črc 2013

@cherralie Já taky poprvé testuju. To by bylo krásné, kdyby to byly // na těhotenském testu 🙂. Akorát tomu poslední dobou věřím čim dál tím méně 🙂.

cherralie
10. črc 2013

@cital Me uz to prijde jako vecnost to snazeni (moje mati mi rikala, ze byla tehotna hned, ze stacilo aby se na ni tata podival🙂). Nekdy si rikam, ze me takhle nekdo zkousi, protoze jsem hrozne netrpeliva a pokud se pro neco rozhodnu, tak to chci mit hned.

cital
10. črc 2013

@cherralie Já té trpělivosti taky moc nepobrala. Ale jak to tak vidím, asi se budu muset být naučit být trpělivá ☹ . A jak dlouho se snažíte? Některé ženské jsou hold extra-plodné 😀 . A máma byla jednou z nich 🙂.

lonelystar
10. črc 2013

@sarriku ty jo, u me byl taky silnější odpoledne :D ale poradne vidět byl az 5 den od toho prvního "ducha" :D

kristl85
10. črc 2013

Holky, tak tohle je můj dnešní testík, řekla bych, že je pozitivní, co vy myslíte? K tomu mám čirý hlen a břicho mě začlo pobolívat odpoledne. Jen sem se ještě chtěla zeptat: ten čirý hlen je jen v den ovulace nebo je to taky těsně před jako ovu test? Doufám, že sme nic neprošvihli, tulili sme se v neděli, ale v pondělí a v úterý ne, dneska na to ale vlítnem🙂 snad to výjde🙂

lili_2
10. črc 2013

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat jestli se Vám někdy stalo, že 2-3 dny po styku je Vám ze všeho na zvracení a jste strašně ospalé a utahané, to trvalo asi 3-4 dny potom se dostavily silné bolesti břicha a za necelý týden přišla i teta. Mě se to za poslední rok a půl stalo 3x a moje doktorka tvrdí, že je to premenstruační syndrom. Já nikdy takovéto stavy neměla a začaly se objevovat až potom co jsme se začali pokoušet o mimčo. Antikoncepci neberu přes dva a půl roku a ovulaci na sobě 100% poznám i bez testu, docela silné bolesti v podbříšku a pokaždé pouze na jedné straně. Doktorka tvrdí, že je to všechno pouze psychika.

cherralie
10. črc 2013

@kristl85 Tohle bych brala jako pozitivni a "tulila" se dokud ovuvtest nevybledne. S tim hlenem si uplne ted nejsem jista, ale z logiky veci, bude ten bilkovity nejvhodnejsi pro styk, tudiz tesne pred a v dobe ovu. Drzim palce. Uz se tesim azvtady na konci cyklu budeme spolecne doufat. Muj ovu test zatim negativni, ale nebudu nechavat nic nahode.

kristl85
11. črc 2013

@cherralie JJ tulit se teď budeme častěji než normáně🙂 Je to poprvé od října2012, kdy sem to i já na sobě poznala skrz ten hlen, ale to sme se ještě hlídali a nesnažili. Tak třeba to fakt výjde. To máš pravdu, na konci cyklu budeme všechny v napětí, jestli se to opravdu povedlo nebo nee. Moc bych chtěla, aby se to povedlo, je fakt úplně ten nejlepší čas🙂 Ty jsi který DC?

cherralie
11. črc 2013

@kristl85 Dneska jsem 12 DC, ale cykly mam tak 31 dni. Zitra jdu jedte rano do CARu na ultrazvuk, jestli a z jakeho vajecniku budu ovulovat. Modlim se za levy, protoze pravy vejcovod je nepruchodny.

kristl85
11. črc 2013

@cherralie Jaj to sem nevěděla, že chodíš do CARu. Mohla bych se zeptat po jak dlouhé době snažení jsi se pro car rozhodla? A včem to tak nějak spočívá? Tak mooc držím pěsti ať je to ten levý🙂 jo tak to máme cyklus podobně, jen já sem cca o týden napřed.

cital
11. črc 2013

@lonelystar Hmm....to vypadá dobře 🙂. Potichounku gratuluji!
@lili_2 To je vážně divné. Psychika? To mě příjde jako totální kravina, ale nejsem dr.
@kristl85 Budu držet palce! Určitě to bude ten levý!
@cherralie To vypadá nadějně. Řekla bych, že dneska buď ještě čárečka zesílí, nebo je ovu už dneska 🙂.
Mě většinou bolí levá strana. Tato ovu je ale jiná, bolí mě i pravá část. Tak snad to nebudou dvojčata 😀, ikdyž i ty bych brala 🙂.

kristl85
11. črc 2013

Holky, tak dneska testovací proužek silnější než kontrolní, jupííííííí🙂 sem ráda, že vím, že funguju🙂 Ale to asi ještě neznamená, že s manželem nemáme žádný zásadní problém že? No kéž by to tentokrát už opravdu vyšlo, budu asi hodně smutná, když to ani tentokrát nevyjde:(

cherralie
11. črc 2013

@kristl85 No uz jsem to tady psala. Snazime se od ledna 2013, ale uz 2 roky se nechranime. Do CARu jsem sla na vlastni popud, kvuli zakladnim vysetrenim, ktere delaji (spermiogram, krevni testy na hormony, stitnou zlazu, ultrazvuk a pruchodnost vejcovodu). Nic neplatis, jen regulacni poplatek.

kristl85
11. črc 2013

@cherralie Jee tak děkuji moc za odpověď. Pokud se tetokrát nezadaří, ale já věřím, že jo, tak tam taky půjdu. Díky moc a držím pěsti.

cital
11. črc 2013

@kristl85 Tak s chutí do toho...snaženíčka.!

kristl85
11. črc 2013

@cital Já už mám teď hrůzu z toho, jak budu nedočkává než by pak měla přijít ms:( to bude hrozný ty dny vydržet, nevím, jestli se z toho nezblázním:(

sanuli
11. črc 2013

Krásný dobrý den! Holky milé, kdy jste (po revizi) dostaly menstruaci? Stalo se někomu, že to bylo dříve než po 6ti týdnech? A byla silnější než obvykle? Vím, že každé tělo je jiné - ale pokud mi napíšete jak to bylo u vás, budu moc vděčná.

sanuli
11. črc 2013

Moc se omlouvám.. spletla jsem si diskuzi :o( :o)) A to za okamžik odcházím do práce - dnes jsem nepoužitelná :o)

cital
11. črc 2013

Holky já ovuluju!!! To je radosti 🙂.
@kristl85 Taky mám silnější čárečku než kontrolní! Jupí!!!!!

kristl85
11. črc 2013

@cital Supeer, tak to sme na tom fakt úplně stejně🙂 teď jen tulit, tulit a tulit a potom to bude🙂

cherralie
11. črc 2013

@cital To je radosti🙂. Budu drzet palce.
@kristl85 Neni zac. Jsi taky z Prahy?

kristl85
11. črc 2013

@cherralie Nee, z Brna. Musím to nastudovat kam tady jít, ale doufám, že to při troše štěstí nebude třeba. Snad se na nás to štěstí usměje.

cital
11. črc 2013

@kristl85 Potom to budou zas nervy 😒 .

kristl85
11. črc 2013

JJ to budou, já už mám nervy teď, nejím, nespím, v práci sem marná a to všechno protože sem z toho teď dost mimo. A bude to jen a jen horší:(