Snaženíčko o mimi od února 2013

m.r.
9. říj 2012

Ahojky,taky jste na tom jako já? Od února by jsme se chtěli začít snažit o druhé mimi.Máme doma už 4 chlapečka.Snad se brzo zadaří 🙂

lenkasaf
3. dub 2014

@pegus Jsme spolu 11 měsíců a od začátku si partner nedává pozor, ale jako že s měřím BT a testováním ovu jsem začala až v lednu. Gynďařka mi řekla, že to nechá na mě, že mi nechce kazit prázdniny a dovolenou tím, že mi nasadí hormony, každý to zvládá jinak, je to asi pro organizmus náročné. Uvidím,asi zkusím ten CAR.

pegus
3. dub 2014

@lenkasaf Tak to má zase pravdu...hormony jsou hnus. Aspoň pro mě teda to bylo fakt hnus...bylo mi zle, přibrala jsem, pleť se mi zhoršila...atd. Ale třeba tobě sednou...Záleží na tobě

lenkasaf
3. dub 2014

@pegus No nechce se mi do nich, nejdřív zkusím asi ten CAR.

lascie
3. dub 2014

@pegus my se snažíme 8 měsíc, tak uvidíme jak to teď dopadne 🙂 v každém případě pokud to do podzimu nijak nedopadne, tak to budu řešit s dr a uvidíme co bude dál 🙂 Tento cyklus jsem si zkoušela dělat ovulační test a byl pozitivní, takže to jsem vyloučila, snad 🙂 V každém případě poženu hned manžela na spermiogram 🙂 Dr mi řekla, že se to může protáhnout i skrz štítnou žlázu. Moje ségra má taky sníženou funkci a otěhotněla po roce a půl...

lennaaa
4. dub 2014

teda holky , jak to tad ypročítám tak mi čtete z duše...teď jede 11. měsíc snažení....listovku beru od prosince,ted piju i kont. čaj...a za tejden jdu na gyndu.taky koupím ovu testy a zjistím jestli ovu vůbec probíhá... 😒 každej den dlouhej....

sarriku
5. dub 2014

Holky, tak se ozývám po dlouhééé době🙂 Otěhotněla jsem až tento rok v lednu, když jsme se na to už vykašlali🙂. Nevzdávejte to, ale taky na tom nelpěte.
Absolvovali jsme 2x spermiogram. Jeden mizerný, jasná neplodnost, vzdala jsem snahu o vlastní a pořídili jsme si štěně.
Druhý byl v normě po třech měsících a když jsem se to dozvěděla bylo už po ovulce, ale i tak jsem nevěřila, že by se to najednou mělo povést. Ale povedlo se to 😉 a já o tom ani nevěděla. Testovala jsem po deseti dnech zpoždění.
Ps. Vypadá to na chlapečka🙂

marikaki
5. dub 2014

@sarriku Gratulace veliká !!!!!!
...všichni radí na to nemyslet 🙂 ...ale to se nedá !! 😝
My se snažíme od ledna 2014, dávám tomu čas, nepropadáme panice, ani nejsme na tom moc upjatí, ale stejně na to musím myslet !! 😀

sarriku
5. dub 2014

@marikaki až se budeš snažit delší dobu, tak už ti to pak začne být jedno 😉, začneš to řešit čím dál míň, protože nebudeš chtít být zase zklamaná a to je vlastně ta nejlepší cesta k tomu, jak se z toho kolotoče a z toho honu a boje o mimčo vymanit. Prostě nebojovat a nedupat nožkou, pak přijde samo.
Jo a moc děkujeme!!!!🙂))

maikkynna
9. dub 2014

Ahoj holky, ta se vám přidávám. Už je to bude rok a stále se nedaří. Začínám propadat panice. Rok 2013 byl hodně stresující, byla jsem v práci nespokojená, tak jsem si našla jinou, klidnější a doufám, že už dlouho čekat nebudeme. Všem přeji hodně štěstí a úspěšné snažení. M 🙂

smaug
9. dub 2014

Ahoj holky, sice sem nepatřím, ale od založení jsem nakukovala, ale nepřispívala, na začátku roku se zadařilo, tak Vás chci jen podpořit, že to půjde. Nám to trvalo rok (od ledna/února 2013), vyzkoušela jsem všechno možné - kontryhel, jeřáb ptačí, vitamíny pro sebe i manžela, ovulační testy a nakonec mi doktorka poradila femibion (tím tady za něj nechci lobbovat) a po měsíci a půl jsem našla na testu //, když už jsem se smiřovala s tím, že to samo nepůjde. Myslím, že u mě to bylo hodně v hlavě, nebyla jsem úplně spokojená v práci a jako vysvobození jsem si stanovila otěhotnění a čím dýl to nešlo, tím jsem byla víc v nervu, navíc jsme měli dost velký rodinný problémy, což mi taky nepřidalo, a když jsem se s tímhle srovnala a hodila to za hlavu, tak do pár měsíců to najednou šlo. Chci tím jen říct, že někdy je nejlepší antikoncepce hlava (a tím nemyslím, že na TO nemáte myslet, to nejde). Přeju vám všem, ať se brzo zadaří, na jaře je ideální doba 😉

ovecky
12. dub 2014

Ahoj holky, já jen pro pořádek se ozývám, že pořád nic (od února vloni). No, připadá mi, že to od letoška skoro neřeším, protože vím, že mám tak skvělýho chlapa, že by i život jen s ním a bez dětí (já bych nechtěla adoptovat) byl skvělej, jsme spolu 9,5 roku, je mi 29. Ale stejně to člověka hlodá, teď jsme byli na dovolený, tak mě to zas napadlo, jestli to třeba nevyšlo,ale uvidíme za týden...

