Snaženíčko o mimi od února 2013

m.r.
9. říj 2012

Ahojky,taky jste na tom jako já? Od února by jsme se chtěli začít snažit o druhé mimi.Máme doma už 4 chlapečka.Snad se brzo zadaří 🙂

kristl85
8. črc 2013

@sarriku 😵

cherralie
8. črc 2013

@kristl85 Rado se stalo.
@sarriku Drzim palce at sili🙂.

sarriku
8. črc 2013

🙂) děkuji, zítra se konečně dostanu domů, tak vyfotím🙂 paaa

kristl85
8. črc 2013

Holky tak sem si koupila ten Femibion, tak sem zvědavá. Ta cena je teda příšerná - 360,- za 30 tablet, to je teda mazec, ale jestli to pomůže, tak bych dala i víc;) máte s tím některá zkušenost?

Jo a holky, ještě jeden dotaz. Používáte některá Rosalgin? Nevadí to teď, když se snažíme? Máte s tím někdo zkušenosti?
Díky moc;)

monihart
8. črc 2013

Ahoj holky, náhodou jsem natrefila na tuhle diskuzi. Celé jsem to nečetla, tak se omlouvám, pokud se opakuju, ale zkoušely jste některá gynex? Přečetla jsem několik velmi kladných recenzí, koupila si ho a hned 3. měsíc po vynechání antikoncepce (brala jsem 8 let) jsem otěhotněla. Nevím, jestli to bylo tím, ale vyzkoušela bych ho.

kristl85
8. črc 2013

@monihart Ahoj, mohu se zeptat, co to přesně je ten gynex? Díky moc

monihart
8. črc 2013

Jsou to takové kapky z bylinek. Doporučovala to kamarádka na gynekologické záněty a poruchy cyklu. Hledala jsem to na netu, protože jsme se chtěli začít snažit o miminko a bála jsem se, že po tak dlouhé době s antikoncepcí budu mít problém s cyklem. Hrozně mě překvapily recenze. Používá se to snad na všechny gynekologické potíže. Často se tam vyskytovaly příspěvky, že krátce potom holky otěhotněly nebo se jim alespoň upravil cyklus. Tak jsem to hned koupila. No a otěhotněla (byla to celkem náhoda, ten měsíc jsme se teda vůbec nesnažili 🙂 ) Nevím, jestli to bylo tím, ale určitě neuškodil a moje doktorka se divila, že jsem tak rychle otěhotněla.

cherralie
8. črc 2013

@monihart Teda slysim o tom prvne, ale recenze jsou super. Az podezrele🙂. Kazdopadne hned kupuji a dam vedet.

monihart
9. črc 2013

Taky se mi to zdálo podezřelé 🙂 Moc nevěřím zázračným přípravkům. Proto nepíšu, že je úžasný a že za to může, sděluju jen fakta a uvidíte samy, pokud ho budete chtít vyzkoušet. Já si říkala, že když jsou to jen bylinky, tak nic neriskuju, a musím říct, že nelituju. Tak dejte vědět, jsem zvědavá. Jen to chce asi chvilku trpělivost, což chápu, že je někdy nejtěžší 🙂

misska1
9. črc 2013

@kristl85 Femibion baštím a jsem s ním moc spokojená. A hodně kamarádek taky co vím. A mimiško je myslím spokojené nejvíc, neboť pěkně kopká v bříšku 🙂 Ale jedla jsem ho až po otěhotnění, asi až tak od 2.měsíce - ze začátku jsem baštila obyčejnou kyselinu listovou a ta mi ještě zůstala. 😀 Sice je dražší, sestřička mi dávala letáčky s jinýma vitamínama, prý jsou složením jako Femibion, ale já jsem to nějak neřešila, vzala jsem si odskoušenou a doporučovanou klasiku 🙂 Co by jsme pro ty naše mimiška neudělaly 🙂A hlavně mi nedráždil žaludek jako Gravital.

misska1
9. črc 2013

Holky, antikoncepci jsem užívala dlouhodobě a v lednu jsem ji konečně vysadila, neboť jsme s mojím plánovali miminko. Další měsíc jsem po vysazení antikoncepce dostala menstruaci přesně na den. Napřed že počkáme mimimálně 3.měsíce, abych se očistila, ale pak mi můj řekl, že na co by jsme měli čekat, že mimi chceme oba dva a že už si dávat pozor nemusíme 😉 Zrovna měl narozeniny, vrátil se mi po 4.dnech z práce domů, tak jsme to krásně oslavili 🙂 A další měsíc menstruace nikde 😕 Tak jsem si řekla, že mám rozházené hormony...Jenže nebyli to hormony, ale to už jsem byla těhotná. No a teď už jsme v 22. týdnu a čekáme holčičku 😉

lonelystar
9. črc 2013

@sarriku taky jsem měla uplně tenoučkou, málo viditelnou 🙂 a teď už jsou opravdu dvě jak vyšité :D moc moc moc držím palce, at jenom sílí :D

sarriku
9. črc 2013

@lonelystar a za jak dlouho od nálezu ducha jsi měla dvě viditelné čárky?🙂))
protože je jsem teď 14.DPO, ale jednou jsem zašpinila 9.dpo, tak jsem uvažovala, že se pevně vajíčko uhnízdilo až tehdy.
u mně lehce sílí🙂 ale jen drobně a odpoledne je silnější než ráno, zajímavé

sarriku
9. črc 2013

děvčatáááá??🙂))

rradka
9. črc 2013

@kristl85 ahoj, já používám Rosalgin i teď, když si myslím. že jsem těhule 🙂 Jak přijde léto, tak mívám problémy, tak proto. Během prvního těhotenství mi doktorka řekla, že to můžu občas použít. A v příbalovým letáku píšou, že během těhotenství lze použít po domluvě s lékařem. Já bych se toho během snažení nebála 🙂