lascie
14. dub 2014

@sarriku Moc gratuluju!!! a přeju hodně zdravíčka!!!
a to bral přítel (manžel) nějaký léky, že se mu to zlepšilo nebo jak se to povedlo? 🙂

lennaaa
14. dub 2014

my se snažíme od loňského května...do teď jsem to nějak neřešila, až tento měsíc piju kont. čaj a nakupila jsem ovu testy...tak uvidíme.za mudr se chystám tento tejden,tak uvidíme co mi poradí...nepřipadá mi že na tom nějak lpím.ale nepopírám že s každou ms příjde i lítost....

ovecky
14. dub 2014

Ach jo, tak dneska oznámení od další kamarádky, že čeká.. prej že to neřešim, beeeee ☹

prokopka98
14. dub 2014

ovecky ahoj, nezkoušela jsi se obrátit na CENAP v Brně- řeší tam neplodnost

prokopka98
14. dub 2014

holky za ovulační testy je zbytečné utrácet peníze, ony nejsou vůbec spolehlivé, najděte si metodu NAPROHELP, je možné MUDr., která vám může pomoci - shlédnout na webu

ovecky
15. dub 2014

Prokopko, děkuju, ještě jsem to neřešila vůbec, ale budu muset. Začnu asi u nás co je nejblíže - Gennet na Praze 7. A uvidíme.

sarriku
15. dub 2014

@lascie selen a zinek komplex🙂, žádný horký koupele, ani ve vaně sedět, trenky na doma ;)

lennaaa
16. dub 2014

@ovecky ahoj, my se snažíme od loňského června...před měsícem jsme taky byli na dovči, a ani to moře nepomohlo...chystám se za mudr,tak uvidíme...

lascie
17. dub 2014

@sarriku tak to ráda slyším, že to pomohlo 🙂 my teda nevíme jak na tom manžel je, zatím to neřešíme, ale kdyby náhodou, tak jsem ráda, že to funguje 🙂

granda
20. dub 2014

@pegus ahojky, me pomohly gynex kapky,, při prvním,,, vycistlo se mi telo a za 3 mesice tehu, ale mi se prestali mysli snazit a krasnym sexem necekanym jsem byla tehu..... a u nas funguje poloha na boku.... mam tak obe deti....a k tem gynex jsem mela ještě jedny na ocisteni tela.....

granda
20. dub 2014

a ještě,, ja zrovna měnila praci za super a nastupovala jsem tehotna, ale to jsem nevedela,, a za dva mesice mi bylo divny, kde je cyklus a ja byla dva mesice tehotna.... nekdy to chce zmeny v zivote a jde všechno okolo..... a taky mi pomohla práce na zahrádce....

marketa11112
20. dub 2014

vsem jiz tehu gratujluji a ostatním drzim palce 🙂). prasky neberu 3 tydny a radi bychom také mimco. 🙂)

prokopka98
28. dub 2014

ovecky ahoj, už jsem tu dlouho nebyla,než se rozhodneš, zkus si pustit a poslechnout MUDr. Lázníčkovu na Cenap.cz - poradna pro řešení neplodnosti, možná se rozhodneš pro přirozené početí, ona má fakt dobré výledky 🙂

honeysabca
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
enalga
19. kvě 2014

My jsme se začali snažit v prosinci / lednu 2014. Zpočátku jsme si říkali, že by byl zázrak, kdyby to šlo hned, řešili jsme spoustu věcí, já novou práci, taky hypotéku jsme si začali vyběhávat, no prostě to nešlo a pořád nejde, i když na to myslíme / nemyslíme. Partner je trpělivější než já, pořád věří, že to půjde. Já už jsem na makovici, protože 5 měsíců mi přijde dlouho ( první 3 děti byly hned 1 měsíc). Absolvovala jsem prohlídku u gyndařky, na onkologii (no to kvůli BRCA 1genu který mi objevili), všude jsem dopadla na výbornou, UTZ taky dopadl skvěle (žádné cysty). Partnerovi jsem před měsícem nasadila selen + zinek + vitamín E, pila jsem kontryhelový čaj, baštila listovku.... A stále bez výsledků. Za 10 dní bych "to" měla dostat,. tak se už teď modlím, aby ten 5 měsíc byl opravdu konečný...

honeysabca
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
katule13
23. kvě 2014

Ahoj holky, taky bych se na to tak neupínala, ale po roce bych sama nejspíš někam zašla, jen pro svůj klid, o Cenapu teda moc nevím, známá byla v Brně v Repromedě a moc si to chválila, prý vůbec nečekala, takže bych si třeba jen zavolala a zašla si na konzultaci ;)

honeysabca
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ovecky
7. čer 2014

Tak koukám, že jsem tu po roce a čtvrt zůstala sama. ☹