rradka
9. črc 2013

@sarriku Ahoj, já jsem slepoň a nic nevidím 😒 Ale jestli to vidíš, tak je to jasný. Teď jen aby se to udrželo. Každýmu ty hodnoty HCG rostou jinak. Já měla hned první den zpoždění 2 silné čáry. Tak jsem po týdnu zkusila digi Clear Blue test a od té doby radši už netestuji, abych se nenervovala, zda sílí nebo ne 🙂

sarriku
9. črc 2013

@rradka 😀 no, jde to dobře vidět, když dáš hlavu víc od monitoru a trochu ho sklopíš.
Jde vidět celkem dobře.
Dneska když vzlínala ta barvička, tak tam byla ta čárka vidět, potom trochu zeslábla.
Myslím, že dneska je přecejen silnější než včera.
Jinak testovat už nebudu, akorát mě to znervózňuje.
Když se ms nedostaví ani zítra, tak to už fakt něco znamená,protože takhle dlouho luteálku jsem fakt nikdy neměla.
Max 15 dní a to minulý měsíc, to jsem měla taky ducha na testu.

rradka
9. črc 2013

@sarriku já mám tablet a nevidím to 😒 Ale na tom nezáleží. Mě na těch papírových testech taky po nějaké době trošku zeslábla, jak to zaschlo. To testování fakt hrozně znerózňuje. Nejlepší by bylo pár dní počkat a zkusit ten digi test, ikdyž je celkem dost drahej nebo rovnou zajít na krev. Držím pěsti, aby se mrška nedostavila!

kristl85
9. črc 2013

Holky, můj dnešní ovu test. Čárka je ještě silnější než včera, ale myslím, že to ještě ovulka není že? Co myslíte?
@rradka Rady díky za názor, já si to taky myslím, taky mám právě občas v létě problém, ale co neberu antikoncepci, tak se to skoro vytratilo🙂 A kdy se objednáš k dr.? Aby ti to potvrdil🙂
@sarriku Já sem taky slepoň a taky nic nevidím, ale to nic neznamená, na těch fotkách to moc vidět nejde. Hlavně, že to vidíš ty🙂 držím pěstičky🙂

rradka
9. črc 2013

@kristl85 Já jdu na kontrolu až v ve čtvrtek v 17,20. Ale už s tím tak nějak počítám...motá se mi hlava, je mi občas nevolno,zhoršila se mi pleť...úplně stejně jak při první,.

rradka
9. črc 2013

@kristl85 tak teďka to holka hlídej. Já měla třeba 2 dny takhle slabši a pak tam byly stejně silné. Tohle ještě není ovulka, ale bude to každým dnem!

kristl85
9. črc 2013

@rradka Jee no takže je to jasný, tak gratulujiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 🙂
Jj hlídám, schválně sem 2,5hod nic nepila a teď mě z toho bolí hlava🙂)) co myslíš, snažit se teď každý den?

rradka
9. črc 2013

@cital Luci,a co tvoje testování? Mě pomalu čárky sílily...nikdy mi neskočily rovnou 2 stejně silné. Já jsem podle testů měla ovu pořád kolem 13.dne a v červnu, kdy jsme pravděpodobně počali, až kolem 20.dne! Později jsem tady na jedné diskuzi ohledně Jonášovy metody zjistila, že bych mohla otěhotnět 9.6., což by bylo ten 20.den, na kdy se mi asi posunula ovulace. Mazec ta příroda. Aspoň jsem ráda, že byl kdyžtak prcek počatej z lásky (a chtíče) a ne z povinnosti 😀

cital
9. črc 2013

@sarriku Já tam vážně nic nevidím, kulím oči, natáčím monitor a fakt nic. Tak ti přeji ať na tebe vykouknou za pár dní pořádné // tlustice.

rradka
9. črc 2013

@kristl85 v tom asi neporadím. Při prvním těhu jsem sexovali každý den, teďka to bylo jednou za týden a asi se chytlo. To fakt potřebuje štěstí a vychytat správný okamžik.

cital
9. črc 2013

@kristl85 😀 Já ještě 20 min a jdu testovat. Už se těším až se napiju 🙂. Dneska mě bolí lehce břicho a mám dle mého ovu-výtok, tak jsem zvědavá jestli ta čára alespoň trochu ztmavne oproti včerejšku 🙂.

cital
9. črc 2013

@rradka Včera hodně slabá druhá čárka, uvidím co dneska. Je to hotová alchymie 😀.

cital
9. črc 2013

Tak jsem koukala na tu Jonášovu metodu (nevěřím ji). Měla bych počít 7.7. ve 2:00 ráno. Tož to asi nevýjde, když ještě nebyla ovulace 😀. Ale je fakt, že jsme se v neděli milovali, dokonce 2x 🙂.

kristl85
9. črc 2013

@cital 🙂 je to sranda že? Venku hic a my nepijem🙂) tak potom taky pošli fotku🙂 my sme se tulili pro jistotu už v neděli, včera sme vynechali a dneska na to asi pro jistotu taky vlítnem🙂 manžel je akční, tomu by to nevadilo 2x denne, takže v tom mám výhodu🙂)) jen není moc doma, v tom je to težsí. Tak se tesim na tvuj testik🙂

cital
9. črc 2013

@kristl85 Já ještě nepila celé dopoledne, jelikož jsem byla v terénu 🙂. Tak ovu taky ještě nemám, ale asi je silnější čárka než včera, nevím. Uvidím doma, když ju porovnám se včerejším testem. Manžel je v šoku, že nemám ovulaci 14DC 😀.